ادعای «اکبر خوشکوشک» درباره قتل «فرخزاد»

پارسینه : اکبر خوشکوشک پس از 14 سال سکوت - یعنی از زمان بازداشت پس از ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای - شامگاه گذشته 25 آبان‌ماه ادعا کرد که علیرضا نوری‌زاده شاه‌کلید دروغ دخالت ایران در قتل فریدون فرخزاد است.

به گزارش پارسینه به نقل از انصاف‌نیوز، خوشکوشک که چند روز قبل نیز در صفحه فیسبوک خود به صورت سربسته و مبهم، نوری‌زاده را به پرسش و پاسخ در این زمینه فراخوانده بود، این بار با خطاب قرار دادن او با صراحت بیشتری نوشت: «بالاخره من آن زمان که در وزارت اطلاعات بودم ارتباط خوبی داشتیم. شما نامه‌ای نوشتید برای بازگشت به کشور، قرار شد صداقت خود را ثابت کنید. شما هم قول همکاری دادید. یک: کمک کردن برای بازگشت آنان که می‌خواهند بازگردند. دو: اخبار گروه‌های معارضه که علیه جمهوری اسلامی کارهای سیاسی می‌کنند. سه: اخبار از نظریات کشورهای خلیج فارس خصوصا عربستان سعودی.

بعد فوت مرحوم سعید امامی و دستگیری من که در زندان بودم، شما شروع کردید علیه من به دروغگویی. یک نمونه، قتل فرخزاد. شما قطعا یادتان باید باشد که از طریق شما برای مرحوم فرخزاد از شهر بن پاسپورت تهیه شد و من هم برای خرید بلیط و مخارج سفر به ایران به شما پول دادم. شما یک شو با حضور مرحوم فرخزاد و هایده در برلین راه انداختید و فرخزاد به همه اعلام کرد که می‌خواهد برود به ایران و به آن افتخار می‌کند. این خواست ما بود از شما که انجام شد. بعد چه اتفاقی افتاد که ایشان کشته شد؟ شما هم در تمام شبکه‌ها و رسانه‌ها و سایت‌ها علیه من اعلام کرده‌اید که من کشته‌ام!

شما دارید به سیستم اطلاعاتی و امنیتی آلمان توهین می‌کنید. قرار ما در لندن بود. آیا شما از سازمان امنیتی آلمان به نام ان.دی.ان سوال کرده‌اید؟ اصلا سوال کرده‌اید از اداره مهاجرت آلمان؟ فکر نمی‌کنید این حرف‌ها برای عوام‌فریبی است و کم کردن اصل موضوع که شما برای ما کار می‌کردید؟ فکر کردی زمان مصرف من تمام شده و مرا هم مثل سعید امامی می‌کشند و از شما ردی نمی‌ماند؟ یا اینکه فکر کردی ارتباط با شما لو می‌رود؟

در کل بعد از 14 سال صبر و خارج شدن از محرمانه به عادی از نظر اطلاعات، به خدمت شما عرض کردم که حاضرم تمام ارتباطات با شما و فیلم از شما و صدای شما را که در اختیارم هست در اختیار عموم قرار دهم. بالاخره ماه زیر ابر نمی‌ماند. من حاضر به هر گونه تماس یا ارتباط با شما برای روشن شدن موضوع قتل مرحوم فرخزاد در بحث‌های آینده هستم. آیا کشتن یک نفر که افسرده شده و می‌خواهد به کشور بازگردد و همه لوازم آن را فراهم می‌کند چه معنی دارد که با او با قوه قهری برخورد شود؟ آیا رابطه تجاری صنعتی ایران و آلمان مهم نیست که آن زمان سالی چند میلیارد دلار است؟»

وی همچنین در پاسخ به پرسش یکی از مخاطبانش درباره سعید امامی، نوشت: «نظر مرحوم سعید این بود که باید برای آنها که از ایران رفته‌اند فضایی برای بازگشت باشد.»

