جایزه پارلمان اروپا به نسرین ستوده و جعفر پناهی

مراسم اهدای جایزه حقوق بشر پارلمان اروپا "ساخارف" به نسرین ستوده و جعفر پناهی در غیاب این دو و با حضور شیرین عبادی، عبدالکریم لاهیجی و دختر آقای پناهی برگزار شد.

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر کلیک کنید

 

 

+313
رأی دهید
-28

sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
به امید آزادی جعفر پناهی و نسرین ستوده و همه زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران.
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 19:49
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
با آرزوی آزادی هر چه سریعتر این دو عزیزان هموطن که به چنگال استبداد مذهبی‌ گرفتار آمده اند !،،، امیدواریم هموطنان عزیزمان در داخل ایران نیز بی‌ انصاف نباشند و به هموطنان خارج نشین خود نیز هی‌ نگویند که ؛ خارج نشسته اید و میگویید لنگش کن !!، به تصاویر نگاه کنید و ببینید که چگونه هموطنان تان در در خارج از کشور به جوامع بین المللی فشار می‌‌آورند و از حقوق عزیزان گرفتار شده و در بند خود با تمام قوا دفاع میکنند !،، همین فشارهای بین المللی بر رژیم سفاک مذهبی‌ باعث شده است که حکومت آخوندی در آستانه فرو پاشی و سقوط کامل قرار بگیرد !!،، بهار ایرانی نیز در راه است !، بعد از سوریه نوبت دیکتاتوری آخوندی مذهبی‌ است !، منتظر یک جشن با شکوه ملی‌ برای آزادی ایران و ایرانیان عزیز باشید !، آن روز نزدیک است !
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 20:45
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان- فکر کنم بیشترین فشار رو مغز فندقی خودت میاد که سعی می کنی اینجا کامنت بنویسی ، خودت رو قاطی کار بزرگتر ها نکن ، تو منتظر باش کی جوابت رو اینجا میده که بیای حسابی خودت رو خالی کنی !
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 23:28
perser68 - فلوریدا - امریکا
دوستان گرامی‌. و به امید آزادی ایران عزیز از چنبره آخوند جماعت دزد فاسد کلاه بردار کلاش قاتل دروغگو!!!
‌چهارشنبه 22 آذر 1391 - 23:28
arian1 - ابادان - ايران
واقعاً که این نشان دهنده این است که کشورمان به دست یکی‌ از خونخوار‌ترین و فاسدترین حکومت‌های جهان افتاده است
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 00:05
مارتين - تگزاس - امریکا
Zedhal.2020 المان .بیسواد نادان بهتر بجای چرت پرت ابراز همدردی با دیگران کنی.به امید أزادی همه زاندانیان سیاسی ایران.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 01:38
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
zedehal2020- مانهایم- آلمان- کاسه لیسان و مزدوران حکومت فاشیستی اسلامی امثال تو گویا در مانهایم هم حضور نحس پیدا کردند و به زندگی پارازیتی اسلامی خودشان ادامه میدهند. برای همین هم خوش ندارند که افراد شریف ضد حکومت اسلامی مثل مدیر بهشت - هایدلبرگ- موضع گیری کنند و دو کلمه برای ستاش آزادیخواهان دربند ایران بگویند و از شجاعت و ایثار و از خود گذشته گی این فرزندان وطن دربند کشیده شده توسط حکومت فاشیستی اسلامی بنویسند. اگر تحمل شنیدن حرفهای مخالفان رژیم را نداری در اینجا ول معطلی و برو در سایت همان