کلاس بدنسازی به خاطر یک سوال؟!

مایکل، راننده اتوبوس شهری، مثل همیشه اول صبح اتوبوسش را روشن کرد و در مسیر همیشگی شروع به کار کرد. در چند ایستگاه اول همه چیز طبق معمول بود و تعدادی مسافر پیاده می شدند و چند نفر هم سوار می شدند. در ایستگاه بعدی، یک مرد با هیکل بزرگ، قیافه ای خشن و رفتاری عجیب سوار شد او در حالی که به مایکل زل زده بود گفت: «تام هیکل پولی نمی ده!» و رفت و نشست. مایکل که تقریبا ریز جثه بود و آدم ملایمی هم بود چیزی نگفت اما راضی هم نبود.

روز بعد هم دوباره همین اتفاق افتاد و مرد هیکلی سوار شد و با گفتن همان جمله، رفت و روی صندلی نشست. روز بعد و روز بعد....  این اتفاق که به کابوسی برای مایکل تبدیل شده بود خیلی او را آزار می داد. بعد از مدتی مایکل دیگر نمی تواست این موضوع را تحمل کند و باید با او برخورد می کرد. اما چه طوری از پس آن هیکل بر می آمد؟ بنابراین در چند کلاس بدنسازی، کاراته و جودو و ... ثبت نام کرد.

در پایان تابستان، مایکل به اندازه کافی آماده شده بود و اعتماد به نفس لازم را هم پیدا کرده بود. بنابراین روز بعدی که مرد هیکلی سوار اتوبوس شد و گفت: «تام هیکل پولی نمی ده!» مایکل ایستاد، به او زل زد و فریاد زد: «برای چی؟» مرد هیکل با چهره ای متعجب و ترسان گفت: «تام هیکل کارت استفاده رایگان داره.»

+191
رأی دهید
-12

asemanabi1 - اتن - یونان
هههههههههههههههههه چه جالب
یکشنبه 16 تير 1392 - 18:59
behruz22 - لوزان - سویسی
خیلی‌ باحال بود ،مرسی‌
یکشنبه 16 تير 1392 - 19:28
amigo - اکراین - کیف
واقعیت نداشت!روز اول میتونست یه تماس بگیره تام هیکل رو جریمه میکردن.
یکشنبه 16 تير 1392 - 21:38
paksan - آمریکا - آمریکا
در دنیا ندادن پول خدمات بی کلاسی و قفر به حساب می یاد و هیچکس دلش نمی خواد که کسی بهش اعانه بده و اگر هم بگیره به هیچکس نمی گه و این خیلی جالب بود
یکشنبه 16 تير 1392 - 21:51
OnLine. - تهران - ايران
خیلی‌ جالب بود پکیدم از خنده ،تام هیکل اینو از روز اول میگفتی‌ دادا
یکشنبه 16 تير 1392 - 22:11
*Fanoos* - ایران - ایران
لووووول
یکشنبه 16 تير 1392 - 23:36
برجعلی - كلن - المان
آی‌ کیو بعضی‌ از هموطنان عزیز از جانداران تک سلولی کم‌تره که دنبال حقیقت توی داستان طنز می‌گردن و همیشه دنبال مچ گیری می‌گردن ..
دوشنبه 17 تير 1392 - 04:52
baluch m - اسلو - نروژ
یکی‌ از دلایلی که راننده اتوبوس ترسش گرفته بود اینه که راننده اتوبوس یا ایرانی‌ بود یا فارسی بلد بود،چون مسافر هیکلی بود و اسم هیکل هم داشت فکر میکرد ورزش کار هستش.خوب شد که به خیر گذشت.
دوشنبه 17 تير 1392 - 10:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.