صحبت های شجاعانه یک دانشجو خطاب به علم الهدی و رئیسی : نمی گذاریم مشهد و قم واتیکانی دیگر شود

+287
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  باور عمیق - قم، ایران
  فارغ از اینکه درست گفتی یا غلط آفرین به شجاعتت . هیچ کجای دنیا شما نمیتونید محیطی رو ببینید که همچین جوانان کم سن و سالی خودشون رو درگیر مسائل مملکت و آن هم در تمامی موضوعات مرتبط کرده و از طرفی میلیونها نفر اخبار آن را تعقیب نمایند . این محیط و این روحیه فقط مختص به ایران و ایرانی جماعته . همین رویه و روحیه ایران رو به بهترین کشور تبدیل خواهد کرد.
  118
  112
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  ۳۶
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  شجاعتی در حرف هاش ندیدم. این هم کاسه لیس حضرت عاقا هست و هی عنقلاب عنقلاب و عاقا عاقا و ولی نعمت و این مزخرفات حکومت مذهبی رو تکرار می کنه. شجاع اونیه که بکوبه برجک اینها رو رسوا کنه اینها رو در جمع. نه اینکه نازشون کنه.
  67
  58
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  ۶۲
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. آره شما بمیرید. ایران بهترین کشور دنیا شده، و شما هم روشنفکر آن . ۸ میلیون مهتاد. سرکوب. آزار .دروغ .فساد . کش ندهید ۴ میلیاردی. رهبر دزد. سپه دزد. بسیجی‌ دزد. احمدی. آخوند مهدیه مشدی. جنتی. ۸۵ میلیون زیر فقر فساد. خشگسالی . گرد و غبار با زدن سد بی‌ رویه. ۱۰۰۰ ران روزنامه نگار در بند. بالاترین فروش کلیه در دنیا بر اثر فقر. جانماز آب کشیدن در ملا‌ام . صیغه. سرکوب. روانی‌ .خرافات. قاری پدوفیل. قاضی قضات ۴۲ حساب بانکی‌ . اصلا ما نیستیم . این‌ها فقط در کشورهای سنی مذهب وجود دارد. در کشور ما همینجوری گل و بلبل . اصلا از خوشی‌ داریم می‌‌ترکیم. می‌‌دانی‌ یاسین به گوش خر خواندن یعنی‌ چه ؟ خیر ؟ دوستان خوزستانی را پرسش کنید.
  83
  73
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  ۴۳
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  اینهایی که مثل این به اصطلاح دانشجو اینطور تبلیغ می کنند که خامنه ای با اقدامات ائمه جمعه و افراد طالبانیست مخالف است از همه افرادی که در این کشور زندگی می کنند خطرناکترند.
  48
  42
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  آفرین و صد آفرین به این "پسر شجاع"، اگر از جمعیت ۸۰ میلیونی فقط یک میلیون جوان از این دست داشتیم هیچ قداره بندی در هیچ مقطعی چه شاهی‌، چه شیخی، چه رجوی و چه استالینی نخواهند توانست بر ایران و ایرانی قلدری کنند!!
  37
  62
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
  ۵۴
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. بعد ۳۹ سال تبدیل خواهد کرد؟منظورت ا گه بهترین از عقب شاید
  51
  43
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  ۵۴
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان
  از یه مشت انگل مفت خور شپش انتظار چی داری؟یه مملکت سالم و مردم در رفاه؟مگه نداشتیم؟پاشو پاشو کوچولو از پنجره نگاه کن!دنیآرو آب نبرده ملتو خواب برده!
  47
  36
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
  ۴۲
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  آفرین به این جسارت. گرچه برای حفظ جونش مجبور شد به مقام معظم پناه ببره. و البته ببینین این مرتیکه علم لخلا چقدر رذله که باید حسرت نبود کثافتهایی مانندطبسی و رفسنجانی رو بخوریم.
  6
  71
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::rouzbeh_ma - لندن، انگلستان::]. منتظر حضرت عالی هستیم تشریف بیاورید ایران کمی "شجاعت شاهانه" یاد این الف بچه ها بدهید که چطوری به قول شما " . بکوبه برجک اینها رو رسوا کنه ....!!"
  26
  47
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
  ۴۲
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  افرین ، هزاران افرین بر شجاعتت ! مجبور بوددى هى انقلاب و مقام معظم بگى تا حرفتو بزنى افرین .
