علت مرگ مجری صداوسیما ایست قلبی اعلام شد

خبرگزاری فارس: پدر زنده یاد «نیما نهاوندیان» مجری برنامه های ورزشی شبکه دو سیما علت مرگ فرزندش را ایست قلبی اعلام کرد.

                                                      علت مرگ مجری صداوسیما ایست قلبی اعلام شد

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، برنامه «ورزش از نگاه دو» شب گذشته -9 دی ماه- بخش هایی از برنامه خود را به پخش گفت و گوهایی با خانواده نیما نهاوندیان و ورزشکاران اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، بخشی از این برنامه به گفت و گو با منوچهر نهاوندیان پدر این مجری اختصاص داشت.او در سخنانش درباره مواجهه با مرگ فرزندش گفت: در روزی که فرزندم فوت کرد من به گرگان رفته بودم و اعضای خانواده ام نیز به خانه خاله شان رفته بودند. نیما شب را تنها در خانه مانده بود و وقتی خانواده ام از مهمانی برگشتند با جسد نیما مواجه شدند.

وی ادامه داد: با پزشک خانوادگی مان که از بستگانمان نیز هست، تماس گرفتیم و او پس از معاینه و توجه به این نکته که پشت نیما کبود شده بود، علت مرگ فرزندم را ایست قلبی اعلام کرد.

پدر نیما عنوان داشت: پسرم زمانی که متوجه می شود حال خوبی ندارد برای رفتن به دکتر تلاش می کند از اتاق بیرون بیاید ولی همان جا سرش با جاکفشی برخورد می کند و باعث می شود که فرزندم جان خود را از دست بدهد.

به گزارش فارس، در بخش های دیگری از این گزارش با سینا نهاوندیان برادر نیما نهاوندیان، حمید استیلی، فرزاد حسنی، عادل فردوسی پور، پیمان یوسفی، یوسف کرمی و چند تن دیگر از ورزشکاران و دوستان و همکاران زنده یاد نیما نهاوندیان مصاحبه هایی انجام شده بود که در بیشتر این گفت و گو ها بر صراحت بیان و بی پروایی نهاوندیان در طرح مسائل ورزشی تاکید شده بود.

در برنامه شب گذشته، مجری برنامه به احترام «نیما نهاوندیان» روی صندلی مجری ننشست و برنامه را به صورت ایستاده اجرا کرد.

+62
رأی دهید
-11

Roya.m - سن دیه گو - امریکا
روحت شاد،کی بشه خامنه یی ایست قلبی کنه
یکشنبه 10 دي 1391 - 11:45
*Fanoos* - ایران - ایران
خداوند رحمان رحمتش کند و به بازماندگانش صبر عنایت نماید.همه از هر قشر و جامعه ای روزی میروند.دیر یا زود بالاخره میروند.پولدار و فقیر و قوی و ضعیف و هنر مند و معلم و کاسب و ......... روزی میروند.همه این را میدانیم ولی لحظه ای فکر نمیکنیم که ما که میرویم دیگر در این چند روز زندگی چرا غم و چرا سرگردانی و چرا جنگ و چرا کینه و چرا جنایت و چرا حسد و چرا.......هزاران چرا . لحطه ای فکر نمیکنیم . خدا رحمتش کند.
یکشنبه 10 دي 1391 - 19:36
yashainiran - ایران - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران. چه عارفانه کامنتت را نوشته ای! خیلی وقته ازتون سراغ ندارم این روزهاسرت خیلی شلوغه امیدوارم موفق و سرزنده باشی Godwilling
یکشنبه 10 دي 1391 - 22:40
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.