مفتی سعودی فتوای جهاد نکاح با محارم را صادر کرد!

انتخاب می نویسد : یکی از مفتی های وهابی عربستان سعودی در آخرین فتوای خود که نه تنها دین مبین اسلام از آن مبراست بلکه عرق شرم را بر پیشانی هر انسان آزاده ای می نشاند ، فتوای جهاد نکاح با محارم را نیز صادر کرد.
 
به گزارش انتخاب به نقل از پایگاه اینترنتی النخیل ، ناصر العمر از مفتی های سلفی سعودی به جنگجویان موجود در سوریه اعلام کرد در صورتی که هیچ زنی برای جهاد نکاح یافت نشد آنها حتی می توانند با محارم خود جهاد نکاح انجام دهند!
 
این مفتی وهابی در اظهارات خود که شبکه وصال از شبکه های وابسته به جنبشهای افراطی آن را پخش کرد افزود: برخی ها از فتواهایی که برای تشویق برادران مجاهد ما در سوریه صادر می شود انتقاد می کنند، اما کشتار زنان و کودکان بی دفاع سوریه را نمی بینند!
 
شایان ذکر است این اولین باری نیست که ناصر العمر فتواهای جنسی بحث برانگیز صادر می کند. وی در فتوای قبلی خود اجازه به اسارت بردن زنان شیعه و توزیع آنان بین جنگجویان مسلح موجود در سوریه را صادر کرده بود.
+86
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  persianshadow1 - برایتون، انگلستان

  این بابا که از خودش در نمیاره! حتما تو دینشون همچین چیزى جایى دیده یا شنیده که باعث شده اون هم این فتوى رو بده! اوایل میگفتند که در ایران باستان همچین چیزایى مرسوم بوده ولى تو هیچ جاى معتبرى ما پیدا نکردیم، اگر هم نقل قول شده بود از تاریخ دانهاى یونانى بوده که فرهنگ خودشون پر از انحرافات جنسى بوده.
  56
  125
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  دایره مینا - کراکف، لهستان

  قُدَما اعتقاد ِ بسیاری از مردُم این بود که آدمی که از او سن و سالی می گذرد ونیمچه سواد ِ [به اصطلاح قُرانی ] هم اگر می داشت اگر حکیم و فرزانه و ادیب نمی شد یقینا به عنوان ِ یک آدم دانا شناخته می شد و همه جا مقبول ِ عموم واقع می شد و سخنانش نَقل محافل و مجالس می شد اگر هم سوادی نداشت به پیرمردی یا پیرزنی مهربان با سخنانی و لطایف و قصه های خوب و تازه و پنداموز برای جوانان بدل میگشت ; اما در عصر حاضر در یک گوشه ُ نسبتا پهناوری از زمین ما , گویی این مردمیان - یا به عبارتی بهتر جاندارانی دوپا - هرچه از سن شان می گذرد ,در حالیکه توانایی نگاه داشتن ِ ادرار خود را هم ندارند, خرفت تر شده وحرف هایشان را -چون هذیانات ذهنی ِ مشوش و مغشوشی بیش نیستند -کلا باید نشنیده گرفت ! : )
  6
  114
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران

  مشکل اساسی اسلام شکم وزیر شکم میباشد .قبلا فتوا داده بودند که میشود درصورت نبودن غذا وگشنگی مسلمانان زن خودشان را بخورندوالان صحبت از همخوابگی با محارم میکنند !؟!؟درنتیجه اسلام همه چیز را رابطه با شکم وزیرشکم میبیند
  22
  121
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  خیلی از علمای سعودی او را به باد انتقاد گرفتند و این کار را خلاف شرع داتستند . تو سعودی ازاین دیوونه ها خیلی زیاد داریم !!
  35
  80
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  اصلآ در اسلام چیزی بنام جهاد نکاح وجود نداره این جهاد توسط داعشی ها درست شده و خلاف اسلام و شرع است . در گذشته خیلی از علمای اهل سنت و تشیع این گونه فتوی را حرام دانستند
  66
  62
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Afshin London - لندن، انگلستان

  مگه تا حالا ممنوع بوده برای مسلمونا؟؟ مسلمین عزیز تابع هیچ قانون اجتماعی نیستند. از زمان پیامبرشون بگیر تا همین الان در تمام کشورهای اسلامی
  32
  84
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  البته زود هم نباید قضاوت کنیم چند وقت پیش هم چنین فتوای صادر کرده بود و بعد تکذیب کرد و گفت اینستاگرام هک کردند !!
  92
  14
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  یه مشت ادم بیمار روانى که به هیچ اصول از ادمیت پابند نیستند ! واى بر کسانى که از این ادمها بعنوان مقلد پیروى میکنند !!
  0
  83
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  dook - دبی، امارات متحده عربی

