پناهجویان سوری مسلمان در آلمان چگونه زندگی می‌کنند.

+27
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Liberte - ارومیه، ایران
  من که کمی این مسائل رو قبلا تبیین کردم. سوری ها سفید پوستند و سطح سواد و فرهنگ بالاتر از سایر اعراب و درصد مسیحی ها یشان قابل توجه در ضمن می توانند تنوع مسلمونا تو آلمان رو بیشتر کنند ،که این تنوع منجر میشه هم اونا و هم ترکها بیشتر جذب جامعه آلمان شوند.بویژه که سوری ها از فجایع جنگ فرار کرده و از اسلام زده اند. :)
  26
  33
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Sam-Antwerpen - آنتورپن، بلژیک

  خیلی‌ مسخره هست! دنیای عجیبیه، نمی‌شه فهمید کی‌ راست میگه کی‌ دروغ، چی‌ خوب چی‌ بد!
  6
  32
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  [::Liberte - تهران، ایران::]. دوست عزیز یعنی هرکی سفید باشه آدمه؟ (خودم سفید با موها و چشم روشنم) یعنی 1 میلیارد چینی، کره ای و ژاپنی و 1 میلیارد هندی و برزیل و . با اون سطح دانششون سفیدن دیگه؟ برادر انسان انسانه تقریبا همه یکی هستن و برای هر رنگ ی کتاب پزشکی ندرایم و حتی کلمه نژاد در زیست شناسی یک مفهوم گنگه (تنوع ژنتیکیه). مهم کسب دانشه و ارتقاء فرهنگه یکزمانی روسها و شرق اروپا (خاستگاه هزاران بزرگ) مهد علم، کتاب خونی، ترقی فکری بودن الان دختر با 3 زبون رسمی و تحصیلات فوق لیسانس داره استریپ دنس می کنه. ایرانیها بعد از اسلام ( نمی خوام بگم مسلمانها یکم بی انصافی در مورد بزرگان علم و ادب پارسیه) دنیا رو از جبر و هندسه و محاسبات سه بعدی و شیمی گلگون می کنن و این حتی تا چهارصد سال پیش وجود داشته (زمان گالیله) و اروپا و مسیحیت در همون زمان محل توحش مذهبی و باجگیری کلیسا و خراج پادشاهه بعد تغییر می کنه و اروپا و مسیحیت دنیا رو گلگون میکنه. دوست عزیز انسان فراز و فرود داره مردم مسلمان الان جذب آلمان که هیچ جذب خودشون هم نمیشن برای اینکه تفکرکه اصل دینشونه رو برای قرنها فراموش کردن.
  14
  27
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  leonardo - ریوو، برزیل
  [::Liberte - تهران، ایران::]. حرف شما در مورد متفاوت بودن مردم سوریه از سایر عربهای منطقه صحیح است ولی واقعا زمان ان رسیده که نظریه هایی مثل برنامه ریزی یا دسیسه و از قبل تبیین شده را فراموش کنیم. باید خوشبین باشیم که در اینده و با بیشتر شدن تعداد عربهای اروپا این نگاه نژادپرستانه به مردم خوارمیانه از بین بره.
  5
  10
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  محسن احمد علی - دبی، امارات متحده عربی

  مسلمانان در دو مرحله به غرب حمله کردند:. - مرحله اول برای ترویج اسلام! . - مرحله دوم برای دریافت پناهندگی از ترس همان اسلام!
  4
  37
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  مسلمان ها که در اروپا مشکل ندارند الان اینجا مسجد و سازمان تبلیغات اسلامی دارن فکر کن یه اگه یه روزی از یه کشور غیر مسلمون بخواد بره ایران اول باید دینش رو تغییر بده والا میشه مثل اقلیت های خودمون که هیچ حقی براشون قائل نیستند
  0
  12
  جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.