جیره خواران نوکر رژیم ملاها تا شاید از صدها بنیاد دولتی برای مداحان یک ساندیسی و چک نقدی به تو برسد. دوست ارجمند -مدیر بهشت- بسیار زیبا حرف و درد و رنج و آرزوی مردم ایران را بیان کردی و مرسی! درود فراوان هم به این دو فرزند مبارز وطن جعفر پناهی و نسرین ستوده که از منافع شخصی خود گذشتند و زندگی در حبس و زجر و عذاب را به جان خریدند تا ظلم و ستم مردم ایران را به گوش جهانیان برسانند و ماهیت کثیف حکومت دیکتاتوری اسلامی را به دنیا نشان دهند. مرگ بر رژیم اسلامی ملاها و همه مزدورانش!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 01:51
Iran e azad - هورتن - نروژ
کاری بسیار پسندیده از طرف اتحادیه اروپا بود. واقعا ستوده‌ها و پناهی‌های بسیاری وجود داشته و دارند،اینگونه حمایت‌ها بسیار لازم و قابل تقدیر است. امیدوارم حمایت‌هایی‌ چون جایزه صلح نوبل به خانم عبادی،جایزه صلح دانشجویی به دانشجویان ایرانی‌ دربند و اینگونه حمایت‌ها ادامه داشته باشد و حد آقل این عزیزان در بند،طعم عدالت را تجربه کنند. درود بر همه کسانی‌ که برای حقوق ایران و ایرانی‌ ایستادند،شکنجه شدند،زندان و بی‌ عدالتی این مللاهای عصر حجری را چشیدند و یا جان و مال خود را دادند.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 03:09
sh2424 - اکسفورد - انگلیس
همهٔ این کارا این حرفا یه بازی سیاسی بیش نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 04:44
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
مدیر بهشت با شما کاملا موافقم. ضّد حال خدا یه عقلی به تو بده و آزادی به ملت ایران.
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 06:55
goleshab - اوگسبورگ - المان
به امید آزادی ایران و آزادی تمام زندانیان سیاسی .
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 11:22
goleshab - اوگسبورگ - المان
ضدحال۲۰۲۰ - مانهایم - آلمان - برو نون بخور که خربزه آب است ، کاسه لیسی‌ رو بهتره بذاری کنار و دنبال یک سوراخ موش بگردی البته اگه گیرت بیاد .در ضمن فکر نکن که فقط خودت متونی ضّد حال بزنی‌ !!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 11:19
مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان
zedehal2020 - مانهایم - آلمان ..خجالت نمی کشی از این همه بی ادبی ...عقده شما از جای دیگری سرچشمه میگیره...
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 12:06
Afshin London - لندن - انگلستان
درود بر نسرین ستوده و جعفر پناهی
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:24
*Fanoos* - ایران - ایران
goleshab - گلشاب جونم درود بر شما که جواب دندان شکنی به این ضد حال دادی و به نوعی حالش رو گرفتی موفق باشی دوست عزیزم
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 13:46
Azadikhah - تكسل - هلند
به امید آزادی تمام زندانیان سیاسی.zedehal2020 حالت خرابه!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 14:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
zedehal2020 - مانهایم - آلمان. !!!!صد افسوس برای مبارزانی که برای شما انگل‌ها در حال پوسیده شدن در زندانها هستند!!! و پیکر نازنین جوانانی که به زیر خاک رفتند!!!!
