گالری عکس: زندگی یک آلمانی به طور متوسط چگونه می‌گذرد؟

+36
رأی دهید
-17

raha1984 - هامبورگ - المان
چه چیزها !! میشه بگید عموما اسم اقایون و خانمهای ایرانی چی هست ؟؟
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 18:21
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
نصفش بیربط و غلط بود .از دویچه وله ا‌و این هم بیشتر انتظار نباید داشت
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 19:33
IranSalam - آمستردام - هلند
چه اطلاعات جالبی‌. هلندیها بلندقدتر هستند به جای سوسیس فریکاندل زیاد میخورن آبجو هم اکثرا روزانه مصرف می‌کنن. چنین اطلاعاتی تو ایران تا ۱۰۰ سال دیگه هم نمی‌تونن بیرون بدن!
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 18:50
cocod - تهران - ایران
وقتی‌ اسم آلمان میاد پشتش : نظم ،قدرت،ابتکار و تکنولوژی جدید میاد.آلمانی‌ها طبقه اما ر جهانی‌ بهترین هستن تو خیلی‌ چیزا شاید خیلیها ندانند،بهترین در اروپا و شاید جهان،آلمان یعنی‌ قدرت بی‌ چونو چرا
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 21:44
perser68 - فلوریدا - امریکا
شیعه ولایتمدار -مونیخ - آلمان. چرا؟با تحجر مذهبی‌ سازگار نیست،بی‌ ربط و غلطه؟اینجا آلمانه،جای شیعه و ولایت افغانستان و پاکستان،بهشتی‌ که دنبالشی،کنار طالبان!!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 03:20
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
cocod تهران افرین که درست میفهمی و این را اضافه کنم که نام المان که میاید اتوماتیک انسان مانند یک نظامی خبر دار میماند . این بدان معنیاست که این ملت واقعا درست تربیت شدند .شما یک لحظه به برنامه دویچ وله نگاه کنید این فرستنده برنامه ای دارند بنام ساخت المان. باور کنید این کلمه ساخت المان یعنی شرف المان. یعنی حیثیت المان. این ملت از ساخت های صنعتی خود مانند شرف و ناموس خودشان حمایت میکنند.ما خیلی ذیگر مانده یاد بگیریم که غلاقه بکشور و قانون یعنی چه باور کنید
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 09:30
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
یک آلمانی‌ از نظر پشت کار نفر اول در جهان هست .یک آلمانی‌ در محیط کارش ۶۰% برای خودش ۴۰% برای مملکتش کار میکنه یک آلمانی‌ سعی‌ می‌کنه از زیر کارش فرار نکنه. نظر من بعد از مدتی زیاد در آلمان اینه که کاش هیتلر دنیا را گرفته بود و آلمانی‌ها رئیس دنیا میشدن الان دنیا مثل آلمان بهشت بود
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 10:35
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا. اولا اونجا آلمان .تو که ظاهراً تو آمریکا هستی‌ .دوما من اینجا به دنیا اومدم و زندگی‌ کردم .مثل تو از مملکت بیرونم نکردن.تو هنور فهم اینو نداری که اینجا باید نظرتو در مورد خبر بنویسی‌ نه نظر دیگران.اینم از عقد دار بودنت سرچشمه میگیره.احترام به نظر و حقوق دیگران اولین نشانه پختگی هر انسان.کامنت‌هات مثل همیشه بی‌ ارزشه .نشان از بیسوادیت داره .
