دایی:‌ می‌خواهند گردنم را بزنند!

سرمربی پرسپولیس دیدار فردا مقابل سایپا را دشوار دانست و گفت: سایپا در این مدت نتایج خوبی را گرفته است و مطمئنا بازی سختی خواهیم داشت، اما قطعا با هدف کسب سه امتیاز این دیدار پا به میدان می‌گذاریم.

علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سایپا درباره این بازی گفت: مطمئنا همه بازی‌ها سخت است و سایپا نشان داده که تیم خوبی است و نتایجی که گرفته نشان دهنده این امر است. ما در دور برگشت باخت بدی در کرج برابر سایپا داشتیم و ان‌شاءالله فردا این باخت را جبران خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس افزود: این هفته‌ تمرینات خوبی را برگزار کردیم و تیم به مرور به هماهنگی رسیده است. به اعتقاد من اگر بازیکنان بازی خودشان را انجام دهند اتفاق خاصی رخ ندهد، می‌توانیم سه امتیاز را از آن خود کنیم. البته باز هم می گویم که سایپا تیم خوبی است، اما هدف ما کسب سه امتیاز است تا بتوانیم جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کنیم.

وی درباره مصدومان و محرومان پرسپولیس در این دیدار‌ گفت: فقط عالیشاه را به دلیل مصدومیت متاسفانه در اختیار نداریم،‌ اما محرومی خوشبختانه نداریم.

علی دایی در پاسخ به این سوالی مبنی بر شایعاتی درباره احتمال تغییراتی در مدیریت پرسپولیس و این که گفته می‌شود علی پروین در نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان خواهان تغییرات در مدیریت پرسپولیس شده است، گفت: من کاری با این مسائل ندارم، چرا که سرمربی تیم هستم. به من ربطی ندارد که چه کسی به کجا نامه داده است چرا که خیلی ها این کار را انجام می‌دهند. شاید پروین هم به خیلی‌ها نامه داده باشد. تنها تمرکز من این است که در فردا در بازی با سایپا موفق به کسب سه امتیاز این دیدار شویم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که سرمربی سایپا معتقد است داور در بازی فردا تحت فشار خواهد بود و امیدوارم که عادلانه قضاوت کند؟ گفت: وی نظر خود را گفته، اما به نظرم قصاص قبل از جنایت درست نیست، ما بعد از جنایت حرف می‌زنیم گردن ما را می‌زنند. به نظرم شاید ایشان علم غیب دارند!

دایی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است بازیکنان پرسپولیس پس از برد شش بر صفر در مقابل مس کرمان دچار غرور شوند؟ گفت: اگر قرار است هر تیمی با شش گل دچار غرور شود درست نیست و به ضرر آن تمام می‌شود. ما بازی با مس را همان شب فراموش کردیم و به فکر بازی‌های بعدمان بودیم، کما این که این هفته‌ تمرینات سخت‌تری را پیگیری کردیم تا بتوانیم موفق شویم. فوتبال همیشه روی خوب خود را نشان نمی‌دهد و اگر کوچک‌ترین لغزشی داشته باشیم قطعا ضرر می‌کنیم. ما می‌خواهیم با بازی خوب خود در مقابل سایپا، نشان دهیم که برد مقابل مس اتفاقی نبوده است و آن دیدار را خراب کنیم.

+40
رأی دهید
-51

tobayemohabbat - تهران - ایران
برنامه نود برای دایی وکیل گرفت و باعث بخشش دایی شد و طبق معمول به شانسپولیس سرویس ویژه داد آخه مجریش عادله
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 17:49
siavash-nl - آمستردام - هلند
آخه اشغال آدم فروش تو خودت برای وزارت اطلات ایران کار میکنی آدم فروش مردم ساده لوح که طرفدار تو هستند
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 19:52
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
نام دایی که میاد،کیسه های بز دل اتیش میکًیرند، بابا حسادت هم حدی داره!!!
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 20:58
Kiseh - استرالیا‌ - سیدنی
نام دایی که میاد،یک مشت کیسه ای بز دل اتیش میکًیره!بابا اصلا اینا تو خونشونه که علی اینترنتی باشند
‌چهارشنبه 27 آذر 1392 - 21:01
ENSAN-ZAMIN - تبریز - ایران
siavash-nl - آمستردام - هلند. مسل ادم حرف بزن. ادم فروش خودت هستی مزدور.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 01:23
siavash-nl - آمستردام - هلند
آقای محترم تو آخه ندیدی این آقا میره توئی وزارت اطلاعات باور نداری من چی بگم آخه چرا من دروغ بگم من مردم پشت میله زندان نمیندازم ENSAN-ZAMIN
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 16:46
ENSAN-ZAMIN - تبریز - ایران
siavash-nl - آمستردام - هلند. تو و هر چی مخالف علی دایی هست و اینجا یا جای دیگه بر علیه علی دایی کامنت میزارید یا مطلب مینویسید مزدورید. بخصوص خبرنگارا همه شان یعنی 100 درصد شان مزدورند. تو هم خودتو به روشنفکری نزن مزدور.
‌پنجشنبه 28 آذر 1392 - 20:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.