اعتیاد زنان در ایران از حالت پنهان درآمده است.

+32
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  بزرگ ارتشتاران شاهنشاه آریامهر - تهران ، ایران

  ارمغان جمهوری آخوندی :اعتیاد،فقر،فحشا،بیغیرتی،دزدی،خود فروشی،کبد فروشی،چشم فروشی،تجاوز،بیکاری،جنایت،کشتن پدر مادر،کشتن خواهر ،کشتن برادر،بازم بگم ؟؟؟ اگر بخوام بگم که تمومی نداره ،حالا یک مشت مزدور خود فروخته خائن ،و وطن فروش میگن که همچین چیزی نیست .ای تو روح کثیف اون هندی‌زاده و طرفداراش و هر کی‌ که طرفداری از این رژیم پر از جنایت و دروغ رو میکنه .
  22
  72
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۷
  ۴۸
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  خوب دیگه زنان در این بخش به ازادی مطلق رسیدن. کافیه برای ان قلاب
  9
  24
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲
  ۴۷
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  [::بزرگ ارتشتاران شاهنشاه آریامهر - تهران ، ایران::]. و در مقابل این‌ها آقازاده با بهترین و لوکس‌ترین‌ها زندگی‌ میکنند در اصل این نظام کوفتی جمهوری اسلامی یکی از اهدافش همین بود ایجاد یک شکاف عمیق طبقاتی در بین مردم . مرگ بر نظام جمهوری اسلامی ، مرگتان باد
  18
  44
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲
  ۴۲
  afshin.briji - اهواز، ایران
  یعنى ببینید چقدر این قضیه فاجعه بار شده که جمهورى اسلامى که در پنهان کارى و شعار اینکه ما بهترین نظامیم دیگه نمیتونه این افتضاح رو قایم کنه . بزودى خیلى چیزهاى دیگه هم علنى خواهد شد که بى لیاقتى و بى تدبیرى و بیشعوریه این نظام و رهبرش هم علنى خواهد شد . و اون موقع است که دیگه نمیگن ما بهترینیم میگن اسلام گفته باید نظام اسلامى بى لیاقت باشه تا امام دوازدهم بیاد . ما گندیم همینى که هست . یعنى دارن به جایى میروند که استخوانهاشون براى زیر ساخت سنگ دستشویى استفاده بشه .
  12
  19
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
  ۵۴
  محمدنقى - ارهوس، دانمارک
  اگر سطح فرهنگ کشور پاین باشه. قتل. اعتیاد و بى بندو بارى جاى ان را میگیره
  16
  23
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵
  ۵۴
  محمدنقى - ارهوس، دانمارک
  ادعاى پوچ و تو خالى. فرهنگ چند هزار ساله. این نوع زندگى فقط و فقط در ایران و افقانستان میشه دید.
  25
  19
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  ۴۸
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  این مقام انسانیتی بود که توله سیک خمینی به ایران و ایرانی وعده داد انها را ارتقا دهی،فقط از انزمان یک چرندش اجرا شده.....راضی به این مقدار نباشید......ببینم اینها این طرز زندگی را از اعمه اطهاره و فاطمه زهرا نیاموختند؟!
  12
  33
  یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
  ۵۵
  parvin55 - مادرید، اسپانیا
  وقتی‌ دین عر عری باشد!!!! نوادگان عر عرهای کثافت ۱۴۰۰ سال پیش فکری جز دزدی جنایت و نابودی منیت و شرف ایرانی‌ ندارند.با این ملت آفتاب پرست که اسلامیست-----در ورای آن تعدادی بی‌ وطن‌پانترک و پان زهر مار‌میخواهند از آب گل الود ماهی‌ صید کنند !!!!!!!! اگر نابینا نباشید در همین سا یت کامنت‌های شرم آور آنها را می‌بینید و سکوت مرگ------البته جز تعدادی که به منافع ایران می‌‌اندیشند نه منافع خود!!!!!!
  0
  3
  دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.