مترو، آخرین چاره عروس و داماد!

مترو، آخرین چاره عروس و داماد!

یک عروس و داماد که برای رسیدن به جشن عروسیشان در ترافیک سنگین بزرگراه رسالت (شرق به غرب) گیر افتادند، با رها کردن خودروی خود تصمیم گرفتند برای رسیدن به مراسم، بقیه مسیر را با مترو طی کنند.

خبرنگار «آتی» که به طور اتفاقی به این زوج جوان برخورد، ماجرا را از آقای داماد جویا شد. وی گفت: ترافیک بزرگراه آنقدر سنگین بود که ما دوازده شب هم به مراسم که در هتل المپیک هم بود نمی رسیدیم. به ناچار ماشین را نزدیک ایستگاه مصلی رها کرده و وارد مترو شدیم. آنقدر با حراست مترو گفتگو کردیم تا بالاخره راضی شد ما را راه بدهد. حالا هم اینجا هستیم.

عروس خانم 29 ساله که بسیار مضطرب بود توان گفتگو نداشت. داماد 30 ساله با تمام قوا مواظب بود کسی از آنها عکس و فیلم نگیرد. آقای داماد فقط اجازه گرفتن عکسی این چنینی را به خبرنگار آتی داد!

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
همیشه از جاهای شلوغ و ترافیک سنگین متنفر بودم ..واقعا آدم کلافه میشه ...عروس داماد عزیز خوشبخت شین ...
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

roxana_110 - ایران - تهران
خوشا تهرانو وضع بی مثالش نخواستم این رو ر...م من به حالش
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
واقعاشهری که دراسمانش ماه وستاره نیست.ودوده هاچنان به اطراف نمای بالکن هاوپنجره چسبیده اندکه رنگهای سفیدرابه طوسی تبدیل کرده اند.اپارتمانهامانندلانه های کلاغان سیاه بالای صنوبران کنارجوب یک روستای خلوت وارام میمانند.ترافیکش عین رودنیل ارام وپایان ناپذیر.مردمش عادت کرده اند...وگرنه کارساده ای نیست..صف نانوایی.
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
چه شجاعتی! جدی گفتم
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

sarina_rs - امارات - دبی
واااااای یاد ترافیک های ایران می افتم استرس می گیرم
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.