بخش عمده‌ای از طلاق‌ها به علت مسائل جنسی است

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بخش عمده‌ای از طلاق‌ها به علت مسائل جنسی است. بنابراین با مشارکت وزارت بهداشت قصد داریم در 9 استان کلینیک‌های سلامت خانواده را راه اندازی کنیم.

شهیندخت مولاوردی در حاشیه برگزاری نشست مشترک معاونت امور زنان و خانواده و وزارت بهداشت که امروز در وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: کلینیک‌های سلامت بیشتر مربوط به سلامت جنسی است چرا که مسائل جنسی بخش عمده‌ای از علت طلاق‌ها را تشکیل می‌دهد.
وی درباره سایر همکاری‌های معاونت امور زنان و خانواده و وزارت بهداشت اظهار کرد:‌ از سه سال پیش تاکنون توزیع مکمل‌های غذایی و بهداشتی در میان زنان باردار مناطق محروم سراسر کشور آغاز شده است. از سوی دیگر باید توجه داشته باشیم که 200 هزار زن در کشور سوء تغذیه دارند.
 
مولاوردی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره آمار اعتیاد زنان اظهار کرد: 10 درصد از معتادان کشور را زنان تشکیل می‌دهند و 12 درصد از مبتلایان به ایدز در ایران زن هستند.
 
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اضافه کرد: 62 درصد از معتادان متاهل هستند که آنان می‌توانند بر امنیت و سلامت زنان و کودکان تاثیر بگذارند.
 
وی درباره اقدامات انجام شده از سوی معاونت زنان در زمینه زنان معتاد گفت: آسیب‌های اجتماعی متولیان خاص خود را دارد. معاونت امور زنان بر اساس جایگاه ستادی خود مسائل و مشکلات زنان را شناسایی و تلاش می‌کند توجه مسئولان ذیربط را به آنها جلب کند.
مولاوردی در پایان درباره آمار زنان کارتن خواب گفت: در تهران از میان 15 هزار کارتن خواب، 5000 نفر زن هستند.
+51
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  چشم بسته زیر آبی رفت . البته شما فاطی کماندوها هم نفش زیادی در این زمینه دارین ها . با اون ابروها و سبیلها و دندونای فاصله دارتون
  8
  36
  ‌سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  ۳۲
  Roxenda - لندن، انگلستان

  دختر‌ها و زن‌های ایرانی‌ خیلی‌‌ها شون همجنس باز لزبین شدن . آمار خیلی‌ وحشتناک بالا رفته ،
  11
  42
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۱
  ۵۲
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  باید رفت یقه حاج آقا رو چسبید که گفت ضماد سرکه بمال به أسباب أثاثیه ات تا از اختراق جلو گیری کنه. بیا! ابزار آتش نشانی دادی دست ملت، یه عده رو به خاک سیاه نشوندی!
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۴
  ۲۳
  romano - تهران، ایران
  نتیجه فقه پویای شیعه همینه (خودم مسلمونم) وقتی بخوای جامعه رو با خرافات و بیسوادی اداره کنی و بعدهم درش درپوش بزاری همین میشه. مرد ایرانی خسته میاد تو خونه بی پول و زن هم همینطور و تنها راه حل در رفتن از بدبختی دنیاش دیدن پورنو و دیدن شبکه های ماهواره ای و خضعبلات اونهاست (نوع خوبش بی مواد و مشروب) بعد چی میشه چون جامعه در بسته است و فرق بین زن فاحشه با خانوم آبرومند که دو شکمم زاییده میشه هیکل فاحشه های سن فرنادو ولی آمریکا (هیکلیکه شاید 2 درصد زنان در جهان داشته باشند) مرد نمیتونه فرق انسان واقعی و غیر واقعی رو تمیز بده و از زنش توقع رول فاحشه داره! جامعه وقتی بار نداشته باشه وقتی مهمونی آزاد نداشته باشه وقتی فاحشه خونه نداشته باشه مرد ناخود آگاه زنشو با فاحشه ای مجازی مقایسه میکنه که وجود خارجی در تمام زندگی اون که هیچی برای رئیس جمهور آمریکا و بیل گیتز هم ندارن. دردناک ماجرا اینجاست که فقه می خواد اینو ماستمال کنه. ای کاش جامعه باز بود بعد مردها دوبار با زن آرمانی (فاحشه) که میخوابیدن بعد تیغشون می زدن می فهمیدن که همون زن آبستنشون با قرمه سبزی مامان پزش یک فرشته است.
  7
  19
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۲
  ۵۴
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  [::Roxenda - لندن، انگلستان::]. این اطلاعاتو شما از کجا آوردید؟
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۵
  ۵۴
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  حتی به فرض محال گفته این زینب نانچیکو درست باشه ، چرا مسائل جنسی؟ کسی که از صبح تا شب نگران آینده خودش و بچه هاش باشه، نگران پرداخت هزینه های آخر ماه باشه ، دوشیفت کار کنه، آخر ماه چاله چوله پرکنه، گوشت هورمونی و برنج هندی پاکستانی و نون سفید مصرف کنه، تو هوای آلوده شهری رفت و آمد کنه، آب آلوده مصرف کنه، سبزی هاش با فاضلاب شهری پرورش داده شده باشه، پنج تا کانال تلویزیونیش رو دژمن پر کنه، برای دوخال موی بیرون زده از زیر روسری با دسبند به داخل ماشین نیروی افتضاحی پرت بشه! بیست ماه حقوق کار کرده خودش رو دریافت نکرده باشه، دوازده ماه عزاداری ببینه و بشنوه!از چپ و راست گدا دستش دراز باشه تو کوچه و برزن! کارتن خواب جزو منظره شهریش بشه! همه چی ممنوع! دوستی پسرو دختر ممنوع !خنده ممنوع !شادی ممنوع! همه جا ترس از سربازان امام زمان! آهن باشه زنگ میزنه تا برسه که شرایط برای یک رابط جنسی سالم محیا بشه! روحو روان بهم ریخته معلومه که مشکل جنسی پیدا خواهد کرد!
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۲
  ۵۴
  ایران بر باد رفته - برلین، آلمان
  البته همه و همه و همه و همه لازمه ماندن این رژیم فاسد ضد زن در قدرت! لپ کلام!
  5
  8
  ‌چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.