گزارش تصویری از حضور احمدی نژاد در محل تمرین تیم ملی فوتبال

خبر گزاری مهر : شوخی‌های رئیس جمهور با کادرفنی تیم ملی و درخواست عجیب او از ملی پوشان از حواشی جالب توجه تمرین امروز تیم ملی بود.


به گزارش خبرنگار مهر، حضور محمود احمدی‌نژاد در تمرین تیم ملی حواشی جالبی داشت که از آن جمله می‌توان به کری‌خوانی رئیس جمهور با اعضای کادرفنی تیم ملی اشاره کرد.
 
احمدی‌نژاد پس ورود به محوطه تمرین تیم ملی با تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان ملی پوش دست داد. در این بین امید نمازی که از مربیان تیم ملی است به احمدی‌نژاد گفت یک بازی دوستانه با هم برگزار کنیم تا ببینیم از بین کادر فنی تیم ملی و کادر ریاست جمهوری چه کسی برنده می‌شود. احمدی‌نژاد در پاسخ گفت: قطعا شما می‌بازید!
 
* رئیس جمهور کشورمان پیش از آنکه تمرین تیم ملی را ترک کند، از جواد نکونام خواست به کنار زمین آمده تا به دور از سایر بازیکنان تیم ملی و رسانه‌ها با او صحبت کند.
 
* شوخی‌‌های احمدی‌نژاد با کادر فنی تیم ملی تمامی نداشت. او خطاب به کی‌‌روش گفت نسبت به گذشته لاغرتر شده‌اید که سرمربی تیم ملی هم با خنده پاسخ احمدی‌نژاد را داد.
 
* محمد قاضی، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که مورد توجه احمدی‌نژاد قرار داشت. رئیس جمهور هنگامی که با تمام بازیکنان دست می‌داد با محمد قاضی بیشتر از سایرین گرم گرفت و چند ثانیه با او خوش و بش کرد.
 
* درخواست عجیب احمدی‌نژاد از بازیکنان تیم ملی هم باعث تعجب خبرنگاران و روزنامه‌نگاران حاضر در تمرین شد. ایشان از بازیکنان خواست تا با رسانه‌ها صحبت نکنند، چرا که بعضی از رسانه‌ها دنبال منافع خودشان هستند.
 
* محمد عباسی، حمید سجادی، مهدی محمد نبی و غلامرضا بهروان از جمله حاضران و همراهان احمدی‌نژاد در تمرین تیم ملی بودند.
 
* خبرنگاران برای حضور در تمرین تیم ملی مشکلاتی داشتند. ابتدا به آنها اجازه داده نشد که وارد ورزشگاه آزادی شوند اما پس از چند دقیقه معطلی آنها کنار زمین شماره 2 آزادی رسیدند. در حالی که احمدی‌نژاد در میان بازیکنان تیم ملی نشسته بود و صحبت می‌کرد، خبرنگاران رسانه‌های نوشتاری اجازه نداشتند نزدیک رئیس جمهور شوند در حالی که تصویربرداران و عکاسان مانعی برای این کار نداشتند.
 
* تعدادی از خبرنگاران کشور کره‌جنوبی هم قصد داشتند در تمرین تیم ملی حضور یابند اما اتومبیل آنها پشت در ورزشگاه آزادی متوقف شد و به این خبرنگاران اجازه داده نشد وارد ورزشگاه شوند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

