گزارش تصویری: جوانان و عاشورا

در سال‌های اخیر مراسم عزاداری ماه محرم رنگ تازه‌ای به خود گرفته است. عکس‌های اختصاصی دویچه‌وله از مراسم عاشورای سال ۱۳۹۱

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , بر روی عکس زیر کلیک کنید

+113
رأی دهید
-241

persian_king - وین - اتریش
من نفهمیدم اینجا عزاداری هستش یا تبلیغات اینکه دودی ؟؟؟ اگه فهمیدین به منم بگین لطفآ
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 17:32
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
فکر کنک منظورش گزارش از جوانان بد حجاب بود. اینکه همش روی یه عده خاصی زوم بود.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 17:42
modire behesht - هایدلبرگ - آلمان
خانه از بیخ و بست ویران است !،، به خیال خام خود با این دیوانه بازی‌ها به بهشت راه خواهند یافت !، غافل از آنکه خود امام حسین هنوز پشت درب بهشت گیر کرده و با دهها قاصد و رابطه سعی‌ دارد که به بهشت راه یابد که از پذیرش او به دستور خدا خودداری نموده‌ام !، زیرا پرونده اش سنگین و سراسر از قتل و عام مردمان بی‌ گناه است !!، و هم اکنون پشت درب بین بهشت و جهنم گیر کرده و از بلا تکلیفی کلافه است و رنج میبرد !
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 17:51
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
با این ملت ملا به کدام گوری برود!! تا این مراسم تهوع آور هست ملا هم تمرگیده!!!!! همین
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:31
ghazgholang - لندن - انگلستان
اینم از جوونای مملکت. فکر می‌کنین این کشور چقد کار داره تا یه کشور پیشرفته بشه؟؟؟ ۱۰۰ سال؟؟؟ ۲۰۰ سال؟؟؟ هزار سال؟؟؟ من که فکر می‌کنم رو به نابودیه و هیچ امیدی نیست :(
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:29
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
ایام محرم بهترین زمان برای تفریح جوانان شده فقط کاشکی کنارش یه اعتراضی ٬شعاری یا تظاهراتی هم میکردن اینقدر بی تفاوت بودن هم نوبره
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 18:20
shirdel - لندن - انگلیس
دل را اگر از حسین بگیرم چه کنم . بی عشق حسین اگر بمیرم چه کنم . فردا که کسی را به کسی کاری نیست . دامان حسین اگر نگیرم چه کنم .
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 19:13
feminism - لندن - انگلستان
12 تن هم از برکت حسین عرب در تصادفات روز عاشورا جان باخته اند !!!! ARTEMIS SW / دوست گرامیم ، دقیقأ همینطور است که میگوئی. حتی اگر ملایانِ عرب نژاد هم از بین بروند ، این فرهنگ عرب پرستی و مرثیه خوانی برای قاتلین اجدادمان در مغز استخوان پوسیدۀ برخی از ایرانیان رسوخ کرده و تا به گور شدنشان همراه آنها خواهد بود !!!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 19:22
ensanam arezoost - خارگ - ایران
افسوس که در مملکت سیاوش و رستم و سهراب و .. این همه عزادار مانده به جا
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 19:45
ali1111 - تهران - ایران
تو همین لندن یک عده میشناسم که هر شب از تو کلاب نمیتونی‌ بیرون بکشی شان...هر کدوم یک لچک کلشون انداختند رفتند تو این مسجد‌ها و غیره عزا داری و غذا مفتی گرفتند و تازه تو فیس بوک هم با اون قیافه عکس گذشتند!!! امیدوارم این کامنت را بخونند، چون من میدانم که اعتقادی به هیچ چیزی ندارند.و حتی پایبندی!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 19:48
pull.over - دوحه - قطر
دقیقا کجای این مراسم تهوع آوره خانم جان!!؟ بگو طاقت دیدن محبوبیت نوه پیامبر "حسین بن علی " رو ندارم.شما اگه راست میگی این مراسم تهوع آوره پس چرا میای تو همچین خبری نظر میدی! والله خودت رو اذیت میکنی واسه هیچ و پوچ! برو اونجاهایی که بهت حال میده نظر بده! از ما گفتن بود.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 20:20
no_rasicm - استکهلم - سوید
این نظام و این حکومت از سرتان هم زیاد است .
