مرگ انسانیت در جمهوری اسلامی

در روزهای گذشته مصاحبه ای با رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، شخصی به نام عزیزی، منتشر گردید[1] که خواندن این مصاحبه نشان می دهد چه موجوداتی و با چه تفکراتی امروز بر مسند قدرت در ایران تکیه زده اند و تا چه اندازه از اخلاق و منش انسانی دورند. محور مصاحبه سعید مرتضوی است و تبرئه کردن او از اتهامات کهریزک. عزیزی با خونسردی یک جانی و قاتل بالفطره درباره کشته شدگان کهریزک سخن می گوید. در نگاه او سعید مرتضوی با تصمیماتی که در آن روز گرفت نظام و ایران را  حفظ کرده و نجات داده است! جامعه هم هزینه های این کار را باید بپردازد!!!!

این سخنان یکی از کسانی است که با رای مردم به مجلس شورا رفته و اکنون نقاب از چهره برمی دارد. تنها تفاوت عزیزی نماینده مجلس با بقیه سران جمهوری اسلامی در آن است که آنها می کوشند تا جنایات و افکار پلید خود را پنهان کنند و چون جناب ایشان پرده دری نمی نمایند. خواندن این مصاحبه یک بار دیگر نشان می دهد در جمهوری اسلامی جان انسان و انسانیت تا چه اندازه بی ارزش است و مدعیان حکومت عدل تا چه پایه از اصول اولیه انسانی  دور و بی نصیبند.

بهروز بهبودی
www.bbehbudi.com
contact@bbehbudi.com

مصاحبه هایی از این دست که البته در جمهوری اسلامی به وفور دیده می شود، آشکار می سازد چرا و چگونه این نظام در طول سی  و چند سال گذشته به راحتی آدم ها را به کام مرگ کشانده است. این طبیعت نظام جمهوری اسلامی است و به سبب همین طبیعت، عملکردش محدود به داخل کشور نمانده و نمی ماند. سال هاست که جمهوری اسلامی به حذف بی سر و صدای مخالفان خود در داخل و خارج از کشور مشغول بوده و فراتر از آن با دخالت در امور کشورهایی چون افغانستان، عراق، لبنان، سوریه و... جنایات خود را ادامه داده است.

امروز مدت ها از کمک های جمهوری اسلامی به نظام بعثی بشار اسد می گذرد، کمک هایی که باعث کشته شدن تعداد بیشماری از زنان و کودکان بی دفاع سوریه شده است. در همه این مدت هم توجیه سران ایران، آن بوده که حکومت بشار اسد، در خط مقدم مقاومت قرار دارد وتضعیف آن به منزله تضعیف مقاومت در برابر اسرائیل است. چنانکه ملاحظه می شود استدلال، استدلالی از جنس سخن عزیزی، نماینده مجلس ایران در ابتدای همین مقاله است. در این توجیه هم بی اعتنایی به جان انسان ها برای هدف دولتمردان، دیده می شود. بهانه سران ایران برای حفظ اسد آن است که با وجود دولت بعثی، می توان به گروه هایی چون حماس، جهاد و حزب الله کمک رساند تا در برابر اسرائیل از فلسطینی ها دفاع کنند.

در نگاه دولتمردان ایران برای اینکه عده ای در فلسطین کشته نشوند، باید عده ای حتی بیشتر در سوریه کشته بشوند و کسی از آقایان نمی پرسد چرا خون برخی نسبت به برخی دیگر رنگین تر است؟ آیا کشتارهای اسد در طول حدود دو سال گذشته بیشتر از کشتار فلسطینیان در بیش از ده سال گذشته نبوده است؟ اساسا چرا مردم سوریه باید تاوان مردم فلسطین را بدهند و چه کسی ، در کجا و اصلا به چه حقی چنین تصمیمی را برای مردم سوریه گرفته است؟ چگونه می توان به بهانه حمایت از فلسطینی ها از یک نظام جنایتکار حمایت کرد و مردم آن کشور را در برابر تیغ قرار داد؟ بی شک جنایتکاران جمهوری اسلامی هیچ پاسخی برای این پرسش ها ندارند زیرا در نگاه آنها انسان و انسانیت هیچ ارزشی ندارد. آنها موجودیت خود را در همین بی اعتنایی به انسان و انسانیت می بینند. اگر روزی میان اسرائیل و فلسطین صلحی اتفاق بیفتد، یکی از کارشکنان آن هنگامه، همین جمهوری اسلامی خواهد بود چنانکه در طول سال های گذشته هم از دست یابی مردم فلسطین به یک صلح پایدار جلوگیری کرده است.

دولتمردان ایران این رویه را در داخل هم دنبال می کنند و همواره مردم ایران و نیازهایشان را فدای اهداف شیطانی و غیر انسانی خود کرده و می کنند. برای نمونه محمود احمدی نژاد که در ماجرای آتش سوزی مدرسه ای در شین آباد سکوت کامل اختیار و وزیر آموزش و پرورش خود را در میدان بی حیایی افسار گسیخته رها کرده بود، در کشتار دانش آموزان آمریکایی پیام تسلیت صادر کرد تا به دشمن دیرینه اش نشان دهد که مشکلات در آمریکا هم کم نیست. در واقع پیام تسلیت احمدی نژاد نه پیام تسلیت که گونه ای شکلک در آوردن کودکانه برای نشان دادن نقطه ضعف حریف بود و چقدر کسی باید حقیر باشد که در مصیبت های دیگران به آنها بخندد و نمک بر زخمشان بپاشد!

با همه این احوال روزگار کوتوله ها و حقیران، رو به پایان است. بی شک سردمداران جمهوری اسلامی نمی توانند برای همیشه باد بکارند و نتیجه اش را نبینند. حاصل این کاشته ها تندبادی است که دودمان جمهوری اسلامی را به فنا خواهد داد و این سرنوشت همه دیکتاتورهای تاریخ است.

امروز جمهوری اسلامی علاوه بر تفرقه افکنی میان شیعیان و سنیان پا را از این حد فراتر گذاشته و دنیا را به جنگ تهدید می کند. سیاست های غیر انسانی این نظام که هیچ عزت و آبرویی برای ایرانی در دنیا نگذاشته، آنها را در معرض انواع ناملایمات قرار داده است. با این همه امثال سردار فیروزآبادی دم از جنگ جهانی سوم می زنند، بدون آنکه بفهمند و بدانند چه نتیجه ای از آن حاصل خواهد شد. چنانکه آمد جان و مال ایرانی در نگاه این انسان نماها هیچ ارزشی ندارد، آنها اهدافی دارند و از آنجایی که عده ای در سی سال پیش از این فریب خورده و به جمهوری اسلامی آری گفتند، هزینه های این آری را نسل های بعد باید بپردازند. پیاده شدن اهداف غیرانسانی این نظام هزینه هایی دارد، همچنانکه بودن آن هزینه هایی دارد و مردم آری گفته به این نظامباید هزینه آن را بپردازند.

امروز همان نسلی که به این سرطان منطقه آری گفت از کرده پشیمان است. حاصل جمهوری اسلامی در همه این سال ها، شکنجه، حذف و نابودی مخالفان داخلی و خارجی، حمایت از گروه های تروریستی و دخالت در امور کشورهای مسلمان و تفرقه افکنی میان شیعه و سنی بوده است. محصول این همه، ویرانی، نابودی، فلاکت، فقر، نابسامانی، آشفتگی و بی قانونی بوده است. محصول تمام این کاشته ها تندبادی است که به ایران هم خواهد رسید. نسیم بهار عربی که به ایران برسد به تندباد تبدیل خواهد شد و این تندباد دیر یا زود پس از سوریه به ایران خواهد رسید. آب ها که از آسیاب بیفتد، و غبارها که بنشیند خورشید دموکراسی در آسمان ایران نیز تابیدن خواهد گرفت هرچند شب پره ها را با خورشید دشمنی باشد.
 

[1] این مصاحبه در نشانی زیر قابل دسترس است: https://baztab.net/fa/news/19720

+768
رأی دهید
-96

monsefi - تهران - ایران
اگر کسی کمی انصاف داشته باشد می بیند در طول تاریخ جمهوری اسلامی همواره به آن حمله شده و ایران از خود دفاع کرده است. در جریان سوریه هم کشورهای غربی با دخالت در امور سوریه و دادن سلاح این کشور را به جنگ داخلی کشانده اند. و نویسنده به یک ملت که به نظام رای داده اند توهین کرده و آنها را فریب خورده می داند این واقعا بی انصافی است. چگونه است که ما خود را عقل کل می دانیم و بقیه را نادان. نکند نادانی از خود ماست.
