مادر نسرین ستوده درگذشت/ آیا به او اجازه خواهند داد در مراسم تشییع مادرش شرکت کند؟

صفورا فخریان، مادر نسرین ستوده، وکیل زندانی در بند زنان اوین، ساعتی پیش درگذشت.

به گزارش کلمه، این خبر را رضا خندان، همسر این زندانی سیاسی، در صفحه فیس بوک خود اعلام کرده و نوشته است: شب یلدا برای مادر نسرین بی‌انتها شد. او که سادگی مرگ‌اش به صافی قلب مهربان اش بود.

وی پیش از این هم نوشته بود: وقتی که نسرین بازداشت شد، پدرش در بدترین شرایط ممکن در آی سی یو بود. به بازجوی‌اش گفتم اجازه بدهید بیاید و در آخرین لحظات پدرش را ببیند اما هیچوقت اجازه ندادند. پدر فوت کرد باز اجازه ندادند در مراسم تشییع شرکت کند.

حالا مشخص نیست آیا نسرین ستوده با برخوردی انسانی از سوی مسئولان قضایی رو به رو خواهد شد و اجازه خواهد یافت در مراسم تشییع و تدفین مادرش شرکت کند؟

+168
رأی دهید
-21

feminism - لندن - انگلستان
مادری که در غربتِ انتظار دیدار دوبارۀ فرزند آزاده اش، با ستاره ها غزل میخواند، لحظه های بارانی چشمانش به پایان آمد و حسرتِ دیدار دخترش در قفسِ سوزان سینه اش برای همیشه ماند :((
جمعه 1 دي 1391 - 02:12
boomfang - آبادان - ایران
چه عذابی داره میکشه این زن
جمعه 1 دي 1391 - 07:16
ghafas - مشهد - ایران
مگه می شه اینقدر حیوون بود ؟ پدرش مرده و نذاشتند ببیندش ؟. مادرش هم مرد و باز ..... خدایا این اسلام چه قدر زشت و کثیفه که تابعینش تا به این حد از انسانیت دو ر می شن
جمعه 1 دي 1391 - 07:57
bozorg - همدان - ایران
ای خرج نشین های خوش نشین کنار گود نشستین میگین لنگش کن
جمعه 1 دي 1391 - 07:24
بت شکن - مونترال - کانادا
"حالا مشخص نیست آیا نسرین ستوده با برخوردی انسانی از سوی مسئولان قضایی رو به رو خواهد شد"!! برخورد‌های انسانی"!!!برخورد‌های انسانی!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
جمعه 1 دي 1391 - 13:40
Kamran631 - لیون - فرانسه
bozorg - همدان - ایران - ما اون وقتی‌ که ایران بودیم، خیلی‌ از شما داخل نشینان امروز بیشتر بخار داشتیم !! یه کم از کشور‌های عربی‌ یاد بگیرید، تا یه پخ کردند نپرید تو خونه قایم بشید !!
جمعه 1 دي 1391 - 14:27
Azadikhah - تكسل - هلند
روحش شاد و درود به شرفش که همچین دختری رو پرورش داد
جمعه 1 دي 1391 - 15:00
abdolmalek - رامسر - ایران
بزغاله های ولایی پیرو پشکل ولایت تحویل بگیرید.ایشالا شما هم یکروزی به این درد مبتلا شید...خدا روح این مادر بزرگوار رو شاد کنه.تسلیت به نسرین ستوده
جمعه 1 دي 1391 - 17:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.