پروفسور سمیعی: ناگفته هایی حیرت انگیز ازستاره محبوب این روزهای ایران!

+126
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  esfanie - اسن، آلمان
  انسان بسیار پول پرستی‌ که فقط در خدمت پولدار‌ها هست . من در سال۲۰۱۵ در هانوفر پیشش بودم ۷۰۰ یورو از ما پول گرفت و با اینکه ما بیمه‌ هستیم، گفت شما باید ۳۰۰۰۰ یورو برای عمل پول اول اینجا بذارین. برایه همین آلمانی‌‌ها هم از این خششوننمیید.
  104
  100
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
  ۵۰
  Big_Bang - دورتموند، آلمان

  [::esfanie - اسن، آلمان::]. همینطور که در فیلم مستند مشاهده شد، ایشون رتبه اولین دانشمند جهان در رشته مغز و اعصاب بدست آورده و همینطور مقام، رتبه، فعالیتهای مختلف، رئیس اینجا، رئیس اونجا، رئیس همه جا در تخصصش بوده و هنوز هم هست آن هم از آن زمانی‌ که مطمئناً من و شما هنوز پا به جهان قدم رنجه نکرده بودیم. نباید ایشون یک فرقی‌ بین دکتر و آمپول زن سر کوچه تون داشته باشه؟ نمی‌شه که با پول پراید بنز بخری! ضمنا در آلمان بیمه درمانی عمومی که اکثرا دارند تعرفه داره و معالجه از طریقه پروفسور را پرداخت نمی‌کنه. امثال مثل من و شما هم کم نیستند که علاقمند باشند تحت درمان پروفسور قرار بگیرند. پس بهتره شخصیت کسی آن هم کسی مثل ایشون که بین این همه آشغالهای ایرانی‌ که متاسفانه بی‌ آبرو شدیم را زیر سوال نبرید و به بودن ایشون افتخار کنید،
  44
  121
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
  ۲۳
  romano - تهران، ایران

  [::esfanie - اسن، آلمان::]. دوست عزیز شما برای خرید یک ماشین بیشتر از این میپردازید من نمیخوام از ایشون دفاع کنم ولی شما نگاه کن ایشون جت شخصی داره یا چندتا ماشین بچه پولدارای تهران تو خونشه؟ بدبخت تمام زندگیش درس خونده و تحقیق کرده و برای برنامه‌هایی که داره نیاز به پول کلان داره من خودم پزشک بزرگی از همین آلمان میشناسم (نمیتونم اسم بیارم) قصد داشت یکی از بزرگترین بیمارستانهای تخصصی دنیا رو بسازه و به اعتباری که در آلمان داشت میخواست بهترین متخصصها رو از شرق ولیدر از غرب اروپا استخدام کنه زمین هم خرید نصف پول رو هم خودش و دوتا از دوستانش قبول هزینه کردن اما نصف دیگه با جم اسلامی بود ۴ سال این مرد محترم رو سالی دوازده بار از آلمان دوندن بعد هم باز پول تهیه کرد آخرم جم اسلامی ۲۵ درصد رو نداد که هیچ پروژه رو متوقف کرد! مرد بدخت جلوی بزرگترین متخصصای دنیا بخاطر بدقولی سکه یک پول شد (فکر کن چندسال اعتبار حرفه‌ایشو رو گذاشت) فکرمیکنید سهم پول جم اسلامی به اندازه یکی از بنیادهای کوچک رهبری بود؟ چرا آلمانیه یک مولد برق صنعتی رو به ایران ۶ لا پهنا بندازه اما پول جراحی به ایرانی نده؟
  32
  55
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸
  ۴۳
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  بقول برتولت برشت: هر جا سخن از فضائل بزرگ است معلوم است یک جای کار می لنگد. من به این آدمی که مخصوصاً جمهوری اسلامی اینقدر بزرگش می کنه خوشبین نیستم.
