قتل هولناک دختر 7 ساله به دست برادر بیمار

ایران : پسر نوجوان که در انتقامی کور خواهر خردسالش را به طرز هولناکی از پا درآورده بود، در دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.
 به گزارش خبرنگار ما، عصر 9 بهمن 89 نگهبان یک کارخانه در گرگ و میش هوا صدای دختر کوچولویی را شنید که با ناله و التماس کمک می‌خواست. مرد نگهبان بلافاصله با دیدن پسر جوان جنایتکاربه کارخانه آمد و دقایقی بعد با چند تن از همکارانش چوب به دست خود را به محل حادثه رساندند. اما با پیکر خونین و بی‌جان دختر خردسال روبه‌رو شدند که به طرز هولناکی از پا درآمده بود. از ضارب هم خبری نبود.
 در پی اعلام موضوع به کلانتری مشکین‌دشت و حضور تیم جنایی و تحقیقات مقدماتی ،‌جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.
 در حالی که تحقیقات ویژه برای شناسایی هویت مقتول و کشف راز جنایت آغاز شده بود، زن و مردی آشفته و هراسان به کلانتری رفته و از ربوده شدن دختر 7 ساله‌شان خبر دادند. پدر دخترک با ناراحتی گفت: «امروز همسرم همراه دختر 7 ساله‌مان – عسل- به خانه برادرش در مشکین‌دشت رفته بود که دقایقی قبل مضطرب و تنها به خانه برگشت و اعلام کرد دخترمان هنگام بازی در کوچه، از سوی یک پسر ناشناس ربوده شده است. سپس پدر دخترک با ارائه عکس‌های دخترش به مأموران از آنها کمک ‌خواست. در ادامه نیز جسد «عسل» از سوی خانواده‌اش شناسایی شد و بدین‌ترتیب تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شد.
 در حالی که هیچ سرنخی از متهم فراری در دست نبود، با کمک نگهبان کارخانه، چهره فرضی قاتل «عسل» طراحی شد. خانواده دخترک پس از مشاهده تصاویر با تعجب و ناباوری اعلام کردند این چهره شباهت زیادی به پسر 17 ساله‌شان دارد. در همین حال با وجود مخالفت‌های پدر و مادر، ناصر به عنوان نخستین مظنون تحت بازجویی قرار گرفت. وی سرانجام در بازجویی‌های فنی، تخصصی به قتل خواهرش اعتراف کرد و گفت: «بارها به پدرم گفته بودم می‌خواهم برای دختر مورد علاقه‌ام تلفن همراه بخرم تا هر وقت که دوست دارم بتوانم با او حرف بزنم. اما وقتی به خواسته‌هایم توجهی نکرد کینه شدیدی از آنها و خواهرم «عسل» به دل گرفتم. چرا که پدر و مادرم بین من و خواهرم فرق می‌گذاشتند و ... آن روز هم وقتی مادر و خواهرم به مهمانی رفتند از شدت ناراحتی و کینه تعقیب‌شان کردم. وقتی «عسل» در کوچه سرگرم بازی با بچه‌ها شد او را همراه خودم به بیابان‌های اطراف بردم تا دور از چشم‌ پدر و مادرم طلاهایش را بردارم. اما به دلیل این‌که نمی‌خواستم موضوع فاش شود او را با سنگ کشتم. بعد هم طلاهایش را به بازار کرج برده و فروختم. پول‌ها را نیز در تنه یک درخت پنهان کردم.» پسر جنایتکار در حالی که بشدت اشک می‌ریخت، با ابراز ندامت و پشیمانی صحنه قتل را بازسازی کرد و سپس با قرار بازداشت موقت به کانون اصلاح و تربیت انتقال یافت.
