درخواست از برادر برای قتل شوهر

دو مرد تبهکار که به اتهام قتل یک مرد در خانه‌اش در شهرک اندیشه تحت تعقیب پلیس آگاهی شهریار در غرب استان تهران بودند، در شهرستان بروجرد دستگیر شدند. در تحقیق از متهمان معلوم شد، یکی از آنها برادرزن مقتول بوده که با همدستی دوستش، این جنایت را رقم زده است.

 

 
به گزارش جام‌جم، شامگاه 25 آذر امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در شهرک اندیشه شهریار تماس گرفت و خبر داد از سه روز پیش بوی نامطبوعی از خانه مرد همسایه‌شان به مشام می‌رسد و گمان می‌برد بلایی سر همسایه‌شان آمده باشد.
 
در پی این تماس، کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی غرب استان تهران با هماهنگی قضایی به محل حادثه اعزام‌شده و با جسد مرد جوانی روبه‌رو شدند که پارچه‌ای دور گردنش پیچیده شده و آثار ضربه‌های چاقو نیز روی گردن و بدنش مشهود بود.
 
به این ترتیب جسد به پزشکی قانونی منتقل و جستجو برای یافتن همسر مقتول آغاز شد.
 
در ادامه تحقیقات، ماموران اطلاع یافتند، همسر مقتول به خانه‌شان بازگشته که این زن به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

زن جوان با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی ادعا کرد، فرزند بیمارش را به درمانگاه برده و سپس وی را تحویل یکی از اقوامش داده و برای برداشتن پول به خانه بازگشته که از سوی همسایه‌ها متوجه کشته شدن همسرش شده است و در مرگ او نقشی ندارد.
 
ردپای دو مرد در خانه مقتول

 
در پی اظهارات متناقض زن جوان، کارآگاهان در تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند او با شوهرش دعوا و درگیری داشته و سه روز پیش نیز دو مرد غریبه به خانه مقتول آمده‌اند.
 
با مشخص شدن این موضوع، همسر مقتول اعتراف کرد در مرگ همسرش نقش داشته و از برادرش خواسته شوهرش را به قتل برساند که او هم با همدستی دوستش، نقشه قتل را عملی کرده است.
 
اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل
 
این زن به ماموران گفت: همسرم اخلاق و رفتار مناسبی نداشت و از مدت‌ها پیش با هم اختلاف داشتیم. این اواخر با شدت گرفتن درگیری‌ دیگر حاضر به ادامه زندگی با او نبودم. سرانجام موضوع را با برادرم در میان گذاشتم و از او خواستم همسرم را به قتل برساند.
 
متهم اضافه کرد: ابتدا برادرم قبول نمی‌کرد، اما پس از اصرار‌های من و پی بردن به این‌که شوهرم همیشه اذیتم می‌کند، تصمیم گرفت او را بکشد بنابراین او و دوستش از شهرستان بروجرد به خانه‌مان آمدند و شوهرم را کشتند؛ اما در شب جنایت من در خانه حضور نداشتم.
 
در پی اعتراف همسر مقتول، با دستور قضایی سربازیان، بازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، دو مرد آدمکش تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این‌که ماموران دو روز پیش مخفیگاه هر دو متهم فراری را در شهرستان بروجرد شناسایی و آنها را دستگیر کردند.
 
متهمان با انتقال به پلیس آگاهی شهریار پس از اظهارات ضدونقیض، در مواجهه حضوری با همسر مقتول، به این جنایت اعتراف کردند.
 
اعتراف برادرزن به قتل داماد
 
یکی از متهمان که برادر زن مقتول بود، درباره نحوه این جنایت گفت: وقتی خواهرم درباره بدرفتاری‌های شوهرش گفت، تصمیم گرفتم او را بکشم. موضوع را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم و همراه او با تهیه چاقو به خانه خواهرم آمدیم. آن شب خواهرم به بهانه بیماری فرزندش، خانه را ترک کرد.
 
متهم اضافه کرد: سپس من با دامادمان دعوا کردم و با شدت گرفتن درگیری، با پارچه‌ای او را خفه کردم. به گمان این‌که مرده است، از خانه خارج شدیم و موضوع را به خواهرم اطلاع دادم.
 
متهم یادآور شد: بعد از آن شک کردم شاید دامادمان نمرده باشد، بنابراین دوباره به خانه آنها بازگشتیم و من و دوستم ضربه‌ای به بدن او زدیم و پس از اطمینان از مرگش، به شهرستان بازگشته و پنهان شدیم.
 
در پی اعتراف این مرد، همدستش نیز به همکاری با وی در اجرای نقشه جنایت اعتراف کرد.
 
بنابراین گزارش، برای هر سه متهم پرونده از سوی سربازیان، بازپرس شعبه ششم دادسرای عمومی و انقلاب شهریار در غرب استان تهران، قرار قانونی صادر شد و متهمان روانه زندان شدند.

تحقیقات تکمیلی از متهمان ادامه دارد. کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی هستند که آیا مرد جوان بر اثر خفگی مرده یا بر اثر ضربات چاقوی هر دو مرد آدمکش کشته شده است؟

+20
رأی دهید
-35

tiz bin 4 - پاریس - فرانسه
واقعا کا احمق تشریف دارین
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 13:14
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
از نتایج آن----------------------قلاب اسلامی کمونیستی اولین گام رهایی کشتن!! ناشی‌ از عدم قانون منصفانه در جدائی!! و خوی جنایت اسلامی نتیجه ی حکومت این دین خونین و نوکرانش ملایان و نوچه‌های رنگارنگ آن!!
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 13:34
bawafa1385 - هامبورگ - المان
یک لحظه دقت کنید و براحتی متوجه میشوید این رنیکه مانند بسیاری از افراد دیگر ذاتا بیمار . ماجرا حو فتنه گر ناراضی. بی عرضه. بی ریشه.بی پدر مادر و مهمتر از همه دروغگو بد ذات و هر چیز دیگری شبیه ان مبتلا بوده و با بهانه اینکه ان مرد این اکله را ازار میرساتده توسط ان برادر کله خر اخمق تر از خواهرش اقدام بجنایت میکنند.باور کنید. دروغگوئی . و داتا بد ذات بودن در بسیاری از زنها نهادینه شده است.
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 16:36
mohammad r - مارسی - فرانسه
واقعا آدما دارن با خودشون چه کار می‌کنن؟ مردم چقدر بد شدن...متاسفم برای انسانیت که معنی‌ خودشو داره توی بعضی‌ از جاها از دست میده..
‌پنجشنبه 30 آذر 1391 - 19:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.