دفاع یک زن از حقوق مردان - حرفهای دل مردان از زبان یک زن

+317
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  آبادان بریم - کپنهاگ، دانمارک

  همیشه با خودم فکر میکردم که چرا همه از حقوق زنان دفاع میکنن و چرا کسی از حقوق مردان صحبتی نمیکنه ، که خوشبختانه یک خانم با انصاف پیدا شد که از حقوق ما مردها دفاع کنه !
  18
  151
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  امروز بزرگترین معجزه زندگی ام را دیدم.کاملا جدی میگم,درطول 60سال که وارد جرگه گنده ها شوم,بهمون خدا قسم اولین بار بود که از یک خانم نازنین این سخنان را شنیدم.درود برشعور و درک و فهم و احساست و اگر همسری داری,بیشک درطی زندگی مشترکتان,او پادشاهی میکند.مرسی از بیاناتت.
  10
  107
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵
  ۳۴
  ارشک110 - مشد، ایران

  چه قدر خوب بود.تعریف درست وواقعی از درصد خوبی از مردا داشت.
  9
  86
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::آبادان بریم - کپنهاگ، دانمارک::]. کاملا درسته، کمتر کسی از حقوق مردان سخن میگوید اما چرا؟ در واقع زن بودن نیز همانند مرد بودن وظیفه دشواری است و زمانی این وظیفه دشوارتر میشود، در جامعه ای زندگی کنی که حتی برای بودن باید مبارزه کرد.  دفاع از حقوق زنان به معنی پایمال کردن حقوق مردان نیست، بلکه دفاع از خشونتی است که بر زنان وارد میشود، و زن خشونتی را در جامعه، تجربه میکند که لزوما از سوی یک مرد نیست، خشونت در قالب قانون و وظیفه و شرع و هزاران دلیل نامعقول به زن وارد میشود. و در این بین حداقل کاری که میتوانیم انجام دهیم دفاع از حقوق زنان و اعتراض  به نابرابری میباشد. همه ما در اطرافمان مردهایی داریم در نقش پدر، برادر، فرزند وهمدم زندگی که باور و امید به انها داریم و در کنارشان احساس امنیت و آرامش میکنیم، مردهایی که مفهوم آسایش برایشان اسایش ماست، واضح است همانقدر که زن را باید فهمید مرد را هم باید درک کرد و به حرفهای ناگفته دلشان بها داد.کاش زمانی فرا رسد که مردان حرمت مرد بودنشان را بدانند و زنان حرمت زن بودنشان را، ان زمان هست که فراتر از زن و مرد به انسان بودن میاندیشیم!
  46
  115
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۹
  ۵۵
  liberté - مونترال، کانادا

  حالا طرف گی بود چی میشه؟! خخخخ
  44
  9
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۸
  ۵۲
  dorood bar shah - نمور، بلژیک
  این صحبتا با فرهنگ اروپایی میخونه۰چون زنای اروپایی خیلی سختگیرن
  26
  29
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
  ۴۴
  Prince Edward - ادمونتون ، کانادا
  هرچند در فهم و کمالات خانمها، خصوصا بانوان محترم ایرانی شکی نیست و اکثر اونها به خوبی با مطالب گفته شده در این کلیپ آشنایی کامل دارند، اما گوینده این کلیپ آقا ی مهرداد مزرعه معروف به آقای عابر بانک هستند. حالا شما به کسی نگید رفقا.
  17
  34
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  تابحال فکر کردین که چرا عمر مردها به نسبت زنها کمتره!؟ بخاطر همین دردها و مشکلات و کُلاً مسئولیتهاى بى پایانى که در این کلیپ به همش اشاره شد! مسئولیتهاى بیشمارى که تنها مرگ بر اونها مُهر پایان میزنه !
  2
  28
  دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹
  ۵۳
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  نه در دنیای امروز که زنان پا به پای مردان کار میکنند و در اقتصاد خانواده شریک و سهیم هستند این مال زمان ناصر الدین شاه بود که زنان در اندرونی و در آشپزخانه ها حبس بودند آقایان بیخود صابون به دلتون نمالید نویسنده این متن در عهد عتیق سیر و سفر میکنه و احتمالا خانه دار و چشمش بدست مرد هست که براش غذا و لباس بیاره ;) :) :) :)
  24
  12
  دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران
  حق و حقوق خواهی زنان را هرگز پایانی نیست . فمنیسم افراطی دنیا را به گند کشیده
  8
  10
  ‌سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.