شکار زنان مسافر در ارابه شیطان :آزار و اذیت ۸ زن و دختر در پراید شیشه‌ دودی

دو مرد که سوار بر ارابه شیطان به شکار زنان دست می‌زدند، در تجسس‌های ویژه پلیس پایتخت دستگیر شدند.از اوایل سال جاری وقتی زن جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران پرده از سرنوشت شوم خود برداشت، تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی تحت نظر بازپرس مدیرروستا از شعبه 6 دادسرا برای دستگیری مردان شیطان‌صفت وارد عمل شدند.

این زن در بازجویی‌های بازپرس جنایی گفت: ساعت 10 شب گذشته از محل کار خود واقع در میدان هفت تیر خارج شدم و برای رفتن به سید‌خندان سوار خودروی تیره‌رنگی شدم که تنها یک مسافر داشت و راننده هم پسر جوانی بود. هنوز چند قدمی نرفته بودیم که ناگهان راننده تغییر مسیر داد و وقتی من اعتراض کردم و خواستم خودرو را متوقف کند، مرد جوان دیگری که تصور می‌کردم مسافر است، از صندلی جلو خودش را به صندلی عقب رساند و در حالی که گردنم را بشدت فشار می‌داد، به گونه‌ای که مرگ را جلوی چشمانم می‌دیدم، فریادزنان خواست سکوت کنم و کمک نخواهم، چاره‌ای جز تسلیم نداشتم. خودرو به سمت اتوبان همت تغییر مسیر داد و همزمان جوان خشن پس از کتک زدن من خواست تا در برابر خواسته شومش مقاومت نکنم.

وی افزود: با گریه و التماس خواهش کردم تا دست از سرم بردارند اما آنها بی‌اعتنا بودند. در همان حال حرکت خودرو، مرد شیطان‌صفت خواسته‌اش را انجام داد و در حالی که باز گریه می‌کردم، در گوشه خلوت و تاریکی من را از خودرو به بیرون پرتاب کردند و گریختند.»
سناریوی مشابه
در حالی که مأموران پلیس به تحقیق برای ردیابی دو مرد شوم دست زده بودند، بازپرس مدیرروستا با سناریوی مشابه دیگری مواجه شد که در آن زن جوانی در منطقه یافت‌آباد تهران سوار بر ارابه شیطان گرفتار سرنوشت تلخی شده بود.این زن به بازپرس جنایی گفت: از میدان حصارک به مقصد پونک سوار یک خودروی تیره‌رنگ شده بودم که توسط دو سرنشین آن هدف آزار و اذیت قرار گرفتم.وی افزود: خودرو در حال حرکت بود که یکی از مردان من را تا حد مرگ پیش برد، خیلی گریه کردم اما آنها سنگدل بودند و وقتی چاره‌ای جز تسلیم ندیدم، آنها بعد از مدتی من را در محله خلوتی از خودرو بیرون انداختند و با سرعت فرار کردند.مأموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران که می‌دیدند جرایم سریالی سیاهی رخ می‌دهد، با استفاده از همه امکانات اطلاعاتی و علمی توانستند ارابه شیطان را شناسایی کنند که متعلق به مرد سن و سال‌داری بود که مشخصاتش با دو سرنشین جوان همخوانی نداشت.در جریان تحقیقات پلیسی و قضایی مشخص شد که بیشتر اوقات خودروی تیره‌رنگ در اختیار پسر 25 ساله خانواده به نام «فرهاد» است که بارها به خاطر سرقت و مواد مخدر به زندان افتاده است.مأموران بلافاصله فرهاد را تحت تعقیب گرفتند و وی را روز یکشنبه 7 تیرماه در غرب تهران بازداشت کردند.این پسر ابتدا ادعای بی‌گناهی کرد و وقتی در برابر دو زن جوان قرار گرفت، سر به زیر انداخت و جرم سیاه خود را به گردن گرفت.با اعترافات هولناک فرهاد، مشخص شد وی همراه بچه محل 21 ساله‌اش به نام «سعید» سوار بر خودروی پدرش با پرسه‌زنی در اوایل شب و در تاریکی هوا زنان مسافر را سوار کرده و آنان را پس از تهدید به قتل تسلیم خواسته‌های شوم خود قرار می‌دادند.با این افشاگری تلخ، کارآگاهان سعید را هم دستگیر کردند و وی نیز پذیرفت در اقدامات سیاه دوستش وی را همراهی کرده است.صبح دیروز این دو شیطان‌صفت در برابر بازپرس مدیرروستا قرار گرفتند و این در حالی بود که دو زن جوان هنوز از دیدن آنها وحشت داشتند.سعید به بازپرس جنایی گفت: «هر بار یکی از ما رانندگی می‌کردیم و دیگری زنان مسافر را کتک می‌زد و تسلیم خود می‌کرد.»بنابر این گزارش، با توجه به احتمال اینکه زنان دیگری نیز در ارابه شیطان گرفتار سرنوشت‌های تلخ شده‌اند بازپرس مدیرروستا دستور داده تا تجسس‌های ویژه‌ای صورت گیرد.از سوی دیگر، زنان جوانی که در دام این دو بچه‌محل شیطان‌صفت افتاده‌اند و از ترس آبروی‌شان به طرح شکایت نپرداخته‌اند، با اطمینان داشتن از اینکه اطلاعات و مشخصات‌شان محرمانه خواهد ماند، می‌توانند به شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران یا اداره 16 پلیس آگاهی مراجعه و به طرح شکایت بپردازند.
درخواست بازپرس جنایی
بازپرس مدیرروستا خواست تا عکس فرهاد و سعید انتشار یابد تا زنانی که در دام آنها افتاده‌اند با شناسایی دو جوان شیطان‌صفت به اداره 16 پلیس آگاهی مراجعه کنند.
توهم شیشه
یکی از متهمان دستگیرشده 21ساله و دیگری 25ساله و سابقه‌دار است. آنها مدتی قبل در پاتوقی شیشه‌ای با هم آشنا شدند و از همانجا بود که نقشه ربودن زنان و دختران و آزار و اذیت آنها را طراحی کردند. گفت‌وگو با آنها را بخوانید.
    خودروی پراید متعلق به کدامتان است؟
پسر 25ساله که فرهاد نام دارد و از دوستش کمی بزرگ‌تر است، پاسخ می‌دهد: پراید متعلق به پدرمن بود که به بهانه مسافرکشی گاهی از او می‌گرفتم. او از این کارهای من خبر نداشت.
    شیشه‌هایش را خودت دودی کردی؟
راستش را بخواهید شیشه‌ها را دودی کردم تا کسی از بیرون به راحتی نتواند داخل ماشین را ببیند. از قبل نقشه کشیده‌ بودم که گیر نیفتم.
    چند نفر را ربودید؟
فکر می‌کنم حدود 8نفر که گویا فقط 2نفر شکایت کرده‌اند. مابقی هم شاید از ترس آبرویشان هنوز تصمیم به شکایت نگرفته‌اند.
    چه شد که این نقشه به ذهنت رسید؟
من و دوستم سعید هر دو اعتیاد شدیدی به شیشه داریم. وقتی دختران و زنان را سوار می‌کردیم، بدجوری توهم می‌زدیم و همین توهم شیشه بود که باعث می‌شد پس از سرقت به آنها تجاوز کنیم.
    معمولا کدام سمت تهران ‌طعمه‌هایتان را به دام می‌انداختید؟
معمولا غرب تهران یا جایی که نزدیک اتوبان باشد و ما بتوانیم خیلی سریع وارد اتوبان شویم. چون اگر داخل شهر می‌گشتیم قطعا همه متوجه نیت ما می‌شدند.
    با اموال طعمه‌های‌تان چه‌کار می‌کردید؟
سعید متهم 21ساله پاسخ این سؤال را می‌دهد و می‌گوید: یک قاچاقچی را می‌شناختیم که از او مواد می‌خریدیم. هرچه از طعمه‌هایمان سرقت می‌کردیم تحویل همان قاچاقچی می‌دادیم و شیشه می‌گرفتیم. البته این را هم بگویم که من در این ماجرا نقش راننده را داشتم و فقط به یک نفر تجاوز کردم.
    راننده؟! مگر ماشین برای پدر فرهاد نبود؟
برای پدر فرهاد بود اما بیشتر وقت‌ها من راننده بودم. البته گاهی هم جایمان را عوض می‌کردیم. اما بیشتر فرهاد با چاقو، فندک و چکش طعمه‌ها را تهدید و به آنها تجاوز می‌کرد. یک‌بار هم جایمان را عوض کردیم همین.
+77
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Adam va hava - لندن، انگلستان