  8
  56
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
  ۳۸
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::rouzbeh_ma - لندن، انگلستان::]. اشکنه و پیاز کنار ملکه الیزابت حال میده مگه نه؟این حرفو برای دهمین بار مینویسم همیشه قبل از نوشتن کامنت یادتون باشه حرفی که می زنین مثل شمشیر دولبه است که یک طرفش خودتونو هدف گرفته! یعنی اینکه منهم حق دارم شما رو کاسه لیس ملکه الیزابت بدونم!ناراحت نشو!حرف خودتو به خودت زدم!
  33
  34
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
  ۳۸
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان::]. آره رفته بودم مملکتو دیدم که بدون وجود شما خیلی بهتر شده!من از آدم منفی باف که دایم ذهنش مشغول چیزهاییه که ازش خیلی ساله محروم مونده کم بدم نمیاد!تو هم یکی از اون منفی بافها هستی!حالا یه عده که زیاد غرض و مرض ندارند رو می شه بخشید و بهشون گیر نمیدم ولی امثال تو که مغرضانه مینویسین رو نمی شه بخشید!باهاتون باید مثل خودتون رفتار کرد تا بفهمید یک کیلو ماست چهقدر کره داره!.
  36
  38
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
  ۴۰
  باور عمیق - قم، ایران
  زرتشتک من . ردیف کردن کلمات به معنای بیان واقعیات نیست . مشکلات در تمام دنیا وجود داره . مهم اینه که ما بعد از اتمام روز مثل شماها دو تا آبجو نمیزنیم که تسکین پیدا کنیم و از خود و دنیا بیخبر شویم و دوباره از فردا تکرار روز قبلی . مهم اینه که رویه حاکم در تمام جاهای دیگر دنیا در ایران حاکم نیست و ملت و حاکمیت به شدت از درون در حال نقد خود است . روحیه به شدت انتقادی ایرانی در حال ساخت کشور است . اینها رو حضرتعالی نخواهید فهمید . نیازی به سوال از دوستان خوزستانی نیست . تجربه مصاحبت طولانی با شما را داشته ام . به قول خودتان ١٠٠٠ ران بار
  43
  43
  ‌پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  ۳۶
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. نه گرامی . چرا فکر میکنی هر کی اونور هست اشکنه پیاز میزنه با ملکه. از اون حباب شیشه ای که برای خودتون ساختید بیرون بیایید. این دانشجوی گرامی هنوز در بند ولایت فقیه و حضرت عاقا و امام رضا و این هاست . نهایت مرزبندی ایشون اینه که حضرت عاقا یه چیز میگه و اینی که علم الهدی می کنه اونی نیست که اون عاقا می خواد. شما این رو باور میکنی ؟! ایشون انتقادی نکرده از علم الهدی ، بخشی از بسیار رو که همه می دونند گفته که ظاهرا به ناف (!) آقایون هم نبوده. شجاعت وقتی هست که قداست آقایون زیر سول بره که به لطف نظامی اسلامی در حال انجام هست . تمام غم اون جوان این بوده که چرا فرامین حضرت عاقا انجام بشه. این می تونه آلترناتیو باشه؟!
  16
  15
  جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  ۴۲
  smart292 - ونکوور، کانادا
  خامنه‌ای دزد در جمع امامان جمعه و وزارت اطلاعات پارسال گفت ،نگذارید این دانشجویان پا بگیرند،چون مردم از آنها اطاعت میکنند ، باید هر کس چیزی گفت یا اعتراضی کرد باید در نطفه خفه‌اش کرد ،حتی با خانواده‌‌هایشان آنها را تار و مار کنید ما باید این‌ها را مثله بکنیم تا دیگران عبرت بگیرند ، و ما ایرانی‌ها در جواب باید بگوئیم مرگ بر جمهوری جنایتکار و استبدادی ایران، مرگ بر آخوند دزد و جنایتکار
  17
  11
  شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۴
  ۴۰
  rahjoo - بابل، ایران
  باور عمیق-روحیه نقد پذیری داره ایران اسلامی رو از درون میسازه؟!!!!!. تلویزیون جمهوری اسلامی حتی پخش مناظره نامزدهای ریاست جمهوری تایید شده شورای نگهبان خودتون رو زنده اجرا نمیخاد بکنه اونوقت تو داری چی بلغور میکنی این وسط !! باد معده زد به مغرت دیگه هزیون میگی!!برو یه سر تو چاه یه نامه بنداز و خودتو سبک کن مسخره
  19
  16
  شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.