موزیک ویدیوی جنجالی رضاخان با صدای محسن نامجومتن ترانه رضا خان با صدای محسن نامجو

میدون انقلاب باش میدون انقلاب
یه روز گذشت یه پادشه از یه جا اون قدیم
قد بلند و توپ رضا خان اسمشو نگین
سگ بود اخلاقش همه مث سگل ازش میترسیدن
حرف کم میزد گفت ر راه اهن کشیدن
یه روز گذشت یه پادشه از یه جا اون قدیم
قد بلند و توپ رضا خان اسمشو نگین
جدی و لندهور پادشاه اخمو و شاکی
سگ بود اخلاقش پادشاه سبیلو تریاکی
سگ بود اخلاقش همه مث سگ ازش میترسیدن
حرف کم میزد گفت ر راه اهن کشیدن
حرف کم میزد گفت کِ کشف حجاب شد
حرف کم میزد گفت چِ چادرُ بر چیدن
حرف کم میزد گفت میم سَر مُدرس زیرِ آب شد
آی ملت مُدرنیته رو اخلاق سگ آورد
آی ملت چادر و شلیطه رو اخلاق سگ آورد
آی ملت مُدرنیته رو اخلاق سگ آورد
آی ملت خاله خدیجه رو اعضای سگ آورد
یه روز گذشت یه پادشه از گذر گهی
قد بلند و توپ رضا خان تریاکی گه گهی
یه روز گذشت ی رضاخان از گذر گهی
سر همه رو برید بعد کردِش آگهی
سر جاده دماوند یه میدونکی به نام عروسم
بیست و چهار اسفندم به یاد ننه ام دستشو میبوسم
بین دو تا میدون میشه خیابون شاه رضا که منم
رضا خان قلدر که منم عروسم هم مثل ننه ام به اضافه چهار تا زنم
خفنم خفنم خفنم خفنم خفنم
میدون انقلاب باش میدون انقلاب
ازدواج فوزیه با محمد رضا پهلوی به هنگام ولیعهدی اش در تاریخ شونزده مارس هزار و نهصد و سی و نه در قاهره انجام شد ،دو سال محمد رضا جانشین پدرش شد ، با آغاز سلطنت وی روابط سرد میان این دو به سرعت رو به تیرگی نهاد.
ثبت رسمی طلاق در مصر به سال ۱۹۴۵ و در ایران به سال ۱۹۴۸ انجام شد.نام میدانی که به اسم او بود به نام یکی از امامان شیعه ،حسین تغییر پیدا کرد .میدان انقلاب نیز یکی از میدان های اصلی شهر تهران است در سال هزار سیصد و هشتاد و هشت طی عملیات عمرانی راه اندازی ایستگاه مترو تهران بنای یاد بود هشت سال دفاع مقدس جای خود را به یک حجم گنبدی شکل داد.
خاله و خدیجه و چارقدا
آی ملت مدرنیته رو اخلاق سگ آورد
امام حسین امام حسین آقا امام حسین امام حسین امام حسن بدو پُر شد امام حسین
قلم چی کتابای کنکور کتابای کارشناسی ارشد امام حسین امام حسین عطر عکس قلم چی آقا سوالای کارشناسی ارشد آموزشگاه های گآآآآآآآآآآآج امام حسین عه.

+186
رأی دهید
-386

arash_eindhoven - آیندهوون - هلند
20
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 20:25
مهرداد2538 - تهران - ایران
محسن نامجو یک بیمار روانیه.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 20:29
poopoo123 - باریس - فرانسه
واقعا این شاهی‌ها سگا بودن ایران به گند کشیدن الان آخوندا این کارو می‌کنن
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 20:52
زیک بمیچ - اسلو - نروژ
واقعا جای تاسفه.. هم برای این آقای به ظاهر خواننده که از الفبای خوانندگی چیزی حالیش نیست و هم برای رسانه های ایرانی که بیخودی بزرگش کردند و هم برای مردم ایران مخصوصا ایرانیان خارج از کشور که به کنسرت های این مردک خائن به وطن میرن! هر کسی که یه تار بغلش بگیره که هنرمند نیست. هنرمند واقعی کسی هست که نسبت به تاریخ و فرهنگ وطنش منصف و وفادار باشه اما افسوس که در این روزگار هر کسی که بخواد چند صباحی اسمش مطرح بشه فکر میکنه با اهانت و توهین و زیرپا گذاشتن ارزشهای انسانی میتونه متفاوت باشه!
