قتل با چاقو در سوپرمارکت

 پسر 18 ساله‌ای که با یک ضربه چاقو، دوست 25 ساله‌اش را در سوپرمارکت به قتل رسانده بود خود را تسلیم پلیس کرد؛ هنوز از انگیزه جنایت خبری نیست.
عصر روز گذشته (دوشنبه 22 آذر 94) از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره جنایت به کلانتری 160 خزانه اعلام شد.
با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی 25 ساله بنام «سعید» که در یک سوپرمارکت کار می کرد در محل کار خود و با یک ضربه چاقو به قتل رسیده است.
من قاتل هستم
همزمان با حضور مأموران کلانتری، جوانی 18 ساله بنام «امیر» در حالی که چاقویی خون آلود در دست داشت خود را به مأموران تسلیم و عنوان نمود که قتل را وی انجام داده است.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
تحقیقات اولیه
در تحقیقات میدانی بعمل آمده از محل جنایت مشخص شد که قاتل و مقتول هر دو از اهالی منطقه خزانه – خیابان شهید همدانی هستند که از مدت ها پیش با یکدیگر دوست بودند.
 
بنا بر اظهارات شاهدان صحنه جنایت، قاتل در حالی که یک قبضه چاقو در دست داشت به محل کار مقتول (سوپر مارکت) مراجعه کرده و پس از ارتکاب جنایت به اهالی محل اعلام کرد که او «سعید» را به قتل رسانده و پس از آن نیز محل جنایت را ترک نکرده است؛ در ادامه اهالی محل نیز با 110 تماس گرفته و موضوع را به پلیس اطلاع می دهند.
 
به گزارش فارس، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: متهم در تحقیقات اولیه در خصوص انگیزه اصلی جنایت همچنان سکوت کرده و تحقیقات جهت شناسایی انگیزه جنایت در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است؛ همچنین متهم نیز با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار این اداره- اداره دهم- قرار گرفته است.
+19
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.