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 20:36
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
این جوانهای مسلمان و کلاً هر مسلمانی قربانی ناخودآگاهانه دین اسلام شده که شباهت زیادی با ایدیولوژی فاشیسم دارد از مطلق پرستی پیامبر و امام گرفته تا یکپارچه گی پوشش لباسی ( چادر سیاه و یا مانتو اسلامی برای زنان و پیراهن سیاه برای مردان ) در جامعه مسلمین و دنباله روی و اطاعت کورکورانه از فرامین رهبری و مذهبی و در دیگر زمینه ها! ایدیولوژی فاشیسم و اسلام اول سعی میکنند آزادی فردی را از فرد بگیرند بعد فرد را در جامعه بر اساس ایدیولوژی خود ساخته و ارگانهایش با فشار و اجبار جذب کنند و وادارش میکنند که با اکثریت جماعت ناخوداگاه همراهی کند وگرنه در سیستم و بین مردم جائی نخواهد داشت. همزمان خرد فرد را با شستشوی مغزی ازش میگیرند و او را بازیچه دست خود میکنند که در خدمت دین یا ایدیولوژی حاکمه باشد. یعنی این شیوه از خود بیگانه گی برخی ها در ایام محرم و عاشورا ناشی از یک سیستم نفوذی حساب شده توسط ملاهای کاسبکار دین است تا منافع طبقاتی خود را حفظ کنند. اساس کارشان را بر قشر بیسواد و فقیر جامعه میگذارند چونکه میدانند آدم آگاه و روشنفکر ازشان پیروی نمیکند. در ادامه
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:14
Armin3001 - لندن - انگلستان
اولا مذهبی بودن دلیل بر طرفدار رژیم بودن نیست دوما این دویچه وله سیستم دختر بازی جوانهای ایرانی را بلد نیست اکسر جوانها میان دختر بازی ، دخترا هم به همین دلیل میان بعدشم عکس دوم به نظر میاد دوا شد . خودتونو ناراهت نکنید دل سرد نشید مردم همه منتظر فرست هستند جونشون به لب رسیده اونای که حرفای دل سرد کننده میزنند از جمهوری اسلامی بدتر هستند یا شاید هم خودشونند.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 20:36
perfectman - ماستریخت - هلند
از ماست که بر ماست
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:47
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
ما که از کار این مردم سر درنیاوردیم
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:50
Azadikhah - تكسل - هلند
فکر اینکه این مملکت درست بشه رو از سرتون بیرون کنید!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:34
siah76 - لوس انجلس - امريكا
جامعه گوسفندی....بع ..بعع.. آخه شما همین آخوندا لیاقتتونه...جامعه گوسفندی لیاقتش حکومت گرگان است«راسل».
