'داعش' در ویدئویی به زبان فارسی ، ایران را تهدید کرد

بی بی سی : گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) در ویدئویی که به زبان فارسی ضبط شده ایران را به خاطر نقش این کشور در مناقشه های منطقه تهدید می کند.
 
به گزارش خبرگزاری فرانسه این ویدئوی ۳۶ دقیقه ای با عنوان "سرزمین فارس: از دیروز تا امروز" روز دوشنبه از طریق کانال های شبکه اجتماعی داعش در استان دیاله عراق منتشر شد.
 
مردی که نقاب دارد در این ویدئو خطاب به رهبر ایران می گوید: "خامنه ای، مرد نفرین شده ای که رژیم به اصصلاح اسلامی ایران را کنترل می کنی، مطمئن باش که به زودی خانه ات را این گونه خراب خواهیم کرد."
 
او در حین این سخنان به ویرانه ای که پشت سر اوست اشاره می کند.
 
بنابه این گزارش چندین سرباز اسیر شده در این ویدئو سر بریده می شوند که یکی از آنها آرم "یا حسین" روی لباسش دارد.
 
مرد دیگری در این ویدئو می گوید: "ما ایران را اشغال و حاکمیت اسلام سنی را مثل سابق به آن برمی گردانیم."
 
دولت ایران در این ویدئو به خاطر نشان دادن بردباری نسبت به یهودیان محکوم می شود.
 
"ایران علیه آمریکا و اسرائیل شعار داد تا سنی ها را فریب دهد درحالی که یهودیان ایران تحت حفاظت دولت ایران در امنیت زندگی می کنند و معابد و کلیساهایی در تهران و اصفهان دارند."
 
ایران در نبرد با داعش و سایر شورشیان سنی به دولت های عراق و سوریه کمک می کند و هزاران جنگجو و مشاور نظامی به این دو کشور اعزام کرده است.
 
مقام های ایرانی داعش را "تهدیدی بالقوه" می دانند و می گویند در مواردی با اعضای داعش در داخل ایران درگیر شده اند.
 
مقام های ارتش ایران قبلا از "رد پای داعش در استان دیاله" عراق که همجوار کرمانشاه و ایلام است صحبت کرده اند و همچنین در مورد تهدید داعش از مرزهای شرقی ابراز نگرانی می کنند.
 
سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران مرداد ماه گذشته گفت که گروه موسوم به دولت اسلامی تعدادی از نیروهای خود را از قصرشیرین و نفت‌شهر جذب کرده است.
 
قصرشیرین و نفت شهر در استان کرمانشاه با عراق هم مرز هستند.
 
نیروهای داعش تابستان ۲۰۱۴ با تصرف شهر جلولا در استان دیاله عراق به کمتر از ۵۰ کیلومتری مرز خسروی ایران در استان کرمانشاه رسیده بودند، اما این شهر بعدا توسط نیروهای عراقی و کرد از داعش پس گرفته شد.
 
مقام های نظامی ایران ۴۰ کیلومتری خاک عراق را خط قرمز ایران برای مقابله با "گروهک‌های تروریستی" خوانده اند.
+16
رأی دهید
-123

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  جگر طلا - ریورساید ، ایالات متحده امریکا

  .. زیادی خوردن
  34
  132
  دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
  ۲۹
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  مرده شور شما و خامنه‌ای، آن‌ کتاب شیطانی و فرقه کثیفتان اسلام. به امید روزی که نسل شما داعشی‌ها و برادران و خواهران حرامی اشغالگر تان ملاهای فاسد حاکم بر ایران سوزانده شود.
  13
  180
  دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵
  ۳۴
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  مشکلی نیست بیایین حمله کنین ما که از این حمله استقبال میکنیم . البته یه استان خرم آباد واسه شما زنا زاده های پدر مادر نامعلوم کافیه . البته اینو بگم لرها عادت دارن با دست خالی و چوب و سنگ بجنگن و دیگه وایی به حال اون روزتون که اسلحه و تریاک هم براشون محیا باشه . صبح نعشه پا بساط و بعدش تا صبح فردا پشت توپ و خمپاره و فقط شلیک .. عاییی جانم چه جنگ باحالی بشه . امیدوارم هر چی زودتر حمله کنن و بیان تو خاک ایران و زنده زنده همه شونو آتیش بزنیم و روی نعششو برقصیم.
  60
  81
  دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  زمان شاه کدام یک از کشورهای عربی قدرت داشت به ایران یا به شاه بی احترامی کنند؟ پادشاه فعلی عربستان جلو شاه میرقصید که ویدیو ان در یوتیوب موجوده . خامنه ای ابله کجا شاه کجاه
  29
  120
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۳
  ۳۶
  HELLBOY0049 - برلین، آلمان

