این بینوایان ایرانی اثر ویکتور هوگو نیستند.

+76
رأی دهید
-4

albalooo - لندن - انگلستان
وقتی دزدان به جای اینکه در زندان باشند در راس پست های دولتی هستند باید هم این بی عدالتی ها هر روز بیشتر و بیشتر بشه
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 16:32
albalooo - لندن - انگلستان
به محض دیدن این عکسا همه میگن اونایی که میرن عربستان و پولشون رو خرج فلان و بهمان میکنند در مقابل مسایل مسولند اما اینچنین هم میشود گفت . میتوانی به جای برگزاری پارتی شبانه . میتوانی به جای سفر به آنتالیا و دبی و پاتایا. میتوانی به جای خرج کردن برای همسر دیگران . میتوانی به جای ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺳﭙﺮﺕ ﮐﺮﺩﻥ ﻣﺎﺷﯿﻦ ات . میتوانی به جای مست کردن در پارتی های شبانه ات ... میتوانی به جای چالوس و شمال رفتن و ویلا و **لا گرفتنت. میتوانی به جای هالوین و یلدا و ولنتاین و سپندارمذگان گرفتنت . میتوانی به جای آرایش کردن برای گرگ های درکمین رفته . میتوانی به جای سو استفاده از اعتماد دخترانِ از همه جا بی خبر . میتوانی به جای اختلاس 30000 هزار میلیاردی . بروی زاغه نشین های کنار شهرت را فقط و فقط ببینی و نگاه شان کنی تا شاید مرهمی برغم هایشان باشی .. اما بعید میدانم تو حتی همین کار را هم بکنی و ریالی از لذتت را خرج نیازمندان کنی
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 16:37
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
بحق باید گفت نویسنده یا تنظیم کننده این صفحه خانم یا اقای HK بسیار مسلط بامور تخصصی خود میباشند.من بسیار از این متن لذت بردم.چون هر تصویری با مطالب هماهنگی کامل داشت. درود من را بپذیر. ارزویموفقیت برای شما دارم
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 17:12
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
داستان رو به زیبائی برای ملت احساساتی‌ ایران تعریف کردید . اما دویچه وله ، آیا همین داستان رو نمی‌شه با عکس‌های آلمان و افراد آلمانی‌ پر کرد ؟؟!!؟؟!! آیا سایه فقر این روز‌ها بر سر ملت آلمان نیست ؟؟!! آیا افراد سالمند آلمانی به دنبال جمع کردن قوطی‌های خالی‌ نوشیدنی‌ها نیستند تا گروهی آن را پس بگیرند ؟؟ آیا فرق اجتماعی پناهندگان و آلمانی‌‌ها در این جامعه تاسف بار نیست ؟؟؟؟ آیا فقر کودکان در آلمان افزون نگشته ؟؟؟؟ آیا فاصله فقیر و غنی در دهه اخیر زیاد نشده ؟؟؟ آیا تورم در این کشور وجود نداره ؟؟؟ آیا میزان سرقت در این چند سال اخیر نگران کننده نبوده ؟؟؟ و ده‌ها آیا ‌های دیگر . اما شما‌ها خوب بلد هستید با پنبه سر ببرید . و حاکمان ایران با عربده .
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 16:55
arian1 - ابادان - ايران
نه این بینوایان بر اثر خیانت حاکمان وچپاول ثروت وسرمایه های کشوربدست انان و بی قانونی وفساد گسترده ایی که در حکومت منفور اسلامی وجود دارد به این روز درامده اند.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 17:24
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
مطمئن باشید برای این مطلب فدای اقا هیچگونه نظری نخواهد داد چون صرف نمیکنه!!!
