آنجلینا جولی کردها در نبرد با داعش کشته شد!

منابع سوری دیروز اعلام کردند که یکی از معروفترین زنان جنگجوی کرد، در جریان درگیری شدید در منطقه جرابلس سوریه کشته شده است.
 
به نقل از العالم،  آسیا رمضان عنتر”  ۲۲ ساله که در شبکه های اجتماعی به آنجلینا جولی کردها معروف بود، در درگیری که پنجشنبه گذشته در جبهه های اطراف شهر منبج با داعش روی داد کشته شد.
 شبکه های اجتماعی و رسانه های کردی به دلیل شباهت آسیا به هنرپیشه هالیوودی به او لقب آنجلینا جولی کردها داده بودند.
 
آسیا متولد شهر قامشلی در شمال سوریه با عضویت در دسته های جنگجوی زنان کرد با تروریست ها می جنگید.
 
منابع کرد تاکنون خبر کشته شدن آسیا را به صورت رسمی اعلام نکرده اند.
+264
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  koros_nl - امستردام، هلند

  چقدر این شیر دختر زیباست , هم زیبایی صورت و هم سیرت , هر دو را با هم دارد . آرام بخواب خواهر من , که بزودی نسل این شاشکولا خورها با اون آبجی عادله همجنس بازشون از روی زمین محو میشه , شرمسارم که نمیتونم کمکی به شما بکنم , فقط میتونم بگم : عرب خوب عرب مرده است
  37
  314
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴
  ۳۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  هر کسی که با این عمریهای وحشی خونخوار جنگ و نبرد میکند اهل بهشت خواهد شد.
  166
  107
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  روحش شاد واززنان مبارز کرد بود . اینجا جادارد باون مسلمان ومعتقدان اسلام گفت .این زن مبارز برای وطن اش به شهادت رسید . نه هر سپاهی وبسیجی که میره سوریه و برای دفاع از بشاراسد میجنگند وبرعلیه مردم سوریه میگن نام شهید
  44
  173
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶
  ۴۱
  aarian - تهران، ایران

  آه و صد آه. آسوده بخواب‌ای زیبا روی.
  30
  184
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۰
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران

  واقعا ماشالا به این شیرزنهای کرد دنیا را حیرت زده کردند ماشالا
  44
  208
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
  ۱۰۵
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  کورد ها در مبارزه با هیولاهای حکومت اسلامی ثابت کردند که ملتی بزرگ و مبارز هستند .درود و احترام به همه کورد های شجاع و دلیر .
  35
  194
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
  ۳۴
  koros_nl - امستردام، هلند

  اعرابی که وارد این ست میشوید و به اسم ایرانی کامنت میزارید ! بدونید ما ( کرد , آذری , لر , بلوچ , گیلکی , مازنی , اصفهانی , یزدی , خوزستانی ,.... شمال و جنوب , شرق و غرب مهمه ایرانی هستیم , چه کر عراق باشد چه بچههای افغان !! ما آریایی هستیم !! ) هرچقدر با هم مشکل داشته باشیم و حتی دشمن هم باشیم , باز در مقابل شما برای هم دیگر بهترین رفیق میشویم و برای همدیگر مقابل دشمن جان میدهیم!! پس مثل همیشه - : عرب خوب = عرب مرده
  58
  186
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  ۳۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. عزیز جان من. فقط همین کوتاه و مفید: کارت خیلی درسته در حد کهکشانها. باید بردشون دم مرز؛ شناسنامه و کارت ملی‌شون گرفت و آتیش زد و با یه .. بیرون. درست همونطور که کتابخانه‌های ما را آتیش و آب گرم کردند که بدن‌های کثافت بوگندونشون رو بشورن.
  63
  59
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
  ۵۰
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  طفلک دختر نازنین.این دختر از انجلینا جولی خوشگلتر بوده چون هیچ عمل جراحیی هم نکرده .طفلک حیف از این دختر و حیف از اینهمه جوون که میمیرن به دست یک فرقه کثیف وخونخوارو وحشی. حیف ازعمر این جوانها که به دلیل سیاستهای غلط همه عمرشون به جنگ گذشت و هیچی از این دنیا نفهمیدن . کلا کی اینهمه خشونت و جنگ و خونریزی تمام میشه ؟ کی مردم میتونن تو این دنیایک نفس راحت بکشن؟
  13
  139
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  یادشان گرامی باد
  10
  96
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۴
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. این حرف زشت و بی احترامی و توهین به هموطنان عربت چیست مرتب تکرار میکنی نادان؟ هنوز نفهمدی تو این مملکت هم ترک هم عرب و هم بقیه اقوام وجود دارند و همون آذری و بلوچ و کرد و عرب و گیلک و بقیه همه یک ملیت دارند به نام ایرانی! چرا میخوای خودت را با این حرفهای سخیف گول بزنی! خوزستان عرب دارد همانطور که آذربایجان ترک دارد و کردستان کرد دارد!خجالت بکش آقا و به هموطنان عرب خودت توهین نکن مثل یک مشت نادان که به هموطنان ترک و کرد و بلوچ و گیلک و غیره توهین میکنند! عربهای خوزستان صد برابر قد کل هیکل تو غیرت و تعصب ایرانی دارند و از تو تفرقه انداز بین ایرانی ها ایرانی تر هستند! برو آقا خودت را جمع بکن نژادپرستی دوره ش تمام شده حالا از هر نوعش آدم باش و و اینقدر چرند ننویس! جنابعالی هم = یک نادان ابله !!! بار آخرت باشه به هموطنان عرب ما توهین میکنی
  45
  103
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران

  آدم بره تو یک کشور پیشرفته مثل هلند که همه رنگ و نژادی و شکلی میبینه و کسی کاری به اینجور چیزها ندارد و همه به چشم یک انسان با ملیت اون کشور دیده میشوند بعد هنوز دارد مسائل را از نظر نژادی نگاه میکند! شماها چی یاد میگیرید در آن اروپا؟ کمی با مردم آنجا هم معاشرت کنید شاید چیزی بیاموزید!!!
  31
  82
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. آقای شیر ژیان! میشود بفرمایید ملاکهای شما برای آریایی بودن چیست و اصلا مثلا جنابعالی چه چیز خاصی در خودت دیدی که توهم آریایی بودن و بهتر بودن بهت دست داده؟
  32
  79
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. هموطن گرامی فکر کنم جواب سوالتان در مطلب " سه ماه زندان به خاطر بوسیدن مهماندار" را اینجا پیدا کردید!..... در ادامه روح این دختر زیباروی کرد شاد باشد و درود میفرستم به این همه غیرت و شجاعتش!
  26
  96
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۳
  ۲۷
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  . و با ایثار جان شیرین خود بزرگترین زخم و ننگ را بر تن کثیف داعسیها وارد میکند و آن شکست خوردن آنها از یک زن; موجودی که آنها نه او را انسان به شمار می آورند نه جنگاور اما روبروی او زبون میشوند و مثل کفتار دم لای پاهایشان یکی یکی شکست میخورند. کاش دنیا وارونه نبود و بجای اینکه او را به خاطر شباهتش به آنجلینا جولین تشبیح کنند آنجلینا جولین را به او مثال میزدند گرچه آنجلینا جولین هزار سال دیگر هم شجاعت و رشادت این انسان را نخواهد داشت. اما دنیا دنیای وارونه ای ست.
  8
  43
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. بنده که درست متوجه مطلبتان نشدم حاوی لُکنت زبان یا پارازیت بود !میشه کمی واضح تر بفرمایید؟
  49
  52
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۵
  ۳۰
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خب Ghooloo راست میگه . ما عرب ایرانی داریم که خیلی هم به آداب و رسوم ایرانی مقید ترند . حساب عرب ایرانی از عرب پرستهای .. که تو این سایت به اسم (سلطنت طلب) کامنت میذارن و خودفروشی می کنند جداست
  36
  32
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴
  ۴۱
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. دوست گرامی از اینکه به طور صریح منظورم را نرساندم عذر خواهی میکنم. شما در خبری که اشاره شده در کامنت قبلیم، سوالی پرسیدید که چرا نظر کاربر از امستردام هلند اینقدر منفی گرفته و من هم گفتم جوابش را اینجا پیدا کردید. سه کامنت اخیر شما موازی و همسو با عکس العمل کاربران سایت به اندیشه ی اینگونه افراد است. امیدوارم متوجه منظورم شده باشید! اگر نشانه هایی را که گفتم دنبال کنید متوجه ی منظورم خواهید شد. موفق باشید!
  10
  48
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۵
  ۵۵
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک< معلومه که طلبهء دادستان بودی حالا اومدی دوران بازنشستگی تو در دانمارک میگذارونی. تمام افکارت جز آزار هیچ علاقه ای جز آزار دادن افکار مردم را نداری .
  4
  43
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۳
  ۳۴