  داعش ..خورد با اون خلیفش و یون گروه مزخرفش اگه جیگر دارن که ندارن بفرمایین بیاین ببینین چطوری خشتکتنو پرچم می‌کنیم
  36
  99
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۰
  ۳۱
  parsi6 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  خجالت نمیکشن این عقب افتادگان ذهنی . اونی که زاییدی رو اول بزرگش کن ، بعد بیا سراغ ما .انگار خود عمر ابن خطاب زنده شده بعداز ١٤٠٠ سال ! از اخوندها دل خوشی ندارم ولی خوشم میاد روزگار این وحشی های سوسمار خور رو سیاه کردن. یک عمر شیعیان عراق شکنجه شدن و زن و بچه شون به اسارت برده شد ولی حالا چه رژیم اخوندی باشه و چه نباشه کسی دیگه نمیتونه استثمارشون بکنه . حالا عرعرستان و عرعر پرستان واسه ایران خواب ببینن که ارزو براشون عیب نیست .
  33
  106
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آخ جون، قراره سنی بشیم؟ یعنی‌ بعد از این دست به سینه نماز بخونیم؟ سینه کی‌؟! تفکر جان، بیا که همه داریم عمری میشیم!
  22
  61
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۴
  ۱۰۴
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  فعلا که زاییدین تو همون عراق و سوریه اش دهنتون رو مورد عنایت قرار دادن حسابی و هر روز یه منطقه از دستشون خارج میشه....زیادی نخورین فعلا آدمخورا.در ضمن تو ایران هم مذهب شما کسی نیست که راه بیفته دنبال کان اون رهبر سادیستیتون.با کی میخواین به ایران حمله کنید با ۴ تا وانت و چند تا پشمکی عرب و چچنی؟ ایران سوریه و عراق نیست صاحب نداشته باشه.تک تکتون رو میگیرن زنده زنده چرخ میکنن.ما هم میشینیم تماشا برای خنده.
  29
  31
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
  ۲۲
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  این مزدورای عرپستان قبلا ایتالیا و چین رو هم تهدید کرده بودن. تو خیالشون به توصیه مفتی هاشون میخوان مرزهای خلافت بنی امیه رو احیا کنن!
  36
  41
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۹
  ۲۲
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  اینا هر وقت ضعیف شدن از این ویدئوها دادن بیرون ،الان هم به ترامپ دلخوشن که اونم دنبال معامله با روسیه ست ولی دوستان وقتی که میگیم ما هر اعتراضی که به دولت خودمون داریم حتا بحق هم باشه ولی نباید -خلاء حکومت مرکزی- بوجود بیاد وگرنه این جانوران فرصت پیدا میکنن. ما هر چی با دولت خودمون مشکل داشته باشیم مسئله ای خانوادگیست ولی در حفظ خط قرمز که همون امنیت ملی - ارضی ماست باید از هم حمایت کنیم
  41
  39
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷
  ۶۱
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. همشهری، نزدیک به یک قرن است که کل کشور‌های عربی‌ زیر حاکمیت آمریکا و انگلیس بوده و هست. اگر کسی‌ جرأت ندارد به این کشور‌ها حمله کند به خاطر حضور نظامی این ۲ قدرت بزرگ است. اگر کشور‌های عربی‌ هم جرات نداشتند به ایران و شاه ایران حمله کنند و بقول شما شاه عربستان جلو ی شاه ایران خوش رقصی میکرد نه از ترس بود که از باج‌ها و وام‌های بلاعوضی بود که شاه ایران از کیسه خلیفه به کشور‌های حوزه خلیج فارس میداد. اسناد منتشر شده سرویس اطلاعاتی انگلیس را بخوانید تا بدانید که در اوایل دهه ۵۰ شاه ایران ۸۳۰ میلیون دلار به کل کشور‌های حوزه خلیج که از این مبلغ فقط 260 میلیون دلارش سهم پادشاه عربستان شد تا دلیلی باشد برای خوش رقصی پادشاه عربستان و قرق کردن کعبه برای زیارت حاج ممرزا شاه.
  26
  35
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۷
  ۷۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  عمریهای ......
  46
  15
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
  ۵۴
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  سنگ بزرگ علامته نزدنه .
  15
  23
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۲
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  هرچی اهل تسنن هست از ایران بیرون کنید...
  73
  16
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۶
  ۷۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. درود بر شما. عمری ایرانی نیست، ایرانی عمری نیست.
  60
  19
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
  ۳۵
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان

  فریب فریب فریب . این فریب جمهوری اسلامی هست . از ترفند های قدیمی این جمهوری اسلامی همین بوده که مردم خودش رو از جنگ و ویرانی بترساند. اینکه بگوید اگر ما نباشیم داعش می آید . داعش شده لولو سر خرمن . جمهوری اسلامی در پس پرده با داعش و طالبان دست هایی دارد. فریب نخورید.
  9
  43
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
  ۳۱
  parsi6 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. با شما موافقم . رفتار و گفتارشون هیچ ربطی به این رژیم و اون رژیم نداره . همیشه در طول تاریخ به ایران و ایرانی خیانت کردن . ایرانیان از دید اینها مجوس و یا رافضی هستن و حکمشون کشته شدن و جدا کردن سر از بدن و غارت اموال و به اسیری گرفتن زن و بچه ایرانی های شیعه است . بخصوص سنی های شرق ایران که از بازماندگان خوارج هستن که از ترس خلیفه بغداد به ایران فرار کردن و به هر جنبش ایرانی ضد عرب در طول تاریخ خیانت کردن. کشت و فروش مواد مخدر، گروگان گیری و باج گیری و قاچاق اسلحه و این اواخر جهاد نکاح ظاهرا تو مسلکشون حلاله و هیچ حکمی براش نیست. سیستان باید دوباره به ایران و شاهنامه برگرده.
  49
  18
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
  ۴۱
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  مرده شور اسلامتونو ببرن از شیعه علی تا سنی داعشیش.اینا1400ساله که مملکت ما رو ویرون کردن.دلیل شیعه شدن و گرایش ایرونی ها به شیعه همانا رهایی از یوغ اعراب بوده و بس.همچنین تبدیل اسلام سنی این دین بیابانی و خشن به نوع ملایم ایرانیزه اون.با تلفیقی از درستکرداری ایرانی.نمونه آن قنوت که در سنی نیست همان برگرفته از زرتشتی و میتراییسم است.نابود باد بقایای اسلام محمدی در کعبه و همه جای دنیا.دنیا فهمیده که این دین نه تنها رفعت و مهربانی ندارد بلکه منشا شر و آدمکشی و حقیقتا خود اهریمن است.دنیا فهمیده که محمد بیماری روانی و سکس دوست حشری بوده که اندکی مهر و مروت و ترحم نداشته.دنیا دانسته که اسلام عامل عقب ماندگیست.البته اسلام دنباله رو یهود و مسیح است منتها از نوع بسیار خشنتر و بدتر.اسلام منادی دروغین برابری و برادری اسلامی نابود باد.دین آدمکشی و برده داری و کنیز داری و تجاوز به زنان و دختران و غلمان و پسرکان نابود باد.اسلام چیزی نیست جز یاوه های یهود و اساطبیر سامی و نوشتجات مسیحی.تلفیقی از خودبینی و بزرگ بینی یهود و مهر بانی دروغ و ترک دنیوی مسیح و شهوت پرستی عرب و عقده های محمدی.برای همین است
  2
  23
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
  ۴۱
