قلعه نویی:ملت ما هر چه در 90 ببینند را باور می کنند

سرمربی استقلال همچنان تاکید می کند که دربی پایتخت،دیدار خوبی از آب در آمده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛امیر قلعه نویی حرف هایش در کنفرانس خبری را با تسلیت به بازماندگان حادثه تصادف در جاده تهران - قم آغاز کرد و گفت:«قبل از هر چیز می خواهم این حادثه را به خانواده های عزیزانی که دیگر بین ما نیستند تسلیت بگویم.حادثه تلخی بود و خداوند آنها را بیامرزد.»
او سپس به بازی فردا با ذوب آهن اشاره کرد و گفت:«مثل همیشه دیداری سخت با ذوب آهن.من دو سه سالی در اصفهان بوده ام و به همین دلیل این تیم را به خوبی می شناسم.می دانم که آنها خطرناک و زهر دار هستند.در کل آنها با سبک خاصی بازی می کنند و در بازی فردا هم می توانند برای ما مشکل ساز شوند.»
قلعه نویی با اشاره به اینکه از سازمان لیگ خواسته بودند تا به استقلال نگاهی ملی داشته باشند ادامه داد:«ما با تمام شرایط کنار آمده ایم اما باید بگویم که تیم از لحاظ بدنی مشکل دارد.ضمن اینکه بازیکن مصدوم هم داریم و خسرو و هاشم در این بازی هم غایب خواهند بود.احمد جمشیدیان هم به این مسابقه نمی رسد و یقینا بازی سختی خواهیم داشت.»
بازگشت به دربی پایتخت و یک درخواست از رسانه ها به خصوص برنامه نود:«دربی را همه دیدند و آمار می گوید که بازی خوبی انجام شده است.در هر صورت من و دایی تفکرات خاص خودمان را داریم ولی بعضی از کارشناسان و رسانه ها موج سواری نکنند.ملت ما ملتی جوان و احساسی است و هر چیزی که ببیند یا بشنود به ویژه از برنامه‌های معتبری مثل 90 باور می‌کند. همه می‌دانند تیم‌های من به دنبال یک بازی خوب و باکیفیت هستند اما این مسائل حاشیه‌ای اجازه نمی‌دهد فوتبال ما مسیر خود را به سلامت طی کند.»
سرمربی استقلال در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید با توجه به در پیش بودن بازی استقلال و بوریرام آیا از تمام توان خود مقابل ذوب آهن استفاده می کنید یا نه؟ این واکنش را نشان داد:«احتیاط در دستور کار ما نیست و شک نداشته باشید که با تمام قوا مقابل ذوب آهن به میدان خواهیم رفت.هدف ما گرفتن سه امتیاز است و برای رسیدن به آنها نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد.»

+39
رأی دهید
-41

datis - سن دیگو - امریکا
چون سابقه دروغ گویی فردوسی پور خیلی‌ کمتر از تو و امثال تو مثل علی‌ دایی لات هست، همتون یه مشت لته دزدید
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 19:17
amirmontreal - مونتريال - کانادا
نه اقاى مافیایى ، مردم هر چیز رو ببینن باور میکنن. بازى دربى در حد محلات هم نبود
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 19:44
fdsa60 - تهران - ایران
این قلعه نویی دقیقا مثل یک لات بی سروپا میمونه.دیوانه اصلا نمیتونه مثل آدم حرف بزنه
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 20:12
داماهی - بندرعباس - ایران
توودایی هر دو ترسو وبزدل هستید حال بیننده ازاین داربی بهم خورد.
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 20:13
masoud56 - کوالالامپور - مالزی
آقای قلعه نویی بایدم از برنامه نود بترسی . چون دست مافیای فوتبال که تو سردستش هستی رو پیش مردم رو میکنه . مثل قرارداد نیک بخت که شما بخش بیشتری از پولشو به جیب خودت زدی . یا به اراذل اوباشت پول میدی تا مربی تیم حریف رو بهش فحش ناموسی بدن . چرا کسی به خودت فحش نمیده ؟؟؟؟
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 20:52
رجب علی - تگزاس - امریکا
دوستان عزیزم نگید قلعه نوعی بفرمایید گروهبان قندلی واقعا محمد مایلی چه اسم با معنی روش گذاشت
‌چهارشنبه 20 شهريور 1392 - 23:55
metiuk - بردفورد - انگلیس
متا سفانه دوستانی که نظر میدن هیچ علمی‌ از فوتبال ندران فقط به خاطر اینکه امیر قلعه نوعی استقلالیه یه مشت اراجیف سر هم می‌کنن .چه کار مافیای انجام داده آخه یه مثل با مدرک دارید آخه آدمهای بی‌ فرهنگ ..؟
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 00:41
nirvana_s - تهران - ایران
masoud56 - کوالالامپور - مالزی واقعا چطور میتونی خیلی راحت دروغ بگی و به بقیه تهمت بزنی ؟؟!!! فقط کمی خجالت بکش....
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 02:05
nirvana_s - تهران - ایران
باز قلعه نویی حرفی زد و بعضیها به احساس سوزش کردند واقعا دلیل اینهمه کینه و نفرت بعضیها نسبت به افراد موفق رو نمیتونم درک کنم !!!
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 02:09
راهجو - فریدونکنار - ایران
قلعه نویی،فقط یه نفر ازت نترسید و تو هم نمیتونی با آدمات اونو خفش کنی عادل خیلی باشرفتر از توست که نمیذاره قلدرایی مثله تو که خون این فوتبال رو میمکین و زندگی چاپلوسانه و نامردانه خودشونو اینجوری میسازن و پدر و مادر این فوتبالو درآوردن یه نفس راحت بکشی !منکه خداییش قبولش دارم خیلی! هرچند حاشیه سازیاش یکم زیاده و باید تغییری تو برنامش بده
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 08:47
Azade Avare - شیراز - ایران
اوه اوه اوه چه .. سوزی اینجا، اب رو بریزین همونجا که احمقی نژاد گفت
‌پنجشنبه 21 شهريور 1392 - 14:21
habibollah - تهران - ايران
این قلعه مرغی هم چقدرزرمیزنه اه اه
جمعه 22 شهريور 1392 - 05:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.