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. این ح..,,,, اصلا ارزش نظر دادن نداره !! فقط میخاستم دوست عزیزمون [::Ghooloo - آبادان، ایران::] اینو بخونه که اگر من میگم عرب خوب = عرب مرده منظورم ایرانیان عرب زبان نیست !! غیور مردان خطه جنوب نیست ! رب های ایرانی نامه و ملکه خورهای پا پاتی طرفدار عرعرستان است . من و تو با هم برداریم , برادر ها هم نظرات متفاوت دارن و گاهی با هم درگیر میشن . ولی در برابر دشمن خارجی یکی میشن !!
  31
  15
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. ممنونم از لطف شما! بنده عرض کردم واضح تر بفرمایید نه همان کامنت قبلی را فقط طولانی تر بفرمایید! اینکه اشاره به کامنت بنده در اون صفحه کردید را متوجه شدم ولی ربطش را با این صفحه و نژادپرستی و توهین به اقوام ایرانی را متوجه نشدم! اون بابا ایرانی نیست و من مسئله را عرب و عجم یا ترک و فارس نمیبینم ایران اقوام مختلف دارد و یک <ملیت ایرانی>! شما وقتی در قرن بیست و یکم مسئله ای مثل آریایی را پیش میکشید واقعا موجب خنده است! اون که آلمان بود که از هر نظر لیاقت نژاد برتر را داشت هفتاد هشتاد سال پیش این ایدئولوژی با شکست مواجه شد چه برسد به ایران که هنوز که هنوزه خودش فقط آفتابه بلده درست کنه و تا حالا یک دوچرخه هم صادر نکرده! اصلا خوشم نمیاد در مورد اشخاصی که در این سرزمین نژاد پرست هستند و به اقوام ایرانی حالا هر نوعش چه عرب چه ترک چه کرد چه گیلک چه بلوچ چه ترکمن یا غیره همانند شما در لفافه صحبت کنم و به صراحت منظورم را میگویم چون این ندانم کاریها موجب تفرقه بین اقوام ایرانی و در نتیجه دشمنی با هم و تجزیه ایران میشود و از حساسیت بالایی برخوردار است!
  8
  19
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. میشه بفرمایید دقیقا شما از کجاشون این را تشخیص میدهید؟ مثلا شما آریایی ها خالی مالی نشونی چیزی جایتون دارید؟ اینقدر چرند نگید آن عربها مثل سلطنت طلب با خود عربهای خوزستان بخاطر ایرانی بودن و شیعه بودن بیشتر دشمن هستند! کمی عاقل باشید و با این حماقتها و حرفهای سخیف و بچه گانه باعث تفرقه و نفاق نشوید. همه یک ملیت داریم ایرانی تمام
  9
  14
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  نژادپرستی اصلا کار درستی نیست برادر من! یک انسان آزادیخواه و فخیم هیچوقت بخاطر نژاد یا قومیت یا زبان یا رنگ پوست و غیره کسی را مورد تبعیض قرار نمیدهد!شما وقتی به عرب توهین کنی و در مملکت خودت هم عرب داری به هموطن عرب خودت هم توهین میکنی! شما وقتی به یک ترک یا کرد توهین میکنی به هموطن ترک یا کرد خودت هم توهین میکنی! نتیجه این کار میدانی چه میشود؟ اینکه آن عرب یا ترک یا کرد یا هر قومیتی دیگر خودش را از طرف هموطنان خودش طرد شده میبیند و این نژادپرستی اتفاقا باعث میشود که آن عرب یا ترک یا کرد به آن طرف مرز رو بیاورد چون در سرزمین خودش مورد تبعیض نژادی قرار میگیرد و با تویی که داری او را مورد تبعیض نژادی قرار می دهی دشمن میشود! میفهمید؟ یعنی این کار باعث دشمنی آنها با شما میشود! هیچوقت به یک عرب یا ترک یا هر قومیتی دیگر توهین نکنید حتی حتی حتی اگر فقط یک عرب یا ترک خوب در این دنیا وجود داشته باشد چون به همان یک نفر شما توهین کردید! خوزستان هم پر از اقوام مختلف هست از لرهای و بختیاری و طایفه چهار لنگ و هفت لنگ بگیر تا تنگستانی و دشستانی و هموطنان عزیز عرب ما
  6
  20
