مایلی دوباره علیه دایی: زمین هکتاری گرفته ، مالیات هم نداده

محمد مایلی کهن جواب علی دایی را داد و گفت وارد دعوای او با داور شده چون نمی خواسته بگذارد با این شلوغ بازی ها داور تحت تاثیر قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ محمد مایلی کهن سرمربی صبا که تیمش برد برابر پرسپولیس را در دقیقه 90 از دست داد از تیمش تمجید کرد. او البته از همه  بیشتر از مسئول چمن ورزشگاه یادگار امام قم تشکر کرد که زمین را آماده برای چنین بازی مهمی نگه داشته است و از مسئولان خواست تا به این مسئول پاداش بدهند.

او درباره درگیری حین بازی اش با پرسپولیس هم گفت:«یاد گرفتند با شلوغ کاری داوری ها را تحت تاثیر قرار بدهند. با قهرمانی چه کردند ، در باقی بازی ها چه برخوردی داشتند. فوتبال را کردند میدان جنگ و جالب اینجاست که همه می دانند پای کدام مربی بدنساز در میان است و آن بدنساز کجا می نشیند.»

او سپس تیغ تند انتقادش  از دایی را به سمت نماینده تام الاختیار او می گیرد و دایی را این بار با همراهانش می زند. او خیلی جالب افشاگری می کند و مدعی می شود نزدیکان به دایی ادعای ارتباط با ماوراء الطبیعه را دارند:« اسم کارچاقکن های دورشان را گذاشتند نماینده. هرچه دلشان می خواهد می گویند ، همه جور اعتراضی می کنند و بعد این کارچاقکن ها که نماینده صدای شان می زنند را می فرستند جلو تا مسائل را برای شان جور کنند. این آقایان نماینده ، سالی چقدر درآمد دارند؟ چقدر در سال مالیات می پردازند؟ کسی این ها را پرسیده؟ باز هم می گویند طلبکارند. حتی می گویند ما با ماوراء الطبیعه هم ارتباط داریم! حالا نمی خواهم همه چیز را اینجا بگویم اما اگر لازم شود می گویم کجا 300 میلیون و برای چه کاری و چه کسی گرفتند! 5 میلیارد و 100 میلیون پول گرفتند و حالا می خواهند عفو عمومی هم داده شود. چرا عفو عمومی داده شود؟ هر کسی گناهی کرده باید مشخص شود و با او برخورد کنند . اصلا چرا باید کسی عفو شود وقتی تخلف کرده است؟ این یک تاکتیک است با شلوغ کاری می خواهند داوری ها را به سود خودشان عوض کنند و من این بار نگذاشتم این اتفاق بیفتد. خودشان در اداره مالیات دارند و مالیات نمی دهند و بروید و ببینید چطور هکتار ، هکتار زمین گرفته اند!»

دایی می گوید مایلی کهن درباره مسائلی حرف می زند که ارتباطی به او ندارد و مربی صبا پاسخ می دهد:«من پرسپولیسی ام و دلم برای تیمم می سوزد. این همه بازیکن داشتیم که خیلی های شان به نان شب محتاج ماندند اما از پرسپولیس شکایت نکردند. من چه حرف بدی زدم که ناراحت شدی؟ اینکه گفتم خانه بزرگ داری یا ماشین خوب داری مگر ناراحتی دارد؟ واقعا چرا این آققایان وقتی می بازند این قدر حرف برای گفتن دارند»

او درباره اینکه به دایی حمله کرده است هم پاسخ داد. خبرگزاری فارس در این باره می نویسد:« شما از کجا هستید؟ من درباره حرف شما حرفی ندارم و این تشخیص من بود. من به مربی پرسپولیس حمله کردم. شما حرف نزن (به خبرنگاری که از تهران آمده است) سوال شما کاملا اشتباه بود من به کسی حمله نکردم فیلم‌ها را ببینید. چه کسی به ارکان فوتبال حمله می‌کند. داور گفتید سوت‌های 50 درصدی را به نفع ما زد و در همه جا جانبدارانه حرف می زنید و خدا پدرتان را بیامرزد که نگفتید 60 به 40 است و در همه جا 50 به 50 به سود میزبان سوت می‌زنید و اگر دقت کنید در ورزشگاه آزادی چنین اتفاقی می‌افتد. در آن صحنه آقایان حمله شان به داوری بخاطر آن باخت نبود زمینه ساز برای بازی های بعدی بود.چه موردی بود که در این صحنه بازی دایی به داور اعتراض کرد و 5 صحنه به نفع ما بود که به ضرر ما سوت زدند و این های قهرمانی دیگر به وجود بیاورند که من گفتم مورد دیگری ندارد.»

+38
رأی دهید
-13

تاراز - لیدز - انگلستان
هم تو مایلی کلنگ هم قلعه مرغی هم علی دنبه و علی پش پش دامبولهای بارگاه ولایت هستین که مجلس سلطان را گرم می کنید.مزدوری و خائن بودنتان که معلوم هست.هیچ کس بدون اجازه دولت سپاه و اطلاعات نمی تواند بر نیمکت استقلال و پرسپولیس و تیم ملی بنشیند.پهلوان و ورزشکار واقعی شادروان حجازی بود و الان علی کریمی.
شنبه 13 مهر 1392 - 10:58
دایی جان - والنسیا - اسپانیا
راست میگه این دایی همیشه تمام کاسه کوزه ها را میخاد سر داور بشکونه
شنبه 13 مهر 1392 - 11:37
سيروس كمال - دبى - امارات
مثلث فساد فوتبال ایران (دایی - مایلى کهن - قلعه نوعى) ..
شنبه 13 مهر 1392 - 12:26
طاطا - تهران - ایران
بمیر بابا کم هذیان بگو تعادل نداره مردک
شنبه 13 مهر 1392 - 14:24
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
باز دوباره به این مردک عقیدتی یه تیم دادند !!! بابا بشین مربیگریتو بکن ، مگه فدراسیون دادگاه و تو مدعی العمومی که انگشت تو هر سوراخ کردنیو حق مسلم خودت میدونی ؟؟؟ چه کاره ایی ؟ سر پیازی ته پیازی ، که نخود هر آشی میشی ؟؟؟ اگه دایی بحق یا بناحق داره کاری یا حرفی میزنه در راستای منافع تیمش داره می دون داری میکنه . تو چی ؟؟؟ این مشکیو که تو داری میجنبونی کره ش مال کس دیگست ، عزیز دل برادر ، اخویه مکتبی جناب حاج سید مربی مایلی کهن !!!!
شنبه 13 مهر 1392 - 16:11
sheys - توکیو - ژابن
با اینکه استقلالیم ولی‌ انصافا مرد مثل مایلی‌کهن کم پیدا می‌شه بی‌ ریا و پاک حاجی زنده باشی.
شنبه 13 مهر 1392 - 17:14
raha1984 - هامبورگ - المان
مرده شور ببره همتون رو ! یک مشت دزد عوضی
شنبه 13 مهر 1392 - 18:31
esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. تاراز - لیدز - انگلستان دمت گرم که خوب گفتی‌ با این فوتبال مافیا شون
شنبه 13 مهر 1392 - 19:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.