دوشنبه 4 دی 1391 - 16:17
habilian - قم - ایران
شما باید آرزوی دموکراسی آمریکایی رو تو این مملکت به گور ببرید. آره ، حتما منتظر بمونید تا دوباره سلطنت طلب و منافق تو ایران به قدرت برسند. اینجاس که میگن زپلشک
دوشنبه 4 دی 1391 - 16:36
shima-irani - گلاسکو - اسکاتلند
به امید انروز که ازادی و دموکراسی در ایران ما هم برقرار شود اما بهار دموکراسی مانند بهار طبیعت خود به خود نمی اید و بدست اوردن بهار ازادی بنا به اراده ما ادمیان است .
دوشنبه 4 دی 1391 - 17:06
m.noor - شارجه - امارات
با درود.دوست عزیز بیصبرانه منتظر طوفان هستم و تفنگ‌هایم را پر از فشنگ برای خالی‌ کردن بر فرق سر بی‌ مغز مزدوران ولایت.م.ن
دوشنبه 4 دی 1391 - 17:16
amirlopez31 - برن - سوییس
....به اون خاک ان پرور شهرت (قم)
دوشنبه 4 دی 1391 - 17:57
bkherebati - پونا - هندوستان
monsefiتهران. ایران-شما یک موشت انگل و جیره خوار این حکومت پست و انگل کره زمین هستید و از همه مهمتر یا کور هستید یا واقعا خودتان را زدید به کوری البته برای تمام مردم ایران مشخص است که شماهای خود فروخته جیره خوار هستید چون مشخص است حرفه شما همین است که بشینید ببینید کی درمورد حکومت جهل وجونون حقیقت را می گوید و شماها اولین کسانی هستید که کامنت می گزارید .وای از زمانیکه حکومت بدست صاحبان اصلی برسد.و شماها سوراخ موش می خرید.وخدا به شماها رحم کند.
دوشنبه 4 دی 1391 - 17:56
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
جالب اینجاست که برخی از خدمتکاران و مزدوران دیروزی رژیم فاشیستی ملاها تازه دارند به خریت اسلام سیاسی خود که حکومتی ضد آزادی و ضد دمکراسی است پی میبرند که یک نمونه اش را برایتان میاورم.حرف وزیر مسلمان در حکومت اسلامی! " آقای مهاجرانی مدعی شد:حکومت دینی یعنی سلب آزادی.جام جم آنلاین ( بتاریخ امروز ): وزیر فرهنگ دولت اصلاحات در مقاله‌ای که در پایگاه اینترنتی روزنامه الشرق الاوسط چاپ شد نوشت: همه حکومتهای دینی سرانجام به سلب آزادی، عدالت و سعادت بشریت منتهی می‌شوند!سوال اصلی این است که چگونه اسلام سیاسی می‌تواند بحران ایران(!) و مصر را حل کند؟ به عبارت دیگر آیا اسلام سیاسی راه حل است؟ در تاریخ مسیحیت و یهودیت زمانی که دین با سیاست در هم آمیخت، آزادی، عدالت و سعادت رخت بر بست. همه حکومتهای دینی سرانجام به سلب آزادی، عدالت و سعادت بشریت منتهی می‌شوند. "!!! حرفهایش را فقط میشود تایید کرد! چیزی که هم ما مخالفین رژیم فاشیستی ملاها همیشه گفتیم و میگوییم و خواهیم گفت. اسلام که دیگر دین فاشیستی و بدتر از هر غده سرطانی برای هر جامعه ای است و بسیار خطرناک!!
دوشنبه 4 دی 1391 - 18:02
vesna - مسکو - روسیه
monsefi - تهران - ایران,habilian - قم - ایران. شما نادانهای بی عقل چه به نظر دادن.میخواین بگین که شما هستید.هه هه هه هه برید ساندیستون را بخورید.به امید روزی که شما را بالای طناب دار ببینمیتون .
دوشنبه 4 دی 1391 - 18:13
kobalt - کرج - ایران
چه نظامی که پایه هایه آن استوار نمی ماند الا به خون و کسی حامی آن نباشد الا جانی ومجنون
دوشنبه 4 دی 1391 - 18:16
baas - روتردام - هلند
کمی انصاف داشته باشید !!!!! ساندیس بنوشید و دعا بجان روحانییت کنید!!!!!!!!!!!
دوشنبه 4 دی 1391 - 18:23
javadrezazadeh - ارومیه - ایران
تنهال جمله ای که میتونم بگم اینه حکومت با ظلم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 4 دی 1391 - 20:33
garmsari - یورک - بریتانیا
ریشه این اخوندها را باید از بن کند تا نسلهاى اینده مثل ما تاوان بس ندهد.یک مشت دجال که به نام خدا ،مردم را از دین متنفر کردند.
دوشنبه 4 دی 1391 - 21:18
perser68 - فلوریدا - امریکا
ننگ به رژیم کثافت اسلامی آخوندی فاشیستی آدم خور خامنه‌ای نکبت و مزدوران ذوب شده در تعفن ولایت!
دوشنبه 4 دی 1391 - 23:01
anty mola - اربیل - عراق
امروز برای جامعه جهانی اسلام بزرگترین خطر به شمار میاید ،همچنانکه کشورهای اسلام زده مانند ایران ،افغانستان ،پاکستان و .. با فساد و تباهی ،جنگ و جنایت و عقبماندگی و حماقت درگیرند،اسلام در برابر تکنولوژی درمانده شده است همه هیاهوی اسلامیها فریاد و ناله های قبل از مرگ میباشد مرگ و نابودی این دین ویرانگر نزدیک است ........................
دوشنبه 4 دی 1391 - 22:51
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
هرچی حکومت اسلامی قوی تر فساد بیشتر.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 00:49
perser68 - فلوریدا - امریکا
habilianق م ایران_monsefiتهران ایران. گنده تر از شما‌ها پذیرفتن که غلط کردن و یه چیزی هم روش خوردن،شما‌ها هنوز تو خواب خرگوشی بسر میبرین!؟
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 02:45
monsefi - تهران - ایران
اگر کسی منطق داشته باشد بیشتر سعی می کند تا افکار خود را اثبات کند نه اینکه دیگران را نفی کند و به آنها ناسزا بگوید. کسانی که دارای افکار منجمد داشته باشند نمی توانند خوب فکر کنند و تجزیه و تحلیل درستی از اوضاع اطراف خود داشته باشند و نظریات آنها نیز قابل اعتنا نیست. بنابراین اول تعصب را به کنار بگذارید و با انصاف و رجوع به فطرت خود نظر دهید.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 05:39
برای رهایی - ایران - ایران
. ز تقلید تو این وطن خوار شد . یکی مزبله پر ز ادبار شد . برای بهشتی که طالب تویی . کهن ملتی در جهان زار شد . به فرمان الله و شیخ و فقیه . تباهی فزون گشت و بسیار شد . ز فتوای شیخان و تقلید تو . تبه روزگاری پدیدار شد . فرو بسته شد فصل آزادگی . هنرور بسی زینت دار شد . نگونسار فرهنگ و اخلاق و علم . جهالت و ظلمت سپهدار شد . سراسر یکی بند و زندان وطن . مخالف هر آن کو گرفتار شد . چو عین القضات و چو حلاج گرد . به مسلخ هزاران نگونسار شد . بشد بانوی شهر ایران اسیر . اجل ناجی طفل بیمار شد . بمُرد صنعت و کارگر شد ذلیل . به نفع فقیه ثروت انبار شد . مصیبت کشید برزگر خشک زمین . به جنگل خداوند تبردار شد . نمانده رمق بهر مردم و خاک . لگد مال مردم وطن خوار شد
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 05:43
nashmeili - آمستردام - هلند
monsefi - تهران - ایران / habilian - قم - ایران / شما اراذل و اوباش چطور وارد این سایت شدید.حتما از فیلتر رهبری استفاده کردید مزدورها ؟؟؟؟؟!!!! بزودی خامنه ای جنایتکار به سرنوشت قذافی دچار خواهد شد.لعنت بر جمهوری اسلامی و لعنت بر شما مزدورها
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 07:42
antikaselis - اصفهان - ایران
اولا که آقای عزیزی استاد و همکار من بود و اخلاق و منشی که ایشان دارند در هیج کجای جهان پیدا نمیشود.دوما بازهم که دروغگوییها و تحلیلهای این شخص بیسواد را نوشتید؟آیا دیگر بس نیست؟ تا کی مردم ایران را نفهم فرض میکنید؟مردم غزه و سوریه چه ربطی به هم دارند؟ چه کسی گفته جمهوری اسلامی به فکر سوریه نیست و فقط به فکر فلسطین است؟این شخص بهروز بهبودی ( که بعید میدانم سواد بیشتر از پنجم دبستان داشته باشد) آیا نمیتواند باور کند که جانیتر و خطرناکتر از دولت و مردم امریکا ( با داشتن هزاران بمب اتم و سابقه استفاده از آنها و سابقه حمله به بیش از 120 کشور دنیا) در جهان نیست؟ ..