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 22:03
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
در رشته پسیک آنالیز یک تئوری وجود دارد که آنرا Introjection مینامند. این تئوری حاکی است که برخی اوقات انسان به گونۀ ناخودآگاه تصور و یا عقیده ای را وارد دستگاه روانی و سازمان شخصیت خود میکند و از آن پس تصور مذکور برایش نماینده و شناختگر یک چیز واقعی و یا فرد معیّن میشود. با کمال شوربختی باید گفت همۀ ما افرادی که اختیار دین و مذهب و به دنبال آن شخصیت فردی و یا اجتماعی خود را به دست ملایان میسپاریم، خود را قربانی تئوری مذکور و یا فساد نهادی ملایان میکنیم. زیرا ما افسونهای افسانه آسائی را که ملایان برای گرم نگهداشتن تنور منافع طبقاتی خود در گوشهایمان میخوانند، ناخودآگاهانه در سازمان ذهنی و شخصیتی خود میریزیم و همچنانکه تعصب ما ناخودآگاهانه نسبت به موعظه های سراپا غیر راستین و کژنهاد ملایان رشد میکند، چشمان خردمان غیر حساس و نابینا میشود. یعنی پس از اینکه ملا موفق شد، چشم و گوش خردمانرا غیر حساس و نابینا کند، در ژرف تاریکیهای خردباختگی آنچه را که به ذهن ما وارد میشود بدون مقاومت و با رضایت خاطر پذیرا خواهیم شد و آنها را با رغبت به ایمان جدا شده از خودمان خواهیم ریخت.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 21:21
faryade.abi - دوحه - قطر
مغز شما پوسیده که هیچ چیز از انسان والا مقامی مثل امام حسین نمی دانی خدا عاقبت من وشما رو به خیر کنه این دخترا هم خودشون رو مسخره گرفتن که موافق و مخالف خندشون میگیره درود بر داماد وافتخارایرانیان همسر بانو شهبانو ومادر امام سجاد حضرت امام حسین ع
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 22:16
faryade.abi - دوحه - قطر
افرین به تو شیردل از انگلیس احسنت احسنت همه باید از امام حسین افتخار انسانیت دفاع کنیم یا علی یا زهرا
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:05
faryade.abi - دوحه - قطر
شما که امام حسین را عرب میدانید ایا میدانید که امام حسین وپدرو جدشان رسول خدا دل خوشی از عرب جماعت نداشته اند وایرانیان را بیشتر دوست می داشته اند بدنیست بدانید قران کریم از کورش کبیر به نیکی یاد میکند وکورش را مقرب درگاه الهی میداند قران کریم اعراب را منافق ترین قوم کافر میداند همچنین شاید برای شما جالب باشد که امام حسین ع همسر بانو شهبانو بوده وداماد افتخارو تاج سر ما ایرانیان میباشد مادر امام سجاد نیز بانو شهبانو بوده وباعث افتخار است که ما ایرانیان با ائمه ی اطهار نسبت خویشاوندی داریم سلام برلب تشنه ی امام حسین ع
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 22:59
sefead - لندن - انگلستان
عجب ملت لنگه به لنگه یی هستیم، نه به اون عرب پرستی‌ و ترویجِ خرافه و نه به اون ظواهر غیرِ اسلامی؟؟ مثلِ این می‌مونه که یه پیتزا رو تو قرمه سبزی تیلیت کنی‌.. من از بیکاری هم بمیرم حاضر نیستم برم این آشغالها رو تماشا کنم..(آرتمیس- پاریس تمرگیدن رو خوب گفتی‌)
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:55
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان. دقیقا مهربانم...من فکر نمیکنم با نابودی ملا جهل و حماقت مذهبی‌ نابود شود!! چرا که پس از ۱۴۰۰ سال حماقت و جنایت باز در سال ۸۸ خیزش در افسار ۲ اسلامی قرار گرفت !!!همانها که به اصطلاح در حصر خانگی هستند حتی پس از ۳۰ سال خاموشی اولین جنبش باز سبز اسلامی شد!! اینجا مینویسم ولی‌ امیدم به یک سیستم آزاد و سکولار در زادگاهم روز بروز کمرنگتر میشود!!!