‌پنجشنبه 23 آذر 1391 - 18:35
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
zedehal2020 - مانهایم - آلمان. -- ( 1 )-- در همهٔ مذاهب و فرقه‌های دنیا ، حتی مذهب بی‌ مذهبان ؛ بدترین افراد ، منفورترین افراد هستند !!!،،، در جاهای دیگر نیز همین را بهت گفتم تا آدم بشی‌ و روش مزدوری و کاسه لیسی‌ آخوندهای سپشوی دروغگوی ریقو را تغییر بدهی‌ و سعی‌ کنی‌ نان غیرتت را بخوری و از جنس مردم باشی‌ !!،، ولی‌ از آنجایی که عین دیگر همرزمان ساندیس خور و مزدوران مواجب بگیر دیگر هستی‌ و سرشت تتان ضّد ایران و ایرانی هست‌ ، و هیچ عرق ملی‌ و مردمی نیز نداری ؛ ترجیح داده‌ای که نان ذلت و خاری را بخوری و ضّد مردمی باقی‌ بمانی !!،، لذا باز هم به تو می‌گویم ؛ به جای اینکه نان ذلالت و خاری و چندرغاز مواجب را از آخوندهای کثیف و دروغگو و رمال در مقابل مزدوری بر علیه ایرانیان عزیز بگیری !، کمی‌ به شخصیت منفوری که در میان همه کاربران کسب کرده‌ای ؛ بخود بیا و سعی‌ کن بجای رودر رویی و خیانت به ملت ستمدیده ایران ؛ از جنس مردم باشی‌ و ...>>>
جمعه 24 آذر 1391 - 01:17
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
zedehal2020 - مانهایم - آلمان. -- ( 2 )-- این نام بد و نفرت انگیز مزدوری را از خودت دور کن و طرفدار ایرانیان باش نه آخوندهای دزد و دروغگوی ضّد ایران و ایرانی !!،، توصیه می‌کنم اول یکبار کامنت خودت را بخوان و سپس با دقت تمامی کامنت‌های دوستان ایرانی را بخوان و بعد بلافاصله در آینه خوب به چهره ات نگاه کن , و به نظرات کاربران در مقابل خودت فکر کن !؟، مطئمن هستم که اگر ایرانی باشی‌ ؛ خودت هم از خودت بدت خواهد آمد !!!،،، نظرات همه کاربران را که من خواندم به حقارت و منفور بودنت در اینجا بیشتر پی‌ بردم ! ، و واقعا دلم برایت سوخت !!،،، زیرا معتقد هستم ؛ آدم چشمش در بیاد ، ولی‌ اسمش به بدی و نفرت در نیاد !!!
جمعه 24 آذر 1391 - 01:18
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
( @ )-- از تمامی عزیزان ایرانی که روشنگری مینمایند و هم دلشان به حال ایرانیان مظلوم و ستمدیده می‌سوزد و هم سرنوشتی که کشور عزیزمان ایران گرفتار آن شده است !،، لذا جا دارد که از همهٔ شما عزیزان محترم و دلسوزی که برای نجات ملت و کشور عزیزمان ایران زحمت میکشید و وقت می‌گذارید و روشنگری مینمائید ; لذا به سهم خودم از یکایک شما عزیزان نهایت تشکر را دارم و صمیمانه از شما سپاسگزارم!, و همیشه بهترین‌ها را برایتان آرزومندم ! ,,,@,,, sourena.de - اشتوتگارت - آلمان,,,perser68 - فلوریدا - امریکا ,,, مارتین - تگزاس - امریکا ,,, حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان ,,, Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان ,,, goleshab - اوگسبورگ - المان ,,, مستانه شرق - هایدلبرگ - آلمان ,,, *Fanoos* - ایران - ایران ,,, Azadikhah - تکسل - هلند ,,, ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه
جمعه 24 آذر 1391 - 01:59
goleshab - اوگسبورگ - المان
فانوس* - ایران - ایران - چنین انگلهای را باید از روی زمین محو کرد .‌ها ها‌ها هرکی‌ موافقه دستا بالا .
جمعه 24 آذر 1391 - 09:21
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان-با درود و سلام مجدد خدمت شما و امت شهید پرور که به طرفدای از شما برخاسته اند . فقط نمی دونم باید به حال این امت شهید پرور که به این راحتی تحریک میشه گریست و یا خندید ؟! امتی که گول ترفند جدید جمهوری اسلامی به نام خلیج فارس را خورد و رگ غیرتش زد بیرون و به قول شما عرق ملیش یه دفعه گل کرد و حاضر بود برای نام خلیج فارس از میهن اسلامی تا آخرین قطره خون دفاع کنه . امتی که با دیدن عکس های شاه و فرح خوشحال میشه ، به تاریخ ٢٥٠٠ ساله می نازه ، نشان فرهوهر به گردن و در و دیوار خانه آویزان می کنه ، با دیدن عکس های سران جمهوری اسلامی و یا شنیدن خبر از آنها بسیار خشمگین و کشیدن فحش و ناسزا به آنها نام این کار را مبارزه میذاره و از طرفی ناگاه از وجود شورایی به نام شورای سایبری بسیج ، که چرا آنها حضوری گسترده در این سایت دارند ، و این که این تصور که آنها از کشور های مختلف هستند ( بستگی به نام کشور کامنت داره ) چه انتظاری دارید ؟ آیا به نظر شما میشه به همچین امتی تکه کرد ؟ من نام این سناریو رو تکه بر باد میذارم .
