آزمایشگاه ۱۳۶ میلیون دلاری دبی

به گزارش فارس، این ساختمان بیضی شکل با یک خلاء بزرگ در مرکز آن و 7 طبقه در قلب منطقه تجاری در جاده اصلی شهر دبی واقع شده است.
این ساختمان محلی برای محققان، طراحان و کارآفرینان است، همچنین دفتر تحقیقات آزمایش بر روی رباتیک و نوآوری در فناوری است و دارای چند آزمایشگاه است که تحقیقاتی بر روی زمینه‌های مختلف مانند سلامت، انرژی، حمل و نقل و یا شهرهای هوشمند انجام خواهد شد.
هزینه ساخت این پروژه بلندپروازانه 136 میلیون دلار است و در سال 2017 باز خواهد شد.
+74
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  حالا عکسی هم از ازمایشگاههای رژیم ملاها بگذارید . انوقت ببینید دوبی به کجا رسیده و ایران بکجا !? شرم اور نیست . رژیم تا توانسته تاسیسات اتمی باز کرده . هدف اش چیست ?
  14
  43
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
  ۳۷
  Liberte - تهران، ایران
  سازه ای واقعا زیباییه.کمی حیف که تو یک کشور عربیه.
  31
  30
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۶
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  دوبی . برای مردمش چه میکند و وملاها برای مردم ایران چه میکند ..
  12
  44
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱
  ۵۱
  کارمن مهوش کش - تهران، ایران

  دو تا از دوستای منو بعد ده سال بیرون کردن !
  3
  30
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۷
  ۳۸
  Ario - اهواز، ایران
  دوستان اعراب به ظاهر خیلی اهمیت میدهند اما از مغز و باطن خبری نیست.این خرجهای بیرویه هم صرفا برای ژست مدرن و غربی گرفتن است و کوچکترین کاربردی برای مردم بومی این کشور ندارند بلکه محققان مدعو کاری از پیش ببرند .علاقه مردم این کشورهای عربی چیزهای دیگریست که علم در آن حیطه قرار نمیگیرد.
  9
  19
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۴
  ۲۳
  Mammal - لندن، انگلستان

  به جای قبر آن ملعون هندی که میلیاردها دلار خرج شد میشد دهها از این مرکز علمی‌ در ایران درست کرد
  0
  24
  یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  Ario - اهواز، ایران - ببینم شما در دوبی زندگی کردید? وباین ازمایشگاه پات رسیده بود که چنین نظریه را جع باین ازمایشگاها عظیم داده ائید . ومی گوئید کاربردی برای مردم بومی این کشور ندارد . حتما درازمایشگاههای رژ یم ات خیلی کاربرد داشته . درسته .
  4
  4
  دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶
  ۳۸
  Ario - اهواز، ایران
  [::*بی همتا* - برلین، آلمان::]. گویا منظورم را نتوانستم درست منتقل کنم.منظورم این بود مردم بومی کشورهای عربی با علم بیگانه اند و از این امکانات عظیم نمی توانند درست استفاده کنند.شما یک شیخ یا شیخک موان اماراتی را که تفریحش عوض کردن اتوموبیل و به 4 رساندن تعداد زنها یا گرفتن معشوقه روسی وووو است را در نظر بگیرید چه مجالی برای ورود علم به این سرهای پرسودا وجود دارد؟هرچه باشد اینجا با اعراب در ارتباطم و تقریبا اخلاقشان دستم آمده/چسباندن من به جمهوری اسلامی جز خنده دار ترین مسایلی است که تا کنون شنیده ام
  3
  4
  دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
  ۳۴
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  Ario - اهواز، ایران - دوست عزیز . من شخصا ضدیت با جماعت عرب وعرب زاده دارم ..اما همین عرب .ببینید چه ازمایشگاه مدرن وعظیمی برای مردمش بنا کرده . اگر متخصصی هم نداشته باشد .باپول متخصص وارد میکند . همانطورکه با پول چنین ازمایشگاهی بنا کرده است. ..مساله اینجاست که شما خواهشن دقت کنید . ملاهای حاکم برایران . فقط دزدی واختلاس و...می بینی . حتی نه بیمه درستی دارد ونه مردم ایران امکانات رفاهی مریضی خود را دارند .یک قرص میخواهی دربیمارستان بخری .بهت فیش میده اول برو صندوق پولش را پرداخت کنی ....اما تا بخواهی همین رژیم جیب دراز عرب را پرپول میکند ..اما دوبی عرب .جیب دراز مردم خودش را پر پول وتامین میکند . .
  1
  6
  دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.