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:37
antikaselis - اصفهان - ایران
amirlopez31 - برن - سوییس-شمایی که از ایران فرار کردید چرا به یکی از شهرهای ایران توهین میکنید؟آیا شما با این اوصاف صلاحیت اظهار نظر در مورد ایران و حکومت ایران را دارید؟آیا تمام کسانی که خارج هستند اخلاق و منششان همچون شماست؟اگر چنین منش و رفتاری برای ایران و ایرانی میخواهید مرده شور این منش و اخلاق را ببرن.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:41
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-نمیدانم چرا 24 ساعته تو این سایت افتاده اید؟آیا از جایی جیره میگیرید؟ نمیدانم.ضمن اینکه اظهار نظر یک مسئول خود فروخته منعکس کننده نظر کل نیست و دین اسلام قابل قیاس با یهودیت و مسیحیت نیست.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:44
antikaselis - اصفهان - ایران
perser68 - فلوریدا - امریکا-بازهم که پیدات شد؟ جز فحش چیز دیگری بلد نیستی؟ تو امریکا نکنه همش فحش میخوری عقده ای شده میای اینجا خودتو خالی میکنی؟
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:46
antikaselis - اصفهان - ایران
anty mola - اربیل - عراق-چه کسی گفته مرگ اسلام نزدیک است؟اسلام هم گذشته درخشانی دارد(تمدن پرشکوه اسلامی)-هم درحال حرفی برای گفتن دارد(ایستادگی در برابر زور و آدمکشی امریکا)-و هم آینده سبز دارد(ظهور حضرت مهدی عج ).بدرود
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 11:48
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
antikaselis - اصفهان - ایران. آنقدر منتظر امام ته چاهی باشید که جانتان در آید!!!!!وقتی‌ عقل نباشد منتظر یک چاه فاضلاب میمانید!! کاسه لیسی ملای صد پدر و دین ایران بر با دده را بکن تا جانت درآید حیف نون!
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 13:01
garmsari - یورک - بریتانیا
سلام به همه دوستان. من عضو جدید هستم.
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 18:39
anty mola - اربیل - عراق
antikaselis-اصفهان-- شما از کدام تمدن اسلامی حرف میزنید ،بعد از١٤٠٠ سال تمام کشورهای اسلامی از درست کردن سوزن برای دوختن لباس هم عاجزند بیچاره تو از تمدن با شکوه حرف میزنی ،اگر مظاهر تکنولوژی را از این کشورها بگیرند برمیگردند به عصر حجر ، خاک برسر بیمختان با این دین احمق پرور که بجز فلاکت و فساد و تباهی دستاوردی برای جامعه انسانی نداشته و نخواهد داشت ..................
‌سه شنبه 5 دي 1391 - 22:50
ايدين - کرج - ایران
مردم ایران نفهم نیستند یه سری ساندیسی کله پوک ونفهم پاچه خوار دستمال بدست که تو ایران هستند که جلوی دموکراسی و ازادی رو گرفتن!!!اقایان که ادعا میکنید همه طرفدار شما هستن یه بار دیگه رای بگیرید!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 02:53
perser68 - فلوریدا - امریکا
kase lisاصفهان ایران. salmonelaدیروز،کاسه لیس امروز،من همیشه اینجا هستم و نفرت خودم رو از جمهوری کثافت اسلامی متحجّر فاشیستی آدم خور برات هر روز مینویسم!!!!آره،همینه که هست،اگه رو گلوت گیر میکنه یه مقدار شرم و حیا می‌خواد و صداقت که تو نداری و نگران اسلام بر با د رفته هستی‌!!!تو این خیال باش!اسلامت رو تو و رهبر کثافت تو خامنه‌ای نکبت به با د دادین!!!دیگه چیزی از اسلام قرون وسطایی شما دزدان سر گردنه نمونده که اینجا سینه چاک می‌کنین!اینم برای اطلاع تو، شما‌ها در نزد مردم آمریکا جزو آدم‌های مریض و بیمار به حساب میاید که تکلیفتون روشنه و براتون یه دسته تره هم خورد نمیکنن!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:02
perser68 - فلوریدا - امریکا
garmsariیورک_بریتانیا. خوش اومدی
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 05:57
مژگان ملكي - تورنتو - کانادا
مرگ بر دیکتاتور و حامیانش
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:00
real_soltan - مشهد - ایران
به امید نابودی تمامی آخوندها . سرزمین عزیزم ایران تو را همچون گذشته پارس میخوانم چرا که نام فارس ریشه در فرهنگ عرب زادگانی چون خمینی و خامنه ای دارد .عرب زادگان بدانند دوره انان به پایان رسیده
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 11:55
antikaselis - اصفهان - ایران
perser68 - فلوریدا - امریکا--خوبه خوبه داری راه میفتی . بعدش این جملت خیلی جالب بود :"شما‌ها در نزد مردم آمریکا جزو آدم‌های مریض و بیمار به حساب میاید که تکلیفتون روشنه و براتون یه دسته تره هم خورد نمیکنن!" با این جمله فهمیدم دردتان چیست.آیا شرم و حیا نداری؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:20
antikaselis - اصفهان - ایران
anty mola - اربیل - عراق - چرا سفسطه میکنی؟ شکوه تمدن اسلامی را هیچ جای دنیا نمیتوان پیدا کرد.از اورتودنسی گرفته تا ساخت میل لنگ توسط برادران بنوموسی و جراحی پیشرفته چشم توسط ابن حیثم (Alhazen) و محاسبه معادلات درجه دو و سه توسط خوارزمی (Algorithm) و محاسبه ی 17 رقم عدد پی توسط غیاث الدین جمشید کاشانی و .. بازم بگم؟ تا کی میخواهید حقایق را پنهان کنید؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 13:16
piki82 - تورین - ایتالیا
antikaselis - اصفهان - ایران. kase lis حالمون رو بهم نزن با مذخرفاتت...برو بشین همون ساندیس و کاسه ت رو بلیس...