 از سوی دیگر با توجه به ادعای پدر و مادرش مبنی بر ابتلای وی به بیماری روانی، تیمی از کارشناسان پزشکی قانونی مسئول بررسی وضعیت روانی عامل جنایت شد. 2 ماه بعد نیز کمیسیون روانپزشکی اعلام کرد: «ناصر» مبتلا به اختلال شخصیتی ضد اجتماعی است اما هنگام ارتکاب جرم، دارای عقل، اراده و اختیار بوده است. با این وجود اولیای دم با اعلام گذشت، از خونخواهی دختر کوچک‌شان و مجازات پسر خود صرفنظر کردند. مادر قربانی به بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی کرج گفت: «ناصر» 6 ماهه بود که از دستم افتاد و از گوش و بینی پسرم خون آمد به طوری که فکر نمی‌کردم زنده بماند. پس از این ماجرا، پسرم رفتارهای عصبی داشت و پزشک به من اخطار کرده بود که ممکن است این قبیل بیماران در آینده مرتکب جنایت شوند. او از 7 تا 12 سالگی هم قرص اعصاب مصرف می‌کرد و بعد هم نتوانست ادامه تحصیل دهد. به خاطر فقر مالی نتوانستیم درمان پسرمان را ادامه دهیم، ضمن این‌که هر وقت دارو مصرف می‌کرد آرام می‌شد. حالا هم زندگی‌مان تباه شده و نمی‌خواهیم پسرمان مجازات شود.
 به گزارش خبرنگار ما، اواخر هفته گذشته «ناصر» از سوی قاضی هدایت « هدایت رنجبر» و 4 قاضی مستشار از شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد و با توجه به اعلام رضایت پدر و مادرش، از مجازات مرگ رهایی یافت. اما به سه سال اقامت اجباری در یکی از مراکز بهزیستی و تحت نظر تیم روانپزشکی محکوم شد.

+192
رأی دهید
-69

*Fanoos* - ايران - ايران
وای ی ی ی ی!!چه قدر وحشتناک!اگه پسره همینجوری دیوونه بمونه که میزنه یکی دیگه رو میکشه اگرم آدم شه از عذاب وجدان خودشو میکشه
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:13
yangum - استاوانگر - نروژ
فقر فقر فقر …. به امید روزی که مردم به حداقل حقشون برسند.
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:17
Naser hejazi - بهبهان - ایران
اختلال روانی داشته دیگه
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:30
feminism - لندن - انگلستان
وای وای وای چرا چرا این طفل نازنین باید قربانی یک موبایل بشه :( فقط اشک میریزم الهی بگردم دخترک کوچولو چقدر عذاب کشیده ، . !!! غیر قابل باوره !!!
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:55
saye sard - گوتبورگ - سوئد
پسر بی‌چاره .هر چی‌ فکر می‌کنم اونم قربانی فقر خانواده و شرایط اجتماعی شده. حالا هم که یک عمر هم باید خودش عذاب بکشه هم خانواده بدبختش
دوشنبه 14 آذر 1390 - 22:48
dokhe-iran - لندن - انگلیس
وای‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی‌ی ، بی‌چاره اون پدر و مادر ، اونها چی‌ باید بکشن از غم اونی که رفته و اونی که مونده!!!!
دوشنبه 14 آذر 1390 - 23:05
shabhaye-barani - اکلند - نیوزلند
بهتر نیست به جای بهزیستی این بیچاره‌را درمانش کنن...
دوشنبه 14 آذر 1390 - 23:44
دنیای وحشی - تهران - ایران
آدمها تواین دوره زمونه قربانی اختلاف طبقاتی شدید ی که در دنیا روز به روز هم بدترو بدتر میشه میشوند .آخه تاکی بایستی ببینیم که از هفت میلیار جمعیت دنیا فقط چند درصد ناچیز در رفاه ناگفتنی غرق بشوند و مابقی به خاطر کمترین حق خود نیز تن به هر خواری و بدبختی بدهند چه فروش نجابتشان و چه اعضای بدنشان و چه تصمیم به کشتن حتی هم خونشان .آیا این مفهوم واقعی انسانیتی است که ما و خدایمان از ما توقع دارد؟.لعنت برباعث این همه بدبختی .کاشکی دوره پدربزرگهامون بود که حتی برق هم نداشتند و باوجود داشتن یک زندگی بسیار ساده حداقل دلشون خوش بود و آرامش داشتند و دغدغه های داشتن وسایل مدرنی که ازتکنولوژی های جدید برخوردار باشه را نداشتند وهرگز در دوره آنها جوانی بخاطر موبایل خون خواهر خود را نمی ریخت و یا دختر خانواده برای بدست لقمه نانی خود فروشی نمی کرد و یا پدر خانواده تن به فروش مواد مخدر آن هم به بچه های هم سن و سال فرزندان خودش .و یا مادر خانواده برای سیر کردن شکم فرزندانش کلیه خویش را می فروشد
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 00:11
porharfi - آرنم - هلند
رژیــــــــــــــم ِ مـــــــُلایــــــــــی اگه هیچی واسه ایرانی نداشت!؟..تاثیــــــر ِ عشق و علاقه دختـــــــــــران ایرانــــــــــی را چی ماهرانه بر دل مردان کاشت!!؟
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 05:44
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
بزن بر سینه وو بر سر به حال ال پیغمبر درو دیوار میگریند
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 06:09
souroosh - ساری - ایران
فقر و فقر. من اعتقاد دارم بعضی چیزها که در عالم خارج اتفاق می افتد از دست ما خارجه و کاریش نمی شه کرد. بسیار تلخ است
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 07:02
*israel* - اورشلیم - اسرائیل
جای بسی‌ تاسف برای مردم فقیر در کشورهای اسلامی فقط فقر به این گونه است به خاطره فقر کشتن یکدیگر و یا خود فروشی و اعتیاد و دزدی..
