میزان سکس در آمریکا کاهش یافته است؛ نتفلیکس به جای اتاق خواب

یک زوج در مقابل تابلوی بوسه اثری از گوستاو کلیمت این روزها سکس در همه جا به چشم می خورد، در فیلم ها، تبلیغات تلویزیونی، حتی تلفن های همراه. گفته می شود سکس بسیار مفید است و گونه ای ورزش نیز محسوب می شود و حتی می تواند به کیفیت کار روزانه ما کمک کند.
 
به گفته یکی از مقام های محلی کشور سوئد، فواید مثبت سکس به قدری زیاد است که او توصیه کرده به کارمندان شهرداری پول دهد تا وسط کار به خانه شان رفته و سکس داشته باشند.
 
بنا به مطالعات منتشر شده در ژورنال «آرشیو رفتارهای جنسی»، میزان سکس میان همه آمریکایی ها از هر جنسیت، نژاد، و محل زندگی که باشند و حتی کسانی که متأهل هستند کاهش یافته است.
 
بنا به یافته های مطالعه جدید، میزان سکس مردم آمریکا از اوایل دهه نود میلادی تا اوایل هزاره جدید، سالانه ۶۰ تا ۶۵ بار بوده است. اما از سال ۲۰۰۲ به بعد، این میزان کاهش یافته است و بیشترین کاهش نیز در میان افراد متأهل بوده است.
 
بنا به مطالعه اخیر، کاهش میزان سکس در آمریکا احتمالا ناشی از این است که مردم آمریکا امروزه تفریحات بیشتری نسبت به گذشته دارند، از جمله چرخیدن در رسانه های اجتماعی چون یوتیوب و فیسبوک، بازی های کامپیوتری، و تماشای نتفلیکس و غیره. به نظر می رسد این سرگرمی ها از سفرهای دونفره ما به اتاق خواب جلوگیری کرده است.
+65
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Finland 1 - هلسینکى، فنلاند

  این حقیقت هستش!استرس کار وترس مداوم از آینده سلامت جسمى و فکرى انسانها را از بین میبره،و تبلیغات مدام در همه جا در مورد شکل و ظاهر یک زن سکسى یا مرد خوش تیپ. باعث دل زدگى زنان و مردان از همدیگر میشود!شما یک دلیل منطقى براى سونامى عمل هاى. پلاستیک در کشور خودمون پیدا کنید یا دلیل اینکه مردان به هرمون کراتین و انواع مکمل ها. پناه میبرند چیست
  20
  60
  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  انقدر کار می‌کنن مثل مرده میان خونه دیگه حال سکس کردن ندران بر عکس ایران ماشاالله همه بیکار یا دنبال جا میگردن یا فرصت
  25
  45
  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  علاوه بر اینکه حالا در همه دنیا مشکلات فراوان است جروجنجال بگومگوهای بین زن ومر د و درگیریهای بی ارزش سلیقه ای باعث افت سیکس نیز میشود. البته خانمها که به سن چهل به بالا میرسان و شوهرانی هم سن خود یا کمی بالاتر از خود دارند , بهانه هایشان زیاد میشود تا سیکسی با همسرانشان انجام ندهند . ولی متاسفانه همین خانمها که سنشان از چهل سال بالاتر است اگر شوهری خیلی جوان تر از خود داشته باشند انتظارشان این است بیشتر شبها و حتی روزها ی که در خانه هستند با شوهرانشان عمل سیکس انجام دهند.
  23
  21
  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Finland 1 - هلسینکى، فنلاند

  دوستدار استکهلم. شما دیوار از دیوار زنها کوتاهتر پیدا نکردید؟خوب کشورى که دارید زندگى میکنید بیشتر توسط زنها اداره میشود. اگه دل پرى از زنها دارید لازم نیست همه را لجن مال کنید!اونم چهل ساله هاشون و چهل به بالاشون رو
  24
  4
  جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.