  40
  48
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
  ۲۳
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  تو رو خدا نخبه کشی نکنیم. ما ایرانیها متخصص این کاریم! این آقا اومده ایران به هزینه شخصی خودش بزرگترین بیمارستان مغز و اعصاب رو در انتهای اتوبان همت-منطقه 22 تهران تاسیس کرده و بیماران کم توان مالی رو مجانی هم عمل کرده.تو تهران همه میدونن.سالی 6 ماه ایرانه ،کنفرانس علمی پشت سر هم داره و بزرگترین علت اومدنش رو تربیت متخصص برای آینده وطنش نامیده.حالا اگه وزیر بازرگانی آلمان هم باهاش اومدن ایران و با مقامات ایرانی قرارداد امضا کردن،شد رژیمی،فدائی رهبری؟! به اندازه کافی هم پول داره نیازی به تیغ زدن نداره. مردمش،وطنش وبنیان اقتصاد سرزمینش رو دوست داره،مصدق هم مرد ولی یادگار صنعت ملی شدن نفت رو برای همیشه باقی گذاشت. این افراد رو تا زنده هستن قدر بدونیم
  26
  82
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
  ۵۳
  esfanie - اسن، آلمان
  [::Big_Bang - درتموند، آلمان::]. [::romano - تهران، ایران::]. هموطنان عزیز ،مرسی‌ از جوابتون. من در سال 2001 یکی‌ از دوستانم را برای عمل دیسک گردن پیش این دکتر بردم . اون موقع هنوس این کلینیک را دایر نکرده بود و خیلی‌ خاکی و با بیمه‌ این عمل را انجام داد .انگشت شمار هستند انسان‌هایی‌ که معروفیت پیدا میکنند ولی‌ حریص نمیشوند. ایشون چند ماه پیش که این انگل از مشهد در کما بود ، مگه بدو بدو به ایران بر نگشت که یک جانی کفتار را شفا بده؟؟؟به این میگین افتخار ما ایرانیها؟؟؟ متأسفم برای ایرانیها که این افتخارشون هست.
  43
  35
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
  ۲۶
  Taha Fgh - بوشهر، ایران

  حالا بیاد کنکور ایران رو بده جز ۵۰ هزار نفر رشته تجربی هم نمیشه چون باید عربی دینی ادبیات فارسی زبان فارسی زمین شناسی هندسه آمار رو جواب بده تا بره پزشکی!!!
  13
  33
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
  ۲۶
  Taha Fgh - بوشهر، ایران
  [::esfanie - اسن، آلمان::]. [::esfanie - اسن، آلمان::]. دقیقا یه آدم پول پرست هست...اینقدر استاندار بوشهر التماسش کرد که بیا یه هزینه بکن یه اتاق عمل به بیمارستان خلیج فارس اضاف بکن قبول نکرد.
  31
  31
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹
  ۴۵
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران
  دادااش بعضی ها حاضرن تنها ۷۰۰ یورو بدن فقط پرفسور رو از نزدیک ببینن ، توی ایران یه دماغ عمل میکنن به پول شما ۲۰۰۰ یوقو میدن 😂[::esfanie - اسن، آلمان::].
  16
  28
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
  ۲۳
  Mammal - لندن، انگلستان

  [::esfanie - اسن، آلمان::]. ایشان از افتخارات هستند کم لطفی‌ نکنید در حقش، بیمارستان‌های تو اروپا مثل ایران نیست که یا دکتر پول را می‌گذرد جیبش یا حسابدار غلط می‌نویسد تا با دیگران بالا بکشند، اینجا خرج داشتن یک شرکت یا بیمارستان به نسبت ایران خیلی‌ زیاد هست مخصوصا بیمه کاری
  11
  36
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
  ۵۳
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان
  ایشون اگر سواد داشت و آدم با شخصیتی بود وطرف مردمش بود هیچگاه تو بغل رفسنجانی جانی و زیر عبای آخوندهای قاطر نمیرفت و از موقعیتش بنفع مردم استفاده میکرد. ایشون همیشه با دوستش صدر اعظم قبلی گرهارد شرودر ایران هستند و زیر لحاف با ملاها یک کارهایی میکنند. ننگ عالم بر فرومایگان
  18
  32
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵
  ۹۰
  masoudft - هیوستون، ایالات متحده امریکا
  سلام دوستان من ،یکی از فامیل من به سرطان مغز دچار شد.ایشون بعداز دیدن عکسها گفت که میتونه عمل کنه.وقتی‌ مریض را به آلمان فرستادیم گفت ردیشن میشه کرد.مریض را در مرکز خودشون بستری کرد و از اون شبی ۱۰۰۰ یورو پول گرفت برای ۳ ماه.تمام دارمان در جای دیگری انجام شد و زیر نظر پزشک دیگری و مخارج جدا.دختر مریض که در کنار تخت مریض می‌خوابید را شبی ۱۰۰ یورو پول گرفت.بد از ۳ ماه مریض را به ایران فرستاد و دیگه حتا تلفن فامیل مریض را هم جواب نداد.من خودم یک هفته اونجا بودم ایشون را حتا ۱ بر هم در اتاق مریض ندیدم.ولی‌ اونجا دیدم کسانی را که عمل‌های سختی‌ روی اونها انجام شد و سالم از مرکز ایشون مرخص شدند.
