قاسمی: خودم اگر بودم فائزه رو می کشتم - ویدیو

+17
رأی دهید
-220

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  از هفت دولت آزاد - وین، اتریش

  این مردک جانی سردار قلابی کاملا مشخصه که موج انفجار در جریان جنگ بدجوری روی اون مخ نداشته اش تاثیر گذاشته و معیوب ترش کرده . مسلما یه همچین جونوری اگه تو یکی از کشورهای متمدن دنیا بود بی برو برگشت در یه تیمارستان روانی تحت مراقبتهای ویژه قرار می گرفت . واقعا خدا به مردم سرزمینم رحم کنه که جان و مالشون در اختیار یه همچین جونورای درنده ایه
  8
  233
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱
  ۴۲
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  کنتور که نمی اندازه.خالی ببند اما ما که می دونیم اگه دستت می رسید هم نمی کشتی. اما اگر هم می کشتی بیشتر مردم رو خوشحال کرده بودی.چون هم با مرگ اون به نحوی عدالت اجرا می شدن و هم ملت از شر تو انگل راحت می شدن.
  12
  175
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۲
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان

  سردار داعشی، پس شاه هم اگر کسی‌ رو به جرم توهین به بالاترین مقام یک کشور، یا طرح گروگانگیری ولیعهد اعدام کرده بود، کار درستی‌ کرده بود. پس چرا انقلاب کردید؟
  17
  217
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲
  ۳۸
  navid120 - آنتورپن، بلژیک

  جالبه داره جلوی دوربین تهدید به قتل میکنه !!!!!! به همین راحتی‌ و بدون ترس از عواقب این کار !!!!!!!!!
  4
  133
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۵
  ۳۸
  mayhem - کیتو، اکوادور

  تو که خودت سردسته لاتایی
  4
  105
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۳
  ۴۷
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  رژیم منفور ایران فعلاا مثل حیوانات درنده افتادند به جون یکدیگر تا بتوانند سهم ومقام وقدرت بیشتری از بیت المال این مردم بدبخت وفریب خورده ببرند که نزدیک به چهل سال است فریب این ملایان مکار رو خوردند وبا اراده بیخردانه شان ایران را صدها سال از هرحیث عقب تر از همه دنیا نگهداشتید واحترامشان نیز در دنیا یکی مونده به آخر یعنی فقط کمی جلوتراز افغانستان شد . دعامیکنم به همین زودی همدیگر رو تیکه وپاره کنند تا شاید ملت از شرشان برای همیشه خلاص شود . آمین
  4
  94
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۷
  ۶۸
  جوابگو - مالمو، سوئد

  این پفیوز قتل،که خدا میدون که چنتا دانشجو را شبانه تو بیابان‌های تهران تیر خلاص زده براش کشتن یک انسان خیلی‌ راحته حتا بچه خودش کسی‌ که مثل دأعشیها خونه زیاد میریزه،براش خونه کسی‌ را ریختن راحته باشد روزی که مثل رفسنجانی‌ خونتو برریزن نه با آب، روی خاک ایران زمین،توسط بسیجیهای دوره بره خودت.
  4
  93
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶
  ۴۲
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  این ها با این افکار فاشیستی و مخ های معیوب چه طوری نسلشون کنده میشه مگه اینکه بریزنشون تو کوه اتشفشان در حال فعالیت که حتی نعل هاشونم باقی نمونه
  4
  92
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰
  ۵۲
  aligol - چیبا، ژاپن

  میکشتی و اینا به کنار ریشتو واسه چی نزدی؟
  4
  73
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۲
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  مسخره ها، چقدر ساده از کشتن حرف میزنن! واقعا روانی‌ هستن.
  4
  91
  ‌چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  فائزه هم چندان تحفه ای نیست ، امیدوارم خودتون به جون هم بپرید و همدیگه رو نابود کنید و دست مردم ایران از شما کوتاه باشه و الوده به خون شما نشه
  6
  42
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۳
  ۴۲
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  خدا ترا هم شفا بده ، هر چند کارِت از شفا گذشته! توى رژیم خونخوار از این تیپ مُفنگى زیاد هستش، وقتى حرف میزنن ، از بس حرفاشون یه من یه غازو بى ارزشه ، درست مثل مگسیه که افتاده تو....! اونموقع که فِززه خانم محکوم شد بِرِه زندان، این یارو یه غلطى کرد وگفت، اگر فائزه یک شب بره زندان ، من ریشامو مىتراشم! دیدیم که فززه رفت زندان و این سربارِ سپاه به وعده اش وفا نکرد، حالا هم که تو اوهام و خیالاتش اینطورى میگه!
  4
  40
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۴
  ۴۷
  persik - کیف، اوکراین

  یکی به این احمق حالی کنه اون قوه قضاییه تو داری بهش میتری و میکوبیش زیر نظر مهون رهبرته که تو داری خودتو جر میدی بهش فائزه فحش داداه))))
  3
  29
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۰
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  مردکه ننه صیغه ای پشت بوته بعمل اومدی
  7
  38
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۹
  ۴۲
  Dara20 - تهران، ایران