+83
رأی دهید
-167

prince of darkness - دبی - امارات
دباره این دوتا انگشت بی صاحب شدش رو گرفت بالا تا امپر بچسبونم
یکشنبه 23 مهر 1391 - 16:01
zorro - استانبول - ترکیه
نمیدونم چرا دلم برای این آدم میسوزه. خیلی بدبخته. این آدم اشتباهی بدنیا اومده اصلا.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 16:31
rasan - لندن - انگلیس
احمدی نژاد در حال انتقال آخرین تجربیاتش در "ر... به همه چی" !!!!!.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 16:27
faghat zartosht - شیراز - ایران
البته دیگه امیدی به این تیم نیست،مگر اینکه واقعا غیرت ملی اینها یه کاری کنه و الا غیرتشونم فعلا مرده.کلا مملکت یه جورایی فعلا مرده.با یاری اهورا مزدا یک بار دیگر ایران و ایرانی سربلند بشن و با غیرت.اگر خدا بخواد
یکشنبه 23 مهر 1391 - 16:49
MartinT - هایدلبرگ - آلمان
ریخته شدن خون جوانان عزیز کشورم به خاطر احمدی نژاد و علی‌ خامنه‌ای بخشیدنی نیست.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 17:32
perspolis123456789 - پراگ - چک
باز هم به دلیل ایرانی‌ بودن و احساسی‌ بودن احساسات بعضی‌ها بر عقلشون غلبه کرده. عزیزان هموطن من هم با خیلی‌ از کارای رئیس جمهور موافق نیستم ولی‌ آیا این دلیل میشه که همهٔ کارش رو سیاه ببینیم؟ اتفاقا این کارش خیلی‌ درسته. هر چی‌ باشه احمدی‌نژاد ایرانی‌ هست و دلش میخواد تیم ایران ببره. این رو که دیگه نمیشه انکار کرد. پس لطفا کمتر اوکادو مصرف کنید، کمتر احساساتی‌ نظر بدید و بیشتر عقل خود را به کار ببرید.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 18:21
mansikka - هلسینکی - فنلند
توجه کردید محمود در بیشتر عکساش دستشو گذاشته روی پای اون آقا نمیدونم مربی تیم یا نه ولی انگار محمود چون تا حالا دستش با پای برهنه در تماس نبوده خواسته از فرست استفاده کنه عجب آدم جلفیه هههههههههههههه
یکشنبه 23 مهر 1391 - 18:22
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. از هر چی‌ ورزش فوتبال بود بدم آمد، هر چیزی چه ورزش هنر ازش سؤ استفاده شد ارزش نداره. آفرین با نصرتی که میشه دید در صورتش چقدر از نزدیک بودن با این عنتر و اقدی و بیمار زمان احمقی نژاد که متسفانه مجبور هستند داره رنج و عذاب میکشه. بیزینس از یوسوال یعنی‌ طوری ونمد کن که هیچ اتفاقی نففتده حالا تورم گرانی مشکلات مرگ بار زندگی‌ روز مره و و که این لعنتی و بی‌ سواد‌های اطراف این اگه عامل اصلی‌ نباشند ولی‌ آن‌ها را شتاب دادند این طوری این عنتر می‌خواد نشان که همه چیز نرمال و عادی هست.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 18:45
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
باز این دلقک اومد. می‌خواد آخرین عکسای یادگاریشو بگیره
یکشنبه 23 مهر 1391 - 19:22
باريك بين - تهران - ایران
علی کریمی رو هیچکسی راجع بهش نظری نداره؟؟؟؟ شماها که دنبال این هستین که حالا توی یک عکس سرش رو انداخته پایین یا توی یک عکس به حرفهای رئیس جمهور گوش نمیده حالا نظرتون راجع به عکسهای شماره 16 و 20 چیه؟؟ لطفا الکی واسه خودتون اسطوره سازی نکنید. افرین به شما پناهندگان خوب و محترم. شما ها هم می تونید خوب و محترم باشید فقط کافیه که بخواین. در ضمن علی کریمی یکی از بی اخلاقترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران هست. هیچوقت لگدی رو که به داور چینی توی ویتنام زد و موجب اخراجش برای دو سال از فوتبال شد رو یادم نمی ره. بیاییم برای خود و بچه هامون اسطوره های واقعی و با اخلاق داشته باشیم نه هرکسی رو که با حکومت مخالفت کرد به هر قیمتی بکنیم اسطوره و بی اخلاقی رو در جامعه رواج بدیم.
دوشنبه 24 مهر 1391 - 01:51
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
فوتبال بعد از دوران مایلی کهن تو ایران از بین رفت همش شده پول
دوشنبه 24 مهر 1391 - 04:48
perspolisi - سیدنی - استرالیا
