ولایتی جیبوتی را روی نقشه پیدا کرد! - عکس

به گزارش ایسنا، علی اکبرولایتی، رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود با گذاشتن عکسی از خود و مشخص کردن کشور جیبوتی این متن را در زیر آن نوشته است:
“ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
عرض خود می بری و زحمت ما می داری.
جیبوتی روی نقشه !”
به دنبال اعتراض ها در مقابل سفارت عربستان در تهران جیبوتی اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع خواهد کرد که این موضوع دستمایه طنز در صفحات اجتماعی و رسانه ها شد.
+87
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  کیوان م - تهران، ایران

  چطور وقتی‌ اون احمقی نژاد پولهای ایران رو تو جیب این دگوریها می‌ریخت کسی‌ صداش در نمیومد حالا که همین مگس بهتون ،،،،،ه اخی شد ؟؟؟!!!!یک مشت نفهم بی‌ سواد عصر حجری شدن همه کاره تو ایران .
  9
  97
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  اگه این مردک بیسواد راست می گه پس برا چی برادر دالتون لاریجانی به اونجا مسافرت کرد برای دادن زیر میزی؟ حالا که کلا قهوه ای شدن دارن واق واق می کنن برای ملت خواب زده و اماده برای جک ساختن.
  7
  71
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
  ۵۵
  سلام لبخند - تهران، ایران

  کوچک یا بزرک !!! جیبوتی را کنار بگزارید . ابرو ریزی در دنیا را چکار میکنید ؟
  7
  65
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
  ۵۲
  ashena93 - تهران، ایران

  والا...چی بگیم..چندین سال هست که بیشتر مردم ایران دارن با زبان بی زبانی میگن که این کشورهای عربی به خون عجم تشنه هستن..انقدر خرجشان نکنید...حالا واسه ما نقشه جیبوتی نشون میدی..بعد ما شدیم خس و خاشاک.....
  3
  57
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک

  جیبوتی را شما مسئولان ایران خوب میشناسید چون میلیونها دلار انجا هزینه کردید و افتخار میکردید به عکس گرفتن با ریس جمهور جیبوتی. حالا با پر رویی دنبال نقشه اش میگردید؟
  4
  57
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷
  ۶۲
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  خفت اور اینه که یک کشور به این کوچیکی اینگونه شما رو بندازه بیرون ، همین کشور کوچلو جلوی ورود کشتی های پر از اسلحه شما به سوی نظام ظالم سوریه از دریایی سرخ رو میگیره تا رو سیاه تر از همیشه و منزوی تر از هروقت بشید
  20
  40
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
  ۴۲
  Compatriot - لیون، فرانسه

  اینها همش در نتیجه سیاستهای غلط شماست که کشور‌های فقیر و بیچاره براتون شاخ و شانه میکشند. حالا وقتی‌ کشتیهاتون مجبور شدند که برای ورود به دریای مدیترانه کل قاره آفریقا را دور بزنند خواهی فهمید که جیبوتی کجاست!در ضمن این شیرین کاریها یا بهتر بگم لوس بازیها به تو نیومده برو با ارباب بزرگت تریاکتو بکش! همینطور اون ساختمان مجلس را که یکی‌ از برادران فاسد لاری جانی بهشون قول داده بود تا با پول ملت ایران براشون بسازند تمام شد؟
  5
  44
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
  ۶۲
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  فکر کنم چند بستی زده تا تونسته جیبوتی رو پیدا کنه وگرنه نمیدونه ایران کجاست
  5
  43
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  ۴۶
  woody69 - لندن، انگلستان

  ما که نفهمیدیم این مهندس و دکتر چیه ولى در هر صورت شرارت و تنفر از سر و صورتش میباره...
  6
  33
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
  ۵۳
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  آخه دکتر بیسواد خود فروخته جانی خود شما آشغالها اینها رو تو نقشه پیدا کردین برای روز مبادا و میلیونها خرجشون کردین حالا میبینید نه تو گدا گشنه ها جایی دارید نه در داخل. ننگ به شما ایرانیان ضد ایرانی و امام ملعونتون و میر حسینتون و آغای چلاقتون و البته با فدای آقا
  6
  40
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
  ۴۲
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  اى مگس ببند اون فکتو !! وقتى دوره اون مردک خائن احمدى نژاد رفتید تو جی بو تى پارلمان ساختید تا در سازمان ملل یک راى داشته باشید مگس نبود حالا شد مگس !! اى تف تو ذات وطن فروشتون کند !!
  5
  37
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
  ۴۰
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  باید شرمنده ملت باشید که کشوری به این اندازه روابطشو قطع میکنه ، لطفا کشورهای دیگه که با شما روابط دیپلماتیک ندارن هم رو نقشه پیدا کنید .
  5
  36
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۳
  ۵۵
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اینقدر این کشور کوچک را مسخره نکنید چون دولتهای بزرگ و دولتهای منطقه در فکر تجزیه ایران بر میایند و کشور ایران را قسمت قسمت خواهند کرد که بعضی از این قسمتها از جیبوتی کوچک تر خواهند شد.
  7
  27
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
  ۴۰
  1irani - لندن، انگلستان

  آقای ولایتی این کار را اگر مردم عادی بکنند میشه بعنوان جک از روش گذشت. ولی برای کسی که وزیره امور خارجه بوده برای چند سال اصلا خوب نیست و باید به حال دیپلوماسی کشور گریست.واقعا متاسف هستم برای کشورم که شما توش وزیر بودی یک رمانی.
  5
  42
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
  ۴۲
  Dara20 - تهران، ایران
  همین مرتیکه بی‌ شرف معتاد مافنگی زمانی که وزیر امور خارجه رژیم بود چند تا روستای بی‌ نام و نشان را مانند بورکینافاسو و جیبوتی و . را بعنوان کشور دوست به ایرانیان معرفی کرد حالا که همین گدا گرسنه‌های پاپتی اینبار با آویزان شدن به عرعرستان به ملاها بیلاخ دادند مرتیکه به تمسخر گویی در آمده.
  2
  16
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.