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:05
pull.over - دوحه - قطر
1)feminism - لندن - انگلستان:مژگان خانم من خدمت شما ارادت خاصی دارم اما بیخیال! تصادفات کشور رو به گردن امام حسین نیندازید،جاده های کشور رو مسئولین بی عرضه درست نمیکنند،فرهنگ سازی نمیکنند،آخر امام حسین باید جواب گو باشد؟ هر چه شد مقصر اسلام است؟! مگه میشه آخه! آخه امام حسین مگه چیکار کرده که شما باهاش مشکل دارید؟ جای کسی که تنگ نکرده،کرده؟! نگین عشق حسین در دل "برخی" از ایرانیان است،عشق امام حسین در دل اکثریت ایرانیان به قول شما رسوخ کرده و این عشق نه تنها تا به گور همراهشونه بلکه تا به ابد ادامه خواهد داشت× شوخی شوخی با امام حسین ما هم شوخی!؟ شما اگه بتونین چار تا از بدی های امام حسین رو با مدرک رو، و در ادامه ثابت کنی، مطمئنا خیلی ها رو روشن خواهید داد.چیزی که من بهش اطمینان دارم با فحاشی و بی احترامی به امام های شیعه نه تنها عشق و محبتی که در دل شیعیان نسبت به امامانشان وجود دارد کم میشود بلکه به آن افزوده هم میشود و اثر برعکس خواهد داشت.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:55
pull.over - دوحه - قطر
2)ضمنا مژگان خانم این دوست شما خیلی عصبیه و خیلی ها از همسخن شدن باهاشون فراری اند.بهتر نیست ایشون در رفتارش با بقیه تجدید نظر کنند و نظرشون رو با مهر و عطوفت بیشتری بنویسند؟! با دعوا و زور و فحش بد و بیراه نمیشه کاری از پیش برد! یه کاربر داشتیم قبلا به نام حمید تن تن،هنوز که هنوزه هر گاه به یادش میفتم میگم دمش گرم! درسته هیچی رو قبول نداشت ولی اخلاقش کشته مرده های زیادی داشت.امیدوارم هر جا که هست موفق باشه.
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:55
ukang - لندن - انگلستان
شیردل جان . بمان تا صبح دولتت بدمد!!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 01:29
ukang - لندن - انگلستان
حقا که توسری ملاهای شپشو وتحقیرهای 34ساله گذشته حقتونه!!! عرب 1400سال غذا)ادرار شتر به خوردتون داد نفهمیدید!!! به خدا که تا این نسل احمق از بین نره ایران ایران نخواهد شد. تقصیر ملا و حکومت نیست ملت احمق همیشه سر خم کرده منتظر توسری.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 01:38
karkas - اصفهان - ایران
ی آخوند از ی آخوند دیگه پرسید .................خول تراز ما آخوندا کسی‌ هست .........گفت اونا کا عینک آفتابی میزنن میگن التمس دعا هاجاقا
‌سه شنبه 7 آذر 1391 - 23:40
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
pull.over - دوحه - قطر. جنابعالی مثل اینکه خر مراد را عوضی سوار شده اید. اولا این جوانان بی عار بدبخت, عاشق بابای حسین و ننه علی نیستند! اینها با یک خروار آرایش و آخرین مد برای چشم چرانی و دختر بازی و پسر بازی به این مراسم میروند. پس بیخودی وسط دعوا عیار تعیین نکن! بقول معروف درد فاطی از بی تنبانی است. ثانیا 1400 سال نکبت و جنایت که با ماله کشی و ماستمالی تطهیر نمیشود! سراسر تاریخ پر است از جنایات اسلام در حق بشریت بخصوص ما ایرانیان. اما از بخت بد, بی خیال ترین و بی عار ترین ملت دنیا از کار درآمده ایم. جنابعالی هم بجای نصیحت دیگران و بجای قسم و سوگند خوردن بجان آن خدای خیالی یعنی الله ( یا همان اللات بت بزرگ کعبه) برو چهار تا کتاب تاریخ بخوان باشد که رستگار شوی! هر قدمی که علم بشری پیشرفت کرده خدایان ادیان هزاران قدم عقب رفته اند. مرده پرستی تا کی؟! بقول ایرج میرزا: کشتند و برفتند و بشد خاک - خاکش علف و علف چرنده!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 02:46
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
