احمدی نژاد : دعا کنید خدا خزانه را پر پول کند تا خط لوله به بیرجند بکشیم

احمدی نژاد در جمع مردم بیرجند:

دعا کنید خدا خزانه را پر پول کند تا خط لوله به بیرجند بکشیم

با من مشکل دارید با ملت و جوانان چه مشکلی دارید؟ هر چه دوست دارید و هر چه از دهنتان در می‌آید بگویید، ما که گفته‌ایم همه چیز آزاد اما تو رو جان هر کس دوست دارید و به هر کس اعتقاد دارید جلوی پیشرفت را نگیرید.

ایلنا: رئیس جمهور درباره پروژه آب رسانی به استان خراسان و عدم اجرایی شدن این پروژه، گفت: همه باید یک کار دائمی انجام دهیم و به سراغ اصل کار برویم، روزی و باران و آب دست خداست و هر روز در نماز و مساجد و در هر حال دعا کنیم تا خدا باران نازل کند. چه اشکالی دارد هر کس در هر حالتی که است برای نزول باران دعا کند. دعا کنید خدا خزانه را پر پول کند و نجات بدهد تا خط لوله به بیرجند و خراسان جنوبی بکشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در چهارمین دور سفرهای استانی هیات دولت در جمع مردم بیرجند در بخش دیگر صحبتهای خود به ساختن ایران اشاره کرد و افزود: ساختن ایران یعنی ساختن تاریخ و آینده بشریت و بر پا کردن پرچم توحید و عدالت. یک ملت هر چقدر که بزرگ، هوشمند و عالم باشد و استعداد، نعمت و توانمندی داشته باشد اگر پیشرفته و قدرتمند نباشد در دنیا جایی برای زندگی و اعمال نظر ندارد.

وی تاکید کرد: باید پیشرفت کنیم و اگر می‌خواهیم بمانیم و عزیز باشیم باید ایران را بسازیم و در راستای پیشرفت ایران گام برداریم. برای ساخت ایران هم دولت و هم ملت باید دست به دست هم بدهند، امروز هر اقدام و فعالیتی که ذهن مردم را از ساختن ایران منحرف کند دوست دار ایران نیست.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه ترس مستکبران از آبادی و ساخته شدن ایران است، گفت: ملت ایران را به تروریست تشریح می‌کنند، مظلوم‌ترین کشور تاریخ و فرهنگ آفرین‌ترین ملت را تبدیل به جنایتکار می‌کنند ترور کار آدمهای متجاوز است و ملت ایران نیازی به این کار ندارد.

وی افزود: این‌ها همه بهانه است، موضوع هسته‌ای بهانه است، تا به این وسیله از ابزار‌ها استفاده کنند جلوی پیشرفت ایران را بگیرند و فضای کشور را از فضای همدلی دور کنند. اما ما باید دست به دست هم دهیم، کار زمین ماده فراوان است و امروز باید درباره کار حرف زد.

رئیس جمهور تاکید کرد: مهم‌ترین کار ایجاد اشتغال برای جوانان و ریشه کنی بیکاری از ایران است و دولت می‌تواند با کمک کار آفرینان ۵/۲ میلیون شغل ایجاد کند.

وی تصریح کرد: گفته‌ام که برخی دانسته یا ندانسته بر خط دشمن حرکت می‌کنند و به جای اینکه کمک کنند فضا سازی می‌کنند و جلوی پای دولت و خادمان سنگ اندازی می‌کنند. من و همکارانم مصمم هستیم که در راه سازنگی ایران تلاش کنیم و اگر از آسمان سنگ هم ببارد ما کار خودمان را می‌کنیم.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه شما با من مشکل دارید با ملت و جوانان چه مشکلی دارید؟ گفت: هر چه دوست دارید و هر چه از دهنتان در می‌آید بگویید، ما که گفته‌ایم همه چیز آزاد اما تو رو جون هر کس دوست دارید و به هر کس اعتقاد دارید جلوی پیشرفت را نگیرید.

وی گفت: ما که خودمان را کسی به حساب نمی‌آوریم که ناراحت شویم. ما که ناراحت نمی‌شویم، اما این ملت هر کسی را که بخواهد جلوی پیشرفتش را بگیرد ظرف دو ثانیه از پیش رو بر می‌دارد.

احمدی‌نژاد در بخش پایانی صحبتهای خود با اشاره به برنامه‌های توسعه استان، گفت: استان شما دارای استعداد فراوانی است باید برویم به سمتی که همه استعداد‌ها شکوفا بشود. ادعا نمی‌کنیم که یک روزه همه چیز فراهم است اما تا آنجا که از دستمان بر می‌آید کار انجام می‌دهیم.