  الحمد لله مسلمونها دین خود را میشناسند و لازم به دروغهای شما نیست مگر مفتی شیعه است که همه چیز نزدشان حلاله ادعا همه میکنند ولی ثابت کن که مفتی سعودی چنین فتوایی داده
  126
  9
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  واقعاً برای ایرانیان انگلستان متأسف هستم ،باور کنید از بس خبرهاتون دروغه و هیچ سندی نداره ،من خودم در شبکه های ماهواره ای وصال و کلمه و غیره دست دارم و روزانه با بزرگانشون دیدار میکنم لطف کنید سخنان ایشون رو پخش کنید اگر راست میگید،دین اسلام به فحشا و فسق و فجور فتوا نمیده ،دروغای شما انقدر زشت و زننده است که جز تحریک افکار مردم و مغز شویی کار دیگری ازش بر نمیاد،شماها هم مانند ایران که تهمت تجاوز به دو جوان ایرانی توسط مأمورین فرودگاه جده رو پخش کرد سخنانتون بی مدرکه ،در حالی که هیچ اشاره ای در اخبار سعودی و یا روزنامه های سعودی نشد،و ممکنه مأموری در انجام کار تخطی کنه که حتماً مجازات میشه اما دروغ پراکنی نفرت به بار میاره براتون واقعاً متأسف هستم و سعی میکنم بازدیدم رو از این سایت کاهش بدم
  144
  27
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  یک روزی هم همسر پسر خوانده جزو محارم بود , یهو خوابیدن باهاش جایز گردید !
  6
  90
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان

  [::dook - دبی، امارات متحده عربی::]. [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::] ?‌. تا بحال ندیدم زیر یه خبر علمی کامنت بذارین یا یک بار زنده باد ایران گفت باشید.ولی‌ تا خبری در مورد این تروریستهای وحشی هست ... می‌کنید و پیداتون می‌شه به حمایت از عربستان.
  7
  109
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  peshawaqazi - لندن، انگلستان

  دقیقاً دارند بند به بندش را اجرا میکنند بدون کم و زیاد . به نظر من هم دین شیعه و هم دین سنى، اسلام ناب محمدى است و داعش سنى با داعشهاى شیعه فرق آنچنانى از روى ایدلوژى ندارنند ، مگر محمد أمین زنهاش از سن ٩ ساله شروع نمیشدنند ؟ مگر که خودش و اصحابانش غارت و تجاوز و سوزاندن و بردگى و هزار و یک جرم دیگر را به خون ما تزریق نکردنند؟ هیچ انتظار بهترى از این دین بربرى نمیشه داشت
  9
  52
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  leona - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اسلام ظرفیت هر جنایت و کثافتکاری رو داره.
  14
  52
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Humans win - فرایبورگ، سوییس

  [::kiyanzx1 - استکهلم، سوئد::]. دوست من اگر قرآن رو بخونی اصلا چیزی راجع به اینکه درش باید تقلید کنی از کسی وجود نداره . از اول تا آخرش میگه تعقل کنید یعنی از مغز استفاده کنید چیزی که هم ملا های ما و هم این ملاهای عربستانی اصلا دوست ندارن چون دستشون رو میشه و مشخص میشه مسلمون که نیستن هیچ از کافر هم کافر ترن . ترجه استاد خرمشاهی سالم ترین ترجمه قرآن به فارسی هست .
  39
  19
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  era-hashemi - شیراز، ایران

  اول از همه زن و دختر خودش رو ببرن برای جهاد نکاح . ببینم دیکه فتوا میده.
  3
  70
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  دوست عزیزم Cyrus749 - برایتون، انگلستان همه خبر ها نطر نمیخواد اما وقتی احساس کنیم حقی ناحق میشود و یا توطئه ایی در کار باشد نظر میدیم و منم گفتم از این مفتی های الکی پلکی در عربستان زیاد است و بیشتر علماشون مخالف فتوی این گونه مفتی ها هستند مثل ما که آیت الله دانشمند داریم و آیت الله رفسنجانی هم داریم !!
  41
  7
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  kitfa - سیاتل,بلویو، ایالات متحده امریکا

  انأیی که داغ کردن بدونن اسلام همین‌ه ،ناراحتین آب یخ..........بیخودی هم اسلام مدرن نسازین .....................مرده شور اسلام که جامع ه عقب افتاده داره. طرف دارنشم که معلومه
  8
  34
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  kitfa - سیاتل,بلویو، ایالات متحده امریکا

