تبلیغات تجاری قبل از انقلاب

+174
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  خیلی جالب بود البته فرقی نمی کرد تبلیغ تلویزیون باشه یا اسمارتیز به هر حال باید یک قری توش داده می شد اسماعیل نوری علا تعریف می کرد فیلمنامه ای به نام مطرب را به تهیه کننده داده بود و تهیه کننده گفته بود مگه میشه این نه رقص داره نه بزن بزن فروش نمی کنه به هر حال دوران جالبی بود
  42
  159
  ‌سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  irbaboon - تهران، ایران
  آدم یاد داستان کتاب مزرعه حیوانات ( انیمال فرم ) از جرج ارول میفته. حیونها از خوشی زیادی انقلاب کردند و خودشانا بدبخت کردند.
  193
  174
  ‌سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  انسان یاد زندگی شاد و معنادار قدیم می افتد . کاش همان زمان میمردم و شاهد نابود شدن ان همه شادی و خوشی که در دولت شاهنشاهی وجود داشت نمیبودم.
  148
  127
  ‌سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. نکنه فکر می کنی زنده هستی؟! شما بدنت هنوز گرمه :)
  36
  64
  ‌سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. خیلیییی خوش بودن خیلییی !اونقدر مردم خوش بودن که نصف شهرهای بزرگ کشور (منجمله سمت شمال شرقی قبل از اراضی عباس اباد و جنوب غربی تهران)هنوز کوچه های خاکی داشتند و با وجود نفت و گاز طبیعی فراوون در کشور بیشتر مردم در خونه ها از سوز سرما و برفهای زیادی که اونموقع تو تهرون میومد می لرزیدند ! اما راه اهنی (وفرودگاهی)که برای عبور و مرور خارجی ها ساخته شده بود(بودند) همگی از جاهایی می گذشتن که به اصطلاح دیوارهاش ماستمالی(ر.ک به ریشه اصطلاح ماستمالی!) شده بودن تا همه چیز خوببه نظر بیاد تا خاطر خارجی ها مکدر نشه !
  148
  143
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. انقدری خوش بودن که بیشتر مردم به تیکه نونی راضی بودن اما نمی دونستن که هرچی زیر پاشونه داره تبدیل به دلار میشه تا موقع رفتن اون بزرگ ارتشتاران چاهنچاه همایونی چهارمیلیارد دلار به خارج از کشور منتقل بشه !در واقع بیشتر مردم خوش بودن چرا که اصلا نمی دونستن چی داره میگذره درسته شاید مردم کمی اسوده تر بودن اونهم به دلیل این بود که مردم هنوز با هم خوب بودن و در کوچه ها و خیابونها هوای همدیگه رو داشتن ولی این دلیل بر خوبی اون شاه و به خصوص اطرافیانش نمی شه !یادت باشه موقع تبدیل دلار اونموقع به الان این عدد رو ضربدر دو هزار کنی تا به میزان صفا وخلوص نیت اون همایونی بیشتر پی ببری !خییلیییی خوش هستیم ما و اونموقع هم پدر مادرهای ما خیلیییی خوش بودن !اره !حالشو ببر و خوش باش !خیلیییی خوش باششش !خخخ.
  145
  140
  ‌چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  روز و روزگاری که ایران و ایرانی تو سرها سری داشتند و بخاک و سیاه و ذلت ننشسته بودند
  12
  45
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  reza shah rohet shad - تهران، ایران
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. برادر جوان بسیجی ما که اون دوره را به چشم دیدیم این چیزهایی که تو میگی ندیدیم من فکر میکنم این عقاید تو نتیجه کلاسهای فوق برنامه آموزش قرآن عملی توسط استادتون آقای سعید طوسی هست
  4
  6
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.