اینجا ونیز نیست ! کوچه های اهواز است بعد از یک بارندگی!

+141
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  دایره مینا - کراکف ، لهستان

  بعد آن آقای هاله ! که شیفته و واله ُ رفتار او بودیم, همانی که از خود خاطره هایی بسیار بیاد ماندنی بر جای نهاده و به یادگار گذاشته است برای مدیریت جهانی !دور برداشته بود ! کسی هم نبود به او بگوید در زندگی اگر هم قدمهایی بزرگ برمیداری حتما حواس ات باشد که یک شلوار اضافه پوشیده باشی چرا که امکان پاره شدن تُنبان بسیار است !
  19
  55
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
  ۵۴
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  به به! اهواز!!! زیر زمین پر از نفت، روی زمین پر آب! مشکل چیه؟ غم چیه ؟ غصه کدومه؟
  3
  99
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲
  ۷۵
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  همش آب یه ذره اومده بالا؛ حتی از جدول خیابونم بالاتر نزده. اینجا رو گاهی اوقات آب میگیره تا طبقات فوقانی. چرا یه کلاغ چهل کلاغ میکنید! بارون که سنگین باشه؛ معلومه که قناتها اشباع میشه؛ تعجب نداره!
  96
  18
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  استقلال، آزادی، تو کوچه‌ها آب بازی!
  6
  84
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۶
  ۴۱
  Ghooloo - آبادان، ایران

  فکر کنم طرفهای ناصر خسرو بود. وجب یه وجبش خاطره ست! اهواز شهر عشق
  10
  49
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۹
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  لبنان شیش ماهه آباد شد بهتون قول میدم سوریه هم به دو سال نکشه از اولش هم قشنگتر بشه با پوله مردم بدبخت و بیچاره ی ایران ولی سی و چهار سال از جنگ گذشته هنوز هیچ اثری از آبادی در خوزستان وجو نداره .
  4
  74
  شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. خاطره از چى؟ اینکه صد تومنى رو لاى کاغذ ساندویچ پیدا میکردید و نعره مرگ بر شاه سر میدادید؟
  35
  30
  یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۱
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان
  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. چه ربطی به این مقاله داره؟
  8
  26
  یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
  ۴۵
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]. ربط اش این است که آقایی به نام هاله با آقای الهام ! و به همراهی الهام خانم! درون قایق نشسته بودند که آقای گودرزی را دیدند که به سمت خانهُ شقایق خانم می رفت و با او چاق سلامتی و احوالپرسی کردند ! بقیه داستان را از سایر کاربران بشنوید !
  25
  6
  یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
  ۴۱
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خاطرات زمان جنگ آفتابه همایونی! زمانی که تو آفتابه به دست جای نرم و گرم آروغ وطن پرستی میزدی ما از پشتیبانی اهواز تانکرهای آب و آذوقه را سر راه به پادگان امام حسین و بعد با تویوتا لنکروزها به خط مقدم و جبهه ها میرساندیم و با تمام خطرات عشق به سرزمین و وطن پرستی را از رزمندگان غیور میدیدم! زمانی که تو آب بینی ت را نمیتوانستی بالا بکشی ایرانی های غیور این سرزمین از همه چیزشان مایه میگذاشتند و از پادگان مالک اشتر لشکرکشی میکردند تا بی غیرتهای مفتخوری خارج کشور دستمال به دست فقط شعار بدند! زمانی که تو حتی سایه خودت را میدیدی ....هموطنانی که با شهامت و دلیری جلوی تانکهای دشمن با کلاش و آر پی جی ایستاده بودند و تن زخمی این شیردلان را از منطقه به بیمارستانهای اهواز میرساندیم تا ترکشها را از تنشان خارج کنند یا به خانواده هایشان اطلاع دهیم که زخمی یا جان باختند! میدانم فهم اینجور چیزها واسه آدمهای بزدل و نوکرصفت سخت است واسه همین بیشتر توضیح نمیدم چون میترسم یا نشعگیت بپره یا زیادی بزنی سنکوب کنی ... عقل جان
  8
  22
  یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  اهای مردم توجه مسئولین را دیدید؟حالا فردا روز رای دادن صبح سحر شناسنامه بدست بدوبدو پشت در حوض رای گیری تو صف.خدایا ایکاش بجای محافظت این چاه های نفت خارجی که بما عطا فرمودی,نیم کیلو عقل بیشتر میدادی
  1
  10
  یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.