گرفتن عوارض برای چلو کباب خوردن!

شاید نشنیده باشید اما عوارض به چلو کباب هم رسیده است. این روزها اگر سری به رستوران های بین شهری تهران بزنید با صحنه عجیبی روبرو می شوید.
 
درحالی چندی پیش مالیات بر غذاهای رستوران ها اضافه شده بود حالا چشممان به عوارض روشن شده است که با مبلغ 450 تومان برای هر غذا محاسبه می شود. تصویر این حرکت برخی از رستوران داران بین شهری را در ادامه می‌بینید.
+40
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  فکرکنم هزینه جنگ سوریه خیلی سنگین شده خلاصه باید این هزینه از حلقوم ملت کشیده شود بیرون
  4
  88
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان

  عوارض ۱۲ سنت.غذا و نوشیدنی‌ ۴،۲ یورو.عجب جهنم و گرونه ایران!!!!!‌ای ملت شکم در پی‌ قیام نا‌ن و تنباکو و گوجه و سبزی آماده برای قیام چلوکباب و عوارضش با هدایت بی‌ بی‌ سی‌ و من و تو!
  11
  44
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  forogh - اصفهان، ایران

  تا چند وقت دیگه ۵۰۰ تومن هم برای تنفس اضافه می‌شه تا گردن آخوند کلفت تر بشه. پس مالیات بر درامد سالیانه که هر واحد تجاری می‌پردازه چیه.!!
  1
  65
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بله وقتی آخوند که کارش روضه خوانی در منازل و تکایا و گدائی بر سر قبور در قبرستانها بود زمام امور را بدست بگیرد باید برای زمان نشستن در رستوران هم پول بدهی! به گفته ایرج میرزا: در ایران تا بود ملا و مفتی / به روز بدتر از این هم بیفتی :o
  2
  62
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  sama128 - شیراز، ایران
  این که چیزی نیست حق السهم مستراح و نوع خروجی ها هم آماده شده که امید است در اسرع وقت در مجلس یازدهم تصویب و به تایید برسه حق السهم همه ارگانها نیز مشخص شده بسته به نوع خروجی
  0
  10
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  اینجاست که بقول شاعری شاید گمنام باید گفت:دیدی آخر بی خرد از چاله افتادی به چاه---این سزای نابه جا الله اکبر گفتن است. پدران ما این ملت نادان و بیسواد سیاسی که 37 سال پیش انقلاب اسلامی میخواستند و شاهنشاهی 2500 ساله و هویت ایران را نابود کرده بدست تازی پرستان اسلامی دادند حالا باید کمکمک تاوان پس دهیم.
  1
  11
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. شما هم می‌‌خواهید در دوسلدورف باشید. بی‌ سواد .قیمت قیمت دلار است ، حقوق حقوق ریال است. شما به ملت حقوق دلار دهید ،بنزین را بکنید ۳ دلار . خوب این را هم بگوهید که در اینجا حقوق ۲۰۰۰ یورو است . چقدر از ایرانی‌‌ها این قدر حقوق دارند. توی بسیج به شما یاد نداده‌اند . درست حساب کنید . مقصر نیستید. وقتی‌ مغز متفکر شما جعفر صادق سوتی باشد چه انتظاری از شما است.
  2
  12
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  fdsa60 - تهران، ایران
  4 روز قبل در چالوس فست فود عطاویچ 55 هزارتومن غذا خوردیم 6700 تومنش مالیات بر ارزش افزوده بود؟؟!!! آخه همبرگر هم ارزش افزوده داره؟؟؟!!!!
  2
  8
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان.اولا خاک برسرآلمان که بمزدورانی مانند تو ی از مخ تعطیل ویزا و اقامت داده.دوما پاشو بیا تهرون یه نهار مهمون من و یه چرخی تو شهر بزنیم,شاید متوجه بشی هزینه یعنی چی؟50سال پیش فرانکفورت بودم قیمت ارزاق10فینیک گران شد کل ملت اعتراض کردند90%فحشا و کیف قاپی دله دزدی,مسئولش آنکسی که که خرج ترا اونجا میده.فهمیدی کی را میگم؟
  0
  2
  ‌سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  با سواد.به یورو حقوق گیرنده!بعله ما به یورو حقوق میگیریم.به یورو هم مخارج داریم.از یورو اینبار بر عکس به تومن تبدیل می‌کنم تا عاقلان از مخارج ما سر دربیارن.ماهی‌ ۴۰۰۰۰۰ تومن پول برق میدم.بنزین لیتری ۵۰۰۰ (تازه ارزون شده به خاطر پایین بودن قیمت نفت خام) می زنم.ماهی‌ ۷۵۰۰۰ تومن حق اشتراک تلوزیون دولتی باید بدم(چه ببینم چه نبینم‌-چه دستگاه داشته باشم چه نداشته باشم).به اضافه همه مالیاتی که میدم باید ۱۹% مالیات سرانه بدم....
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  ......چلوکباب کوفتی رو ۶۰۰۰۰ تومان پول میدم.یک قهوه‌‌ رو مرکز شهر ۱۰۰۰۰ تومان میخورم.کارت ماهینه قطار داخل شهر ۲۰۰۰۰۰ تومن.بیمه‌ پزشکی‌ (اجباری)" یک میلیون "تومان! بازم بگم؟ تازه این مخارج آلمانیه که قویترین کشور اروپاست.شما سری به مخارج بلژیک و هلند و لهستان و ایتالیا و فرانسه بزن تا بفهمی چرا قیمت ۱۰ متر مربع خونه تو پاریس یا آمستردام ۱۰۰ هزار یوروست و کرایه ش ماهی‌ ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو! حالا مگه فکر کردی درآمد مردم اینجا یا هلند یا ایتالیا یا فرانسه چقدره به یورو؟
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  سناتور محترمی که ۵۰ سال پیش احتمالا در ۱۱ سالگی آلمان بوده و برایma خاطرات ۱۰ فنیک گران شدن رو تعریف میکنه باید بدونه که قیمت قطار داخل شهری در آلمان ۲۵ در صد طی ۵ سال گذشته گرون شد و مالیات سرانه ناگهان ۳% اضافه شد و قیمت کرایه خونه در شهرهای بزرگ مثلا دوسلدرف یا مونیخ یا فرانکفورت در ۵ سال اخیر ۲۰ تا ۵۰ در صد بالا رفت و جیکی از کسی‌ در نیومد.با توجه به اینکه سال ۲۰۰۸ در آمد‌ها بالا نرفته اگر هم رفته برای مردم معمولی ۳ تا ۵ در صد افزایش داشته.
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.