shirdel - لندن - انگلیس. مواظب خودت باش! این غم بزرگی که بر دل داری را رها کن! بقول شاعر چو باد اندر دلت پیچد فرو هل که باد اندر شکم باری است بر دل! آره عزیز جان سنگینی معده و سبکی عقل بدجوری بر احوالات روحی شما مخبطان اسلامی اثر گذاشته. ( بقول ولتر: مذهب نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی! ) کسی که نگاهی ولو سطحی به این مراسم چندش آور سینه زنی و زنجیر زنی عاشورا می اندازد یا دچار وحشت میشود یا تاسف میخورد به حال این بیماران متوهم روانی که برای مرده 1400 ساله جامه میدرند و سر میشکافند و آدم میکشند. ننگ بر این آیین نکبت بار و مذهب جعلی شیعه این فاسدترین فرقه اختراعی بشر!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 02:52
feminism - لندن - انگلستان
pull over / نخست از لطف شما تشکر میکنم. در ادامه باید بگویم من با دین و آئینی که به زور و شمشیر وارد به سرزمینم شده مشکل دارم. من از اعرابی که زنان و دختران ایران زمین را به اسارت برده و چون حلوا بین خودشان تقسیم میکردند؛ منزجرم. من از اعراب بادیه نشینی که سر رستم فرخزاد ، سردار دلیر ایرانی را از بدن جدا کردند ، متنفرم. من از علی پدر حسین که از مشاوران نزدیک عمر برای حمله به ایران بود، نفرت دارم. من از حسینی که دخت پادشاه ایران را به عقد خود درآورد ، انزجار دارم . پادشاهی که هرگز اسلام را نپذیرفت و اعراب حرام لقمه سرزمینش را در جنگ قادسیه به خاک و خون کشیدند و دختش را به اسارت بردند. پادشاهی که در پاسخ به دعوت عمر به اسلام گفت: شما با "الله اکبر" تان در همان بیابان بمانید و به شهرها نزدیک مشوید که باورتان بسیار هراسناک و رفتارتان ددمنشانه است. روزگاری که اعراب بادیه نشین سوسمار میخوردند و دختران خود را زنده بگور میکردند اجداد من پرچم گفتار نیک ، کردار نیک و رفتار نیک را بر دست داشتند. بنابراین مرا با حسین و حسن و دیگر عربها صنمی نیست. شاد و تندرست باشی.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 03:23
jimy110 - رم - ایتالیا
درک این مچالس کار یک مشت از خدا بی خبر نیست ولک جان
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:24
perser68 - فلوریدا - امریکا
دوستان اصلا چنین چیزی نیست این مردم به موقع خدمت اسلام خامنه‌ای نکبت خواهند رسید!روزهای سال۸۸ یادتون نره!همین‌ها بودن که جمهوری متعفّن اسلامی رو به لرزه در آوردن،گر‌ صبر کنی‌ زقوره ایرانی‌ آباد و آزاد خواهی‌ ساخت.به امید ایران بدون اسلام سیاسی و متحجّر
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:26
v-for-vendetta - اوستین - ایالات متحده
محرم دهه عزاداری نیست بلکه یه گردهمایی هست تا مردم بتونند یه دوری تو خیابون ها بزنند و از اونجا که اکثر جمعیت ما رو جوون ها تشکیل میدند یه دختر بازی هم کرده باشند
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:31
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
pull.over - دوحه - قطر عزیز من من این راه رو بار ها رفتم. منطق اینها فقط توهینه. بزودی خودت میفهمی.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:03
naderan - یوتوبوری - سوید
شما بدبخت ها بحال نسرین ستوده عزا بگیرید که در حال مرگ بخاطر شما.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 05:19
akbarboy - تبریز - ایران
اونایی که خارج از کشور زندگی میکنن شما که از اینجا رفتین به شما چه ربطی داره که ما امام حسینو دوس داریم شما برید دیسکو حالتونو بکنید کاش میشد فهمید کلا از منظر شما انسان واسه چی افریده شده. بزرگترین فیلسوفای غربی بعد یه مدت دچار نیهیلیسم میشن شما که جای خود دارید پس به ریسمان دین چنگ بزنید بیشتر از این خودتونو تو این دنیای که معلوم نیست چند ساعت بعد درش باشید یا نه دلخوش نکنید
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 06:13
Islam zoda - تورنتو - کانادا
حسین و باباش فدای یک تار موی کورش کبیر بنیان گذار اصلی‌ ایران....امین
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:41
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
feminism - لندن /ARTEMIS-SW - .پاریس - فرانسه چقدر برا اراجیف هم پپسی باز می کنید هه هه(دوست گرامیم،مهربانم).
