فروش کفن های ضد عذاب قبر در ترکیه!صفحه فروش کفن در وب سایتی که منسوب به " جوبلی احمد هوجا " است

در ترکیه یک وب سایت اقدام به تبلیغ و فروش کفن های ضد آتش برای رهایی از آتش عذاب شب اول قبر می کند!
روزنامه حریت ترکیه روز پنج شنبه با انتشار گزارشی نوشت: یک وب سایت که به نظر می رسد وابسته به " جوبلی احمد هوجا" عالم دینی ترکیه است ، کفن های ضد آتش و برای دور ماندن از عذاب شب اول قبر می فروشد.

بر اساس این گزارش در حالی که قیمت معمولی یک کفن در ترکیه حدود 70 لیر است ، این وب سایت برای فروش کفن های ضد آتش و ضد عذاب بیش از 370 دلار از خریداران می گیرد.

بر اساس ادعای این وب سایت روی این کفن ها از پوست آهو ادعیه ها و اسماء الهی نوشته شده که مرده را در شب اول قبر از عذاب الهی دور می کند و از عذاب شب اول قبر کم می کند.

" احسان الی آچیک" نویسنده اسلامگرای ترکیه در مصاحبه با حریت با اشاره به  استفاده این وب سایت از نام "جوبلی احمد هوجا" برای فروش محصولات از جمله کفن ضد عذاب ، از این عالم دینی خواسته است در صورت وابستگی یا عدم وابستگی این وب سایت به او این موضوع را علنا اعلام کند.


جوبلی احمد هوجا یکی از خطیبان و واعظان جنجالی ترکیه است که دیدگاه های بنیادگرایانه نسبت به اسلام دارد.

سخنان گاه و بیگاه احمد هوجا در مسایل مختلف اجتماعی و سیاسی با واکنش های گسترده ای مواجه می شود. برای مثال او در یک نطق جنجالی گفته است: " اصطلاحی است در بین آدم ها که می گویند بهشت را به یک تار موی او نمی دهم، اگر این آدم ها جهنم را ببینند و عذاب آن را درک کنند دیگر هیچ مویی بر سر زنان باقی نمی گذارند."

با وجودی که جوبلی اجمد هوجا که نام واقعی او  " احمد محمد اونلو " است ، گروه داعش را تکفیر کرده و آنها را کافر خوانده است، اما او دیدگاه هایی به شدت ضد شیعی دارد و از آمریکا به دلیل تسلیم کردن افغانستان و عراق به شیعیان انتقاد کرده است.

غالب مسلمانان ترکیه و علمای دینی این کشور رویکردی متساهلانه نسبت به اسلام دارند و دیدگاه های تکفیری نسبت به دیگر مذاهب اسلامی ندارند.
 

