پرواز مرگبار جوان پاراگلایدرسوار در شهران تهران

دو جوان پاراگلایدرسوار هنگام پرواز در ارتفاعات سایت یک شهران تهران با کوه برخورد کرده و دچار حادثه‌ای مرگبار شدند.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع یک مورد حادثه سقوط از ارتفاع در سایت یک پرواز شهران در ساعت 8:12 صبح امروز ( 17 شهریور) به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه 74 را به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام کرد.

ملکی با بیان اینکه ابتدا گمان می‌شد که این دو فرد همانند حوادث قبلی روی کابل‌های فشار قوی گیر افتاده‌اند، ادامه‌داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد دو جوان پاراگلایدر سوار بعد از پرواز از ارتفاع سقوط کرده و پس از برخورد به کوه در همان محل گیر افتاده‌اند.

وی با اشاره به عملیات آتش‌نشانان برای جان این دو فرد گفت: عوامل آتش‌نشانی دو پاراگلایدر سوار را به پایین منتقل کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که آنان پس از بررسی علائم حیاتی مرگ جوان 23 را تایید و جوان 29 ساله دیگر را که به شدت از ناحیه سر، پا و گردن دچار آسیب‌دیدگی شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

به گفته وی آتش‌نشانان در ساعت 9:20 به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

+78
رأی دهید
-34

ناچار - شیراز - ایران
آخه چرا منفی میدین !!!!!!!!!! خب جوونا باید این مطالب رو بخونن که در ورزشهای سخت بتونن بیشتر ایمنی شون رو رعایت کنن و مراقب خودشون باشن .
‌سه شنبه 19 شهريور 1392 - 18:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.