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 14:29
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
-antikselisاصفهان‌-ایران شما میتونی یک کشور اسلامی با تمدن نام ببری؟تمدن با شکوه اسلامی کی‌ بوده؟نکنه امپراتوری عثمانی رو میگی‌ که جز کشت و کشتار چیزی نمیدونستد
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 15:03
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
perser68- فلوریدا- آمریکا- دوست عزیز تازه یکسری نامهای کاربری این کاسه لیس از اصفهان را جا انداختی! من در کامنتهای قبلی هم افشاگری کردم که با مقایسه سبک نوشتن و محتویات احمقانه در پشت این نام کاربری یک زن بسیجی است که بخیال خودش ارتش سایبری یک نفره راه انداخته مثلاً برای مبارزه با ایرانیهای خارجه نشین مخالف رژیم فاشیستی ملاها! حالا بهتره که بدانید نامهای کاربری دیگر مثل exame292-تهران- ایران و Anti.us ، ( آنتی کافر )Antikafar ، ارتش یکنفره - یاس آبی ، دانیال نبی ، پرشن اسپایدر و برخی نامهای کاربری دیگر پشت همین آنتی کاسه لیس مخفی شدند که من مچش را سر بحث موضوع میکروبیولوژی گرفتم که با نام سالمونلا (نوعی باکتری عامل اسهال ) خودش را معرفی کرده بود و کلی ادعا داشت. به مسئولین این سایت هم چند بار تذکر دادم ولی چون این مزدور رژیم از چند کامپیوتر و با پروکسی آی دی خودش را گویا مخفی میکند و غیره امکانات را داره از مسدود کردن آی دی اش در مانده اند. ادامه در 2
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 16:57
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
( 2 )-perser68- به کاسه لیس اینرا چند بار نوشتم و تایید کرد که مزدور رژیم ملاهاست. ملازاده یا زن ملائی باید باشد و شاید هم از خانواده شهیدیست که بهش وعده پاداشت پول و سفر حج یا کربلا و غیره دادند و گذشته از این ده ها بنیاد و سازمان بدستور دفتر خامنه ای درست شده با میلیونها دلار پول نفت برای حمایت کارهای مبارزه و نفوذی و حضور اینترنتی نوکران رژیم در سایتهای مخالفان. قبلاً در کامنتهایم اسم این بنیادها را آوردم که برای حمایت مالی ساندیسخورها و مزدوران رژیم درست شدند. حالا اسمهای کاربرهای مختلف را که در بالا نام بردم به جستجوگر این سایت سمت راست پایین بدهید تا همه کامنتهای جمع شده توسط کاربرهای نامبرده را با هم مقایسه کنید و پی ببرید که آیا از سبک نگارش و محتوایشان همه مال همین آنتی کاسه لیس از اصفهان است یا نه؟ آنوقت این مزدور به من تهمت میزند که 24 ساعت در این سایت هستم و از جائی مزد میگیرم. ببینید چقدر ....... است خب اگر خودش 24 ساعت در این سایت پرسه نزند و کنترل نکند از کجا میداند که من 24 ساعت در اینجا افتادم؟ این حرف.... هم مثل صدها تهمتهای بیجا و بیشرمانه این بسیجی زن است!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:27
antikaselis - اصفهان - ایران
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان-هر وقت تفاوت تمدن و امپراتوری را یادگرفتی اونوقت بیا نظر بده.تمدن چیزی جدا از حکومت است.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:37
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-من همین جا از مدیر سایت میخوام همینجا اگر چیزی هست بگه.من قبلا نام کاربریم چیز دیگری بود که عوضش کردم وبارها در نظرها اعلام کردم و از طریق پیام خصوصی برای مدیر سایت اعلام کردم.بعدش اینکه من زن نیستم و چیزهایی مثل ساندیس و .. زیبنده خود شماست.من وقتی خسته از بخش میام پاویون، میشینم پا لپتاپ خبرا این سایتا میخونم و هیچ کاری به بسیج و سپاه سایبری ندارم.بدرود
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 17:41
nashmeili - آمستردام - هلند
تا آخوند کفن نشود , این وطن وطن نشود.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 19:43
kobalt - کرج - ایران
علت اینکه اکثر نظرات برودران جان نثار و در خط وخطوط نظام مشابه است اینست که همه از یک کودابه مسموم جارین بر ایشان خرده مگیرید که طوطی صفتان پس پرده اند وهرچه استاد ازل گفت بگو میگویند بگذارید شاد باشند .رهایشان کنید که شادمانه وشاکر به درگاه استاد سجده برند.وبه ارگاسم ذهنی خود برسند.
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 21:26
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
Antikaselis کاسه لیس- اصفهان- ایران- میگن دروغگو کم حافظه است و حالا مثل تو کم عقل هم است. ببینید که زمان کامنت من17:37 که زیرش نوشته و کامنت جواب تو به من 17:41 است یعنی بعد از 4 دقیقه اینقدر کوتاه!!! حالا چه کسی مثل تو 24 ساعت توی این سایت پرسه میزنه و کنترل میکند ببیند چه کسی چی نوشته؟ من یا تو ؟ عجیبه که اینقدر سریع عکس العمل نشان دادی؟ چونکه معمولاً بعد از ارسال کامنت تا در سایت گذاشتن کمی طول میکشد. نکند رژیم فاشیستی ملاها یک سیستم ماهواره ای در خانه ات یا محل کارت نصب کرده یا در خط ارتباطی این سایت ایرانیان یو.کی. با کاربرهایش نفوذ کرده توسط سازمان اطلاعات ایران یا مراکز جاسوسی رژیم در خارج که معمولاً سفارتخانه هایش است؟ کار لوله کشی ساندیس به خانه ات یا به محل کارت در قسمت اطلاعات و جاسوسی سپاه مزدوران تمام شد یا ادامه دارد؟ برو کمی شرم و حیا کن که از چنین رژیم جنایتکار ضد ایرانی حمایت میکنی. معلومه پول و پله خوبی بهت میرسد ولی مطمئن باش عمر رژیم فاشیستی ملاها زیاد طول نمیکشد و در مغازه جیره خواری تو هم تخته میشود!
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 22:27
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-من چه میدانم چرا اینقدر سریع نظرم منتشر میشود؟
‌چهارشنبه 6 دي 1391 - 23:15
perser68 - فلوریدا - امریکا
حقیقتجو_دوسلدورف_آلمان. دوست گرامی‌،متشکرم از توضیحات مفصل و کاملت و صد البته درست.وقتی‌ مطالب شما رو خوندم احساس کردم طرف باید چه آدم بی‌چاره‌ای باشه که اینقدر به در و تخته میکوبه و دلم به حالش سوخت. من به جای این موجود بودم دیگه اینجا پیدام نمی‌شد ولی‌۳۳سال شگرد این بوقلمون صفت هاست که تونستن اسلام فاشیستی قرون وسطایی رو سر پا نگه‌دارن،ولی‌ هر آدم منصفی به مرگ این رژیم آدم کش باور داره!درود بر تو و پیروز مردم رنج کشیده ایران!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 00:33
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
antikaselis - اصفهان - ایران. کاسه لیس علی گدا؟! از کدام بخش به پاویون میایی؟! احتمالا از بخش مجانین فرار میکنی و پشت لپ تاپ رییس بخش بیماران روانی می نشینی و هذیانهایت را ردیف میکنی! این تمدن پر شکوه اسلامی که گفتی در کجای کره زمین مستقر است و کدام کشورها را شامل میشود که کسی از وجود آن مطلع نیست؟! شاید مثل قاره گم شده آتلانتیس است یا شاید مثل امام غایب آغا مهدی فراری است که رفته که بیاد! بعد هم از کی تا حالا شما دانشمندان را به اسلام چسبانده اید؟! بعد هم چرا آدرس پشت کوه میدهی؟! آمریکا با 400 سال تمدن آقای دنیاست و یک میلیارد مسلمان با 1400 سال تاریخ جزو گدا ترین و بی تمدن ترین مردمان عالم هستند که نامشان با تروریسم عجین شده! تمام تمدن شما شکم و زیر شکم است و گرنه از دل این نکبت اسلامی که علم بیرون نمیزند! از کوزه همان برون تراود که در اوست! ببینم تو ذاتا اشکال مغزی داری یا خودت را به نفهمی میزنی؟! در ضمن معلوم است کسی نمی آید بگوید من سایبری هستم پروفسور گیجشتاین! دم خروس از زیر عبای نوکری ات پیداست! حالا برگرد توی بخش داروهایت رو بخور که دیر شده و مغزت دارد حباب میترکاند!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 01:17
perser68 - فلوریدا - امریکا
kaselisاصفهان ایران. شما مشکلت نداشتن صداقته!شما با خودت هم نمیتونی کنار بیایی!با یه حساب سر انگشتی و دیدن رای‌های مثبت میشه خیلی‌ راحت تشخیص داد که تفکرات در به داغون تو و امثال تو به کجا داره ختم میشه!درد من و مشکل من هم تو و امثال تو هستن که چشم و گوش بسته با تصورات قرون وسطایی میخواین جامعه ایرانی‌ رو بسازین و گوشتون هم بده کار نیست و دو حالت بیشتر نداره یا خودتون در این گندابی که ساختین غرق خواهید شد و یا متاسفانه کشور ایران رو به با د میدین،اگر واقعا کاره‌ای هستین و نه یه بوقلمون صفت!!! که امید دارم اتفاق دومی نیفته،اگر چه که چیزی از ایران آباد نمونده و هر چه هست خرابه!شما انتظار داری که من اینجا چی‌ بنویسم؟؟؟یه خبر مثبت میبینم یا میشنوم که بیام از آخوند جماعت دزد فاسد رمال تشکر کنم!؟هنوز فرصت دارید که به درمان خودتون بپردازین و با مردم بلا دیده ایرانی‌ همراه بشین !!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 01:09
m_h_gol - تهران - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا >> حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان >> ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه >> perser68 - فلوریدا - امریکا >> عزیزان من از کامنت های پربار شما واقعا لذت می برم . هیچ ساندیس خوری نمی تونه در مقابل شما عزیزان دوام بیاره مخصوصا اون بسیجی کاسه لیس از اصفهان که من مطمئنم روان پریش است ! حرف هایش را جدی نگیرید .