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 20:36
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
دمش گرم . خیلی باحال بود ..تقدیم به سلطنت طلبه های بسیجی ؛)
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 20:59
problem - تهران - ایران
این ابله گنده تر از دهنش حرف زده
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:01
halk_35 - لیوواردن - هلند
مردیکه عوضی‌ با اون قیافه نحسش این چی‌ بود خوند . همیشه ازش بدم میومد الان دیگه بیشتر . نفهمه عوضی‌ اسمشو گذشته خواننده راننده هم نیستی‌ بی‌چاره چه برسه به خواننده .توهو امثال تو فرق بین پشم و پنبه رو تشخیص نمیدین بعدش میاد درباره شاه شعر که چه عرض کنم شعرو ور می‌خونه .
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:11
نازک بین - شفیلد - انگلستان
بعضی ها مثل این گاگول توهم زده با این قیافه بنگی اش چهار خط دری وری میخوانند فکر می کنند خواننده هستند .و یا شاید هم فکر میکند با انتخاب این نوع تعابیر میتواند در ایران امروز از فیلتر نظارت عبور کرده و در دل مردم جایگاهی مقبول برای خود درست کند.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:13
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
کاشکی‌ یکم از این ترکها یاد میگرفتیم که چطور هنوز هم با احترام از پدر مدرنیته ترکیه یاد میکنند .هرچند با پوزه سگ دریا نجس نخواهد شد .
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:07
yas abi - ببرسل - لز
این بچه سوسول دیگه کیه؟ همه چی‌ رو قاطی‌ کرده. آدم باید به یک چیزی معتقد باشه. بد بخت.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:34
kasra persia - لندن - انگلیس
خیلی‌ مزخرف
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:54
potatis - مالمو - سوئد
به شخصه احترام زیادی برای رضا شاه قائلم حتی با اینکه از مخالفان استبداد هستم اما انقدر فهم و شعور دارم که بفهمم در زمان رضا شاه کل دنیا (به جز یکی دو کشور ) زیر سلطه ی حکومت های دیکتاتوری بود اما دیکتاتوری رضا شاه همراه با سازندگی و مدرنیته برای ایران همراه بود, رضا شاه یک خصلت خوب داشت ان هم ایران دوستی شدید این بزرگمرد تاریخ ایران هستش, اما متاسفانه پسر این مرد بزرگ به نظرم اشتباهات زیادی انجام داد که مهمترین اونها قبضه ی صد در صدی قدرت, تعطیلی احزاب و مشروطه, بست استبداد, و از همه بدتر بها دادن بیش از حد به دین تنها از ترس خطر کمونیست بود , در کل تنها راه پیشرفت جوامع بشری طبق هزاران سال آزمون و خطای جوامع بشری حکومت مردم بر مردم یا همون دموکراسی هستش که امیدوارم روزی در ایران شاهدش باشم.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 21:34
mehr47 - تهران - ایران
من سلطنت طلب نیستم ولی اگه اخلاق سگش نبود امثال تو یا از وبا میمردید یا تا الان جزو ممتلکات کشورهای همسایه بودید......پس ببند اون دهنتو خودت رو جای دیگه جر بده.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 22:03
marius111 - بو خارست - روماني
موقعی که هر ننمن قمری در باره تاریخ مملکتش این چنین ک.....شعر تحویل بده انتظاری از اعراب و هالیود نیاید داشته باشیم که خلیج عرب و فیلم 300 و ووو جالب که میگه سر مدرس زیر اب شد .....گور .....در ..مدس .وتو
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 22:11
sarbaz007 - المان - المان
زندگیت سگی‌ شده تویی پاریس نه ؟ حالا دستمال یزدی گرفتی دستو میخوای توبه کنی‌ برگردی؟؟؟
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 22:40
titan - ایران - ایران
یک بار طرفدارای اخوندا بهش فحش میدن یکبار طرفدارای شاه. کلا ملت جالبی هستیم. مشغول بت سازی (خمینی - شاه) و دنبال قهرمان .