او در واکنش به اعتراض فردی دیگر درباره سعید امامی، نوشت: «مطلب واقعی را از کسی که 15 سال در کنار مرحوم سعید امامی بود باید سوال کرد، نه از یک مشت دروغگوی مزدور.»

به گزارش ایسنا، اکبر خوشکوشک از نیروهای اطلاعاتی کشور بود که پس از ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای بازداشت شد.

منبع: سایت پارسینه

+110
رأی دهید
-52

perser68 - فلوریدا - امریکا
مرحوم سعید امامی و آقای خوش گوشت!!!به‌‌ به‌‌،چه عطری و چه گلابی! قاتل!
یکشنبه 26 آبان 1392 - 18:12
کبالت3 - کرج - ایران
بقول اون طرف ما ساده لوخ نیستیم کبلائی.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 18:34
بت شکن - مونترال - کانادا
ظاهرا قصه خواهران علی‌ اکبر رفیع جواب داده، کسی‌ که ۱۵ سال در کنار (مرحوم) سعید امامی باشد معلوم است از چه تباری باید باشد؟ اگر اسناد محرمانه بعد از ۱۴ سال عادی میشوند چرا اسناد اعدام‌های ۳۰ سال پیش هیچوقت عادی نمیشوند، در واقع حقیقت را باید فقط از شما‌ها پرسید، سعید امامی میخواسته (فضا یی برای ایرانیان خارج از کشور در ایران باز شود) احتمالاً منظورش همون فضا یی که برای داخلیان و خارج نشینان مثل دکتر بختیار، دکتر شرفکندی، دکتر قاسملو، پروانه اسکندری و فروهر، محمد مختاری، محمد پوینده ، ستار بهشتی‌ و و و باز شد بود است و باز هم احتمالا همه این‌ها یا کار صهیونیست‌ها بود یا کار نوری زاده
یکشنبه 26 آبان 1392 - 18:37
iSam - لندن - انگلستان
حالا کاری نداریم که نوری زاده چیکاره است ولی طبق نظر اداره اطلاعات آلمان اینکه این ازگل جنایتکار بوده و قاتل فریدون عزیز هم هست شکی نیست. دیگه همه ملت همتون رو میشناسند.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 19:36
arian1 - ابادان - ايران
اینکه گروهی قاتل وادم کش به رهبری ابلیس بزرگ خامنه ایی کشور ما را اشغال کرده واز هیچ جنایتی کوتاهی نمی کنند دیگر برهمگان اشکار شده است اما ما تا کی باید سکوت کنیم وکاری نکنبم خیانتی است به ندا وسهراب وبختیار وفرخزادو فروهرها وهزاران هزار ایرانی که بدست مزدوران جنایتکار اسلامی در راه ایران عزیز جانشان را نثار کردند.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 18:43
amir-amir - تورنتو - كانادا
ماجراى قتل هاى زنجیره اى تحت نظارت دولت رفسنجانى ثابت کرد که امثال شما ها چقدر در گفته هاى خود صادق هستید زیاد سعى نکنید چرا که هر چه بیشتر بهمش مى زنید بوى گند و متعفن آن بیشتر پخش مى شود
یکشنبه 26 آبان 1392 - 18:51
Mazani Tiger - کوالالامپور - مالزی
با توجه به اینکه بیش از ۱۵ سال همه تحلیل‌های آقای نوری‌زاده رو می‌خونم ایشون رو آمدی بسیار مشکوک میبینم.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 19:46
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
آره جون عمت تو گفتی ما هم باور کردیم، نطفه شیطانی حکومت جهل و جنایت و اشغالگر فاشیستی کمونیستی اسلامی از اول با دروغ ، اعدام، کشتار و خون بسته شد. یادمان نخواهد رفت اعدام افسران ارتشیان غیور و وزرای دولت شاهنشاهی بخصوص بانو فرخ رو پارسا و بقیه میهن پرستان دیگر در پشت بام مدرسه رفاه محل سکونت دیو هندی زاده خمینی ملعون را. این اراجیف را برا عمت تعریف کن. ننگ بر تو و علی‌ گدا خامنه‌ای و حزب خائن توده‌ و بقیه اراذل دیگر.آمین
