ما چقد زود باوریم!

دانشجویی که سال آخر دانشگاه را می گذراند به خاطر پروژه ای که انجام داده بود جایزه اول را گرفت. او در پروژه خود از ۵۰ نفر خواسته بود تا دادخواستی مبنی بر کنترل سخت و یا حذف ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» توسط دولت را امضا کنند و برای این خواسته خود دلایل زیر را عنوان کرده بود:

۱- مقدار زیاد آن باعث عرق کردن زیاد و استفراغ می شود.
۲- یک عنصر اصلی باران اسیدی است.
۳- وقتی به حالت گاز در می آید بسیار سوزاننده است.
۴- استنشاق تصادفی آن باعث مرگ فرد می شود.
۵- باعث فرسایش اجسام می شود.
۶- حتی روی ترمز اتوموبیل ها اثر منفی می گذارد.
۷- حتی در تومورهای سرطانی نیز یافت شده است.

از ۵۰ نفر فوق ۴۳ نفر دادخواست را امضا کردند. ۶ نفر به طور کلی علاقه ای نشان ندادند و اما فقط یک نفر می دانست که ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» در واقع همان آب است!!!

+144
رأی دهید
-7

Rezanl - امستردام - هلند
من چون دیر باور هستم نصف داستان رو باور ندارم, اونجاش که میگید از پنجاه نفر فقط یه نفر فهمیده بوده داستان چیه ! اونم تو دانشگاه , مگر که تو دانشگاه امام صادق اتفاق افتاده باشه !!
‌چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 23:08
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
اینها ساده و زود باور نیستن . اخه وقتی طرف نمیدونه دی هیدروژن چیه چرا باید حرف طرف مقابل رو ندانسته تاید کنن؟ متاسفانه اینها ابله هستند چون تقلید جایگزین تعقل شده اونا به جای فکر و اندیشه تقلید میکنن . مثل ایرانی های شیعه که بجای تحقیق و تفکر در دین از مرجع و اخوند تقلید میکنند اخونده میره تو چاه اینا هم دنبابشن .
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 07:35
عشق من کتاب - حیدرآباد - هند
Rezanl - امستردام - هلند. اگر مسائل سیاسی رو در نظر نگیریم بچه های دانشگاه امام صادق جز بهترین دانشجوهای ایران به لحاظ علمی هستند. تنها دانشگاهی است که دانشجویان ان به دو زبان غیر از فارسی مسلط می شوند. انگلیسی و عربی یا فرانسه و عربی. ولی متاسفانه به لحاظ مسائل سیاسی 80 درصدشون همان کسانی میشوند که حکومت می خواهد نمونه بارزش هم همین جلیلی هستش.
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 09:16
Alexberd - بوداپست - مجارستان
بابا Rezanl - امستردام - هلند، بابا دیر باور!!!!! آن دانشجو من بودم و تحقیقم را در حوزه علمیه قم انجام دادم!!!!
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 09:58
فراوانی - قطر - قطر
اگر این پرسش درحوزه علمیه بوده باشه میشه قبول کرد بشرطی که اون یک نفر را هم بدارند
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 10:30
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
شرمندهگی، من بلافاطله درنگ فهمیدم!!
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 17:11
کبالت - کرج - ایران
چی بود چی گفت یه یکی برا ما بیسواتا توضیحات عرض کنه بلاخره نفهمیدیم باید تیمم کنیم و بجای آب چایی رو با ساندیس دم کنیم یا نه اصلا مرگ بر آب البته بجز آب کر که قدرت خدا اگه سگم توش شنا کنه پاک پاکه.
‌پنجشنبه 23 خرداد 1392 - 19:51
afshinmiauuu - هلسینکی - فنلاند
بعید می‌دونم به تو یکی‌ که سنی وهابی هستی‌H2O هم میگفتند متوجه بشی‌ همون آب هست.چون دانای شما وقتی‌ کولر روشن کردن در غیاب شوهر را حرام می‌کنه فقط به این دلیل که نکنه مرد همسایه از صدای کولر متوجه حضور زن تنها در خانه بشه و بره سراغش...و خیلی‌ از این قبیل فتواها.. شما هم قبول می‌کنید :) و به امثال تو مدرک و بلیت ورود به بهشت را با امضأ خودشان تقدیم میکنند و شما مدرک دریافتی را دو دسته می‌گیرید و بمب به خودتان میبندید و افراد بیگناه را میکشید.. غافل از اینکه به درک میرید نه‌‌ به بهشت :) باز هم میگم سعی‌ نکن اینجا از آب گل‌ آلود ماهی‌ بگیری چون احمقی و نادانی و وحشیگری سنی‌های وهابی بر کسی‌ پوشیده نیست.
جمعه 24 خرداد 1392 - 00:02
exam292 - تهران - ایران
کبالت - کرج - ایران/راستی کامنت بی ربط تو یه بار خودت بخون!!!!
جمعه 24 خرداد 1392 - 04:38
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
afshinmiauuu - هلسینکی - فنلاند تو جرا این همه عصبی هستی رفیق؟ مشکلت جیه ؟ تو مراقب باش به نام صیغه بلای سر اعضای خانوادت نیاد توسط همین اخوندا که سنکشون رو به سینه میزنی. من باهات مشکلی ندارم اما دلم میسوزه برات . جرا برات سخته که ببذیری که مهمترین عاملی که باعث عقب افتادکی ایرانه همین مذهب جعلیه همین مذهب مسخره که 1400ساله دنبال مهدی میکرده که غیبش زده .همین مذهبی که فقط ماتم و کریه و زاری رو بهتون توصیه میکنه
جمعه 24 خرداد 1392 - 20:57
کبالت - کرج - ایران
اگزام-365 ربطش به مربوطشه کبلائی نمیدونی بپرس.
جمعه 24 خرداد 1392 - 22:01
afshinmiauuu - هلسینکی - فنلاند
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی ,همه جای دنیا هرکی‌ با هرکی‌ دوست داشته باشه سکس می‌کنه،ایران هم می‌تونن صیغه یا ازدواج موقت بکنند.حداقلش اینه که بزور و تجاوز کسی‌ با کسی‌ سکس نمی‌کنه.. اما تو مواظب خانوادت باش چون عربهای وهابی و کلا هم مذهب‌هات در کًل دنیا افغانستان،پاکستان،و و.. تجاوز و قتل تو ذاتشون هست،کودک و مرد و زن هم حالیشون نیست.. آره خلاصه خیلی‌ مواظب خودت و خانوادت باش :) دلت برای خودت بسوزه که عقل و هوشت را دربست تقدیم عربهای وهابی کردی و نوکریشون را میکنی‌، من مشکلم اینه که نمی‌خوام یه عرب پرست وهابی،تجزیه طلب، همیشه بیاد اینجا با اهانت به مذهب(شیعه) قشر کثیری از هموطنام و بد و بیراه گفتن به آخوند و ....از آب گل‌ آلود ماهی‌ بگیره، بی‌دین و بی‌ خدا یا اصلا شیطان پرست باش ولی‌ سنی وهابی افراطی نباش! الحق که آفت این. دنیاست.
جمعه 24 خرداد 1392 - 23:23
exam292 - تهران - ایران
کبالت - کرج - ایران/تو بفهمی! کافیه!!
شنبه 25 خرداد 1392 - 16:55
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.