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 22:57
کبالت3 - کرج - ایران
حالا اگه در ستایش رضا خان خونده بود میشد پاواروتی و فرانک سیناترا یا باب دیلون اما الان چون کفر گفته و به مقدسات توهین کرده صداش شده انکرالاصوات .هر چند رضا خان الان مسئله ما نیست و خوب و بدش به تاریخ واگذار شده و این موزیک ویدئو هیچ دردی از هزاران درد ملت دوا نمیکنه و مناسبتی هم نداره اما خوب دلش خواست و خوند کبلائی.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:02
Ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
مردیکه پست وطن فروش. بارها گفتم که لیاقت ایرانی جماعت فقط اخونده.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:05
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
مهر۴۷ - تهران - ایران, مرسی‌ از جوابت به این مزدور حکومت جهل و جنایت و سیاهی‌های اشغالگر اسلامی و شاید هم پسمانده حزب خائن توده‌، من طرفدار سیستم پادشاهی هستم چون معتقد هستم که نظام پادشاهی تضمین کننده ثبات، اتحاد، پیشرفت و ترقی و یکپارچگی هست بخصوص در کشوری مثل ایران که بیش از ۱۴۰۰ سال در اشغال ترک- تازیان فاشیست آدمخور است
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:13
titan - ایران - ایران
زیک بمیچ - اسلو - نروژ. نوشتی: ((فکر میکنه با اهانت و توهین و زیرپا گذاشتن ارزشهای انسانی میتونه متفاوت باشه!)). توهین به ارزشهای انسانیش کجا بود!؟!؟؟!!؟؟!!؟؟!!؟؟!
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:16
shahrooz2014 - تهران - ایران
ای کاش نامجو هم سگ بود ولی برای کشورش راه آهن ،دانشگاه وارتش منظم درست میکرد
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:28
farzad power - لوس انجلس - امریکا
اگر اخلاقش سگ نبود که امروز ایرانیها باید به افغانستان پناهنده می‌شدند. تا قبل از اینکه نادان از دنیا بری، برو تاریکه درست ایران را بخوان.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:29
behzad50 - مونیخ - المان
مردیکه عوضی‌ ظاهراً توبه نامه خوندی دل آخوندهارو بدست بیاری?! با اون صدای مزخرف و چرندیاتی که به نام آهنگ میخونی ،بنظرم صدات و قیافت واسه روزه در محضر آغاتون حرف نداره خائن نفهم.
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:47
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
دیوانه چو دیوانه بیند خوشش اید !! هر کس از این بیمار روانى ( بیمار روانى به تمام معنا نه به جنبه توهین ) حمایت کند هیچ شکى نیست که خودش هم دیوانه ایى بیش نیست !!! این کارها اوج ناتوانى یه گروه رو مى رسونه که از دیوانگان و ارذل اوباش براى اهداف خود استفاده مى کنند!! این همه گیر دادن به خاندان پهلوى دقیقا بخاطر لکه دار کردن خدماتشون به ایران و ایرانیه !! چرا کسى به احمد شاه و مظفرالدین شاه وووو گیر نمیده ؟؟؟؟؟؟خدمات رضا شاه به ایران و ایرانى خیلى بالاتر از اینه که با این شعرا مخدوش بشه !!! خلاصه کلام اینکه اگر ادامه قاجاریه مستقیم به جمهورى اسلامى وصل مى شد نه تنها الان ایران صد تیکه بود و ایرانى وجود نداشت بلکه هنوزم با اون لباساى قاجاریه و أسب خر داشتیم زندگى مى کردیم اونم تو یه کشورکى به شکل زامبیا و انگولا
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 23:52
shab sepid - رم - ایطا لیا
میگن وقتی‌ الاغ یونجه می‌بینه گردن دراز میکنه ، این آقا هم احتمالا یه بوها یی به مشامش خورده فکر کرده با خوندن این اراجیف موقعیتی برای خودش دست و پا کنه ، با این حال اگر من جای این آقا بودم بعد از این همه توهین هرگز دست به میکروفون نمی‌زدم اما از آنجایی که اینها مطرب صفت هستند پوستشون کلفته و برای اینکه جای دوست و دشمن رو نشون بدن همه کار می‌کنن حتا ..........................!!!!!!!