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 03:41
perser68 - فلوریدا - امریکا
_zebelkhanلوس آنجلس_آمریکا،حقیقتجو،دوسلدورف آلمان . دوستان گرامی‌،تا زمانی که شما‌ها هستید و دیگر دوستان،من نمیتونم به زیبایی‌ شما‌ها بنویسم!مرسی‌ از اینکه زحمت من رو کم می‌کنید!درود بر ایرانی‌ صادق.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 05:57
antikaselis - اصفهان - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا-فکر کردی منم مثل خودتم.من رزیدنت بخش عفونی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (ایران سابق) در تهران هستم.الان هم اومدم اصفهان و از اصفهان کامنت میزارم.بعدش تو که چشاتو بستی و تمدن امریکایی رو فقط میبینی که تمدنشون جز پایین ناف چیز دیگری نیست چطوری میتونی تمدن اسلام را درک کنی؟مسجد جامع اصفهان اوج فرهنگ و تمدن اسلامی است(البته اگر دیده باشی که بعید میدانم و تو فقط جز دیدن مجسمه های برهنه غربی چیز دیگری دیده باشی).کتاب خاطرات ژان شاردن نمودار تمدن اسلام و شیعه است.ادامه...
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 10:50
antikaselis - اصفهان - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا-کشفیات مسلمانان از تراکئوتومی گرفته تا جراحی آب مروارید توسط ابن هیثم (Alhazen).کشف معادلات دو بعدی و سه بعدی توسط خوارزمی (Algorithm).کشف قاره امریکا توسط ابن ماجد (البته شاید ذهن متحجر تو اجازه درک این یا مطالعه به تو را ندهد)،کشیدن نقشه جهان توسط ابوعبداللّه ادریسی ،ساخت انواع پاندول و ساعت،و همچنین اختراعات و کشفیات عجیب ابن سینا ( که بسیاری از همین کشفیات امروزه از همان کتابهای ابن سیناست ) ادامه...
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:00
antikaselis - اصفهان - ایران
.. از جمله کشفیات امروزه میتوان به ساخت ملحفه ای با عصاره برگ گیاه سدر اشاره کرد که برای جلوگیری از زخم بستر(Bed sore) به کار میرود و به اعتراف سازندگان آن این ابتکار را از کتاب با ارزش شفا ابن سینا یافته اند که ابن سینا گفته بود برای جلوگیری از زخم بستر برگ سدر زیر بیمار بگزارید.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:05
antikaselis - اصفهان - ایران
.. از جمله کشفیات امروزه میتوان به ساخت ملحفه ای با عصاره برگ گیاه سدر اشاره کرد که برای جلوگیری از زخم بستر(Bed sore) به کار میرود و به اعتراف سازندگان آن این ابتکار را از کتاب با ارزش شفا ابن سینا یافته اند که ابن سینا گفته بود برای جلوگیری از زخم بستر برگ سدر زیر بیمار بگزارید.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:05
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
سبک مکالمه از طریق اسلامی اینه؟ ادب اینه؟اگه اینه نابود اسلام
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:09
antikaselis - اصفهان - ایران
.. کتابخانه ها در تمدن اسلامی : کتابخانه عزیزبن معزّ(خلیفه فاطمی) در مصر : 6 هزارجلد کتاب-کتابخانه قرطبه : چهارصد هزار جلد کتاب-در کتابخانه ربع، به گفته خواجه رشیدالدین بالغ بر ۶۰۰۰۰ جلد کتاب وجود داشت
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:11
antikaselis - اصفهان - ایران
پروفسور وکهایت-. استاد کرسی زنان و مامائی دانشگاه وین  و متخصص سرطان های دستگاه تناسلی زنان که به دعوت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در تاریخ ابان ماه 1355 به ایران امده بود این مطلب را در جمع استادان و جمع دانشجویان پزشکی این دانشگاه اظهار داشت. اگر چه من خود مسیحی هستم اما برای دین اسلام به خاطر اصول بهداشتی که دارد بسیار احترام قائلم زیرا بر اثر چندین سال تجربه دریافتم که با رعایت اصول بهداشتی اسلام می توان از ابتلا به بسیاری از بیماری های مهلک پیشگیری کرد. سپس گفت: یکی از بیماری ها سرطان دستگاه تناسلی است من در تجربیات شخصی خود به این نتیجه رسیده ام که علت کمبود سرطان دستگاه تناسلی زنان مسلمان ختنه کردن مردان مسلمان و طهارت پس ادرار آنها می باشد زیرا طهارت موجب ازبین رفتن میکروب های سرطان زاست و با رعایت ان تا حدی می توان از سرطان جلوگیری کرد به همین خاطر همیشه در اتریش توصیه می کنم که مردم فرزندان ذکور خود را ختنه کنند و طهارت کردن را به آنان یاد دهند و این دو مورد را از اصول بهداشتی خود بدانند (منبع:روزنامه ی کیهان _ابان ماه_1355شماره ی 139998).
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:14
antikaselis - اصفهان - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا-تو در حرفهایت گفتی " از کی تا حالا شما دانشمندان را به اسلام چسبانده اید؟" که این نشان دهنده اوج استیصال و درماندگی توست.این جمله ات نشان داد چقدر از کمبود اطلاعات رنج میبری.قبل از اینکه این جمله را بنویسی فکر میکردم بیش از اینها باشی.تو برای اینکه ربط دانشمندان را به تمدن اسلامی بفهمی باید اول تعریف تمدن را یاد بگیری.هرسکویتس در تعریف تمدن می نویسد ((تمدن عبارت است از مجموعه ی دانشها ،هنرها ،فنون ،آداب و رسوم تاسیسات نهادهای اجتماعی که در پرتو ابداعات و اختراعات و فعالیتهای افراد و گروههای انسانی طی قرون و اعصار گذشته توسعه و تکامل یافته و در تمتم قسمتهای یک جامعه و یا چند جامعه که با هم ارتباط دارند رایج است مثل تمدن مصر تمدن ایران و هر کدام دارای ویژگیهایی است که به عوامل جغرافیایی ،تاریخی و تکنیکی خاص بستگی دارد.)).با این تعریف همانطور که در کامنتهای قبل گفتم ،تمدن هیچ ربطی به امپراتوری ( امریکا یا هرچیز دیگر) ندارد.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 11:21
antikaselis - اصفهان - ایران
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان-مگه سبک مکالمه چه شکلیه که ناراحت شدید؟ سبک مکالمه مخالفان من که بدتر است.از نظرات فقط حاوی فحش گرفته تا تهمت ساندیس خور بودن و لفظ مستقیم روانی و پروفسور گیجشتاین برای من توسط جناب زبل خان ،لفظ کم عقل توسط جناب حقیقتجو ،لفظ بوقلمون صفت توسط پرسر68 ،من هرچه گفته باشم دیگر به صورت مستقیم نمیام به کاربر این سایت مستقیما توهین کنم . حتی در کامنت هایم به همین افرادی که به من توهین کردند در دیگر خبرات دلداری دادم و گفتم الکی عصبانی نشوند و میخواهیم درفضای مجازی باهم بحث کنیم.ولی تحجر شما سوفسطائیان نمیگزارد حقایق را ببینید.بدرود
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:31
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
کاسه لیس جمهوری اسلامی نابود این دین
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 19:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
antikaselis - اصفهان - ایران. آن استاد هم غلط کرد با ۷۷ جدّش!! اولا ختنه ی پسران اختراع قوم یهود است نه اسلام!!!! که هر چه چرند بود از یهودیت گرفت!!! در ثانی‌ شما که میگوئید خلقت خدایتان بی‌ نقص است!! اگر بی‌ نقص!! پس چرا این پوست به قول شما اضافی وجود دارد؟؟؟ و هیچ منبع مورد تایید نتوانسته فایده ی ختنه را تایید کند در بین ۱ میلیارد مسلمان و ۱۶ میلیون یهودی ختنه ی پسران رواج دارد نه در ۵ میلیارد بقیه!!! زیر میزی استادت رسیده بود که ز‌ر ز‌ر کرد!!!!
