ردپای مرد مرموز در گم‌شدن نوعروس 17 ساله

 

                                            طاهره "نوعروس گمشده "                                                      مجید " مجرم فراری "

نوعروس 17 ساله شش ماه پیش خانه را برای رفتن به مدرسه ترک کرده و به طور اسرارآمیزی ناپدید شد. طاهره روحی دانش‌آموز دبیرستانی در نکا است. در حالی که مانتوی مدرسه به تن داشت صبح روز 2 خرداد 91 از خانه‌شان بیرون رفت اما دیگر بازنگشت. خانواده این نوعروس به هر دری زدند تا بتوانند ردی از دختر گمشده‌شان به دست آورند اما به بن‌بست خوردند. آنان حتی به رمال و آئینه بین هم سر زدند اما هیچ سرنخی از نوعروس گمشده به دست نیاورده‌اند.

 

بنابر این گزارش، ساعت 10 صبح روز حادثه شوهر طاهره برای برداشتن شناسنامه‌اش به خانه رفت. وقتی نتوانست آن را پیدا کند به مدرسه همسرش زنگ زد تا در این باره از وی پرس و جو کند. در کمال تعجب از مدیر مدرسه شنید که همسرش به مدرسه نرسیده است. مرد جوان که از این حادثه نگران شده بود به سرعت با خانه پدرزنش تماس گرفته و جویای حال همسرش شد اما در آنجا نیز هیچ کس خبری از وی نداشت. تازه‌داماد که احساس می‌کرد باید حادثه ناگواری رخ داده باشد به خانه دوستان و آشنایانش زنگ زد اما در آنجا نیز کسی از طاهره اطلاعی نداشت.

وقتی هیچ ردپایی از نوعروس به دست نیامد خانواده‌اش با این تصور که طاهره در مسیر مدرسه گرفتار حادثه‌ای شده است مأموران پلیس را در جریان قرار دادند. تازه داماد به مأموران گفت: 8 ماه پیش با همسرم ازدواج کردم ما زندگی خوبی داشتیم. من راننده کمپرسی هستم و پدرزنم دفتر فروش شن و ماسه دارد. معمولاً صبح زود از خانه بیرون می‌روم. روز حادثه وقتی برای بردن شناسنامه‌ام به خانه آمدم هر چه گشتم نتوانستم آن را پیدا کنم. به همین خاطر سعی کردم از همسرم در این باره بپرسم اما به هر جا زنگ زدم نتوانستم ردی از وی بیابم. همسرم هنگام رفتن به مدرسه طلای زیادی به همراه داشت و نگرانم که به خاطر دزدیدن طلاها اتفاق ناگواری برایش رخ داده باشد. با توجه به این ادعاها مأموران آگاهی با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب نکا تحقیقات در این باره را آغاز کردند.

در جریان این بررسی‌ها یکی از ساکنان منطقه به کارآگاهان گفت: صبح روز حادثه دیدم که پراید سیاه رنگی با سه سرنشین طاهره را سوار کرده و با خود بردند. پلیس با توجه به اطلاعاتی که این مرد از سایر مشخصات پراید سیاه‌رنگ در اختیار مأموران قرار داده بود، پلیس صاحب خودرو را ردیابی و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کرد.

با طرح ادعاهایی از سوی این مرد و نشانی‌هایی که وی از مخفیگاه سایر همدستانش در اختیار مأموران قرار داده بود مرد دیگری بازداشت شد اما مجرم اصلی که مجید نام دارد توانست بگریزد. مجرم فراری در چند شهر مختلف تحت تعقیب سایه به سایه قرار گرفت اما هر بار پیش از رسیدن مأموران، وی مخفیگاه خود را تغییر می‌داد. این در حالی است که تحقیقات مأموران نشان می‌دهد مرد جوانی با مشخصات مجرم فراری چند روز پس از حادثه با مرد طلافروشی تماس گرفته و اعلام کرده است مقداری طلا به ارزش 30 میلیون تومان در اختیار دارد و می‌خواهد بفروشد اما با وجود دیدن طلاها از سوی مرد جواهرفروش، مرد تماس گیرنده در آن زمان مراجعه نکرده است.
رئیس پلیس نکا با ارسال تصویری از مجرم فراری به نام مجید نژادبخش و عروس 17 ساله به نام طاهره روحی از کسانی که اطلاعی از سرنوشت آنان دارند خواست تا مراتب را به نزدیک‌ترین مرکز پلیس اطلاع داده یا با شماره تلفن 09112516221 و 01525626351 تماس بگیرند.

+91
رأی دهید
-14

bawafa1385 - هامبورگ - المان
من فکر میکنم این خانم با ابن مرتیکه مجید در ارتباط قبلی بوده و این تحفه نطنز مدام هم تکرار میکرده من این مرد را دوست ندارم . ان راننده کامیون است اما تو راننده ازانس و از اینگونه چرت و پرت ها و با این مرتیکه عقد ه ای هماهنگ کرده با فروش طلا ها و برداشتن شناسنامه از منطقه فرار کنند. که این کار را هم انجام دادند. زندگی پر است از اینگونه نامردی ها
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 11:59
zps - تهران - ایران
ای وای بیچاره دختره ، یعنی زندست؟؟؟؟. باید این کثافتو تیکه تیکش کنند آشغالو
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 12:38
m.n.s - کرج - ایران
میگن یکروزی خانمی را بردن به اتاق عمل برای عمل قلب گفتن ببخشی آ خدای نکرده ایشااللله که 100 سال زنده باشی ولی عمل خیلی خطر ناکیست کدام وصیتی چیزی داری بگو خانم گفت طلا و جواهراتم را بیارید بالای سرم . خوب یکی به این نگفت تحفه 30 ملیون طلا را کجا با خود میبری بمدرسه با این اوضاع ایران یا شوهر را دوست نداشته جمع کرده رفته مثل اون یکی دگه که چند روز پیش خبرشو خواندیم این گم شدن شناسنامه مشکوک است
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 17:36
paydar22 - لاهه - هلند
عجب مملکتی شده روز روشن با سلاح سرد و کرم میریزن سرت هرچه داری میبرن یا اینک می دوزند و سرت رو پخ پخ میکنند فکر کنم اگر .. برهنه از خانه بیرون بزنی شب 100%سالم به خانه بر میکردی البطه اگه دولت ... نذاره
‌چهارشنبه 15 آذر 1391 - 20:26
perser68 - فلوریدا - امریکا
bawafa1385هامبورگ آلمان. شما این شخصیت چاله میدونی رو از کی‌ به ارث بردین!؟؟تو غرب حتما با هموطن‌های مثل خودتون!!!!
‌پنجشنبه 16 آذر 1391 - 01:54
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.