  13
  17
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
  ۳۰
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  آقای سمیعی را خیلی‌ بعضی‌ ایرانیانی که خبر از حال و روز ایشان ندارند بزرگ میکنند. ایشان در اینجا خیلی‌ ناشناخته است. چیز به خصوصی در مورد ایشان وجود ندارد که ایشان را یک سر و کله از دیگر دکتران بزرگتر نشان بدهد، ایشان بیشتر یک دکتر زیر متوسط هستند. به آن کسی‌ که در بالا ادعا کردند که ایشان پول پرست هستند باید حق بدهم. ایشان خودشان دیگر خوشبختانه طبابت نمیکنند و پسر ایشان جای ایشان را گرفته و جالب اینکه پسر ایشان آلمانی حرف زدنش باعث افسردگی روحی شنونده میشود چون مزخرف آلمانی‌ حرف میزنه.
  22
  27
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰
  ۳۰
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان
  ادامه. ایشان مثل خیلی‌ از دکتر‌های از ما بهتران ایرانی‌ بالای ۷۵ سال که با پول دولت شاهنشاهی در اینجا امکان تحصیل را داشتند از استعداد کمتر از نسبی‌ بر خوردار هستند. تنها چیزی که در کله‌های نسبتا خالی‌ آنها وجود دارد پول است و کلی‌ افاده و قرشمال بعضی‌ دیگر. امثال این آقای دکتر زیاد هستند اینجا که فقط فکر پول هستند و فکر میکنند از دماغ فیل افتادن مثل آقای دکتر انصاری مثلا دکتر زیبایی‌ زامبی از دوسلدرف که واقعا آدم بی‌ تربیتی‌ هست که خوش بختانه اجازه فعالیت دیگه نداره. در گوگل سرچ کنید می‌توانید کامنت‌های منفی‌ انسان‌هایی‌ که با این زامبی‌های مثلا دکتر تماس داشتند را بخوانید.
  17
  26
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱
  ۴۰
  1irani - لندن، انگلستان
  سمیعی چه .... اصلا تو آلمان کسی اینو نمیشناسه کلی هم دروغ دونگ تو فیسبوک در اوردن به این پاچه خوار جمهوری اسلامی نسبت میدن مثل عمل جراحی ابراهیم تتلیس .یک دکتر معمولی مثل هزاران دکتر دیگه
  15
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۱
  ۵۴
  simairani - کاشان، ایران
  متاسفم برا یت‌ دکتر، نمی‌‌دانم چه بر سر قشر خاکستری مغزت آمد؟، چه شد که سیناپس‌های عصبی آات به بیراهه رفتند! که اینگونه روشنی را گم کردی، حافظه دراز مدت دست از یاری کشید که مرگ همکارانِ صادقت را به فراموشی سپردی؟، از یاد بردی که مستقبلین تو همچنین حلقه گکل بر گردن قاتلان فرهیختگان این مرز و بوم می‌‌اندازند.همانگونه که تو را هلهله گویان به پیشواز می‌‌شتابند.دستِ یاری کسی‌ را فشردی که خونی است.
  14
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۰
  ۵۰
  Big_Bang - دورتموند، آلمان
  همتون از این مینالید که پول زیاد دادید و یا دکتر چرا با یک جعبه شیرینی‌ به استقبالتون نیومده، ولی‌ یکی‌ ننوشته که کارش بی‌نتیجه بود و یا بلد نبود عمل کنه. مگه اینجا ایران است که آدم تلپو تلپ مدرک بگیره. یه مدرک دانشگاهی از اینجا بخواهی بگیری، پوسته آدم را میکنند. شاید از نظر شخصی‌ ایشون از نظر من و تو آدم گندی باشه ولی‌ گرفتن این همه مدال لیاقت حتا از دست بالاترین مقامات کشورهای برجسته دنیا به یک رشتی از ایران، این افتخار نیست؟ اونوقت شماها یاد مشکلات شخصی‌ خودتون میفتیت؟ و این همه سعی‌ و مشقت ۵۰ ساله شون را با تجربه شخصی‌ خودتون مقایسه می‌کنید؟ کسی که نمی‌تونه افتخارتشو بشناسه مطمئناً نمی‌تونه ننگ‌‌های خودشو به واقعیت ببینه. حالا برید به این حکومت و ننگی که لایقتون هست هی‌ فحش بدید. شاید یک آبنبات ازشون دریافت کنید و راضی‌ بشید.