  باه باه عرابا ریختن به طرفداری از اسلام ...............اسلام سنی و شیعه نداره و عرب و ایرانی‌ نداره کلا اسلام مزخرفه یه دین عقب افتاده هست.
  8
  42
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  64samad agha - گنت، بلژیک
  دایره مینا کراکف، لهستان «قُدَما»...؟
  1
  4
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  فقط کافیه فتوای لذت بردن از کودک شیر خوار را هم بده،میشه ابو هندی(خمینی گور به گور خودمون)
  7
  20
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  adamkoki - تهران - هفت چنار، ایران
  dook - دبی، امارات متحده عربی. سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی. janahi - دبی، امارات متحده عربی. یه سوال شما جماعت عرب زده وهابی توی سایت ایرانیان انگلستان دقیقا چه ... میکنید؟! مذهب شیعه هرچی باشه از توش این داعش، طالبان، النصره و. این همه تروریست در نیومده!
  4
  15
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  اشدمون خوندس.حالا باشنیدن این خبراز فردا هرچی بیمار روانی جنسی تو دنیا هست لبیک گویان اسلام میارن .خودمون کم گگل گوگول داشتیم .حالا با شنیدن این فتوا ها از همه جای جهان هرچی خل و چل میخواد بیاد که مسلمان بشه.عجب بدبختی گیر کردیم ما
  1
  17
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  azadeh11 - آمستردام، هلند
  این به بچه‌ خودش هم رحم نمیکنند...این‌? مرتیکه را باید موش کور بخوره که نفهمه چه‌? ...? میخوره..
  2
  10
  شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  دوست عزیزم adamkoki - تهران - هفت چنار، ایران آنچیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ ( ماهی ازسر گنده گردد نی ز دم فتنه از حمامه خیزد نی خوم !
  7
  1
  یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  دوست عزیزم adamkoki - تهران - هفت چنار، ایران. شما لطف کنید فقط نظر خودتونو بدید . فدات شم
  6
  2
  یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  یعنی پدر و پسر سنی سلفی ها سر ننه هاشون دعواست :o وااای وااای پدر با دختر و پسر با مادر عمو با برادر زاده پدر بزرگ با نوه :( پدره سلفی میاد خونه می‌بینه پسرش با مادره سکس میکنه!! دعواشون میکنه!!پسره هم رو به پدر میگه: مرد مومن تو سی‌ چهل سال با مادر‌من سکس کردی ما چیزی کمتر از گل نگفتیم.!.حالا من یه بار با مادر تو سکس کردم !!ببین چه آبرو ریزی میکنی‌ ;) حالا دیگه دعوا نداره هرکی‌ به هرکی‌ بند کنه‌. مذهب دیگه از این مزخرفتر سراغ دارید :o :
  0
  8
  یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  64samad agha - گنت، بلژیک
  احتیاج به فرمان جنابک شما نبود،این موضوع صدها ساله که اونطرفها رایجه.
  0
  8
  یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران. سنی ها صیغه ندارند که پدر و پسر همدیگه را نشناسند !! اگر یه مفتی الکی پلکی یه فتوای بده به حساب سنی ها نزار برادرمن
  1
  3
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::janahi - دبی، امارات متحده عربی::]. میدونم!منم نگفتم اهل سنت بلکه گفتم سنی سلفی!شیعه ها صیغه می‌کنن و هیچ دخلی هم به محارم نداره .اما سلفی سنی ها هرکی‌ به هرکی‌ و کلن همه خونواده واسه همدیگه حلال هستن!یه سنی وهابی هم تو سوریه گرفتن که یه پیرسگ با نوه خودش سکس میکرد!حتی فیلمش هم بود که چن نفر یواش فیلم میگرفتن و حین برنامه رفتن سر وقتش!مرتیکه ریش سفید با نوه 15 سال :o هیچم الکی‌ نیست از این مدل فتواها مفتی ها زیاد از خود بدر کردن و می‌کنن. آنچه عیان است چه حاجت به بیان است ;)
  0
  1
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  اصلآ چنین فتوای مورد قبول هیچ انسان و مسلمانی نیست . متآسفانه بعدا ز انقلاب ماچه مثال این مفتی ها و چه مثال بعض آخونداها ی افراطی و نفهم زیاد شدند . خداوند بما عقل داده تا ازش استفاده کنیم نه اینکه دربست دراختیار ملا و آخوند و مفتی بزاریم !
  0
  1
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. خخخخ سایت بدجوری زد برجکتو داغون کرداااا ;) خخخ برق شصت وات ازت پرید تا تیتر خبرو دیدی مفتی اعراب هستن دیگه, چیکار میشه کرد!?! :)
  0
  1
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  oksir - تهران، ایران
  این و امثال < تو که با مادر خود زنا کنی بدیگران چها کنی > ؟ !! .
  1
  0
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران عزیز من شما خودتون بهتر میدونید چه گفتید . عین بچه ها .کمنت دادید و از شما بعید بود . منم گفتم چه تشیع و چه تسنن ملاهای افراطی دارند و ما نباید عقلمان را به اونها بسپاریم . خدا بما عقل داده که ازش استفاده کنیم
  1
  1
  دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد
  [::Humans win - فرایبورگ، سوییس::]. جناب ! قران نه تنها با ترجمه استاد خرمشاهى خوندم با ترجمه الهى قمشه اى هم خوندم با ضمیمه ایه به ایه از تفسیر المیزان !!بحث تقلید ، بحث بسیار ساده از ادمهاى نادان که به ادمهاى پرو برخورد کردن هست! و تشریح ، تحلیل و به زبان ادمى دیگه ! اونهم صد رصد غلط !
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  دوست مهربان - دبی، امارات متحده عربی
  این هم یک تبلیغات سوء است جنین فتوای وجود ندارد بدون هیج دلیل و سندی دورغ و حرف خیلی اسان است اکر واقعا راست می کویید شماره فتوا ومرجع ان را بنویسسید
  0
  2
  جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.