یکشنبه 26 آبان 1392 - 20:09
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
این مردیکه آدمکش رو بى خیال. از اونجایى که ایشون سر میبره مثل بقیه که هویج خورد میکنن شکى نیست. ولى در مورد نورى زاده و نقش ایشون و در واقع همکاریهاى آقاى نورى زاده با رژیم هر چه ایشون گفته درست است. هم نورى زاده هم محسن سازگارا و اکبر گنجى و یه عده از این آقایانى که قبلا فعالان سپاه پاسداران بوده اند و هماکنون هفته اى حد اقل یک بار در صداى آمریکا بعنوان مهمان و کارشناس دعوت میشوند، همگى از همکاران وزارت اطلاعات و دیگر ارگان هاى رژیم جمهورى اسلامى هستند. از همه پدرسوخته تر همین نورى زاده
یکشنبه 26 آبان 1392 - 21:23
دوستدار - استهکلم - سوئد
من همین را در مورد سعید امامی میگویم اگر او تا به حال زنده بود کلی دسته گل برای برادران جنایتکارش به اب می انداخت.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 21:31
دوستدار - استهکلم - سوئد
Mazani Tiger - کوالالامپور - مالزی؟ نوریزاده مشکوک نیست و اگر تو و خیلی مثل تو از او مشکوک میشوید برای این است که اقای نوریزاده را نتوانستید انطور که هست بشناسید. اقای نوریزاده انسانیست باز و وقتی در باره موضوعی اظهار نطر میکند خیلی رک و بی باک و ساده نظرش را بیان میکند, این است تو وکسانی مثل تو , بخصوص انهایی که انسانهای بسته ای هستند و ترسو زود قضاوت غلط میکنند که نوریزاده انسانیست مشکوک. این خوشکوشک هم براینکه در طول خدمت ننگینش در اطلاعات دچاز خلافهای سنگین شده از طرف خود حاکمیت دستگیر شده و حتما بعدا شغل نا مبارکش را هم از دست داده. با این شایعه دروغ در مورد نوریزاده میخواهد نظر مسئولین اطلاعات را به سوی خودش جلب کند تا بار دیگر شغل کثیفش را به دست اورد. یکی از ماموریتهای افراد اطلاعات این است که شایعه پراکنی بر علیه مخالفانشان انجام دهند. حتی اگر مخالف خودشان را هم با شایعه دروعین خودی کنند و بگویند از دوستان خودمان است خیلی عجیب نیست.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 22:06
ari jojeh - تهران - ایران
اینکه علیرضا نوریزاده در صد‌ها گنده کاری رژیم دست داشته باشد شکی‌ نیست،اما این حرفها در این زمان به خصوص و فلاکت رژیم این معنی‌ را میدهد که رژیم ملا می‌خواهد مخالفین خودش (یا به ظاهر مخالفین) خودش را بزند.
یکشنبه 26 آبان 1392 - 22:29
سرسره - اهواز - ایران
نمیدونم چرا این نوریزاده شده خارچشم اون عده از اپوزیسیون که حرفهاشون برای مردم خریدارنداره یا خیلی کهنه شده ازاین سناریو های تکراری بخصوص درمورد اقای نوریزاده که حسابی کثافت کاریهای اطلاعاتو روکرد وذهن مردمو با تحلیلهای درستش روشن کرده زیاد دیدیم وشنیدیم ولی خوب وقاحت وپررویی این رژیم حدومرزی نداره
دوشنبه 27 آبان 1392 - 03:32
shahramareia - تهران - ایران
همشون قاتلند این عوضی های بی پدرومادر
دوشنبه 27 آبان 1392 - 07:02
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