جمعه 24 آذر 1391 - 13:04
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
. ٢- من از شما امت شهید پرور و همیشه رو صحنه و مبارز که هر روز کامنت مینویسید و به آخوندا فحش و ناسزا میگویید ، امتی که فقط در سفارت ایران برای گرفتن پاس برای سفر هر ساله به ایران دست از مبارزه بر میداره خواهش می کنم ، درخواست می کنم همچنان به مبارزه ادامه بدهند شاید ١٠٠ سال دیگر پیروز شدید ، و من آن روز را انتظار می کشم ، حتی روزی که نباشم . چرا که حضور من و دوستانم در تظاهرات آزادی زندانیان سیاسی در کلن ، حمایت از جعفر پناهی در برلین ، تظاهرات مقابل سفارت و سر کنسولگری ایران به دفعات هیچی نتیجه ای نداشت
جمعه 24 آذر 1391 - 13:05
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
. ٣ - و اما در مورد خود شما که تنفری عجیب نسبت به آخوندا دارید و روزی نیست که به آنها فحش و ناسزا نگی ، و آرزوی مرگ برای آنها نکنید ، شما یک اصلاح طلب هستید که روزی دستتان تو دست همین آخوندا بوده و جیک و پیک تان یکی بوده ، و وقتی دیگه شما رو بازی ندادند و در بخور بخور دخلیل نکردند این گونه خشمگین شده و از آنها متنفر شده اید چون به دفعات آنها را دروغگو خطاب می کنید ( لازم به گفتن نیست ، ٣٣ ساله که همه اینو میدونند ) شما از آن تعداد اصلاح طلبانی هستید که مثل مور و ملخ از کشور فرار کردند و منتظر این هستند که حق خود را ( ارث پدری )ا باز پس گیرند . به راحتی میتوان از کامنت های شما به این امر پی برد که شما هدفی جز تفرقه انداختن بین ایرانیان واقائن مبارز ندارید .
جمعه 24 آذر 1391 - 13:06
*Fanoos* - ایران - ایران
modire behesht تمنا میکنم دوست عزیز وظیفه خودم رو انجام دادم ..///goleshab کاملا درست گفتی دست منم به دلیل تایید کردن بالاست.
جمعه 24 آذر 1391 - 13:09
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
. ٤. شما در نقاب مخالف جمهوری اسلامی از مردم میخواهید که به جنگ آنها بروند و به این آرزو که شما باز حق و حقوقتان را باز پس بگیرید و آرزوی مرگ برای آنها به امید این که خود شما قدرت را در دست گرفته و دوباره مردم را فریب دهید ، من هرگز آرزوی مرگ برای آنها نمی کنم چرا که خواهان آن هستم که تمامی کسانی که روزی با این رژیم همکاری می کردند در دادگاه های بینلمللی محاکمه شوند
جمعه 24 آذر 1391 - 13:06
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان. گرامی‌ سپاس!! ولی‌ متأسفانه همین صد شاخه بودن گروههای سیاسی و اینکه تنها هدفشان برپأیی حکومت خود است و دیگران را به هیچ انگاشتن!!!!! باعث شده حتی در این تارنما نیز اظهار وجود انگلهای رژیمی‌ اسلامی را شاهد باشیم!! به راهتان ادامه دهید-- اندک هستیم چه در اینجا چه داخل!! ولی‌ اگر حتی یک نفر!!!!!!! را از این دین اهریمنی و نوکرانش برهانیم وظیفه ی خود را به زادگاهمان انجام داده ایم!!!!!!!