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 20:21
antikaselis - اصفهان - ایران
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه-کسی نگفت ختنه اختراع اسلام است.در ثانی فقط شما درست میگویید و تمام عالم و آدم (از جمله پرفسور زنان و مامایی که در دوره شاه به ایران آمد) اشتباه میگویند.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:50
antikaselis - اصفهان - ایران
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان-در کامنت بالا به سبک مکالمه گیر دادی.الان هم که جز شعار چیزی ننوشتی.پس چه چیزی در چنته داری؟ رو کن.نکنه کم آوردی؟حال که این همه افشاگری کردم شعار میدی؟
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 22:52
perser68 - فلوریدا - امریکا
anti kaselisاصفهان_ایران. شما چرا انقدر اصرار داری که داستانهای هزار و یک شب تعریف کنی‌!؟وقتی‌ اینهمه بدبختی و فلاکت تو اون مملکت بیداد میکنه شما کجا تشریف داری و صد البته همکاران حلقه بگوش خامنه‌ای فاسد!؟یک بار نشد که شما‌ها سینه چاکان اسلام ناب از بدبختی مردم حرفی‌ بزنین!۴۰ ماه بی‌ حقوق موندن کارگران، بچه‌های بدون مدرسه تو ایرانه نشسته روی گنج،یا زلزله زدگان روستا‌های تبریز،سیل زدگان مازندران و گلستان،خانواده ۵ نفره خوابیده تو خیابون‌های تهران!!!ها؟حتما اینا همه آزمایش خدای شما در آوردیه!؟جناب!نسیه۱۴۰۰ سال پیش رو بگذار کنار و بچسب به نقد امروز و اگه خیلی‌ هنر مندی،برای افتضاح امروز جماعت آخوند کلاه بردار مفت خور یه پیشنهاد مناسب بده!یا حداقل بپذیر که ۳۳ سال جنایت در حق مردم ایران کردین اگه ایرانی‌ هستین!به قول دوستی‌ این اسلام ناب رو بگذار به حال خودش که هر چی‌ بهمش بزنی‌ بیشتر...!من هم مجبور نمی‌شم که بوقلمون صفت در جملاتم به کار ببرم.
‌پنجشنبه 7 دي 1391 - 23:25
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- اصفهان- ( 1 ) اگرچه تصمیم گرفته بودم دیگر جوابت را ندهم ولی برای تصحیح برخی طبق معمول چرندیاتت لازم دیدم چند جمله ای بنویسم. ببین مشکل اصلی تو این است بخاطر خودفروختنت به رژیم ( حالا بهر دلیل؟ ) و سرسپرده گی ات استقلال فکر نداری و برای همین برای امثال تو که به مغز خودشان کلید زدند و در زندان ارتجاع اسلامی محبوس کردند اگر هزارتا فاکت علمی هم بیاوری فایده ندارد و فقط وقت تلف کردن است و خودت هم میبینی که دیگر کاربران ترا هم خوب شناختند و اغلب اعتنائی به سوالاتی هم که میکنی نمیگذارند چونکه وقت ما برای ما ارزش دارد. تا دیروز در همه کامنتهایت سنگ اسلام و مسلمانی را به سینه میزدی و حالا نوشتی که: " اگر چه من خود مسیحی هستم اما برای دین اسلام به خاطر اصول بهداشتی که دارد بسیار احترام قائلم زیرا بر اثر چندین سال تجربه دریافتم که با رعایت اصول بهداشتی اسلام می توان از ابتلا به بسیاری از بیماری های مهلک پیشگیری کرد. " یعنی یکشبه گویا مسیحی شدی که باز در مقایسه با دین عقب مانده اسلام، مسیحیت با همه ایرادش باز یک پیشرفت کوچولو است. ادامه در 2
جمعه 8 دي 1391 - 02:11
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- ( 2- شرط ببندیم حالا اگر دوتا سوال از اصول مسیحیت از تو بکنم فردا میگی یهودی شدم؟ تو اگر برای خودت واقعاً ارزش و شخصیت قائلی، دست از این بازیهای بیمارگونه بردار و کمی صداقت داشته باش! تو خودت نمایانگر این هستی که معنویات دینی ( ؟ ) در هویت شخصی ات مثل دروغ نگفتن هیچ کمکی برای تو نبوده و طبق دستورات دینی عمل نمیکنی ولی دم از دینداری میزنی! خب پس درست است که نام کاربری ات قبلاً سالمونلا بوده چونکه از نوشته هایت برمیاید در زمینه بهداشت و نظافت در پزشکی اطلاعات ناقصی داری. اولاً سعی کن اسامی متخصصین خارجی را میاوری به انگلیسی یا زبانهای خارجی دیگر که نامشان نوشته میشوند بیاوری تا ما دنبالش را بگیریم ببینیم از خودت در نیاورده باشی. این استاد وکهایت که نوشتی از دانشگاه وین اتریش حتی در لیست استادان این دانشگاه هم نیست و من پیدایش نکردم و شاید اسمش را غلط نوشتی؟ حالا برگردم به یکسری حرفهایت. اولاً تو که ناسلامتی در این زمینه گویا تحصیل هم کردی باید بدانی حتی با گوش دادن به سمینار دکتر وکهایت، ادامه در 3
جمعه 8 دي 1391 - 02:20
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- ( 3- که بیماری سرطان تناسلی زن یا گلوی رحم زن ( Carcinoma cervicis uteri) مهمترین عاملش ویروسها (Humane Papillomviren (HPV) هستند. ادامه در 3 و در کنارش فاکتورهای دیگری مثل مصرف مداوم بیش از 5 سال یا طولانی تر قرص هورمونی ضد بارداری است، سیگار کشیدن، تعویض و تعدد زیاد سکس با مردهای مختلف ( البته بدون استفاده کاندوم )، ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن در اثر HIV، مبتلا شدن زن به ویرسهای دیگر مثل Herpes Simplex vieren، یا Chlamydien است. 80% آدمهائی که در زندگی شان فعالیت جنسی دارند حداقل یکبار با HPV-Infektion تماس دارند ولی 90% زنها بعد از تماس با این ویروس در عرض دو سال حتی بدون نیاز به معالجه Therapie خودشان خوب میشوند. فقط در آن 10% باقیمانده زنها مبتلا به این ویروس آنهم در طول ده سال تغییراتی رخ میدهد که تبدیل به سرطان رحم زنان میشود. با اکثر اوقات عفونی شدن رحم زنها این عفونت خوشبختانه کمتر به بیماری سرطان ختم میشود. این حرف درسته که زنهای مردهای ختنه شده طبق تحقیقاتی در آمریکا کمتر دچار سرطان رحم میشوند. ادامه در 4
جمعه 8 دي 1391 - 02:23
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- ( 4- و به همین دلیل هم برخی دکترها در آمریکا به مردهائی که خانمهایشان زیاد مبتلا به عفونت رحم میشوند برای پیشگیری ختنه کردن را توصیه میکنند حتی برای مسیحیها! ولی این ربطی به بهداشت اسلام ندارد که باز بیسوادی خودت را میرساند. اولاً سنت ختنه کردن اولین بار در دین یهود بوده و در تورات آمده و پیغمبر اسلام اینرا و خیلی چیزهای دیگر را از یهودیت دزدی کرده و برو کتابهای آیین یهودیها و تورات را بخوان یا کتابهای تاریخ ادیان و مقایسه کن تا باورت بشه. دستور خدا هم نبوده ( خدا کجا بود؟ ) بلکه در آن ایام خیلی بیماریهای انسان امروزی هم وجود داشته ( به عقل تو زنهای آنزمان Uterus و سکس نداشتند؟ ). شاید به عقل حکیمی در آنزمان رسیده که چرا اکثراً زنان فاحشه مبتلا به عفونت الت تناسلی میشوند و یا مردهای با الت تناسلی مریض ناقل این بیماریها در زنان هستند و با ایده ختنه اش کار و کاسبی اش گرفت و تا حدودی هم درست از آب در آمد و بعدها همان رسوم هم در جامعه و ادیان مرسوم و ادامه داده شد کمااینکه خیلی از رسومات رایج در جوامع ماقبل پیدایش ادیان همانطور دست نخورده در دینها هم آمده. ادامه در 5
جمعه 8 دي 1391 - 02:31