  9
  18
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۹
  ۵۳
  esfanie - اسن، آلمان
  [::بردبار - ماه شهر، ایران::]. عزیز دلم ، بعضیها هم دو شب منتظر میمونند که لیدی گ گ را ببینند . دوست عزیزم ، اون کسی‌ که 700 € برایه دیدن این دکتر بعده ، حتما مشکل شخصیتی‌ داره.در کشور ما که ظلم و جنایت بیداد می‌کنه، افرادی مثل سمعیی وظیفه دارند از قدرتشون استفاده کنند و در مقابل این رژیم بایستند نه برعکسش که این آقا انجام میده.
  8
  14
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۴
  ۵۳
  esfanie - اسن، آلمان
  [::Big_Bang - درتموند، آلمان::]. [::Big_Bang - درتموند، آلمان::]. عزیز برادر، موضوع سر این نیست که ایشان کارش خوب یا بده. ایشون بسیار جراح خوبی هست و یک متد ابداع کرده که از پشت گردن تومور را در میاره، به خاطر همین کمتر به عصب‌ها آسیب میرسه. موضوع این هست که صدای اعتراض من به هیچ جاه نمیرسه ولی‌ صدای اعتراض سمعیی به همه جا میرسه، اگر اعتراض کنه.به این رژیم ضد ایرانی‌ اما به جای اون همکاری می‌کنه با ضد ایرانی‌.
  12
  17
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
  ۵۰
  Big_Bang - دورتموند، آلمان
  [::esfanie - اسن، آلمان::]. یک حکومت آشغالی نتیجه نادانی و بی‌ فکری ملتش است. ملتی‌ که انتظار داشتند شاهشان به جای اقامت در کاخ و تجملات همسایه دیوار به دیوارشون باشه، و به خاطره بی‌ فکری ملتش آویزون ابرقدرتها و با اون خفت هم دربدر شد. هیجانی انقلاب و سر کوچه لاستیک آتیش زدیم، بچهامونو لوو دادیم، اسم امام میومد غشش میکردیم. همه آری رای دادیم چون رنگ سبز رنگ امام حسین است. 37 سال بعد هنوز هم نادونیم، تقلبی مدرک میگیریم، سر همو کلاه و تا نکشیم ولکن نیستیم، تًف می‌کنیم، بوق می‌زنیم، لب کلفت و کتاب روانشناسی‌ میخونیم و تشنه تاییدیم، 2 ریال حالیمون نیست، اگه پاش برسه مادر بزرگمون هم میندازیم جلوی ماشین دیهشو بگیریم یا اینکه با مهریه خودفروشی می‌کنیم. از سیاست حرف می‌زنیم و انتظار داریم یک کسی که 50 سال فکر کرده متخصص شده و مدال جهانی‌ آورده بره تو کار سیاست و بیفکریهای من و شما را که تمامی ندارد روبراه کنه! به نظر من این حکومت کاملاً برازنده این ملت عزیز است. هر گاه افکار این ملت تغییر کند حکومت هم به نسب تغییر خواهد کرد، مثل گذشته. این یک واقعیت است. ترو خشک هم همیشه با هم سوخته.
  8
  16
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
  ۹۰
  masoudft - هیوستون، ایالات متحده امریکا
  من صرفاً تجربهی شخصی خودم را تعریف کردم.نتیجه گیری با خود شماست.به نظر من ایشون در بسیاری از مورد امید را با نرخ کلان به کسانی که امیدی ندارند مفروشه.ایشون این روزها این کار را در ایران راحت تر انجام میدهد
  5
  9
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
  ۱۰۵
  DenaOslo - اسلو ، نروژ
  آدم کامنت دوستان رو میخونه تعجب میکنه !! کجای قانون و عقل نوشته شده یه جراح مجرب و یا یه فضانورد معروف یا یه مهندس محقق دکتر یا پژوهشگر باید حتما اخلاقا هم عالی و خوب باشه !؟ آقای سمیعی در حرفه و کارش کار آمد و متبحر و مبتکر هستند و کل مطلب هم در مورد ایشان همین است در غیر ایصورت ایشان پولکی باشند یا نباشند بد اخلاق و چرت و پرت گو با شند یا نباشند هیچ ربطی به توانایی و تبحر ش ندارد . مگر دکتر سمیعی ادعای پیغمبری کرده که نمونه اخلاق هم باشد !!؟
  13
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.