واتیکان اتحادیه جن‌گیران را به رسمیت شناخت

پاپ فرانسیس بیشتر از دو پاپ قبلی در باره شیطان سخن می‌گویدواتیکان رسما اتحادیه بین‌المللی جن‌گیران را به رسمیت شناخته است.

اتحادیه بین‌المللی جن‌گیران شامل ۲۵۰ کشیش است که در سی کشور فعالیت می‌کنند. کار کشیشان عضو این اتحادیه "نجات دادن گرفتاران اجنه و شیاطین" است.

روزنامه اوسرواتوره رومانو نوشت که دفتر حفظ اصول و مقررات مذهبی واتیکان این گروه را با توجه به قوانین کلیسا به رسمیت شناخته است.

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان بیش از پاپ بندیکت شانزدهم و پاپ ژان پل دوم رهبران سابق کلیسای کاتولیک در باره شیطان سخن می‌گوید.

سال پیش او در حالی که دست‌هایش را بر سر فردی که گفته شده بود جن‌زده شده، گذاشت. جن‌گیران گفتند که او این کار را برای رهایی این فرد از چنگ شیطان انجام داده است. واتیکان گفت که پاپ تنها برای این فرد دعا خوانده است.

فرانچسکو بامونته، رهبر اتحادیه بین‌المللی جن‌گیران گفته است که تائید این گروه توسط واتیکان مایه خشنودی است.

او گفت که جن‌گیری، به نوعی کار خیریه است که برای افراد مبتلا سومند است.

روزنامه ایندیپندنت چاپ لندن می‌گوید امسال چندین کلیسا در ایتالیا و اسپانیا ۱۸ کشیش برای جن‌گیری به کار گرفتند.

+25
رأی دهید
-18

alborzi - کرج - ایران
اینا هنوز هم تو 1000 سال پیش گیر کردن
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 19:17
karkas - اصفهان - ایران
خریت نه تنها علف خوردن است
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 19:23
aram.01 - کردستان - ایران
جن مگه وجود داره؟!!!. هر کی دیده واسه من توضیح بده جریان چیه...
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 20:32
dara20 - تهران - ايران
واقعاً حماقت دینی مذهبی‌ انتها ندارد.
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 21:14
Ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
ارام جان من هم میدونم جن وجود نداره اما عجیب میترسم مواقع تنهایی بهش فکر کنم.
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 22:53
iSam - لندن - انگلستان
اگر یک نفر از شماها از مسیح و اینکه مسیحیت دین نیست و راه مستقیم خداست اطلاعی داشته باشه، میفهمید منظور این بابا چیه، ولی متاسفانه همه ایرانیان در دنیا آدمهای بدون هستند و با اینکه کوچکترین اطلاعی از عیسی خداوند داشته باشند، فقط نظر میدهند.
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 22:47
alibabatabrizi - تبريز - ايران
دلیلی‌ ندارد که اگر ما چیزی رو ندیدیم بگیم نیست چون ما نبیبینیم .خداون مارو از خاک آفرید و طبق گفته قران جّن رو از حرارت آتش آفرید .اگر ما مسلمانی هستیم و کتاب آسمانی مون رو قبول داریم جّن رو هم قبول داریم و اگر هم که نه .که نه به خودتون مربوط میشه
‌پنجشنبه 12 تير 1393 - 22:26
نازک بین - شفیلد - انگلستان
بقول سینوهه پزشک فرعون مصر در 3500 سال پیش( ترجمه ذبیح اله منصوری) تا دنیا باقست و مردم با عقاید خشک مذهبی زندگی میکنند .کماکان احمق باقی خواهند ماند و گرفتار جهل و نادانی خواهند بود. کلاشان وشیادان درهر آئین و مذهبی هستند و با حربه های گوناگون و خرافات سعی درعقب نگهداشتن مردم از پیشرفت علم و آگاهی و تمدن دارند.
جمعه 13 تير 1393 - 01:03
نازک بین - شفیلد - انگلستان
واقعیت این است که عیسی مسیح یک شخصیت آسمانی است و همنطور سایر پیامبران مورد احترام میباشند . اما متأسفانه این پیروان هستند که راه اصلی را گم کرده و به بیراهه میروند و درنهایت در چنگال کلاشان و دین فروشان قرارمیگیرند.برای دزدی و غارت مردم . وهمه چیز را بخدا و پیامبر او نسبت میدهند . به نظر من این عمل بد تر از خود فروشی میباشد و عقوبتی نابخشودنی دارد.
جمعه 13 تير 1393 - 01:34
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
تا زمانی که دین یک موضوع شخصی باشه اشکالی نیست ولی به محض اینکه پیروان ادیان سعی می کنن عقایدشون مثل وجود جن یا پسر خدا بودن مسیح! یا وجود امام زمان در ته چاه! و یا برتری قوم یهود به بقیه انسانها و صدها مورد دیگه رو به زور به بقیه تزریق کنن کار خراب می شه و ما انسانها ناچار می شیم دعا کنیم خدایا همه انسانها را از دست اسلام و مسلمین و در این مورد خاص بقیه ادیان و ایسم ها نجات بده چون اگه نجات ندی خودمون دست بکار می شیم!
جمعه 13 تير 1393 - 07:30
jeneral75 - اصفهان - ایران
alibabatabrizi - تبریز - ایران***دیدن بصورت مشاهده مستقیم و غیر مستقیم است .مشاهده مستقیم همان دیدن با چشم است و غیر مستقیم یعنی چیزی که به چشم دیده نمیشود اما آثار وجودی دارد مثل میدان مغناطیسی یا الکترون.. یعنی مااز آثار آنها در آزمایشات میفهمیم که وجود دارند.جن نه مشاهده مستقیم میشود و نه هیچ آثار وجودی دارد.یعنی هیچ کاری در طبیعت که بتوان انجامش را به جن نسبت داد نیست.پس جن در علم منطق در حکم عدم است.
جمعه 13 تير 1393 - 08:35
سرسره - اهواز - ایران
خدا شفا بده هرچی خل ودیوانه ست خوب ای کیو الان یک نمونه جن یا جن زده (با اون توصیفات شما اهل کلیسا ومسجد) رهبر داعش وپیروانش هستن اگه راست میگید بیایید مردمو از دستشون نجات بدید با قدرت جن گیریتون
شنبه 14 تير 1393 - 03:04
rasol113 - دزفول - ایران
آقا منم عقل خیلیا رو نمیبینم پس عقل ندارن دیگه. خیلیا سه جد قبل تر از خودشونو ندیدن پس اونا هم وجود نداشتن. هوا،ذرات نانو،بعضی طیفای رنگ اینا هم هیچکدوم دیده نمیشن. پس نیستن.....اوکی همه چی خرافاته محض اصلا نیازی به تحقیق . وجستجو وعلم و مطالعه نیست...2دوتا چهارتاس دیگه.....من یک ایرانیم. خدای معادله سازی و توجیه و قانع نشدن و سواد و خودرای بودن. خوشبختم
شنبه 14 تير 1393 - 21:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.