+24
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  MehranIrani - وین، اتریش
  اگر این اراجیف مذهبی که میگن درست باشه روج عذاب میبینه نه جسم و اون کفن جسم رو محافظت میکنه آخه آدم چقدر میتونه . باشه؟ با این حساب اون مرده هایی که سوزانده میشن دیگه سوال جواب نمیشن احتمالا!!!
  0
  8
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  Behnam1978 - شتوتگارت - المان
  حالا این که چیزی نیست...برو گناه کن،عشق بکن،مشروب بخور،نماز نخون،روزه نگیر،بیا پیش خودم بهت بلیط بهشت میدم،هیچ گرون هم نیست،.ولی‌ اگه آدم بکشی،بهت بلیط نمیفرشم،میبخشی!
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:19
  Farokhzad - کنت - انگلستان
  تا خَر هست خَر سوار هم هست !!! بدوید که حداقل شب اول قبر نسوزید حکایت یک شیرازى رو تو قبر میزارند شب اول میاند ازش سوال کنند میگه عمو تازه امدیم میخواهى اینهمه سوْال بپرسى !!! باد دروبه تمامى شیرازیهاى خون گرممون
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:23
  هستیا - شیراز - ایران
  ادم ها بر اساس اعمالشون مجازات میشن نه این مسخره بازیا
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:23
  همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
  خیلی باحال بود! عجب قابلیت های بیزینسی این ادیان دارن که ما ازش غافلیم و از چه موضوع های جالبی پول در میارن! ابله فکر می کنه عذاب قبر!!! با پوست آهو کم میشه! به فکر افتادم یک جزوه چاپ کنم با عنوان پاسخ نامه تشریحی سوالات شب اول قبر! یک فکر درآمد زایی دیگه هم دارم! می خوام از ایده کشیشها استفاده کنم و مردم بیان با من ( بعنوان جانشین خدا روی زمین!) گناهاشون رو اعتراف کنن و یه خورده اب روشون بپاشم (بعنوان نوآوری در این قسمت میخوام از شربت سکنجبین استفاده کنم!) و ببخشمشون و یه پول مفتی بگیرم. والا
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:16
  be_pa.khaste - هارلم - هلند
  اگه بشه اینترنتی‌ هم سفارش داد خیلی‌ خوبه .به نظر من که ارزششو داره. واقعا آدم میمونه حیرون از گرمای این همه علم
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:24
  hassan5 - تهران - ایران
  دین خرافاتی اسلامی در ایران دزد و قاتل ودر ترکیه شارلاتان و کلاش پرورش میده
  جمعه 3 بهمن 1393 - 11:38
  rezaghamkhar - سیدنی - استرالیا
  مسلمونها خودشون اوسکولن فکر میکنن خدا هم مثل خودشون اوسکوله که با چهار پارچه نوشته از اعمال بدشون بگذره...
  جمعه 3 بهمن 1393 - 13:06
  Narges ariya - مادرید - اسپانیا
  به أسلحه ى دست مُلایان إ این دىن أوىزان شوىد که وسىله ی سوارى است فرصت را از دست ندهىد خل وجل فراوان. ماله کشى با سوره و اىه
  جمعه 3 بهمن 1393 - 14:09
  dinbidin - تورنتو - کانادا
  از بس که تو جمهوری اسلامی عذاب کشیدیم شب اول قبر مثل آب خوردن
  جمعه 3 بهمن 1393 - 14:21
  زوربا - اصفهان - ایران
  پس هر کی از این کفن ها میخره,خودش میدونه که دوزخی هستش.
  جمعه 3 بهمن 1393 - 15:05
  coco - تورنتو - کانادا
  این آخوندا دستِ ابلیس رو از پشت بستن با این جفنگیاتشون. یک بهونه برای کشتن آهو‌های بی‌چاره. امیدوارم که جمعیت حمایت از حیوانات دکونشون را تخته کنه! آقا پوستِ آهو کیلو چند؟ یعنی‌ یارو تو این دنیا هر غلطی خواست بکنه ولی‌ چارصد دلار بده اینو بخره دیگه آزاد و راحته؟ راستی‌ سایت آمازون میفروشتش؟ کبلأی (کبالت) دوستِ خوب کجایی ؟ نمی‌بینمت؟.
  جمعه 3 بهمن 1393 - 15:55
  dark night - تهران - ایران
  عجب، پس عذاب الهی هم حریف این کفن نمیشه.
  جمعه 3 بهمن 1393 - 16:05
  mammal - لندن - انگلیس
  این اسلامی‌ها خوب فهمیدند که چطور مردم را بچاپند، برای آنهائی که دم پیری هستند هم یک راهی‌ پیدا کردند که با پول بتوانند بروند بهشت.. فدای آقا پس بگو چرا دانمارک‌ گیر کردی، حتما یکی‌ از این کفن‌ها را برای خودت سفارش دادی
  جمعه 3 بهمن 1393 - 16:30
  cobalt3 - کرج - ایران
  coco - تورنتو - کانادا....ادعونی استجب لکم..زیر سایه شما مشغول مشق نظریم کبلائی.
  جمعه 3 بهمن 1393 - 17:25
  cobalt3 - کرج - ایران