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 00:21
cardenas - تهران - ایران
این گاگول زنجیر پاره کرده٬ یکی لطف کنه بگیره ببند ش لطفا. قبل از بستن دوتا کشیده محکم لطفا.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 00:34
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
خدا را شکر که هم این روانی و هم رفیق و یار غارش شاهین نجفی نه قیافه درست حسابی دارند و نه صدایی که بشه اسمشو نو گذاشت خواننده . حیف از وقت که بخواهیم به اراجیف بی سرو قافیه یه مشت روانپریش از همه جا درمانده گوش دهیم.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 00:27
oghab - هلسینکی - فنلاند
ﺗﺮاﻧﻪ و ﻣﻠﻮﺩﻱ ﻛﻪ ﻧﺎﺷﺘﻪ...ﻣﺎﻝ ﻧﺒﻮﺩ ...ﻭﻟﻲ اﮔﺮ ﺟﻨﺒﻪ اﻧﺘﻘﺎﺩﻳﺴﺖ ......ﻣﺮﺩﻙ ﺑﺮﻭ ﺯﻣﺎﻧﻘﺒﻞ اﺯ ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﻫﻢ ﺑﮕﻮ ﻣﻠﺖ ﺗﻮ ﻏﺎﺭ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﺮﺩﻥ ....ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﺣﺮﻓﻲ ﺗﻮ ﻣﻮﺳﻴﻘﻲ ﺑﺮاﻱ ﮔﻔﺘﻦ ﻧﺪاﺭﻱ ﺑﺮﻭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺑﻴﺰﻧﺲ ﺩﻳﮕﻪ
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 00:38
animallover - آکلند - نیو زیلند
چرا اینکارو کردی آخه محسن جان,,,, دوست داری ملت را بجون هم بندازی.. تو که میدونی رضا شاه هم طرفدار داره هم دشمن و هر دو گروه ایرانی هستند... جای اینکه یک ترانه بخونی که ملت را به هم نزدیک کنی رفتی چه تری زدی برادر...
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 01:42
amir-amir - تورنتو - كانادا
ایران به یک رضاخان نیاز دارد ( نه رضا خان لوس آنجلسى ) که دم هر چه آخوند را بگیرد پرتشان کند تو خلیج فارس. اگر فرزند او جربزه رضا خان را مى داشت ایران این روزهاى سیاه را نداشت
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 01:50
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
واقعآ لیاقت تو وامسال تو همین اخودهایه دزد ودرپیت هستند که جیب شون انتها نداره نه شخصی وطن پرست مثل رضاشاه که تمام توانش رو صرف ابادانی ومبارزه با باورهایه غلط در ایران کرد.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 03:54
paksan - آمریکا - آمریکا
من که هیچی از این مزخرفات نفهمیدم . یعنی مبتذل که میگن همینه نه سنتی هستش نه مدرنه هیچی نیست.و هیچ مطلب خاصی توش نیست مبتذل یعنی اینکه وقتت رو حروم میکنه.نه اینکه این یکی اینطوری باشه قبلیاش هم همه همینطوره. حالا رضاخان یا هرکس دیگه از تاریخ ایران هیچ فرقی نمیکنه و برام ذره ای ارزش نداره چون تاریخ تاریخه و تموم شده رفته الان رو بچسب. متاسفانه یک نوازنده سه تار چون شعر نداره و صدایی هم نداره به زور میخواد خودش رو خواننده کنه درحالی که اگر مقطع تقلب 88 رو از این آدم بگیری هیچ چیزی نیست چون هنرش چیزیه که نداره .واقعاً مقایسه کنید این چرندیات رو با شعرهای مثلاً شاهین نجفی ! این پشمک خودش رو قاطی آدمای حسابی کرده در حالی که هیچی برای گفتن نداره و به زور میخواد بگه هنرمنده
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 04:42
هرجو مرج - از - کشورى
محسن نامجو بیمارى افسردکى شدیدى داره ،شما تو مصاحبهاش نکاه کنید متوجه مى شید تعادل روانى نداره
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 05:46
mehr47 - تهران - ایران
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان- مرسی عزیز. ما نباید فراموش کنیم و رضا خان باید توی اون شرایط ببینیم. بابا آخوندا با پول بادآورده و بی حساب بالای 2000 میلیارد دلار کشور رو به نابودی کشوندن اون رضا خان به قول اینا بی سواد قلدر نوکر انگلیس!!!!! این کشور رو انداخت رو ریل پیشرفت در ضمن یکپارچه گی کشور رو هم حفظ کرد. بعد امثال این دهن بازها فقط بخاطر اینکه مطرح باشن هی عربده میکشن. هر کس یه خورده تاریخ خونده باشه میفهمه قبل و بعد از رضا خان وضع مملکت چی بوده.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 06:39
shany - دوبی‌ - امارات
مزخرف، بیخود اشغال، مردکه نفهمه بی‌ لیاقت..
