دایی : پرسپولیس با این بازیکنان نیاز به مربی ندارد


سرمربی راه‌آهن پس از برتری برابر پرسپولیس گفت: کسی نمی تواند نامردی کند و جوابش را نبیند؛کسی که به من نامردی کند جوابش را می‌گیرد.
به گزارش  فارس، علی دایی در نشست خبری پس از پیروزی 4 بر 3 مقابل پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز دوست دارم به بازیکنانم از صمیم قبل تبریک بگویم چون بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند. نیمه اول سرتر از پرسپولیس بودیم و آنها موقعیت زیادی نداشتند.
 
وی اضافه کرد: می دانستیم آنها به توپ های بلند رو می آورند و بر اثر آفسایدگیری اشتباه گل خوردیم ولی در مجموع منطقی بازی کردیم. امسال از نظر قدی دچار مشکل بودیم و در این بازی هم روی ارسال ها گل خوردیم. خدا را شکر می کنم که خدا این عزت را به ما داد که بردیم. شاید هفته قبل می توانستیم برنده باشیم اما امروز خدا را همه چیز را مقدر کرد و به ما عزت داد.

دایی اظهار داشت: نمی خواهم درباره پرسپولیس حرف بزنم و می خواهم در مورد توانایی های راه آهن حرف بزنم. اسامی دو تیم را قیاس کنید، بازیکنان من امروز با غیرت بازی کردند و با تمام وجود به میدان آمدند.

دایی در خصوص اینکه با خوشحالی پس از گلزنی به پرسپولیس محبوبیت خود را از دست داده یا خیر گفت: نمی توانم فیلم بازی کنم. من یک پرسپولیسی هستم اما اکنون سرمربی راه آهن هستم و معلوم است که باید خوشحالی کنم. همه کار کردم تا امروز برنده باشیم.

 
وی ادامه  داد: با اینکه دو روز تمرینات تعطیل بود و بازیکنان به احترام من برگشتند اما حقشان بود که برنده شوند. حق ما بود که جزو 7،8 تیم ابتدای جدول باشیم اما این اتفاق نیفتاد و خدا را شکر که روزی خدا به من عزت داد که در جدول بالای پرسپولیس آمدم. شما فکر نکنید که این ها شوخی و نامردی است. کسی نمی تواند نامردی کند و جوابش را نبیند. کسی که به من نامردی کند جوابش را می‌گیرد.

دایی در خصوص اینکه به عنوان یک پرسپولیسی وضعیت این روزهای این تیم را چطور می بینید، گفت: از ته قلبم این تیم را دوست دارم. امسال یک کلمه علیه این تیم حرف نزدم. چه در زمان استیلی و چه دنیزلی. پرسپولیسی واقعی باید این تیم را حمایت کند ولی این سکوها و هواداران همیشه خط گرفته اند و امروز هم خط گرفته بودند. یک عده به اسم لیدر که شاید تعدادشان 10 نفر هم بیشتر نباشد آرامش را از این تیم گرفته اند. شما اجازه دهید مردم خودشان بیایند بهترین تشویق ها را می کنند. بگذارید کسانی را که دوست دارند تشویق کنند. شما فکر می کنید چرا آخر فصل گذشته موفق بودیم و اکثر بازی ها را بردیم، به خاطر اینکه آنها از پرسپولیس دور بودند.

وی افزود: باید منافع کسانی را که ذینفع هستند قیچی کنند. اگر این کار را انجام دهند پرسپولیس درست می شود. این تیم با این همه بازیکن به مربی هم نیاز نداشت و مطمئن باشید اگر این مسائل در پرسپولیس وجود نداشت این تیم بالای جدول بود. شما ببینید در کجای ورزشگاه به نفع یک نفر شعار داده و علیه بقیه شعار سر داده می شود. اگر این کار را انجام دهید به همه چیز دست پیدا خواهید کرد.