باز این دوباره قدم نحسشو گذشت تو زمین ورزش، بازی‌های والیبال رو که یادتون نرفته؟ از الان میگم نتیجه بدی در انتظار تیم ملیه فقط به خاطره این موجود بی‌ خاصیت. هر جا میره گند میزنه اه. امیدوارم بچه‌های تیم ملی‌ قدم نحسه این مردک رو کلا فراموش کنن
دوشنبه 24 مهر 1391 - 05:10
سبز باشيد - اكلند - نيوزيلند
خبرت بیاد الهی وااااااااای خدایل جی میشه یه روز خبر مرکشو تو این سایت ببینم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
دوشنبه 24 مهر 1391 - 08:57
Kamran631 - لیون - فرانسه
دفعه قبل که این دلقک قدم نحسش رو گذاشت تو استادیوم، ما به عربستان باختیم ! تو رو خدا یکی‌ جلوی این مموتی رو بگیره که فردا نیاد استادیوم !! آخه یکی‌ نیست به این شیمپانزه بگه تو رو چی‌ به فوتبال !!؟
دوشنبه 24 مهر 1391 - 14:31
reza.dk - شاهین شهر - دانمارک
باریک بین ساندیس خور تو اینقدر باریک نبین اطراف هم نگاه کن ،کریمی‌ اگر اخلاق تندیّ داره ولی‌ کنارش ده‌ها خوبی‌ دیگه داره ،کریمی‌ جوابش رو خیلی‌ وقته پس داده تو نظرت برای خودت محترم ولی‌ دیگه نمی‌خواد معلم اخلاق بشی‌ به بقیه بگی‌ که به بچه‌هاشون چی‌ بگن ،از لحاظ فوتبالی اگر بخوایم در مورد کریمی‌ بگیم که خیلی‌ طولانی میشه فقط میشه بگی حالا حالا‌ها خیلی‌ مونده تا کسی‌ تو فوتبال ایران بیاد که بشه باهاش مقایسه کنی‌،از لحاظ اخلاقی‌ هم چون که مثل خیلی‌‌ها بازیگر نیست نمیتونه فیلم بازی کنه و سرش رو بندازه زمین بخاطر منافع خودش ،هر پیراهنی که می‌پوشه بهش تعصب و غیرت داره مثل بعضی‌‌ها سیب زمینی‌ بیرگ نیست ،بله قربان گو هم به هر نامردی نیست برای من و خیلی‌‌های دیگه اسطوره است،۸ باغیرت دوست داشتنی تا کور شه‌ چشم دشمن هات
دوشنبه 24 مهر 1391 - 14:57
azadmard433 - شیراز - ایران
zorro - استانبول - ترکیه...منم با نظرت موافقم.یه جورایی دلم براش میسوزه.
دوشنبه 24 مهر 1391 - 18:55
mirzadeh i eshghi - دوسلدورف - آلمان
باریک بین عزیز.کریمی‌ بازیکن بزرگی‌ بود اما متأسفانه هیچ وقت بزرگ نشد.چون داخل زمین اخلاق نداشت.با همه عشقم به کریمی‌ به خاطر نوع بازیش و کارهای انساندوستانش‌-به عنوان یک استقلالی -معتقد م که ضرر کریمی‌ برای تیم ملی‌ بزرگتر از نفعش بوده و اگه اون بعضی‌ ۴-۳ ایران و کره رو از کارنامه ش فاکتور بگیریم هیچ بازی سرنوشت سازی برای تیم ملی‌ نداشته.
دوشنبه 24 مهر 1391 - 21:46
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
باریک بین. داش علی تو این دو عکسی که گفتی داره به ریش مموتی میخنده. منتظر یه دلقک تو اردو بودن که خدا براشون رسوند. در ضمن با اسطوره ما کاری نداشته باش برو با همون اسطوره تیر خلاص زنت خوش باش
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 00:40
parviz1 - کترینگ - انگلستان
دکی همه این کارها را کرد تا با علی‌ آقای کریمی ۲تا عکس بندازه.بدبخت فکر میکنه با این ۲تا عکس میتونه گذشته پر از جنایت و نکبت و و بدبختیهایکه برای کشور و ملت آورده به فراموشی سپرده بشه.با این کارها هچی تغییر نمیکنه و ملت خون سهرابها و نداها و.. زندانی‌های سیاسی و مخالفان در کهریزک شکنجه و شیشه نوشابه و .. را هرگز فراموش نمیکند.گور پدر اون مموتی آن و رهبرش و اون بنیانگذار هندزاده بیسواد بیشعور درغگو .رژیم اسهال ننگترین حکومت دنیا و رهبرش منفورتر از همه رهبران و دولتش هم با جنایت و دورغ تشکیل شده و همه دنیا هم آن حقیقت را خوب میدانند.یکی مشت مزدور و کاسه لیس بدبخت بیسواد هم دورو برشون با قیافه‌های مسخره و همرگی منفور و تهوع آور با ریش و مهر ننگ بر پشانی.
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 10:53
mortimer - اصفهان - ایران
به آقای کی روش توصیه می کنم پای راست خودشونو از زانو با تبر قطع کنند :)
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 17:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.