توهین جنسی ارگان انصار حزب الله به معاون رئیس جمهور ایران

در پی واکنش شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایران به توهین جنسی نشریه یالثارات ارگان گروه انصار حزب الله، سایت این نشریه امروز به انتشار مجدد مطلبی پرداخت که مورد اعتراض خانم مولاوردی قرار گرفته بود.
 
در این مطلب، معاون رئیس جمهور "همپالگی" برخی از فعالان حقوق زنان معرفی شده که این نشریه آنها را با لفظ "فاحشه" مورد خطاب قرار داده است. یالثارات در این مطلب، با تیتر "دیوار شکسته و زن سلیطه"، از حسن روحانی رئیس جمهور به خاطر "مسلط کردن" چنین مسئولی بر "گردن زنان" انتقاد کرده است.
 
در پی نخستین نوبت انتشار مطلبی با همین مضمون در یالثارات، شهیندخت مولاوردی امروز یکشنبه ۶ دی گفت: "در دفاع از حیثیت یک انسان در وهله اول و سپس حیثیت زنان سرزمینم و نیز جایگاه حقوقی و حقیقی خود حق پیگیری و شکایت از این نشریه را بر خود محفوظ داشته و تا حصول نتیجه نهایی از مراجع قضایی و نظارتی از پای نخواهم نشست."
 
خانم مولاوردی در نوشته ای که در کانال تلگرام خود منتشر کرد افزود که "تا برچیدن بساط این بداخلاقی‌ها از جامعه ایران نباید از اصلاحات ناامید و مأیوس شد" و مقابله با چنین روندی را مصداق "امر به معروف و نهی از منکر" در جامعه دانست.
ارگان انصار حزب الله، در مطلبی که چند ساعت بعد از واکنش معاون رئیس جمهور منتشر شد، به وی توصیه کرد که اگر از توهین های این نشریه به "همپالگی" های خود ناراحت است، از کشور خارج شود و به نزد آنها به لندن برود.
یالثارات، با اشاره به اظهارات قبلی خانم مولاوردی در انتقاد از برخوردهای قهرآمیز در خیابان ها با پوشش زنان، معاون رئیس جمهور ایران را "زن فمینیست عضو ارشد تشکیلات برانداز و منحل شده مشارکت" معرفی کرد و نوشت که او و همکارانش در دولت "با برخورد با زنان و لو با عریانی کامل آشکار شوند" مخالف هستند.
 
این سایت در اثبات دیدگاه خود، به سخنان حسن روحانی در فروردین ماه استناد کرد که با ابراز تاسف از اینکه "نهی از منکر در جامعه ما در برخی خیابان‌ها و آن هم علیه زنان است و بس" افزوده بود: "چطور منکر و معروف این‌قدر مقامش پایین آمد و کی منکر و معروف را از مسایلی اصلی اجتماعی به چند فرع تنزل داد؟"
یالثارات در مطلب امروز خود، با دفاع از نوشته قبلی خود علیه معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور پرسیده است: "آیا در سابقه مشعشع فمینست بودن خانم مولاوردی شک و شبهه‌ای هست یا در عضویت رسمی و ارشدیت وی در حزب برانداز و منحله مشارکت معلوم‌الحال؟" در پایان همین مطلب مطلب آمده است که "باید از دیوار شکسته و زن سلیطه ترسید".
 
شهیندخت مولاوردی در کانال تلگرام خود نوشته است که ادبیات یالثارات نشان می دهد "مشارکت سیاسی و اجتماعی زنان برای تعیین سرنوشت خود و کشورشان چه هزینه‌هایی به همراه دارد و زنان به استقبال چه مخاطرات و هزینه‌هایی می‌روند".
 
خانم مولاوردی افزوده است که ارگان انصارحزب الله با نوشته خود در پی "زهرچشم" گرفتن بوده تا "زنان یادشان نرود معاون رئیس‌جمهور هم که باشند از تیغ تیز تخریب‌ها در امان نیستند".
 
با توجه به اینکه نخستین مطلب ارگان انصار حزب الله علیه این مقام دولتی در "سخن اول" نشریه یالثارات منتشر شده که در جایگاه سرمقاله آن قرار دارد و دومین مطلب مشابه، در سایت همین نشریه و به قلم دبیر سیاسی یالثارات منتشر شده، می‌توان آن را موضع رسمی گروه انصار حزب الله دانست.
 
حسین باستانی تحلیلگر بی بی سی فارسی معتقد است شیوه مواجهه ارگان انصار حزب الله با معاون رئیس جمهور ایران نشان می دهد که رهبران این تشکل، عواقب برخوردهایی از این جنس با دولت آقای روحانی را جدی نمی‌دانند.
 
وی می افزاید: "تریبون های رسانه ای انصار حزب الله و از جمله نشریه یالثارات، علاوه بر حملات خود به حسن روحانی و همکاران وی، از برهم زدن مراسم سخنرانی حامیان دولت یازدهم در استان های مختلف ایران دفاع کرده‌اند و اعضای این تشکل، متهم به حضور در میان بر هم زنندگان چنین مراسمی بوده اند."
حسین باستانی می گوید: "گروه انصار حزب الله، عمدتا از اعضای سازمان بسیج مستضعفین تشکیل شده و مواضع آن در طول سال های گذشته، همسو با مواضع سخنگویان رسمی بسیج بوده است."
+91
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  فرهنگِ اسلامی.
  5
  23
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  هرچند من به شخصه اعتقادى به این خانم ندارم ولى اینکه انصار حزب اله ( بفرمایید حزب اراذل و اوباش رژیم جمهورى اسلامى که معرف حضور همگان است) این چنین جسارت هائى به زنان ایرانى مى کند نشان دهنده اوج ذلت و خوى پلید شیطانى این جماعت آدم خوار است از خوانندگان سایت uk خواهش مى کنم به وب سایت نشریه ننگین یالثارات بروند و پیام هائى که لایق خودشان است برایشان ارسال بکنند.
  2
  35
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خرماهی - رشت، ایران

  ملا ها از هر نوعی، چه زرتشتی چه یهودی چه مسیهی چه مسلمان، نمایندگان شیطان بر روی زمین برای به انحراف کشیدن ادیان و دروغ بستن بر خداوند که بزگترین ظلم میباشد و سرکوب زنان که قدرت یافتنشان نجات و پیشرفت و اگاهی بشریت و نزدیک شدن به گوی نور را دنبال دارد هستند. زنان از نیمکره راست مغزکه مسبب رویا پردازی و احساسات و مردان از نیمکره چپ که مسبب منطق و به جنگ کشیدن و عقب راندن جامعه بشری است استفاده میکنند. تنها راه نجات از ملاییسم خلع لباس کردن انها و تدریس دین در دانشگاه است.
  8
  28
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد
  حسین باستانى میگوید اینها به بسیج مستضعفین وابستگى دارند !! نخیر قربان : اینها به بیت رهبرى وشخص مجتبى خامنه اى وابستگى دارند و معمولا از سرداران سپاه هستند مثل مسعود جزایرى ،نقدى ، طائب ، مشفق ( حسین نجات) ،الله کرم ،و رهپویان ولایت در هیت رزمندگان اسلام واقع در خیابان پیروزى و مسجد امام سجاد در خیابان جمهورى !! بسیجى ساده که نمیتونه با این لحن و الفاظ دریدگى کنه !!!!!
  1
  13
  دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.