  این خانه از پایبست ویران است
  0
  59
  ‌سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  aziuk - لندن، انگلستان

  چشم و چاله داغونشون ناشی‌ از بازجویی کارشناسان است ؟؟؟
  18
  41
  ‌سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  m.reza1 - تهران، ایران

  بله عزیزم شکنجه شدن. شما مشکلی با این قضیه داری؟. من خوشحال میشم اگر این حیوانات رو مثله بکنند، شکنجه یا چند تاسیلی که مساله ای نداره. شما هم بهتره تریپ روشنفکری برنداری، چون شریک جرم این حیوانات میشی
  5
  75
  ‌سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  halk_35 - روتردام، هلند

  تازه به نظر من کم هم شکنجه شدن . من با اعدام کسی که به ناموس مردم به زور تجاوز میکنه موافقم . حالا هر کی هم دوست داره منفی بده . من خودم با این رژیم مشکل دارم اما بدی رژیم که دلیل نمیشه راه بیوفتیم توی خیابون به ناموس مردم تجاوز کنیم .
  3
  64
  ‌سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  kitfa - سیاتل,بلویو، ایالات متحده امریکا

  اینا بیماران فک کردین همینا هستن . تو تاکسی مجبوری از ترس آبرو حرفی‌ نزنی‌ اونا سخته.تا‌ زن نباشی‌ نمیدونی‌ چی‌ میگم.
  2
  27
  ‌سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  globalcitizen - گوتنبرگ، سوئد
  امنیت صفر!
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  parviz1 - کترینگ، انگلستان
  اینها را باید زره زره جانشون گرفت .شما فکر کنید به دختر یا همسر یا خواهر مادر شما کسی تجاوز کند چه احساسی پیدا میکنید .این بندگان خدا هم مثل خواهر یا دختر من هستند .من به هیچ عنوان این هیولاها را نمی بخشم .حال چه شیشه یا هر زهر ماری هم استعمال کرده باشند هم برایم دلیل قانع کننده ای ینست و آتش قلبم فروگذار نمیشود .
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.