  .....درصحن مسجد تابوت را بالای سنگ مصلا گذاشتند . بعد از ختم مراسم به قبرستان انتقال دادند.موانع آغاز یافت . قره باش آخرین نقشش را هم بازی کرده بود.ملاها بر سر قبر ازدحام داشتند. به طرفی قاسم افندی را با چشمهای آغشته با اشکش تسلیت میدادند و به طرفی هم دعا ها خوانده میشد. هنگامیکه دو قبرکن تابوت را به چقوری ( گور) جا می دادند ، چشمانشان به عجیب چیزی افتاد. بیرون از سوراخ تختهء تابوت به اندازهء دو وجب دم سگی آویزان بود. از ترس تابوت از دست قبرکن ها افتادهمه را دستپاچگی گرفت. قاسم افندی بخاطرمرتب شدن کارها صدا می کرد:ــ « فرزندم دم دار بود». اما، اما به این اولاد به دارازی دو وجب دمش کسی باورنمیکرد. تابوت را گشودند. از بینش جسد قره باش (سگ محبوب قاسم افندی) برآمد. قاسم افندی را یقه گرفته نزد قاضی کشاندند. قاضی که از ملا امام و جماعت در بارهء موضوع آگاه شده بود.روبه قاسم افندی کرده پرسید:ــ به چه دلیلی سگی را مثل انسان تجهیز و تکفین کردید؟.....ادامه
  جمعه 3 بهمن 1393 - 16:59
  cobalt3 - کرج - ایران
  ادامه...آیا مغایر آداب و ارکان دین ما نیست؟...قاسم افندی:ــ آه! قاضی افندی ، اگر از حیوان بودن قره باش و از مزایایش آگاه میبودید ، هرگز گناهکارش نمی شناختید.ــ یک سگ چه مزیتی دارد که او را در قبرستان دفن میکنید؟...ــ اولا صادق بود.. تا دم مرگ خاطرهء پارچه استخوانی را گرامی میداشت.به کسی بدی نمیکرد. جسوربود. زیبا بود.ــ اینها دلیل نمیتوانندباشند...قاسم افندی که سخت تحت فشار قرار گرفته بود ، خیرات ترتیب داده اش را گویا قره باش ترتیب داده باشد به تشریحات شروع کرد. خیرخواه و خیرپسند بود، ذکات مالشرا میداد، فطرش را میداد، و دل غریب و غربآ را خوش می ساخت قاضی فرمود:ــ چنین چیزی امکان ندارد...ــ حتا در سلامتی اش چشمه یی هم ساخته بود، آب هم آورده بود، به مدرسه هم دو قالی هدیه داده بود...ــ تو دیوانه هستی؟ آیا هرگز سگی چنین چیزهایی را انجام داده میتواند؟قاسم افندی به وضع دشواری گیر افتاده و میگفت:ــ سگ بود اما شما از چگونه یک سگ بودنش نمی دانید. به من حتا پیش از مرگش وصیت کرده بود که...قاضی غضبناک شده فریاد زد:ــ دیوانه ، تو هرکس را مثل خودت گمان میکنی؟ سگ هرگز وصیت نمیتواندبکند ؟...
  جمعه 3 بهمن 1393 - 17:05
  cobalt3 - کرج - ایران
  ...آنوقت قاسم افندی گفت:ــ قاضی افندی ، باورکنند وصیت کرده بود. مالش را به فقرآ ببخشند...او از بین شال کمرش کاغذ کوچکی را کشید. حتی همین که این طلای پانصد قروشی را به حضرت قاضی افندی ببخشند، هم وصیت کرده بود.درین اثنآ از چشمان قاضی افندی از هیجان اشک شادی خوشی سرازیرشد و گفت:ــ رحمت خداوند نصیبش باشد . قاسم افندی ، بیان کن خدابیامرز دیگر چه چیزها گفته بود؟ التماس میکنم ، که همه اش را یکایک تشریح کن...وصیت خدابیامرز را بجا بیآوریم . ثواب بزرگی دارد ..(قسمتی از داستان دم سگ اثر عزیز نسین )
  جمعه 3 بهمن 1393 - 17:11
  marineboy - لس انجلس - امریکا
  اینها تنها از حماقت مردمان بهره میبرند. چرا در کشورهای مدرن و آزاد از این محصولات یافت نمیشود؟!
  جمعه 3 بهمن 1393 - 18:11
  senator x - تهران - ایران
  حقیقت نداره اگر داشت آخوندهای ایران نمیذاشتند 10سانت از این کفن تو ترکیه بماند
  جمعه 3 بهمن 1393 - 18:58
  ماه شب هفت - کرج - ایران
  تا ابله در جهان است مفلص در امان است
  جمعه 3 بهمن 1393 - 19:31
  آقای امام - هلسینکی - فنلاند
  اینام دارن آخونداشن فعال میشن
  جمعه 3 بهمن 1393 - 19:42
  raha1984 - هامبورگ - المان
  وای از این مسلمونها عقب افتاده تر و خرفت تر تو این دنیا نیست به خدا !!!
  جمعه 3 بهمن 1393 - 20:43
  newyork333 - نیویورک - آمریکا
  لطفا یادتون نره موقع خرید حتما برگ گارانتی رو بگیرید. چون خبر دادن که در چند مورد نقص فنی‌ داشته و میّت جزغاله شده
  جمعه 3 بهمن 1393 - 21:22
  azadeh11 - آمستردام - هلند
  چه فکر خوبی‌ کرده. ملت را خالی‌ می‌کنند حسابی‌...مثل کشیش‌ها که بهشت را میفرختند..
  جمعه 3 بهمن 1393 - 22:34
  پژوهشگر - استکهلم - سوئد
  خاک بر سر چُلمنکتان ، شما مسلمانها عمرا اگر آدم بشید. اگر خدائی باشد الان دارد از خلقت شما مفت خورهای مفنکی و بی عقل عذاب می کشد. خلقت و هدف از آن را زیر سوال برده اید.
  شنبه 4 بهمن 1393 - 00:25
  فضول میرزا - استكهلم - سوئد
  خب خدا را شکر که از ما خر تر هم در دنیا پیدا میشه!
  شنبه 4 بهمن 1393 - 00:57
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.