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- ( 5- مراجعه کنید به کتابهای تحقیقی پیدایش ادیان دکتر شجاع الدین شفا ( کتاب توضیح المسائل، از کلینی تا خمینی ) و دیگر محققین ادیان ( نه نوشته های نوکران دروغگو رژیم ملاها !). خب پس رسم ختنه کردن در اصل مال یهودیهاست نه مسلمانها! بعدش این دکتر وکهایتت که در دانشگاه اسلامی عقب مانده ایران سمینار میگذارد ( چقدر بدبخت و فلک زده و دنبال پول بوده یا باید باشد؟ ) گویا گوشش هنوز به کاندوم نخورده بود که با استفاده از کاندوم توسط مردها از بیماری عفونی آلت تناسلی زنها میشود 99% جلوگیری کرد و لازم به توصیه ختنه کردن نیست. حالا عوامفریبی ترا ببین که چطور میخواهی از ختنه شدن مرد برای اسلام امتیاز جمع کنی.ای زیرک! ولی خبر نداری که هزاران خرافات در اسلام بدترش مغز آدم را خراب میکنند. راستی در بلاد عقب مانده ایران اسلامی شاید ندانی که برای این سرطان واکسن موثری از چند سال پیش در بازار اروپا است و آمارش بسیار کم شده. دردناکه که زن دوست ایرانی من که مسلمان نماز خوان و ایرانیست با دوتا بچه بزرگ و شوهرش هم ختنه شده و در محیط بهداشتی تمیز آلمان هم زندگی میکنند. ادامه در 6
جمعه 8 دي 1391 - 02:38
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- ( 6-با این وجود مبتلا به این سرطان رحم شد و سه هفته پیش بعد از شیموتراپی مجبور به برداشتن رحمش شدند. پس اینطور نیست زن با مرد ختنه شده بخوابد و از عفونت مصون است. تازه تو عوامفریب چرا آمار درصد زنهای مبتلا به این بیماری در ایران را نمی آوری با وجود مردهای ختنه شده مسلمان و زنهای مثلاً پاک مسلمان؟ پس اگر ختنه کردن راه حل و پیشگیری اصولی بود نباید در هیچ کشور مسلمان و یهودی حتی یک زن مبتلا به سرطان رحم باشد. پس یاد بگیر که فاکتورهای دیگری که در بالا نام بردم هم نقش اساسی دارند. موضوع دیگرت: نوشتی " مسجد جامع اصفهان اوج فرهنگ و تمدن اسلامی است " در مورد معجزه مسجد جامع ( شاه سابق ) اصفهان گفتی که من هر بار اصفهان بودم ( برای دیدن خواهرم که ساکن اصفهان بود و شوهرش استاد دانشگاهش ) خیلی از بودن درون مسجد خوشم میامد بیشتر بخاطر آکوستیک مسجد که جالب است. ولی ساخت یک مسجد را میخواهی بعنوان تمدن اسلامی بما غالب کنی زیاده گوئی است. چونکه اولاً این یک هنر معماری است. ادامه در 7
جمعه 8 دي 1391 - 02:45
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- (7- دوماً ببین باز چه گندی از رسوائی بیسوادیت بلند شد. من جمله دنباله را از ویکی پدیا فارسی میآورم بدون دخل و تصرف تا کاربران دیگر خودشان صحیح بودنش را در ویکی پدیا کنترل کنند ( مراجعه به ویکی پدیا! ): مسجد جمعه یا مسجد جامع اصفهان از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین ابنیه مذهبی ایران است. کاوشهای باستانشناسی نشان از آن دارد که احتمالا این مسجد پیش از تسلط اعراب بر این شهر، مرکز مذهبی مهم شهر بوده و بصورت یکی از آتشکده‌های شهر اصفهان کاربری داشته‌ است. کشف یک پا ستون، با تزیینات دوره ساسانیان، در منطقه شمالی مسجد، وجود بنایی قبل از اسلام را تایید می‌کند. درباره تاریخچه تغییر و تحولات مسجد اختلاف نظرهایی وجود دارد ولی به نظر می‌آید ساخت مسجد جامع به قرون اولیه هجری و در زمان عباسیان بوده که در قرن سوم هجری محراب آن تخریب و جهت قبله آن اصلاح شده‌است." بیسواد! منابع تاریخی دیگر هم است که ساخت این مسجد را به ماقبل اسلام تایید میکنند. ادامه در 8
جمعه 8 دي 1391 - 02:48
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- (8- ببین باز داشتی دروغ به خورد ما میدادی که مسجد جامع اوج تمدن اسلامی است! یک عذرخواهی به ما بدهکار هستی ( توی سرت بخورد دروغگو! )!! حالا در مورد کشف امریکا که باز چرند نوشتی! «امریکو وسپوچی» که یک دانشمند شکل شناس بود، از همان راهی که کلمب ( کلمبوس ) رفته بود، به همان سرزمینی که کلمب رفته بود، رفت ولی با دیدن مردم آنجا و از روی شکل ظاهری شان و با توجه به علمی که داشت و همین طور از روی سفرنامه مارکوپولو که در آن، مارکوپولو خصوصیات هندی ها را به طور کامل شرح داده بود، فهمید جایی که کریستف کلمب رفته، هند نیست بلکه یک سرزمین جدید است.بعدها هم به خاطر احترام به «امریکو وسپوچی» اسم آن قاره را آمریکا ( امریکو ) گذاشتند. فکر کنم اطلاعاتت را که گویا دریانوردان اسلامی آمریکا را کشف کردند ( جوک خنده دار! ) را از سایت اسلامی از لینک زیر آوردی که به دوستان توصیه خواندش را میکنم تا کمی به این ادعای تو بخندند. https://babahistory.blogfa.com/post-27.aspx -ادامه در 9
جمعه 8 دي 1391 - 02:52
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
antikaselis- (9- حالا از ویکی پدیا فارسی برایت نقل قول میکنم. " در سال ۱۴۹۲ کریستف کلمب دریانورد پادشاهی اسپانیا قارهٔ آمریکا را به صورت رسمی کشف کرد اما او تصور می‌کرد که به سرزمین هند رسیده به همین دلیل مردم آن منطقه را هندی نامید. گفته می‌شود که مسلمانان نیز پیش از اروپائیان به قارهٔ آمریکا رسیده باشند اما جز چند نقشه مدرک معتبری در دسترس نیست." مدرک معتبری! در دست نیست یعنی ادعای توخالی است. ( یعنی چند نقشه را هم مسلمانها مثل خیلی چیزهای دیگرشان از دستاوردهای کشورهای پیشرفته دیگر کپی بدل و ناشیانه کردند برای خیلی پس نماندن و ارضاء عقده خود کم بینشان و عقب مانده گی شان که متوسل به دروغپراکنی میشوند و هویت جعلی علمی برای خود درست میکنند ). در موارد دیگر هم میتوانم جوابت را بدهم ولی بدلیل تذکر مکرر مسئولین این سایت به من که طولانی ننویس وگرنه کامنتم را نمی گذاریم مجبوراً دیگر کوتاه میایم. این کامنتها تقدیمی بود به دوست بزرگوار- زبلخان- لوس انجلس، و برای آشکار شدن بیسوادی و نیرنگ برخی فریب خوردگان رژیم فاشیستی ملاها مثل آنتی کاسه لیس از اصفهان!!.
جمعه 8 دي 1391 - 03:03
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره 2 شما باید عرض کنم پرفسور وکهایت سال 55 به ایران آمدند و آن زمان جمهوری اسلامی وجود نداشت که بخواهد پول به او بدهد . او الان در قید حیات نیست(خدایش بیامرزد)
جمعه 8 دي 1391 - 10:53
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. سپاس بیکران از توضیحات شما!! ولی‌ باور کنید که اینها اگر ظاهرا پروفسور هم باشند بی‌ سواد هستند چون در قسمت مذهب!!! مغزشان آکبند است!!! واژه ی نفرت انگیز تمدن اسلامی!! اختراع اینها است!! حتا اگر یک سرخپوست مایا-- یا آزتک --دم از تمدن میزد به نوعی با توجه به معماری حیرت انگیز به جا مانده از آنها بی‌ ربط نبود ولی‌ معماری عرب بادیه نشین و چادرنشین نهایتش در آن‌ ساختمان مکعب است!!! هر جا را که تسخیر کردند معماری و علوم آنجا را دزدیده به نام خود جا زدند!!مثل معماری کاخ مدائن که قبل از اسلام بود ولی‌ طاقها شباهت به ساختمان مساجد دارد!! ادامه دهید! شاید یک بینوای فکری از دام عنکبوت اسلام رهایی یابد!!