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 04:07
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
faryade.abi - دوحه - قطر: این سفسطه‌ها دیگر اثری ندارد. همه شما یاران حسین را می‌‌شناسند . این سخنان از کیسه شاهان صفوی در آمده و ایرانیان خوش باور امسال شما با چسبیدن حسین به ایرانی‌‌ها کوشش می‌‌کنند این ننگ را که ۱۵۰۰ سال هوای نفس ایران و ایرانی‌ را مسموم کرده چهره انسانی‌ دهند. شاهان صفوی این شایعه را رواج دادند که از مذهب ‌شیعه برای با دولت عثمانی مقابل کنند . تا زمان شاهان صفوی کسی‌ نمی‌‌دانست حسین، حسن، علی‌ که می‌‌باشند ؟ اصلا وجود شما شیعه‌ها از صدقه شاهان می‌‌باشد. فکر می‌‌کنید به چه علت شاه علی‌ خود را وارث تاج و تخت می‌‌داند. خجالتی می‌‌باشد وگرنه فردا اعلام می‌‌کنند . که جدّ مادری او هم صیغه کورش می‌‌بود. ما تا آرش، ، بابک داریم. نیازی به حسین نیست. که جنگ قدرت با پسر عموی خود یزید داشت .
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 09:19
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مسیح پسر مریم-------pull.over -------- اولا دهها سایت اسلامی هست چرا اینجا میایید که زجر بکشید؟؟؟؟ مازوخیست اسلامی؟؟؟ در ضمن چگونه ایرانی‌ هستید که از قاتلانی که به ایران حمله کرده اجداد ما را کشته و دختران ایرانی‌ را در عربستان برده ی سکس کثیف خود کردند طرفداری می‌کنید!!!! و در ثانی‌ ملایان از کدام کتاب قانون با قوانین کشتن کفّار----مرتد-مفسد فی الارض استفاده کردند تا ۱۰۰۰۰۰ نفر را اعدام کردند!!! بروید کشک خونین اسلامی خود را بسابید----
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 09:30
feminism - لندن - انگلستان
مسیح پسر مریم / تو مشغول نوشیدن خون جگر باش و یاوه کم گو !!!! کسی از تو اظهار نظر نخواست که خودت را مثل لنگ دمپائی وسط میاندازی !!!!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 09:39
no_rasicm - استکهلم - سوید
شماها که این همه از عرب بدتان میاد و میگید عرب سوسمار خور پس چرا خاک تو سرتون میکنید برای عرب ایا شما انسانهای دو رویی نیستید ، لیاقتتان همین آخوندها است نه ایران آزاد و دمکرات ، بابا حسین چه ربطی به ایران داره اصلا حسین اینا فارسی بلد نبودند از ایران و ایرانی هم متنفر بودند اشکال نداره برید خاک تو سرتون بریزید اما ادعای ایرانی بودن نکنید !!!!
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 09:33
shahab46 - هانوفر - المان
خریت نچندان علف خوردن است.حیف افرادی مانند نسرین ستوده که لحظه‌ا‌ی ازعمر خودش را در این کشور برای این چنین مردمی تلف می‌کند چه برسد به اعتصاب غذایشان
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 11:14
poriyaye_vali - دوحه - قطر
موسی به دین خودش،عیسی به دین خودش والسلام !!کسی حق نداره به عقاید دیگران توهین کنه ..
