دزدان خشن فرار با «بی. ام. و» را بلد نبودند

دزدان خشن که بلد نبودند خودروی بی.ام.و را برانند و فرار کنند در محاصره پلیس افتادند. ساعت 5 بعدازظهر هفتم اردیبهشت ماه سال جاری مأموران گشت کلانتری 122 نبرد در خیابان مسلم بودند که مردی هراسان به سمت مأموران رفته و از ماجرای زورگیری پرده برداشت. این مرد به مأموران گفت: 3 مرد موتورسوار در کوچه شماره 18 با تهدید چاقو در حال زورگیری از پسر 15 ساله‌ای هستند.

مأموران خیلی زود وارد عمل شده و 3 دزد چاقوکش با دیدن تیم پلیس تصمیم به فرار با پای پیاده گرفتند و هنوز چند قدمی برنداشته بودند که به سمت خودروی «بی. ام. و» قرمزرنگ رفته و با تهدید چاقو راننده را از آن پیاده کرده و سوار بر آن اقدام به فرار کردند.

هنوز چند متری از حرکت خودروی لوکس نگذشته بود که خودرو متوقف شد. یکی از دزدان بسرعت پیاده شده و به سمت صاحب خودرو رفته و با گذاشتن چاقو زیر گردن وی، راننده جوان را پشت فرمان نشاند تا آنها را فراری دهد.

پسر جوان پس از نشستن پشت فرمان وقتی پلیس را در یک قدمی خود ‌دید در فرصتی مناسب پیاده شد و به سمت مأموران پناه برد که در این صحنه مأموران که در برابر 3 دزد چاقوکش قرار گرفته بودند با شلیک چند تیر هوایی آنها را مجبور به تسلیم شدن می‌کنند.

این 3 تبهکار پس از تحقیقات ابتدایی به دستور بازپرس پرونده دراختیار مأموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

مجتبی که سابقه‌دار است ابتدا خود را بی‌گناه معرفی کرد اما وقتی در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد لب به اعتراف گشود.

وی گفت: از پسر نوجوان ساعت مچی و 50 هزار تومان پول گرفتیم و در همین لحظه بود که پلیس سررسید و ما نیز تصمیم به فرار گرفتیم که با خودروی «بی. ام. و»  روبه‌رو شدیم و نقشه فرار با آن را طراحی کردیم.
این دزد ادامه داد: چون هیچ کدام از ما بلند نبودیم خودروی «بی. ام. و»  را برانیم پس از چند متر خودرو خاموش شد و مجبور شدیم راننده را تهدید کنیم که ما را فراری دهد که وی در فرصتی مناسب از دست ما فرار کرد و پلیس ما را دستگیر کرد.

غلامرضا که همدستش راز این سرقت را فاش کرده در ادعایی عجیب گفت: برای دیدن دوستم رفته بودم که پلیس تیراندازی کرد و مرا که بی‌گناهم دستگیر کرد. کارآگاهان در تحقیقات فنی پی بردند که این دزدان به صورت 3 نفری اقدام به زورگیری می‌کردند که چندی پیش نیز از یک معلول در بزرگراه امام علی زیر پل خاوران پس از کتک‌کاری وی و تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی و پول از طعمه معلولشان کرده‌اند.

بنابراین گزارش، این 3 دزد برای تحقیقات بیشتر و شناسایی دیگر جرایم احتمالی و طعمه‌هایشان دراختیار مأموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار دارند.
+31
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  londonlondon - لندن، انگلستان
  هاهاها دزدانی که بلد نیستن رانندگی‌ کنن پس پلو میخواستین چیکار کنین
  3
  13
  ‌سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  فکرکنم یکی از دزدها دستگیرنشده وعضو این سایت است,چون این خبر یک رای منفی داره.
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.