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  برای همین است که صفات الله اهریمنی فراگیر است از رحمان و رحیم ایرانی تا متبکر و منتقم و مکاریهوه ای تا مدبر و هزار مزخرف دیگر.این در واقع دین نیست.دین از واژه دئنای اوستایی است به معنی وجدان و اسلام آنرا مسلمیزه کرده جمع مکسر ادیان بسته و بما فرزندان زرتشت و کورش و آرش تحویل داده.ورنه محمد دغل زاده نه وجدان داشته و نه دین .اسلام کرش نسل کشیست و اولین نسل کشیش یهود بنی غریزه و غینقاع بودندکه محمد و علی و زبیر شخصا بدان اقدام کردند تا نسل کشی ایرانیان و این اواخر ایزدیان کرد .اسلام تابدانجاپلید است که دروغ را ارجمند میشمرد و نام تقیه را بران نهاده.اسلام دشمن آزادی و نغمه موسیقی و دشمن خرد و تفکر آزاد است.درقرن حاضر که ادیان حاضر دیگر سرجایشان نشسته اند ولی اسلام هنوزداعیه آدمکشی را سر میدهد.ننگتان باد روان های پلید محمد و سلمان و علی با این خزعبلاتی که به خرد مردمان دادید و تخم آدمکشی و تنفر را کاشتید.تجاوز را مقدس جلوه دادید.باید ریشه اهریمنی این اسلام پلید را خشکانید.خاک بر سر مردمانی که واقعیت را نمیتوانند بفهمندو الله اهریمنی ساخته ذهن بیمار محمد را میپرستند.
  0
  16
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران
  داعش هیچ وقت به اربابش حمله نمیکنه
  5
  19
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  ۴۱
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  اسلام در واقع پس از حمله هولاکو ونابودی خلافت اسلامی و پس از برچیده شدن خلافت خونخوار و آدمخوار عثمانی و پس از حمله افغان و نابودی صفویان شیعه نعش مرده ای بیش نداشت .حتی ناسیونالیست عربی و یا اسلامی نیز مرده بود.اما خمینی اهریمن زاده نعش مرده اسلام را از زیر خروار ها خاک درآورد و در اثر بیعرضگی شاه این نعش متعفن را زنده کردو اسلام شیعه گنداگین را عرضه کرد البته استعمار مسیحی غربی انگلیس و آمریکا نیز در ساقط کردن شاه ساده دل شیعه ایران کمال همکاری و توطئه را انجام دادندخمینی را ساپورت کردنددلار دادندو.بقایای سنی های تهی مغز بیابان های حجاز وافریقا وقتی دیدند شیعیان از دید آنان کافرو مرتد و خارج از دید توانسته اند حکومتی اسلامی بسازند بخود گفتند چرا ما نتوانیم.این شد که جنبش های اهریمنی و ضد بشری اسلامی توسط رادیکال های جمودمغز سنی و وهابی پاگرفتند.استعمارانگلیس و امریکا ی مسیحی نیز بازی ضد کمونیست را در یاری به مسلمین دیدندو القاعده را در افغان یاری دادندو تخم داعش کاشته شد.نابود باد یاری کنندگان مسیحی غربی که دست طبیعت اسلام را در دامانشان انداخت تااروپالجن مال شود.
  0
  12
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
  ۴۷
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  بیشتر به جُک شبیه تا تهدید. ریش و پشمشون، حال به هم زنن مثه وحشیا
  7
  10
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  ۴۵
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. زیاد ذوق نکن سبک جان سنی شدن فقط به دست به سینه نماز خواندن نیست باید دُلا و راست .. هم بشی و خوب خدمت کنی اگر بعدش رمقی برات موند تازه فوقش به تو یکی همون کار سابق یعنی آفتابه دست گرفتن و نوکری گماشته میشی که بازم جای ترقی نداره و کلا ذوق نداره سبک عقل عزیز
  14
  19
  ‌سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.