حال و روز ما ایرانیان به کیده شده که قاتلان و آدمکشان هم تو فیسبوک عضویت دارند. و احتمالا عکس همه که میگذارند ملت همیشه شیفته احساسات براش مینویسند : به‌‌‌ به‌‌‌ ، چه عکس قشنگی‌ ، این رنگ چقدر به چهر‌ت میاد و .. من از فیسبوکش دیدن کردم ، جالب اینجاست بلد نیست درست فارسی بنویسه .
دوشنبه 27 آبان 1392 - 11:03
alberto51 - میدلزبرو - انگاستان
مرسی جناب خوش خوشیان. بعد از انقلاب، ما به اسمهائی برخورد کردیم که از نامهای موجودات کرات آسمانی دیگر یا به زبان ساده تر (الینها) سرچشمه گرفته است، مثل شمقدری، و انگلهائی شبیه او. البته جای تعجب نیست چون این حضرات تفاوت چندانی هم با این جانوران آسمانی ندارند.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 11:29
kamran631 - لیون - فرانسه
نوری زده همیشه مشکوک میزده !! اون جمله معروفش رو یادمون نرفته ( در نشریه روزگار نو ) که: من فقط صفات حسنه سید علی‌ اقای خامنه‌ای رو بیان کردم !!
دوشنبه 27 آبان 1392 - 14:27
nasl sokhta - لندن - انگلیس
سزای تو آدمکش بیشرف همانا کشتن توست،۳۵ سال دروغ و گولزدن بس است أئّ‌ قاتلان دزد
دوشنبه 27 آبان 1392 - 22:25
سرسره - اهواز - ایران
مشکوک تویی مزدور خامنه ای با این کامنتها می خوای با مخالف جا زدن خودت سیاستهای شیطانی رژیم در اتهامزنیهای دروغین به فعالان سیاسی رودنبال کنید ولی کور خوندید
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 02:31
samad agha75 - ایران - ایران
این اخلاق ایرانی‌ است دیگر.اینجا تو این سایت مثل کسی‌ که با ۳ تا آیدی میاید.,, iransalam -holand iranirani-amrika , ghooloo-abadan
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 10:34
Ghooloo - آبادان - ایران
samad agha75 - ایران - ایران- نچایی یک وقت با این کشفت! من از طرف خودم صحبت میکنم و بقیه هم خود دانند! اولاً اینجا چه ربطی به این موضوع داشته که آمدی شر و ور نوشتی چون نه من و نه اینهایی که اسم بردی و توهم زدی، اینجا کامنت نذاشتند!!! ثانیاً قبل از تلاوت مزخرفات می رفتی یک تحقیقی می کردی من چند سال در این سایت کامنت میذارم و تو چند روزه! دو هفته است کامنت میذاری ؟ آیا ممکن است کسی با چند آی دی باشد و گیر نیوفتد؟ نمونه ش سیروس یا همان شاقل میرزا معروف! حرف مفت زدن آسونه!
یکشنبه 3 آذر 1392 - 15:09
Ghooloo - آبادان - ایران
samad agha75 - ایران - ایران- امثال جنابعالی برای خراب کردن بنده الان چند سال است که خودتون رو به هر در و دیواری میکوبید! اگر جدیدی بذار برسی اول عرقت خشک بشه بعد هزیون بگو! اگر هم که مثل شاقلی میرزا قدیمی هستی (که میدانم هستی) و هرزگاهی با یک آی دی میای! که کافر همه را به کیش خویش پندارد!!! مریضی بقیه را مثل خودت مریض و پریشان احوال نبین شاقل جان!!! بنده هم الان چند هفته عزادار و سیاهپوش عزیزی هستم و اصلاً حال و حوصله کامنت گذاشتن را نداشتم و این را هم دیروز یکی از دوستان مرا در جریان قرار داد! اول یک تحقیقی بکن طرفت را بشناس بعد چرت و پرت بنویس! یا حق
یکشنبه 3 آذر 1392 - 15:12
aryan1381 - تهران - ایران
حتی مشاهده عکس و تصویر این جنایتکاران چاقو کش هم کفاره دارد.به زودی باید تقاص جنایتهای بیشمارشان را با رهبر تریاکی شان پس بدهند.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 17:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.