آمریکا بر سر تقاطع؛ افزایش احتمال تصویب حمله نظامی به سوریه در کنگره

طرحی که در صورت تصویب به باراک اوباما اجازه حمله به سوریه را می‌دهد، احتمالا با کسب اکثریت آرا در کنگره آمریکا به تصویب خواهد رسید. دو تن از نمایندگان شاخص جمهوری‌خواه، موافقت خود با تصمیم اوباما را اعلام کرده‌اند.

گزارش کامل را اینجا بخوانید

+52
رأی دهید
-7

dkdk - اسلیس - دانمارک
این آمریکا خیلی‌ پلید و کثیف است به دلایل قانع کننده.مگر این آمریکا ادعای دمکراسی ندارد؟پس چرا اینقدر بی‌ شرافت است که بخاطر منافع خودش در بعضی‌ کشورها که دمکراسی و آزادی زنان زیر صفر است نه‌ تنها مخالفت نمیکند بلکه روابط نزدیکی دارد؟در عربستان زنان از کوچکترین آزادی برخوردار نیستند.رانندگی برای زنان امکان ندارد.سینما وجود ندارد.کارهای اداری امکان ندارد و آلی اخر.آمریکای لجن چرا با وجود مطلع بودن از حمله شیمیایی صدام خفه خون گرفتی و ۵۰۰۰ زن کودک جوان قتل عام شدند؟!!!ولی حالا جون مردم برات مهم شد؟؟خیلی‌ کلاشید.تًف به شرف نداشته شما کفتارها..
‌چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 05:03
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
آمریکا هیچوقت براى برقرارى دموکراسى و نجات ملتى از دست دیکتاتور به کشورى حمله نکرده. تنها براى حفظ منافع خودش بعنوان بزرگترین قدرت سیاسى نظامى اقتصادى دنیا هرجا ببینه منافعش در خطراست حمله میکنه. گاه بصورت خفیف و از پشت صحنه و گاه آشکارا و از طریق جنگ. حالا اگر این میان ملتى هم از دست دیکتاتورشون خلاص شدن که چه بهتر. هر چیزى بهاء و قیمت خودشو داره. گاهى اشتباه نیست که براى از بین بردن دیکتاتور خون آشامى، دست به دامن آمریکا شد. براى از بین بردن سلول هاى سرطانى هم از متود هاى درمانى استفاده میشه که پدر سیستم دفاعى بدن رو درمیاره. بعضى اوقات لازم است. ولى در مورد سوریه من هیچ گزینه بهترى از اسد نمیبینم. با اینکه دیکتاتوره ولى اگر نباشه، اون مملکت میشه افغانستان دوم. شورشیان چه کسانى هستند؟ باز صد رحمت به اسد.
‌چهارشنبه 13 شهريور 1392 - 16:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.