زن جوان طعمه‌ای برای زورگیری‌های شوهرش

زن جوان با نقشه‌ای حساب‌شده مردان را به خانه‌اش می‌کشاند تا شوهرش نقشه زورگیری از آنها را عملی کند.
راز زورگیری‌های این زوج تبهکار مهرماه امسال فاش شد. آن روز مردی به کلانتری 113تهران رفت و مدعی شد زن و مردی همه پول‌هایش را دزدیده‌اند. او گفت: در حال عبور از خیابان مولوی بودم که زنی از من برای حمل یک قالیچه درخواست کمک کرد. می‌گفت که خانه‌اش در طبقه سوم یک مجتمع مسکونی در آن نزدیکی است و من هم قبول کردم و قالیچه را تا مقابل خانه‌شان بردم.
 
پس از آن زن جوان خواست که آن را به داخل آپارتمانشان ببرم اما زمانی که وارد آپارتمان شدیم، مردی قدبلند درحالی‌که قمه در دست داشت وارد شد و درحالی‌که می‌گفت شوهر زن جوان است، به من تهمت زد و با تهدید عابربانکم و رمزش را گرفت و حدود 3میلیون تومان موجودی حسابم را خالی کرد. پس از آن اجازه داد که بروم و من هم به محض آزادی، تصمیم گرفتم از او شکایت کنم.
 
ماموران با راهنمایی شاکی راهی آپارتمانی شدند که زورگیری در آنجا رخ داده بود. بررسی‌ها نشان می‌داد که این آپارتمان از یک هفته پیش و توسط زوج جوانی اجاره شده است. مأموران پس از ورود به آنجا این زوج به نام‌های امید 22ساله و مریم 31ساله را دستگیر کردند. امید در حالی به دام مأموران افتاد که داخل کمد دیواری خانه مخفی شده بود. با انتقال متهمان به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران، امید مدعی شد که شاکی قصد ایجاد مزاحمت برای همسرش را داشته اما وقتی او سر رسیده، خودش دودستی کارت عابربانکش را به آنها داده تا از شکایت منصرف شوند.
 
با این حال مأموران در بازرسی خانه این زوج، چندین کارت عابربانک و مقداری طلا و جواهرات پیدا کردند که نشان می‌داد آنها از افراد دیگری هم با این شگرد سرقت کرده بودند.یکی از مالباختگان مردی بود که زوج جوان 800گرم طلا از او سرقت کرده بودند اما وی هنگامی که برای شکایت به اداره پلیس رفته بود، برای اینکه آبرویش نرود مدعی شده بود که در خیابان هدف زورگیری قرار گرفته است.
 
با دستگیری متهمان پرونده، این مالباخته که مجبور شده بود حقیقت را بگوید در توضیح ماجرا گفت: در حال بازگشت از بازار بودم و مقداری طلا همراهم بود که قصد داشتم آن را برای مشتری ببرم. در حوالی میدان امام خمینی، زن جوان از من درخواست کمک کرد تا وسایلش را به منزلش برسانم. من هم تنها به قصد کمک وسایلش را برداشتم و با هم به مقابل آپارتمان رفتیم و با اصرار او وارد آنجا شدم. پس از اینکه وسایل را داخل آپارتمان گذاشتم، قصد رفتن داشتم که زن جوان در را بست. همان لحظه سر و کله مردی قوی هیکل پیدا شد و او با این ادعا که برای همسرش مزاحمت ایجاد کرده‌ام، دست‌هایم را بست و با تهدید چاقو همه طلاها را گرفت. پس از آن تهدیدم کرد که اگر شکایت کنم، آبرویم را می‌برد و برای همین وقتی برای شکایت به کلانتری رفتم، گفتم که در خیابان هدف زورگیری قرار گرفته‌ام.
 
کارآگاهان در ادامه بررسی‌ها، مالباخته‌های دیگری را هم شناسایی کردند که در دام این زوج گرفتار شده بودند. به گفته سرهنگ میرزکی، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران، بررسی‌ها نشان می‌دهد که برخی از مالباختگان، پس از اینکه زن جوان با آنها طرح دوستی ریخته، راهی خانه او شده و در نهایت به دام مرد زورگیر افتاده‌اند. به گفته وی، قاضی پرونده مجوز انتشار عکس زوج زورگیر را صادر کرده و شاکیان احتمالی می‌توانند برای شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.
+22
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سلام لبخند - تهران، ایران
  بعضی از ما مردها هزاران گند کاری میکنیم و سپس انتظار داریم که هنگام عروسی زنمان باکره باشه و بعد از ان هم تا اخر عمر همسری نجیب و پایبند به اخلاق و خانواده
  1
  19
  دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.