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 16:01
perser68 - فلوریدا - امریکا
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. اگه دروغ نگفته باشی‌ که تو آلمان بدنیا آمدی،باید آلمانی‌ خیلی‌ حواسشون جمع باشه که آدمی‌ مثل تو نمک بخوره و نمکدون بشکنه!!!نه جناب،اولا شما با توجه به اسمی که برای خودت انتخاب کردی و کامنت‌های قبلی‌ که اینجا تراوش کردی باید یه آدم نژاد پرستی‌ باشی‌!دومأ،من منظورم از اینجا ،خبر تو این سایت بود!!!سوماً،کسی‌ منو بیرون نکرد و من خودم قبل از اینکه شیعه ضّد انسان تو منو به اسارت خودش در بیاره از اون مملکت اسلام زده فرار کردم!!!چهار،فرق نمیکنه کجا آدم به دنیا میاد ،ارزش انسان‌ها به رفتار و باوری هست که دارند تا زمانی‌ که به حق دیگران احترام بگذارند!!!پنجم،دوستانت که مثل تو با نژاد پرستی‌ ۷۵ میلیون ایرانی‌ رو در زندان تحجر خودشون به روز سیاه نشوندن نه تنها احترامی برای من و دیگران قائل نبودند و نیستند،بلکه هزار هزار به جوخه‌های مرگ فرستادند!!!گذشت آن زمان که آسان گذشت!!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:13
perser68 - فلوریدا - امریکا
siavash2111 - ویسبادن - آلمان. نه عزیز،اگه هیتلر دنیا رو می‌گرفت،مطمئن باش امروز چنین چیزی که هست نبود!!!با بقیه نظراتت موافقم((:
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 22:52
perser68 - فلوریدا - امریکا
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. چون من در کامنت هام همیشه جمهوری ننگ اسلامی رو هدف قرار میدم برای شما معلومه که خوشایند نیست و بی‌ ارزش به نظر میاد!!!یه نگاه به کامنت‌های دیگران بنداز،با یه خط اضافه تر از من آخرش به نفرت از این رژیم شیعه ولایتمدار ختم میشه!!!من از ۳۰ سال قبل به این نتیجه رسیده بودم که این رژیم فاسد، ضّد انسان و قرون وسطاییه و ذره‌ای جای بزک و دوزک درش وجود نداره!!!همانا که امروز به تعداد مخالفان این حکومت مالیخولیایی همچنان اضافه میشه!!!من چیزی برای اصلاح و تغییر در سرشت این بختک اسلامی نمی‌بینم که وقت نازنینم رو براش تلف کنم و به اگر و اما و شاید بپردازم!!!اما به نظر میاد که آدم‌هایی‌ مثل تو و دوستانت رو به خشم میارم و همین برای من کافیه تا ببینید که جایی‌ در قرن ۲۱ با این تفکرات ارتجاعی ندارید!!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:30
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا. حالا کم کم داره معلوم می‌شه .پس شما الان بابابزرگ یا مامان بزرگ هستید. ولی‌ چرا اینقدر عقده داری؟. یه دفعه میگی‌ نمی‌خوای وقت نازنینتو با این چیزا صرف کنی‌ و یه بارم میگی‌ دوست داری مثلا منو دوستامو عصبانی کنی‌ که نمیکنی‌ .باور کن یه بیمار هستی‌ .خوب شد که از ایران امدی بیرون . البته اگر کمی‌ جرات داشتی میموندی و از اعتقادات دفاع میکردی .نه از دور فقط زار بزنی‌. ما با این تفکرات ارتجاعی مون شماها رو فراری دادیم و قدرت الان دستمونه .اگه میتونی‌ بیا بگیرش ازمون ترسو.با حلوا حلوا که دهان شیرین نمی‌شه عزیز :)))))))))))
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 01:21
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
شیعه گور ولایت.... آزادى بیان و احترام به عقاید دیگران در مورد شما و امثال شما صدق نمیکند. لطفا ببند. با افرادى مثل تو ، اینجورى صحبت کردن هم زیادیه. یه روزى میرسه که از تو و اون رهبر ت و بقیه طرفداران نظام در باغ وحش هاى ایران نگهدارى شود. ولى مثل تو مثل موش میرن تو سوراخ قایم میشن. مردیکه الاغ. هرچى میکشیم از دست مثل تو هست.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 16:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.