+229
رأی دهید
-77

Mossadegh - لندن - انگلیس
قبل از هر چیز دوست دارم به بازیکنانم از صمیم( قبل )تبریک بگویم چون بازی.
یکشنبه 17 ارديبهشت 1391 - 23:31
samuk66 - لندن - انگلستان
برو بابا داعیی اقدهی ،هیچ کس نمیتونه یادش بره که چه بالایی‌ سر تیم ملی‌ و پرسپولیس آوردی ، اشکال فقط بعضی‌ کن‌هایه .. هستند واگر نه دنیزلی کارش درسته.
یکشنبه 17 ارديبهشت 1391 - 23:40
jesus_christ - وين - اتريش
باشگاه شالکه ۰۴ طی‌ اقدامی نمادین ۰۴ را به باشگاه لنگ ایران تقدیم کرد ( لنگ 04 )
یکشنبه 17 ارديبهشت 1391 - 23:42
pandora - کلن - آلمان
این حرف دایی یعنی‌ پشندی برو خونه سالمندان اسقاطی !راست هم میگه ،نیمفصل اول همین بازیکنا بودن تازه بدون تقویت در نیمفصل،با استیلی کجای جدول بودن الان کجان ! نه فقط دایی که ۱۴ تا تیم بالای ۴پول لیس هست.پارسال دایی با این تیم حذفی رو گرفت،تازه از پارسال کلی‌ هم بازیکن جدید خرید تقویت شد خیر سرش،کریمی‌،کیا،کاظمیان،اولادی .. چه بخواید باور کنید چه نه پشندی به معنی‌ واقعی کلمه گند زده،استیلی و دایی با همین تیم به مراتب بهتر بودن،۴ تا ۴ تا هم پشت هم نمیخوردند.این عین حقیقت هست منتها کسی‌ که بخواد کور باشه مثل کبک سرش رو میکنه زیر برف،همون زمان که پشندی میباخت و میگفت ۵ هفته زمان می‌خوام ما گفتیم این هیچی‌ نمی‌شه،اینجا واسه ما کارشناس بازی در میاوردن حالا اثری ازشون نیست نطق کنن.باز خوش به حل اون سری لنگی‌ها که پشندی رو هوو کردن و دایی رو تشویق،یه سری دیگه دیر فهمند و هنوز هم نفهمیدن این یارو واسه لنگ مربی‌ بشو نیست
یکشنبه 17 ارديبهشت 1391 - 23:57
dkdk - اسلیس - دانمارک
پرسپولیس تیم بزرگی‌ است که هواداران بیشماری دارد.و پر طرفدارترین تیم ایران است بدون هیچ شکی.درسته که جایگاه واقعی قرمز‌ها اصلا اینجا نیست.اما دلیلش اینه که تعدادی از بازیکنان این تیم اصلا در حد پرسپولیس نیستند.و دلیل بعدی اینه که هر ننه قمری خودش را مالک و صاحب پرسپولیس میداند.استقلال هم ‌یک دوره از لیگ برتر به لیگ ‌یک سقوط کرد بنابرین این ممکنه برای هر تیمی پیش بیاید.البته تیمی مثل پرسپولیس جایگاهش هر جا که باشه محبوبترین تیم ایران است و این آنکار ناپذیر است.
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 00:05
pandora - کلن - آلمان
ﻧـﻪ ﺍﺳﺘــﯿــﻠﯽ ﻧــﻪ ﺩﺍﯾـــﯽ,پشندی 4 ﺗﺎﯾــﯽ
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 00:04
esfahani90 - اصفهان - ایران
سلام. خوب علی‌ آقا راست میگه دیگه آمار و ارقام بازی‌های که تا بحال حاجی گزل آقا مصطفی را ببینید از ۱۶ بازی در لیگ ۵ تا برده ۴ تا مساوی و ۷ تا باخت که ۴ تای آن ۴ تای بود. امیدوارم آن دسته از طرفدار‌های دو آتیشه پرسپولیس که حاضر به شنیدن کوچکترین انتقاد نیستند و در جواب همش حرف‌های رکیک و زشت کمی‌ با دید بزتر به مسائل و این حقیقت که برد و باخت بود و خواهد بود در ضمن آن فصل که استقلال ۱۳ شد ولی‌ جام حذفی را گرفتند. شانس آورد پرسپولیس اگه ۲ امتیاز را کم میکردند و شهرداری تبریز هفته آخر می‌برد و پرسپولیس دوباره ۴ تا میخورد بد حذف میشد ولی‌ در لحظه آخر به داد تیم رسیدند.
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 08:05
TameshK - هامبورگ - آلمان
دائی لنگی هم لنگ پول لیس رو * ۴ * تایی‌ کرد :)))) چه ذوقی هم میکرد تیمش گل میزد هاهاهاها حالا لنگی‌ها بعدِ ۳ میلیارد هزینه افندی پشندی کردن و دریافتِ ۴ تا گل از دائی جونشون باز داد میزدن علییییییییی دﺍیییییییییییی :))))) فکر کنم لنگی جماعت کلا دچارِ بحران‌های روحی‌ روانی‌ شدید شده آخه ناکامی هم حدی داره :)))) اگه بخواهیم بهشون بگیم ۹۱-۹۰ کابوس واری داشتین فکر کنم اینبار" کابوس" شاکی‌ شه دیگه :))))))) من که هیچ کلمه‌ای که وصف الحال این جماعت باشه پیدا نکردم از هر چه بگذریم سخن * ۴ * خوش‌تر است 4444 4444 4444 :))))
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 09:13
oyama - تهران - ژاپن
سلام دوستان من اصلا اهل فوتبال نیستم ولی یکبار تو فرودگاه ژاپن متاسفانه به اقای دایی سلام کردم حالم از ابشون بهم خورد چقدر بی مرام ورزشکار باید شخصیت داشته باشه برو از اقای کریمی یاد بگیر ادبو اما.......................
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 10:22
pandora - کلن - آلمان
امیر که استقلال رو برد مشت گره کرد تا یه قرن بهش میتوپیدند،حالا دایی جفتک میزد میپرید بغل میکرد داد میزد سجده میکرد که چی‌؟مثل ۴تا تیم دیگه لنگ رو ۴تائی کرده ! چوب خدا صدا نداره !
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 12:43
TameshK - هامبورگ - آلمان
oyama - تهران - ژاپن خوب مگه نشنیدین که میگن ادب از که آموختی گفت از لنگی جماعت D: :)))) البته این ضرب المثل به روز شده است هاهاهاها فقط اس‌ اس‌ فقط اس‌ اسیها D:
دوشنبه 18 ارديبهشت 1391 - 13:40
1qaz - سيدني - استراليا
لکن های سولاخ نشان رو باش، ها ها ها، عین هو غورباقه هفتیر کش شدند
‌سه شنبه 19 ارديبهشت 1391 - 10:20
pandora - کلن - آلمان
ﻧـﻪ ﺍﺳﺘــﯿــﻠﯽ ﻧــﻪ ﺩﺍﯾـــﯽ,پشندی 4 ﺗﺎﯾــﯽ
‌سه شنبه 19 ارديبهشت 1391 - 17:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.