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  عربها هم مثل بقیه اقوام خوب و بد دارند و فراموش نکنید اولین جنگهای صدر اسلام همه توسط خود اعراب در مقابل پیامبر و اسلام بود و ابوسفیان عموی پیامبر که خود از همان قبیله قریش هم بود دشمن سرسخت پیامبر و اسلام بود و اولین جنگها را شروع کرد! پس وقتی عرب عرب میکنید معلوم است هیچی از تاریخ عرب هم نمیدانید! بهیچوجه کسی حق ندارد همه را با یک چوب براند! آقای عزیز خانم گرامی ایران اقوام مختلف دارد و کسی بر کسی برتری ندارد و همه در این سرزمین حق و حقوق مساوی دارند مسئله ما مسئله <یک ملت> است! <ما همه با همه اقوام این سرزمین یک ملت را تشکیل میدهیم به اسم ایرانی> والسلام و پاینده ایران
  7
  17
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
  ۴۴
  sikan - موناکو، فرانسه
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. همه فاریابی هستم جون .....
  4
  1
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۹
  ۵۱
  Botol - مونیخ، آلمان
  Ghooloo-آبادان,ایران. زنده باد قولو, قولوی عزیز اگر با این طرز فکر کاندید رعیس جمهوری بشی,حتما بهت رای میدم...موفق باشی
  6
  11
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۹
  ۱۰۵
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  Ghooloo - آبادان، ایران کسی که عربی صحبت میکنه عرب نیست مثل ترک زبانهای ایران که اصالتا ترک نیستند .
  7
  12
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. با این حساب پس تو کشورهای عربی هم که عربی حرف میزنند عرب نیستند فقط عربی حرف میزنند هاها! خودتون را میتونید با این حرفها بچه گانه گول بزنید ولی حقیقت چیز دیگری است و این را هم بدان با این طرز فکر بازم چیزی از نژادپرستیت کم نمیکنه !
  8
  10
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  تازه این که چیزی نیست ترکها هم فقط ترک زبان هستند ترک نیستند! کردها هم کرد زبان هستند کرد نیستند! گیلکی ها هم فقط گیلک زبان هستند گیلکی نیستند! بلوچها هم فقط زبان بلوچی دارند بلوچ نیستند وووو کلا موقع به دنیا آمدند داشتند زبان تقسیم میکردند به هر که به دنیا می آمد میگفتند عزیز کوچولو تازه به دنیا اومده تو چه زبانی دوست داری؟ اونم دو تا اوا اوا میکرد میگفت اون زبان را بده دوست دارم مثل کشمش تقسیم می کردند! هاها بابا بیشتر از این همش نزن بوی نژادپرستیتون بیشتر تو سایت میپیچه!
  9
  10
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
  ۴۶
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Botol - مونیخ، آلمان::]. فعلا که قصد کاندیدا شدن ندارم عزیز مگر تعداد بیشتری ازم بخواهند ;)
  4
  4
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
  ۶۷
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تفکر تو که میدونی اون عربهای صدر اسلام با ما چه کردن چرا مثل ادامس چسبیدی به این اسلام منحوس و اینکه همان کسانی که کتابخانهای مارا اتش زدند یاران وفادار همان محمد هستند که تو میپرستی اگر خرد داری و ابرویی و خود را ایرانی میدانی رها کن این خزعبلات را ما گفتیم تو خواه پند گیر خواه ملال ....!!!؟؟؟
  5
  13
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲
  ۴۲
  amirir - تهران، ایران

  خوب کردهای عراقی زاده حق دارن با اون ریخت و هیکلشون این بنده خدا رو خوشگل بدونن. جنیفر لوپر کردها کی کشته میشه حالا؟! شنیدم بردپیت کردها الان سخت مشغول جنگه.
  38
  15
  ‌چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.