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 17:24
bahram4531 - گوتنبرگ - سوئد
کشوری با این همه ثروت! ولی با این همه ژال والژن!! و فرق ژال والژانی که توی داستان فرانسوی بود اینه که آخر عاقبت بعد از این همه سختی و فقر و بدختی، شهردار شد و خوشبخت شد ولی ژال والژان های ایرانی آخر عاقبتشون یا زندان و اعدام هست (چون هرکسی هم جاشون باشه خصوصا قشر جوان، مجبور میشد یا بزنند توکار مواد مخذر یا ثرقت مسلحانه که معمولا هم منجر میشه به زندان و اعدام ) یا مرگی خاموش بر اثر سرما یا تزریق مواد مخدر که در گوشه و کنار خیابان اتفاق میفته،خیلی دردناکه، نابود بشه این ر ژیم آخوندی که چه بلایی سر ایران و ایرانی آورد.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 17:28
delmorde - یوتوبوری - سوئد
واقعا درد خیلی از هموطنان را هم بازگو می کرد خدا لعنت کنه این ملایان حرام لقمه را که کشور رو دو دستی فروختند تاریخ درباره اخوند خامنه ای و خانواده خائن او و نیز بادمجان دورقاب چنیهایش که مانند سگان دروش واغ واغ می کنند برای مزدوری و وطن فروشی، قضاوت خواهد کرد. همه نسلها به انها لعن خواهند فرستاد. فرزندان و بازماندگانشان باید سربزیر بمانند.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 17:31
a.ahooraei - کلن - آلمان
بالاخره یه روز خوبی خواهد آمد و روزی خواهد بود که مردم ما شادی و شادابی و خنده را با تمام وجود تجربه کنند و هرگز دیگر تن به شیون و زاری و خرافات ندهند. امیدوارم که این روزها در تاریخ ایران ثبت و در مدرسه های آینده درس داده شوند تا مردم هیچوقت فلاکت ناشی از مذهب را فراموش نکنند.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 18:08
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
جالبه. چند روز پیش توی تلویزیون ایران زیر نویس پخش می شد برای کمک های نقدی مردمی برای بازسازی مرقد حضرت زهرا. من یکی شاخ درآوردم. در اعتقاد شیعه محل دفن حضرت زهرا نا مشخصه (تا جائی که من میدوونم). آقا جان مرقد حسین، زهرا، و زینیب و تقی و نقی رو بسپار به صاحب همون مملکت. مردم خودتو دریاب. بعد بعضی ها برای انفجار بیروت کامنت گذاشتند که چقدر دلشوون سوخته و طرفداری می کنن.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 18:59
derafshe kavyani - بیرمنگام - انگلستان
این بینوایان مخلوق شاهکار ۳۵ سال دزدی و چپاول نفت و تمام ثروتهای ایران عزیز توسط مشتی دزد حـ...ٔ عرب ایرانی‌ نما می‌باشد، وقتی‌ سید علی‌ چلاق ۹۵ میلیارد دلار ثروت شخصی‌ داشته باشه،خوب معلومه وضع مملکت باید از این هم بدتر باشه،مرگ بر جمهوری ننگین آخوندی و تمامی زباله هاش چه در داخل و چه در خارخ.
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 18:30
faranak-montreal - مونترال - کانادا
فدای آقا رفت به فدای آقا به آرزوش رسید , حالا این یکی اومد89562389 - پاریس - آلمان. یادت بخیر فدای آقا کلی ما را میخاندوندی
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 01:31
nassau - مالاگا - اسپانیا
فقط در ایران هست که مرگ مثل برنده شدن در لاتاری هست، آرزوی خیلی‌‌ها هست
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 09:05
Tumba - استکهلم - سوئد
صبر کنید جانم خداوند شما را امتحان می‌کند. زرشک این خداوند عرب فقط زورش به ما رسیده، جیگر آفتابی شدن در سوئد یا نروژ یا اون جاهایی‌ که وضعشون خوبه رو نداره. بپا بخیزید و تومار رژیم اسلام‌عربی را در هم بپیچید، تاکی پرستیدن عربهای مرده؟
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 11:02
m.noor - شارجه - امارات
با نه به ولایت.به امید روزی که چلاق علی‌ و پاچه خوارانش را با سر تراشیده در میدانها بگردانند و ملت ایران هم با هلهله اونها را تا زباله دان تاریخ دنبال کنند امین.م.ن
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 14:52
تیردادسورنا - ایران - ایران
معمولا اینجور جاها مرگ بر دشمن و فدای آغا سرشونو میکنن زیر برف
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 16:02
khaton50 - مانتری - آمریکا
ناراحت کنند بود
‌پنجشنبه 30 آبان 1392 - 04:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.