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 07:59
leona - لندن - انگلیس
آخه بدبخت تو از رضا شاه کبیر چی می دونی؟نمک نشناس بی سواد.چرا از خامنه ای تریاکی و خمینی دجال و حجاب اجباری اعدام های دسته ای و هزار تا جنایت دیگه رژیم اسـ... نخوندی .این اراجیف کیس راه بازگشت به ایران بود.برای آخوندا دم تکون میدی
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 08:00
batistuta - تهران - ایران
مردم اسپانیا خواهان برگزاری رفراندوم برای انحلال سلطنت هستند، اونوقت ملت همیشه در صحنه ی ایران طالب سلطنت هستند.این است تفاوت جهان اول با جهان سوم! سینه بزنید ای سلطنت طلبان.بزن بر سر به یاد محمدرضا شاه تشنه لب!
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 08:35
رضاخان - تاسمانی - استرالیا
ای بیشرف نمک به حرام همتون خوره این نظام هستید
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 08:45
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
آخه اشغال تو که خواننده نیستی‌ تو مالانده هستی‌ فقط نوع دستمالت معلوم نیست،میخا ی بر گردی،فکر‌ای موهاتو جای سیم ظرف شویی بفرشی نه ایران هنوز اینقدر خر تو خر نشده.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 09:04
sepherdad - سیدنی - استرالیا
حالا دیگه همه رقاص‌ها و مطربها. تاریخ شناس و سیاست مدار شدن!!
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 09:29
Lolalola - پاریس - فرانسه
هرجومرج-از- کشورى- راجع به افسردگى سهراب سپرى، نیما،فروغ، فریدون فرخزاد، حسین پناهى، صادق هدایت ، Kurt cobain ... چیزى میدونى؟؟؟
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 09:45
davood63 - تهران - ایران
تو قرن بیست و یکم ما ایرانی‌ ‌ها هنوز نفهمیدیم لیلی‌ زن بود یا مرد؟قدرت تشخیص صفر، بد از ۹۰ سال چرا نمی‌فهمیم که رضا شاه خوب بود یا بد؟بابا ما‌ها خیلی‌ خدایی شوتیم
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 09:52
zavareh - رودسر - ایران
فردوسی‌ بزرگ میفرماید: بزرگش نخوانند اهل خرد...که نام بزرگان بزشتی برد.‌ای کاش ما مردم میتوانستیم کمی‌ از ترکها بیاموزیم که چگونه همواره به آتتا ترک احترام گذاشته و شأن او را به بزرگی‌ بجا می‌آورند. همین است که به آشغالی مانند اردوغان اجازه نفس کشیدن نمی‌دهند و تا می‌خواهد مملکت را کمی‌ اسلامیزه کند، با قدرت توی دهان او زده و سازندگیهای آتتا ترک پاس داشته و آنرا ارج می‌نهند. همین میشود که در این سی‌ و چند سال گذشته ترکیه متمدن هر روز پیشرفت کرده و با اروپا برابری می‌کند و ایران و ایرانی چنان پس رفت وحشتناکی کرده که حتا از پاکستان متعفن هم خوارتر شده. حالا این وسط نامجو و نامجوها عددی نیستند که راجع بهشان حرفی‌ زده شود.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 09:47
دوستدار - استهکلم - سوئد
اشغالهای مثل این محسن نامجوها در ایران هستند و بودند برای همین اخوند سوار ملت ایران شدند و پیاده بشو هم نیستند . و این بار توهین کردن به شخصیتی همچون رضا شاه چیز عجیبی نیست عجیب اینست کسانی همچون محسن نامجوها کی سر عقل می ایند که به نوعهای خدمت به پست ترین و رزیل ترین انسانهای تاریخ ایران که همین اخوندها هستند نکنند. رضا شاه فوت کرده و تمام شده و هر چه او کرده وانجام داده در تاریخ موجود هست دیگر لازم به این نمیکند که توی بوزینه محسن نامجو , بر علیه رضا شاه اهنگ درست کنید. اگر مردی و انسانیت سرت میشود بر علیه خامنه ای و خمینی دجال اهنگ درست کن. در حقیقت اخوندهای مثل خمینی و خامنه ای بزرگترین ضربه را به اهنگ و هنر ایرانیان زده اند در این 36 سال پس برو برعلیه اینها بخوانید و اهنگ درست کنید پست فترتها !