جمعه 24 آذر 1391 - 17:16
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
goleshab - اوگسبورگ - المان. --- دو تا دستم بالاست گلشب جان !
جمعه 24 آذر 1391 - 20:26
zedehal2020 - مانهایم - آلمان
امت شهید پرور آریایی و همیشه رو صحنه ، لطفآ دستهای خود را پایین بیاورید چرا که بوی گند تمام سایت رو برداشته و از وقتی مدیر بهشت ٢ تا دست خود را بالا کرده این بوی گند دوچندان شده است . راستی این اهورا مزدا ( که فعلا ولتون کرده به امید خدا و خودش داره با انگاره مینو به ریشتون می خنده ) نگفته بود : پندار نیک ، کردار نیک ، گفتار نیک ؟ این ٣ مورد تو کامنت هایتان موج میزنه !
جمعه 24 آذر 1391 - 22:55
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
zedehal2020- مانهایم- خب تو اگر خودت را در صف مبارزین واقعی برعلیه رژیم میبینی و دیگران را اصولگرایان و مهره هایی رژیم ملاها ( که خیلی دیگر باید سلامت عقلی ات را زیر سوال برد؟ چونکه با دادن نام کاربری دوستان بالا به جستجوگر سایت و مطالعه کامنتهایشان خواهی دید که از اسلام بیزارند و در مخالفت خود با رژیم فاشیستی ملاها صداقت دارند ) میدانی باید گفت کمی در ارزیابی ات مغرض هستی و غیر واقعبین. نه اینکه دیگر بجای عذرخواهی بیائی دوباره در 4-5 کامنت دیگر یکسری برچسبهای ناروا بزنی که خنده دار است. مدیر بهشت در کامنت اولش ابراز همدردی کرد با مبارزین ایرانی که در مقابل رژیم فاشیستی ملاها ایستادند و حالا تو کسی که این افراد را ستایش میکند بدلیل شاید خصومت خصوصی خودت توهین کردی. این نشاندهنده این نیست که تو مخالف رژیم باشی. اگر برداشت ما از تو نادرست بوده دیر نشده که به صف مخالفین رژیم بپیوندی و همصدا شوی و یاری کنی و مطمئن باش دوستان آنقدر بزرگوار هستند که ترا درجمع خود پذیرا باشند و دیگر خرابترش نکن. به جمع مخالفین رژیم فاشیستی ملاها خوش آمدی و دستت را از دور میفشاریم!
شنبه 25 آذر 1391 - 01:01
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه. -- مرسی‌ دوست عزیز !، همچنان رسالتم را به عنوان یک ایرانی انجام خواهم داد !, و به سهم خودم تا آخرین توانم رژیم اشغالگر آخوندی عربی‌ را رسوا خواهم کرد !، از شما هم نهایت تشکر را دارم زیرا در جریان هستم که در این رابطه زحمات زیادی را کشیده اید !،، امیدوارم همچنان پر توان باقی‌ بمانید و عوامل رژیم کثیف آخوندی را رسوا نمائید !،،، همیشه شاد و شیرین سخن باشید دوست عزیزم آرتمیس !
شنبه 25 آذر 1391 - 07:31
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان. سپاس گرامی‌-----هرگز نمیرد آنکه زنده شد دلش به عشق-------ایران-و‌ایران---خارج از لجنزار این دین!!!!!ثبت است بر جریده ی ایران دوام ما!! برای تمام دوستان همفکر نوشتم!!
شنبه 25 آذر 1391 - 16:16
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
دوست عزیز و همیشه گرامی ‌ام جناب حقیقت گو !،، چون این اسم بیشتر بهت میاد !، مجدداً جا دارد از محبت شما نسبت به این حقیر تشکر کنم !، لطفاً همیشه باشید , تا باشیم !
شنبه 25 آذر 1391 - 18:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.