جمعه 8 دي 1391 - 11:05
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره 3 شما که HPV را کم اهمیت جلوه دادید و با نوشتن چند واژه ی لاتین پزشکی با غلط املایی مثل Infektion که درست آن Infection است ( چه میدونم شاید آلمانی نوشتی) خواستید حرف خودتان را به کرسی بنشانید باید بگویم یکی از مهمترین عاملهای مرگ و میر ناشی از سرطان در جهان HPV است(Jawetz,MelnickAdelberg's medical microbiology,25th-plate 852). مهمترین روش پیشگیری از سال 2007 تا کنون واکسن تتراولنت سویه های 18،16،11،6 است ولی قبل از سال 2007 مهمترین روش پیشگیری همانطور که از پرفسور نقل کردم و تو آن را رد کردی شستشو و طهارت قبل از آمیزش و ختنه بوده است.منبع :. Jawetz,MelnickAdelberg's medical microbiology,25th-plate 854.
جمعه 8 دي 1391 - 11:11
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-با سلام مجدد خدمت جناب حقیقتجو-در پاسخ به کامنت اولتان باید بگویم که من نگفتم مسیحی شدم بلکه آن جمله ای از پرفسور وکهایت مسیحی بود که مضمونش این بود :" اگر چه من خود مسیحی هستم اما برای دین اسلام به خاطر اصول بهداشتی که دارد بسیار احترام قائلم زیرا بر اثر چندین سال تجربه دریافتم که با رعایت اصول بهداشتی اسلام می توان از ابتلا به بسیاری از بیماری های مهلک پیشگیری کرد. " و جمله من نبود و شما فکر کردید جمله از من بود.
جمعه 8 دي 1391 - 10:33
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره 4-همانطور که در جواب ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه گفتم،من نگفتم ختنه اختراع اسلام است . ختنه را اسلام توصیه کرده. در آثار باستانی مصر 5000 سال قبل هم تصاویری از ختنه کردن دیده میشود.الکی حرف تو دهان من نگزارید.
جمعه 8 دي 1391 - 11:14
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره 5-همانطور که گفتم من نگفتم ختنه اختراع مسلمانان است.در ثانی پرفسور وکهایت در زمان شاه به ایران آمد،آن زمان که جمهوری اسلامی و انجمن اسلامی دانشگاهها وجود نداشت که بخواهند به او پول دهند.در جواب اینکه فرمودید برای پاپیلوما واکسن وجود دارد همراه با ذکر منبع ( تکست میکروبیولوژی جاوتز همراه با شماره صفحه) برای شما توضیح دادم که قبل از سال 2007 که واکسن ساخته نشده بود مهمترین راه پیشگیری ختنه و طهارت قبل از نزدیکی بود که دقیقا شبیه حرف وکهایت است.
جمعه 8 دي 1391 - 11:19
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره6و7- اولا مسجد جامع مسجد شاه اسمش نیست و مسجد عتیق نام دارد و مسجد شاه مسجدی است در میدان نقش جهان و از دوره صفوی.این اون نیست.مسجد جامع عتیق نمایانگر تمدن ایران و اسلام از دوره ساسانی تا دوره قاجار است.ضمن اینکه فکر نکنید کشف مهمی کردید و از ویکیپدیا مطلب درآوردید.این را همه میدانند که در ایوان جنوبی مسجد عتیق(جامع) قسمتی از سنگفرشها رنگش فرق میکند و زیر آنجا پایه ستونی از دوره ساسانی است.ضمن اینکه وجود یک پایه ستون آنهم زیر زمین چیزی از تمدن اسلامی کم نمیکند و گچبریهای دوره سلجوقی و ماکت طلایی آن در منبر بقل آن در جهان بینظیر است.همچنین اوج تمدن اسلامی (تقریبا همه ی اعصار) در این مسجد چهار گنبده نمایان است.
جمعه 8 دي 1391 - 11:28
antikaselis - اصفهان - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان-در جواب کامنت شماره 8و9-اگر به خاطر اشتباه گرفتن مسجد شاه با عتیق توسط شما عذرخواهی بده کارم،من همینجا عذرخواهی میکنم.ضمن اینکه اون وبلاگی را که معرفی کردید ،مطالب خوبی هست ولی منبع من اون نیست.من مثل شما نیستم که تو اینترنت و ویکیپدیا سرچ کنم.اینکه امریکا را مسلمانان کشف کردند برایش منبع دارم:منابع :1.فرهنگ و تمدن ایران و اسلام ،دکتر علی اکبر ولایتی-2.Religious diversity and American religious history: Walter H. Conser, Sumner B. Twiss.1997. pp.248. 3. An inglorious Columbus, Volume 45 of Harvard anthropology preservation microfilm project. Edward Payson Vining. Publisher D. Appleton and company. 1885. pp.38. 4. Muslim women: crafting a North American identity. Shahnaz Khan. University Press of Florida, 2000.pp.15. 5. Tabish Khair (2006). Other Routes: 1500 Years of African and Asian Travel Writing, p. 12. 6. Winters, Clyde Ahmad. Islam in Early North and South America, Al-Ittihad, July 1977. pp.60
جمعه 8 دي 1391 - 11:52
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
اولا دکتر علی‌ ولایتی قابل رسمیت نیسیت و بقیه را نمیدام چرا این قدر وقتتو هدر کردی. که چی‌؟ اسلام خوبه؟دوس عزیز بیا توی دنیا یه واقعیت ها
جمعه 8 دي 1391 - 16:04
طاطا - تهران - ایران
ای بابا هر وقت چند روز نمیام توی سایت میبینم سروکله یه روانی دیگه پیدا شده. چقدر هم این جماعت علاقه دارن جواب همه رو بدن و همه رو قانع کنن.
جمعه 8 دي 1391 - 20:46
مهر آسا - تهران - ایران
گرگ‌ها خوب بدانند، در این ایل غریب. گر پدر مرد، تفنگ پدری هست هنوز. گرچه نیکان همگی بار سفر بربستند. شیر مردی چو علی خامنه‌ای هست هنوز.
جمعه 8 دي 1391 - 21:42
toopchiyan1986 - لندن - انگلستان
تو بنام مهراسا کی‌ هستی‌؟ و چه میخواهی‌؟
شنبه 9 دي 1391 - 02:49
nmayandeh khoda - هایدلبرگ - آلمان
مهر آسا - تهران - ایران. -- من هم با شما موافقم !، شیره‌ای مردی چو علی‌ خامنه‌ای هست هنوز !
شنبه 9 دي 1391 - 08:58
m_h_gol - تهران - ایران
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان // ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه // دوستان عزیز من کامنت های شما واقعا خواندنی و پربار است . کامنت هایتان بدجوری این مخبطان اسلامی را آزار می دهد. روشنگری های شما برای کسانی که تعقل می کنند و نه تقلید کورکورانه بسیار آموزنده است .
شنبه 9 دي 1391 - 09:55
delijaan - لندن - بریتانیا
میگویندفلان دانشمند یا طبیب یانقاش مجسمه سازوهنرمندیاسازه ها فرانسوی یاایتالیائی یاآمریکائی ویاهلندی ویاروسی ویا چینی ویاژاپونی ایست والاغیرهیچوقت نشنیده ایم بگویند دانشمندان مسحی وبودائی وغیره ولی آنچه از دانشمندان وهنرمندان ومعماران وسازه هاوغیره درکشورهای مسلمان وجوددارند همگی پسوند اسلامی دارند تعدادی ازکشورهائیکه دارای مذهب اسلام هستندکشورهائی هستندباتمدن ومدنیت بسیار قدیمی وافتخارات آنها ربطی به اسلام ندارد تمدن ومدنیت عربستان جز زبان عربی وشترچیزدیگری نداشته بنظر میرسد.دراین امربرچسبل اسلامی تعمدی درکار است
شنبه 9 دي 1391 - 12:10
طاطا - تهران - ایران
مصاحبه این نماینده احمق کلاش بی پدرمادر روخوندم توهینی بزرگ به شعور مردم بود. پر از اراجیف و دری وری . اینجاست که نیاز به توپ بستن مجلس احساس میشه تا این شارلاتان خونه به همراه مفتخوراش به درک واصل بشن
شنبه 9 دي 1391 - 12:32
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
antikaselis - اصفهان - ایران(منبع:روزنامه ی کیهان _ابان ماه_1355شماره ی 139998).به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دمبم
یکشنبه 10 دي 1391 - 18:41
antikaselis - اصفهان - ایران
madjid aramesh - پاریس - فرانسه-پایینش در نظراتم با منبع کتابهای تکست جاوتز(همراه با شماره صفحه) هم اثبات کردم.
دوشنبه 11 دي 1391 - 11:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.