آیا می‌توان با خدا شوخی کرد؟.

+47
رأی دهید
-11

arian1 - ابادان - ايران
اما از انجا که نظام اسلامی با نگاهی داعشی مانند وقرون وسطی به اسلام واجباری کردن تمام احکام ان در جامعه وفسادی که در قشر روحانیون وکارگزاران این مذهب وجود دارد عملا باعث تنفر وانزجار مردم ایران وجهان از این دین شده است .
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 17:16
cobalt3 - کرج - ایران
اون خودش یه شوخیه بخدا کبلائی.
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 19:09
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
با خدا حتما میتونیم اما با پیروانش و خصوصا جانشینانش روی زمین نع!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 19:51
bina20 - تهران - ایران
درست گفته اسلام تنها زمانی روادار است که در قدرت نباشد .والله تا اسلام به قدرت نرسیده بود ما یه شناخت دیگه ای داشتیم ازش و حالا که اسلام به قدرت رسیده کلا با اونچه قبلا دیده بودیم فرق داره.
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 18:49
Shahin.Orel - تهران - ایران
توهین کردن با شوخی کردن یا گفتن حقیقت فرق داره , اگر پیغمبر یکی بچه باز بوده , برده داری میکرده , خدا براش خانم جور میکرده , زن پسر خونده حلال میکرده ! اینها واقعیت این دین هست که داره بازگو میشه , به پیروانش بر میخوره , که بخوره ! حقیقت همینه که هست , اگه شرم آوره , با تغییر این باور ها آبرو برای دینتون بخرید نه با کشتن منتقد و و آتش زدن , چهره بی آبرو تری از این باور ها نشون بدید . اگر روی پاکت شیر و خامه کاریکاتور گاو چاپ میشه , هندو ها جنایت نمیکنن که آی به ما توهین شد ! شاید روزی توانایی های فرهنگی ادیان بیابانی هم به مدنیت حداقل گاو پرستان نزدیک بشه تا چهره ای محترم تر از خودش نشون بده
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 17:44
سيروس كمال - دبى - امارات
تو اول خدا را به من نشان بده تا ببینمش بعد بهت میگم که ایا ارزش داره باهاش شوخی کنم یا نه ؟
‌پنجشنبه 8 آبان 1393 - 05:51
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( . ) خدا یعنی مرکز انرژی های مثبت، هر کسی‌ که با خدای مهربان شوخی‌ و مزاح کنه، به عنوان خوش اخلاق و بذله گوی و بشاش و شاد محسوب میشه و جاش توی بهشته، زیرا خدای مهربان آدمهای شاد و خوش مشرب را دوست داره ، نه آدم‌های عبوس و جنگ طلب و فتنه گر و جنگ آفرین مثل آخوندهای ملئوس را ! بنده هم به عنوان مدیر بهشت هم مخلص آدمهای شاد و شنگول و صلح طلب هستم و همچنین اینجا دربست در خدمتشان هستم .
‌پنجشنبه 8 آبان 1393 - 16:32
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
بنظر من خداوند که دارای تمام صفات است قطعا صفت با جنبه بودن را هم داره!
‌پنجشنبه 8 آبان 1393 - 17:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.