قتل همسر مقابل چشمان فرزندان

مرد جوان که مقابل چشمان دو فرزند همسرش را قربانی بدبینی خود کرده بود , دیروز پای میز محاکمه ایتاد و به درخواست فرزندانش به قصاص محکوم شد.
احمد ۴۵ ساله بیست و هفتم آبان ۹۳ همسر ۴۰ ساله اش به نام فاطمه را  در خانه شان در جاده قم با ضربات متعدد چاقو کشت و سپس با پلیس تماس گرفت . این مرد دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست امین مقدم زهرا و با حضور دو مستشار پای میز محاکمه ایستاد و وقتی با درخواست دختر و پسرش مبنی بر قصاص روبه رو شد , فقط سکوت کرد . این مرد در تشریح جزئیات ماجرا گفت : " من به رفتار های زنم مشکوک بودم. از پنج سال پیش وقتی در یک تصادف رانندگی کمر شکست و خانه نشین شدم رابطه همسرم با من بد شد. من گمان می کردم با کسی در ارتباط است به همین خاطر وقتی که او خواب بود با چاقوی آشپزخانه بالای سرش رفتم و چند ضربه به گردن و پهلویش زدم ." او ادامه داد :" خودم هم نمی دانم چرا دست به این قتل زدم وحالا پشیمانم ." در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و احمد را به قصاص محکوم کرد.
متهم : وقتی فرزندانم به مرگم راضی اند برای قصاص آماده ام
چقدر درس خوانده ای ؟
تا پنجم دبستان درس خوانده ام.
سابقه داری ؟
قبلا یک بار به جرم شرب خمر بازداشت شده ام.
به مواد مخدر هم اعتیاد داشتی؟
بعد از تصادف رانندگی و شکستن مهره های کمرم به پیشنهاد دوستانم تریاک می کشیدم و چند بار هم شیشه مصرف کردم , اما وقتی همسرم را کشتم یک سال بود که مواد را ترک کرده بودم.
قبل از اینکه خانه نشین شوی چه کار می کردی؟
در پمپ بنزینی در جاده قم کارگر بودم , اما بعد از تصادف , ماه ها در خانه نشستم . بعد از آن پسرم را همراه خودم به پمپ بنزین می بردم تا بتوانم مخارج زندگی مان را تامین کنم.
چه رفتاری از همسرت دیدی که به او مشکوک شدی؟
زمانی که در خانه بودم می دیدم با تلفن صحبت می کند. در گوشی موبایلش یک اسم را برای چندین شماره تلفن ثبت کرده بود . چند بار هم دیدم با پیکان یک پسر جوان که کارگر نانوایی بود به این طرف و آن طرف می رفت .
در این باره با او صحبت نکردی ؟
به او گفتم می خواهم طلاقش دهم اما جوابم را نداد.
چرا همسرت را مقابل چشمان فرزندانت کشتی؟
نمی دانم . ظهر بود که همسر و فرزندانم خواب بودند . من چاقوی آشپزخانه را برداشتم و چند ضربه به همسرم زدم . پسر و دخترم وقتی از خواب بیدار شدند شوکه بودند و گریه می کردند . من هم ضربات بعدی را زدم تا همسرم جان داد.
فرزندانت در آن لحظه چه کار می کردند؟
آنها فکر می کردند مادرشان زخمی شده . مدام او را صدا می زدند تا اینکه خودم با پلیس تماس گرفتم.
می دانی چه حکمی در انتظارت است؟
وقتی فرزندانم به مرگم راضی هستند من هم برای اعدام آماده ام.
پسر قربانی : خواهرم شب ها کابوس می بیند
چند سال داری؟
۲۱ ساله ام.
چقدر درس خوانده ای؟
دیپلم نقشه کشی دارم . می خواستم درسم را ادامه دهم که پدرم تصادف کرد و من مجبور شدم همراه او برای کار به پمپ بنزین بروم.
حالا شغلت چیست ؟
حالا هم در همان پمپ بنزین کار می کنم.
خواهرت چه کار می کند ؟
او کلاس ششم است . چون از صبح زود سرکار می روم خواهرم را در خانه خاله ام می گذارم تا از او مراقبت کند. خودم هم شب ها به آنجا می روم و خواهرم را می بینم.
اگر حکم قصاص اجرا شود تو و خواهرت چه کار می کنید؟
خواهرم غیر از من کسی را ندارد . می خواهم کفالت او را قبول کنم.من حتی نمی دانم چطور باید دنبال معافیت سربازی بروم . اما اگر بتوانم معافیت سربازی بگیرم یک خانه اجاره می کنم و همان جا با خواهرم زندگی می کنیم. مرگ مادرمان تاثیر بدی در روحیه خواهرم گذاشته است . او خیلی شب ها کابوس می بیند و در خواب گریه می کند.
او را پیش روانشناس یا روان پزشک برده ای؟
ما به سختی زندگی مان را می گذرانیم . پول ویزیت دکتر نداریم.
چرا برای پدرت درخواست قصاص داری ؟
چون پدرم مادرم را بی گناه کشت . مادرم حتی سواد نداشت که بتواند از گوشی موبایل شماره ای بگیرد, اما پدرم به دروغ می گوید او با افراد غریبه ارتباط داشت و با آنها تلفنی صحبت می کرد . مادرم حتی از خانه بیرون هم نمی رفت .
پس چرا پدرت او را کشت ؟
پدرم تحت تاثیر مصرف مواد مخدر به همه بدبین شده بود . ما حتی به زور یک بار هم او را به کمپ ترک اعتیاد بردیم و بستری کردیم اما فایده ای نداشت.
+47
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  کلاس ششم یعنی 12 ساله هست . این دختربچه آیتده اش بدست پدرش خراب شد آدم از شنیدن چنین سرگذشتی جگرش کباب میشه . خدا از سرت نگذره مردیکه معتاد که بخاطر توهمات خودت زندگی این خواهر و برادر را سیاه کردی.
  2
  77
  یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۸
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  کدام احمقی شعارداد علم بهتراز ثروت است؟
  1
  11
  یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸
  ۵۱
  londonlondon - لندن، انگلستان
  کاش به جای کمرت گردنت میشکست و فلج کامل می‌شدی حیوون
  0
  8
  دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.