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:30
پری .15 - آرهوس - دانمارک
اگه دولتهای آسیایی پول به جیب نزنن و خرج مردم کنند اینقدر فقر بوجود نمیاد که نتوانند بیمار خود را درمان کنند (طفلک هه دردی کشیده نازی بمیرم )،بنده خدا مادرش خدا بهش صبر بده
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:14
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
بله ملا یان مقصر اصلی‌ هستند ولی‌ خوی حیوانی تعدادی را نمی‌توان ۱۰۰ در صد به گردن رژیم انداخت این جانور کثافت به دلیل مادیات چنین کار نفرت انگیزی را انجام داده گریه می‌کند؟؟ به درک!!!! مادر هم برای لا پوشانی میگوید زمین خورد ه!! نه به آانِ اعدام در ملا عام-- نه به ۳ سال زندان برای این جنایت کثیف!!
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 09:14
massoudoslo - اسلو - نروژ
مرگ بر ایران شده !
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 12:00
hamidafg - هلسینکی - فنلاند
خیلی‌ خطرناک همش مال مردم بد بخت و فقیر اتفاق باید بیفتد
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 12:49
Azadikhah - تكسل - هلند
خیلی‌ تلخ و وحشتناک بود اصلا نمیتونم تصورشو بکنم.امیدوارم این آخرین اتفاق از این دست باشه:((
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 13:07
sedaye_sokoot1388 - تهران - ایران
بادرود-لیدیس اند جنتلمن بیایید با هم دعا کنیم.. اقا امام زمان ....پس کی میخوای ظهور کنی این همه ظلم جنایت کافی نیست ظهور کن بابا خسته شدیم من خودم به شخصه چند ساله دارم به شمشیری که خریدم و به دیوار اتاقم اویزون کردم و داره خاک میخوره نگاه میکنم منتظرم بیای......... بیا دیگه کجایی پس؟بقول شاعر اهل بیت *مهدی بیا اینجا بیا اینجا اونجا نه*امین
‌سه شنبه 15 آذر 1390 - 12:57
ahmadrezaa - گوتنبرگ - سوئد
وای ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ،، خدا بدر و مادر صبر بده...........
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 04:20
beautysmile - ناتینگهام - انگلستان
خدا به خانوادش صبر بده و زنگ خطری باشه واسه مسئولین بی‌ قابلیت که فقط به فکر‌ پر کردن کیسه‌های خودشون هستن.
‌چهارشنبه 16 آذر 1390 - 12:56
elaheh85 - تهران - ایران
واقعا وحشتناکه.از این دست اتفاقت تلخ در دنیا زیاده.مگه فقط ایران اینطوریه.فقر و گرسنگی همه جای دنیا را فرا گرفته.آمرکا.آفریقا را چپاول میکند و تنها گرسنگی و بدبختی بر جای مگذارد.سیاسیون همه کشورهای دنیا الویت جیب خودشان هست نه فقط ایران.بعدم تربیت خانواده هم در این واقعه بی تاثیر نیست.پدرو مادری که بین بچهاشون فرق میذارن.ایجاد کینه و حسد و نهایت........
‌پنجشنبه 17 آذر 1390 - 08:39
lili*0160 - ورسبورگ - آلمان
امان از فقرو بدبختی ،چی‌ میشد خدا یه جور دیگه آدماشو امتحان میکرد نه با بدبختی و فقر.آخه این فقر چه کارا که نمی‌کنه !!!
شنبه 19 آذر 1390 - 02:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.