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 16:14
andisheh mehr - لندن - انگلیس
مقام شهید در اسلام به قدری بالا می‌باشد که در بهشت با چندین حوری دمخور خواهد شد،چه برسد به امام شهید .بابا مردم ،امام شهید الان در بهشت با حوری پریا داره بشین و برخاست می‌کند ،شما چرا عزاداری دارید می‌کنید!!!هاهها.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 16:34
زیبای ایرانی‌ - هلند - رتردام
به نظر من عکاس یا کم عقده‌ای عکس گرفته انگار تاحالا آدم حسابی‌ ندیده بود .
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 18:03
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
زنده یاد ایرج میرزا شاعر فرزانه در باره سینه زنی و زنجیر زنی و این مراسم مسخره مرده پرستی شیعیان میگوید : زن ق.. چه میکشی خودت را - دیگر نشود حسین زنده. کشتند و گذشت و رفت و شد خاک - خاکش علف و علف چرنده. من هم گویم یزید بد کرد - لعنت به یزید بد کننده. اما دیگر این کُتل مُتل چیست - وین دستۀ خنده آورنده! تخم چه کسی بُرید خواهی - با این قمه های نابُرنده! تو زینب خواهر حسینی - ای نرّ خر سبیل گُنده! خجلت نکشی میان مردم - از این حرکات مثل ! در سیزده قرن پیش اگر شد - هفتاد و دو سر ز تن فکنده. امروز چرا تو میکنی ریش - ای در خور صد هزار خنده. کی کشته شود دوباره زنده - با نفرین تو بر کُشنده.
‌چهارشنبه 8 آذر 1391 - 19:10
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
از ناچاری به گربه میگن خانم باجی , اگر گوگوش یا ابی ..... همون بغل کنسرت داشت هیچ کدوم از این جوانان آنجا دیده نمیشدن، از سر بیکاری و بی برنامه گی است .
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 00:18
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا میبینم که حسابی به تکاپو افتادی تا حقیقت حسن را پنهان کنی. نخیر بابابزرگ چراغی را که ایزد بر فروزد هر انکس پف کند ریشش بسوزد. اینقدر از عزاداران میلیونی ما حرص بخور تا بمیری
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 07:14
akbarboy - تبریز - ایران
عشق فقط حسین به خاطر حسین دنیایی رو به اتش میکشم نام حسین یعنی مبارزه با ظلم ومبارزه با فساد با این که از حکومت جمهوری اسلامی بدم میاد اما اگه بدونم با رفتن اینا امثال شما سر کار میاین راضی به رفتن اینا نمیشم نام حسین تا ابد ادهر بر تارک جهان میدرخشد خدا شمارو بدبخت افریده که ذره ای از عشق حسین تو دل شما نگذاشته واقعا نمیدونید از چه چیزی محرومید
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 07:35
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
معجزه ی ساعتی ۷۰۰۰ تومن!!!!!. akbarboy - تبریز - ایران. عشق فقط حسین به خاطر حسین دنیایی رو به اتش میکشم
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 18:11
hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
akbarboy - تبریز - ایران. جهت اطلاع عرض کینم این حسین که به عنوانه یک شخصیت افسانه‌ای ازش یاد می‌کنین و سمبل مبارزه با ظلم قلمداد می‌شه، هیچ شباهتی‌ با اون حسین ۱۴۰۰ ساله پیش نداره، اون حسین ۱۴۰۰ ساله پیش به بهانه تسخیر حکومت رفت به کوفه نه برای آبیاری درخت اسلام، میخواست کودتا کنه، جاسوس هم فرستاد (مسلم ابن عقیل) ولی‌ تیرش به سنگ خورد، اول با تعداد زیادی سپاهی رفت ولی‌ همه فهمیدن که زیاد نمی‌شه به حرفاش اعتماد کرد، اون موند و یک عده کم، چندین بار هم برای جان خودش التماس کرد که بزارن برگرده، ولی‌ گفتن یک راه بیشتر نداری فقط بیعت با یزید، حسن بردار بزرگتر حکومت رو به قیمت ۴ میلیون دینار به معاویه فروخت (صلح حسن)، ولی‌ حسین خواست پسش بگیره.