وی در ارائه گزارش کوتاه از سه سفر گذشته هیات دولت، گفت: دولت در سفر به این استان مجموعا ۴۶۹ مصوبه داشته است که از این تعداد ۱۸۶ مصوبه انجام شده و ۱۸۲ مصوبه نیز در حال انجام است و ۱۰۱ مصوبه که مربوط به سفر سوم است باقی مانده است، در جلسه روز پنج شنبه دولت علل اجرایی نشدن پروژه‌ها را بررسی می‌کنیم تا برطرف شود.

احمدی‌نژاد افزود: آنهایی را هم که شروع شده و مشکل دارد برطرف می‌کنیم و آنچه را که قول داده‌ایم عملی می‌کنیم و پای قولمان هستیم تا تمام مصوبات اجرایی شود.

وی با اشاره به پرژه‌هایی که برای استان اهمیت زیادی دارد، گفت: چند تا پروژه است که برای استان مهم است و از سفر اول و دوم قول آن را داده‌ایم.

احمدی‌نژاد با اشاره به پروژه آب رسانی به استان گفت: این استان، استان خشکی است و دو کار نیاز دارد همه باید یک کار دائمی انجام بدهیم و به سراغ اصل کار برویم، روزی و باران و آب دست خداست و هر روز در نماز و مساجد و در هر حال دعا کنیم تا خدا باران نازل کند. چه اشکالی دارد هر کس در هر حالتی که است برای نزول باران دعا کند.

وی با اشاره به اینکه خدا بر سر دعا کننده منت نمی‌گذارد و فقط برای حضور پیامبر بر ما منت گذاشته است، گفت: در بخش دیگر دولت باید اقدام کند و کار دولت در این رابطه این است که از طریق پروژه مطمئن کار را به انجام برساند.

احمدی‌نژاد با تاکید بر انتقال آب از خارج ایران، گفت: قرارهای مربوط به این پروژه در حال تنظیم است و امیدوارم قبل از پایان دولت دهم عملیاتش نهایی شود. پروژه بعدی انتقال آب از داخل کشور است که امیدوارم تا پایان سال ۹۰ عملیات بزرگ‌ترین طرح انتقال اب برای خراسان جنوبی کلید بخورد.

وی با اشاره به پروژه عظیم راه آهن گفت: دو سال پیش به اینجا آمدم ۱۴۰ میلیارد تومان برای این پروژه در نظر گرفته بودیم که در مرحله بررسی تصویب نشد و بهتر دیدیم از سمت چابهار این پروژه ادامه پیدا کند که در حال بررسی است. در سال ۹۱ این بودجه را دو نیم می‌کنیم تا بخشی از آن از بیرجند آغاز شود.

وی تصریح کرد: دعا کنید خدا خزانه را پر پول کند و نجات بدهد تا خط لوله به بیرجند و خراسان جنوبی بکشیم.

رئیس جمهوردر پایان با تشکر از مردم برای خوبی‌هایشان گفت: در طول تاریخ حافظه تاریخی ایران از بیرجند جز خوبی و مردانگی صمیمیت و صفا چیزی به خاطر ندارد امروز شما با حضور خود به بهانه حضور خادمان که به میدان آمدند، عزت و قدرت خود را به تصویر کشیدید و مو جب یاس دشمنان شدید.

alexxx - اتریش - وین
اگر قراره دعاها مستجاب بشه همه , اونم شب و روز دعا میکنن شماها دربدر بشین و این کشور و این ملت رو به حال خودشون بزارین.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
ما دعا میکنیم دست هرچی دزد است از خزانه مملکت کوتاه شود ...
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
خاک بر سرت که به چه روزی افتاده اید. دعا کنید. تا خزانه دولت پرپول شود.1200 سال است که دعا می کنیم واین نتیجه . چرا به دعا جلوی دزدی ها نمی گیرید.نتیجه خیلی بهتر از دعا خواهد بود.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

mnm - کره - اینچن
دردوبلا این استان توسر تو واون ارباب شیره ای .مردک جفنگ
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
دروغ ,دروغ,دروغ.چه کسی مانع است.چه کسی جزدولت میتواندموانع رابردارد.همه ازهم بیشرفترهستید.چرادزدیهاراافشانکردی?توکه یکدستت درجیبت ودست دیگرت در خ.ش.کت.بود.سه هزارمیلیلرد اخری ازکیست?روکه نیست.
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس
چه حرفهای تاثیرگذاری پدرسگ
چهار‌شنبه 4 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
وعده سه برابر شدن رایانه,ببخشید یارانه هم سر خرمن همین دعاهه بود دیگه.نه اوس محمود?
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
اشکالی ندارد 8000 امامزاده مرکز حماقت را اضافه کنید و صندوقهای قرض الملا/ خنگ در این مملکت زیاد تا بیرجند که هیچ تا ..کهکشان اندرومدا لوله بکشید جای ....معراج رهبر دینتان خالیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 5 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.