  این مرتیکه بی‌ پدر و مادر زیر بته بعمل آماده بداند که همپالگی‌های او در زباله دانی‌ متعفن تاریخ فراوانند. قاسمی یا هر زباله دیگری نظیر او روزی در آینده نزدیک وارونه بدار عدالت آویخته خواهند شد.
  4
  35
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
  ۶۰
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::از هفت دولت آزاد - وین، اتریش::]. دوست عزیزم شما خیلی زیبا ، روان ،بی غلط املایی و انشایی فارسی مینویسید احسنت بر شما و دانشتان،موفق و سلامت باشید همهتون.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
  ۶۰
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. عزیزم اینا شغلشون آدمکشیه!از این راه بمقام و مکنت رسیدن.
  3
  30
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹
  ۳۷
  از هفت دولت آزاد - وین، اتریش
  فرهاد امیرپور-خارکوف اوکراین. سپاس فراوان دوست گرامی . محبت دارید به بنده . برای شما آرزوی تندرستی و بهروزی دارم
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::winnie1987 - بیرمنگهام، انگلستان::]. "اگر"؟؟؟!!!! "اگر شاه اعدام میکرد"؟؟؟!! هم چین گفتی‌ اگر که انگار نکرد!!؟؟ مگر زنده یادان گلسرخی و دانشیان را به اتهام ربودن ولیعهد آنهم در یک بیدادگاه نظامی محاکمه و اعدام نکرد؟؟؟ فکر میکنی‌ نمی‌دانیم کی‌ هستی‌ و شجره ساواکی ات کی‌ بوده و کی‌ هست؟؟؟!! تو همانی که از ادمین [UK] خواستی تا اکانت ما مخالفین نظرت را در فضای مجازی ببندد یعنی‌ به نوعی صدای ما را در گلو خفه کند حالا اگر خودت مثل این سردار قاتل به نفس در فضای واقعی‌ بودی مثل یک داعشی حتماً مخالفین خودت را میکشتید، حالا این جا آروغ دموکراسی میزنی‌ مزدور اجنبی؟؟؟
  26
  9
  جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. امیر حسین فطانت - کسی‌ که کرامت الله دانشیان رو لوو داد - مشخص کرد که کرامت و دار و دسته ش در فکر دزدیدن ولیعهد و دادنش به گروها‌ی تروریستی فلسطینی بودند. شاه هم به اینها فرصت داد که ابراز ندامت کنند. اکثرا از شاه تقاضای بخشش کردند و بخشیده شدند ولی‌ دو نفر دانشیان و گلسرخی ابراز ندامت نکردند و اعدام شدند. چه کار میشد با این افراد کرد؟ این قهرمان سازی انقلابیون 38 سال هست مردم ایران رو سرویس کرده. اعدامیان مشتی تروریست و کمونیست دو آتشه بودند. شکنجه شدگان مشتی مریض روانی‌ مثل رجوی و خیابانی و غیره بودند. شاه اشتباه کرد بیشتر اعدام نکرد، که امثال رجوی و خمینی و رفسنجانی‌ و خامنه‌ای و کیا نوری این ملت رو به خاک سیاه ننشونند.
  2
  5
  شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۳
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. زر اضافی هم نزن، مگه لولیتا، از همفکرانت نگفت "سر اینها رو باید با هاون زد"؟ اون موقع کجا بودی بسیجی‌ مفتخور؟ عقل که نداری، .... من از ادمین خواستم که این اکانت‌های قلابی که مال یک نفر هست رو ببندند. اخه ... تورو چه به بحث و گفتگو؟ ...
  2
  5
  شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان
  هموطنان ببینید این "شاه و شیخ" یک کلمه بر علیه سردار اسلام آقای قاسمی حرف نزد، ولی‌ چه جور پاچه من رو گرفت! ببینید و مزدوران جمهوری اسلامی و بسیج و سپاه رو در این سایت بشناسید.
  2
  5
  شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
  ۳۷
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان
  می‌خوام از افراد منصف اینجا بپرسم، اگه کسانی‌ بشینن نقشه بکشند که نتیجه کوچک ملکه بریتانیا یا پسر بچه دونالد ترامپ رو بدزدند، بعد به داعش تحویل بدن، بعد دستگیر بشن، با این افراد چه برخوردی خواهد شد؟ بعد مقایسه کنید که این جانوران چه انتظاراتی از شاه دارند که به اینها نباید کاری میداشت!!!! باز معرفت شاه که کسانی‌ که ابراز ندامت کردند رو بخشید! این دسته افراد، انتظار مسیح بودن رو از شاه دارند، ولی‌ از آخوند‌ها انتظار هیچ چیز ندارند!!؟؟ خیلی‌ حقیر تر و کوردل تر از اونی‌ هستند که آدم بخواد با اینها بحثی‌ انجام بده.
  2
  5
  شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.