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 11:04
کبالت3 - کرج - ایران
حالا فهمیدی چرا هر گوشه این خاک اهورائی اگه هیچ بته ای هم سبز نشه و هیچ درختی هم ثمر نده اما قابلیت پرورش و رشد و نمو هر امامزاده و مقدسات و خدایگانی رو داره ؟ علت استواری دین و خرافه بر گرده ملت رو درک فرمودی ؟اون مخلقوق رو دیدی که فکر میکنه اگه قلدری با چماق اجدادش رو حموم نمیفرستاد الان نسلش رو شیپیش خورده و مثل دایناسور منقرض شده بود ؟یا اگه نود و بوقی سال پیش برق براش نکشیده بود الان زیر نور چراغ موشی داشت کامنت میزاشت ؟ بقول اون یکی« ..لاکن ما آدم نبودیم اسلام عزیز تشریف آوردند و ما را آدم کردند .»حالا میتونی بجای اسلام عزیز هر عزیز دلبند دیگه ای رو که دوست داری و عاشقشی بزاری بسته به اینکه خودت رو چی فرض کنی و کجای کار باشی کبلائی.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 11:13
lafcadio - استکهلم - سوئد
نسبت به بقیه آهنگاش از کیفیت ملودی پایینتری برخوداره ولی هنوز نسبت به خیلیای دیگه سره . واسه همینه که دعوت میشه به عنوان استادمیهمان که راجع به موسیقی حرف بزنه . این که سلطنت طلبید دلیل نمی شه که بگید محسن نامجو سواد موسیقی نداره .
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 12:11
ye mard - استکهلم - سوئد
خیلی احمقی
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 12:38
Majid63 - پاريس - فرانسه
مرده شورت ببرند مرتیکه بیسواد. واگذاری به همان شیشه نوشابه های آخوندها.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 12:47
jj122 - تهران - ایران
همون بهتر که هز ایران گورتو گم کردی محسن نامجو
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 12:51
kamran irani - اصفهان - ایران
از نامجو بعید بود همچین حرکت نابخردانه ای. متاسفم.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 14:00
potatis - مالمو - سوئد
ولی جدای از تمام این حرف ها, موسیقی خیلی قشنگی ساخته واقعا باحال بود.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 15:26
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
batistuta - تهران - ایران/// تو همونى هستى که خواهان اجراى اعدام یه طفل دو ماهه با مادرش بودى بخاطر شایعه پناهندگى پدرشون اون گروهبان بیچاره !! تو و هم حزب یات تکلیفشون روشنه !! یه عده قاتل و جانى بلفطره!! بیشن سر جات و حرف مفت نزن !! صد رحمت به مرام صادق خلخالى که حداقل یه دادگاه صورى تشکیل میداد و بعد اعدام مى کرد ولى شما بدون دادگاه و تنها به استناد حرف و شایع حکم صادر مى کنید اونم حکم اعدام براى یه طفل دو ماهه !!!! اخه ادم چقدر مى تونه خون اشام و رذل باشه ؟؟؟؟؟
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 18:40
sarap - ونکوور - کانادا
مردک ابله، پاک از چشمم افتادی
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 19:32
coco - تورنتو - کانادا
مردکِ نفهم در دهان کثیفتو ببند، تو رو چه به حرف زدن راجعب رضاشاه بزرگ. اگه اون نبود الان ایران باید از بورکینو فاسو وام دولتی می‌گرفت. لعنتِ خدا تو روحت با این مزخرفاتی که سر هم کردی.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 20:52
farzad power - لوس انجلس - امریکا
دنیا به کجا رسیده کارش، که رضا خانی که صداش لرزه به تن هر جانداری می‌انداخت امروز این عنتر بوزینه بی‌ پدر مادر به خودش جرات جسارت به او را می‌دهد.
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 20:38
Princesse - تهران - پرژن
حالا همین مونده این کوکائینی بیاد در مورد رضا شاه حرف بزنه . تو برو موادت رو مصرف کن حرف مفت نزن .