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 22:49
hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
ضمنا کسی‌ هم مخالف تو سر زدن شما نیست، اینقدر به سرو سینه تون بکوبین که خسته شین و از عشق حسین مدهوش، ولی‌ با اینکارا نخواین بهش تقدس بدین و بعد خودتون رو بهش بچسبونین و ادعای پاکی‌ کنین. کاری که آخوندا دارن ۷۰۰ ساله با ما می‌کنن، اول میان یک تقدس ساختگی از الله و محمد و اماما درست می‌کنن بعد خودشون رو نماینده اونها معرفی‌ می‌کنن و به این ترتیب این تقدس رو به خودشون تسری میدن، و بعد با این تقدس سوار امواج حماقت ملت میشن و سواری‌ میگیرن. شما اگر میخواین سواری‌ بدین. کول و گردهٔ خودتونه، دیگه از بقیه مایه نذارین. البته خیلی‌‌هاتون هم منفعت از این داستان میبرین
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 22:56
poriyaye_vali - دوحه - قطر
مسیح پسر مریم - تهران - ایران..شعرت زیبا بود..چراغی را که ایزد بر فروزد،،، هر انکس پف کند ریشش بسوزد. ‌. یریدون ان یطفئو نورالله والله متم نوره ولوکره الکافرون (میخواهند نور خدا رو خاموش کنند ووخداوند نورش را کامل میکند ....)
‌پنجشنبه 9 آذر 1391 - 20:49
sange_sabor - نامور - بلژیک
بابا مردم از گشنگی دارن می‌میرن محرم مالی قدیما بود .
جمعه 10 آذر 1391 - 16:21
nader46 - لندن - انگلیس
مسیح پسر مریم - تهران - ایران/اگر این دو دوست عزیز feminism - لندن /ARTEMIS-SW - .پاریس/هوای همو دارن صد شرف داره به تو که خودتو واسه جلّاد و خون اشامی مثل خامنه‌ای و دیگر ادمکشان رژیم و حسن پشم الله گاومیش خر گردن رهبر سند الله جر میدی،،گویا این روزها خرج عمل زیاد بالا رفته که واسه ساعتی 8000تومن مجبور به اضافه کاری شدی و 24ساعته کامنت‌های سفارشی از طرف بخش فرهنگی وزارت اطلاعات را کپی‌ می‌کنی‌،،،تو که پسر ناخلف مریم هستی‌ اگر جرأتی داری به یکی‌ از همین آخوندها که پاچه خواری و آدمکشی و آدم فروشی می‌کنی‌ واسشون،،بگو که می‌خوام به احترام حضرت مسیح که قران هم قبولش داره،،مسیحی بشم،،،همان لحظه چنان دارت میزنن و فتوایی میدن که کشتن تو واجب و ثواب الهی داره،،بازهم نونی که از این راه می‌خوری به خون ملت آزادیخواه ایران و ندا‌ها و ستار‌ها آغشته کن
جمعه 10 آذر 1391 - 16:13
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
nader46 - لندن - انگلیس. دوست گرامی‌ در این سا یت‌ اگر افرادی چون من فمینیسم شما و دیگران می‌نویسیم فکر می‌کنیم شاید برای فردی مفید باشد که آکبند این دین خونین از مغزش باز و کمی‌ به انسانیت!!! جان بختگان !!!---اسرا!!! چون ستوده بیندیشد متأسفانه همین سا یت‌ یک ایران کوچک است!!! و داخل هم همین!!!! تعدادی هستند که تا مطلبی را می‌بینند می‌نویسند ما در داخل مبارزه کردیم!!!!! معلوم نیست کدام مبارزه!! تعداد اندکی‌ برای این بی‌ رگها کشته و زندانی شده و میشوند و اینها با د به غبغب انداخته!! و چرند نویسی از شعارهای آن قلابی بر گرفته از ۳۳ سال پیش تعدادی هم اسلامی-!!! راه نجاتی برای این ملت هزار پاره نیست‌همین.
یکشنبه 12 آذر 1391 - 09:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.