‌چهارشنبه 14 خرداد 1393 - 23:09
halk_35 - لیوواردن - هلند
لافکادو -استکهلم -سوءد . اینجا الان بحث سلطنت طلبی نیست دوست عزیز بحث اینه که کسایی که شما گفتین از این مردک بعنوان استاد دعوت میکنن از موسیقی دوزار سر در نمی یارن که اونو استاد میدونن . شما هم اگه یکم در مورد گذشته کشورت کتاب بخونی بد نیست . حداقل اون موقع دیگه مثل باتیستوتا که بقول یکی از دوستان دنبال قصاص بچه دو ماهه بود نظر نمیدی .
‌پنجشنبه 15 خرداد 1393 - 01:57
halk_35 - لیوواردن - هلند
نامجو اینم یه شعر در وصف خودت :. یه اسکلی بود شاعر نگو سگ بگو . یه اسکلی بود خواننده نگو اسکل بگو . فکر میکرد شعر میخونه . شعر نگو ک... شعر بگو. این اسکل فکر میکرد که نامجو اسمشه . نامجو نگو پاچه خوار بگو . دقیقا به همین شر و وری کلیپ دادی بیرون اسکل . حالا از این همه بد و بیراهه دوستان برو حالشو ببر
‌پنجشنبه 15 خرداد 1393 - 02:06
فیزیکدان خوشحال - تهران - ایران
ایرانی جماعت تا خرخره مدیون رضا شاه کبیر هستند.
‌پنجشنبه 15 خرداد 1393 - 11:12
شهرفر - ارومیه - ایران
به نظرم موضوع اصلی ترانه نقد عملکرد رضا خان و یا توهین به او نیست. بلکه استبدادزدگی جامعه ایرانه. شاید لحن حرفهاش تندباشه و برای کسانی که رضا خان را در حد پرستش دوست دارند خوش نیاد. ولی این از اختصاصات زبان نامجو است و زیاد نباید از این لحن ناراحت شد. در هر صورت فکر میکنم اگر بی تعصب به موضوع نگاه کنیم و آستانه تحمل خودمونو بالا ببریم میشه از توش یه نقد درست از رفتار استبدادپذیر ایرانیها درآورد. استبداد چه مذهبی و چه غیر مذهبی آفت جامعه ماست.
‌پنجشنبه 15 خرداد 1393 - 13:25
lafcadio - استکهلم - سوئد
هالک 35. لیوواردن هلند. محسن نامجو درباره دستگاههای ایرانی و غربی و تلفیقشون خیلی زیاد می دونه . یادم می مونه پیغامتو به دانشجوهای فوق لیسانس دانشگاه براون آمریکا بدم که میگی از موسیقی دوزار نمی دونن ، چون آخرین کسایی که دعوتش کردن اینا بودن . درمورد رضا خان زیاد و گذشته کشورم ممکنه درحد تو نخونده باشم ولی به اندازه ای خوندم که بدونم . رضا خان کارای خوب کرده واسه کشور همون قدر که سرهنگ قذافی واسه کشور خودش کرد . به هر حال ساخت راه آهنی که آدولف هیتلر واسش تبریک بفرسته کاره هرکسی نیست . یا ارتش منظمی که در عرض سه روز از هم پاشید و حتی در مقام دفاع از شاهنشهش وای نساد وقتی بریتانیا پیغام داد به رضا خان که برو بیرون از کشورت. کارای خوبش چیزی از استبدادش کم نمی کنه و خوبی این آهنگ اینه که نشون می ده جامعه ایرانی بالاخره رو یه چیزی تعصب بی جا داره یکی رو نقی یکی رو رضاشاه یکی رو هخامنشیان .
جمعه 16 خرداد 1393 - 10:10
alireza3 - تهران - ایران
این کلیپ = فیلم 300 . تهوع آور است. درست مثل فیلم 300 است. پریشان گویی و دروغ علیه ملیت ایران است. نامجو مرض احوال و دیوانه است. این کلیپ را به سفارش رژیم ساخته علیه بر نامه رضاشاه که از من و تو پخش شد. عشق ما رضاشاه. تاریخ ما رضا شاه. افتخار ایران رضاشاه و خاندان ایرانپرست پهلوی.
جمعه 16 خرداد 1393 - 11:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.