مستندی از کشف حجاب یک فعال حقوق زنان به نام فریبا داوودی مهاجر

مستندی از کشف حجاب یک فعال حقوق زنان

به نام فریبا داوودی مهاجر


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=8xEBanw8lcw&edit=ev

لینک دانلود مدیافایر

فریبا داوودی مهاجر به همراه دخترش

habilian - ایران - قم
نه به این چادر چاق چولی نه به این که چاک سینش معلومه!!!!!!!! عجب دوره زمونه ای شده ):
سه‌شنبه 26 مهر 1390

mnm - کره - اینچان
بابا .تا نسل قدیم خودشان را از چنگال خرافات نجات ندهند ..در ایران 80 سال دیگر هم کشف حجاب نمیشه ....خرافات از نسل گذشته به نسل جدید انتقال یافته...حالا .هی شف حجاب کنید
سه‌شنبه 26 مهر 1390

avasar - اتریش - وین
درود بر شیر زنان ایرانی من تو خوزستان زندگی کردم در اوج گرمای 60درجه ووقتی خانم هایی رو میدیدم که که در اون گرمای طاقت فرسا مجبورن روسری وچادر سرشون کنند واقعاتاسف میخوردم ما در چه مملکتی زندگی میکنیم که حتی زنها نمیتونن پوششی که دوست داشته باشن رو انتخاب کنن واقعا به زن ایرانی داره ظلم میشه اینجا ودر اروپا زن از زن بودن خودش لذت میبره چون اینجا شخصیت داره غرور زنانه داره به امید روزی که ایرانمون از دست خامنه ای نجات پیدا کنه آمین
سه‌شنبه 26 مهر 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
درود بر این بانوی ازاده و فرهیخته !
سه‌شنبه 26 مهر 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
سالها پیش از علیا مخدره-عبادی ومیترا حجار وترانه علیدوستی وخانم معتمد اریا اومدن خارج وحجابشون رو برداشتن وعکس گرفتن وبرگشتن ایران وهیچ اتفاقی براشون نیفتاد وتوو بوق وکرنا نکردن که ما تانیا بونکر ولیلا سنائیم!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

باریک بین - ایران - تهران
وای به حال زنان جامعه ایران که همچین ادم نامتعادلی واسشون فعالیت می کنه. همیشه در تاریخ ایران افرادی با نگرشهای تندرو در هرجهتی که باشه، ایجاد مشکل می کردند. همونطور که از عکسهای ایشان در زمانی که در ایران بوده اند فهمیده میشه فقط میتوان روحیه تندروی رو از اون استنباط کرد. هیچ بعید نیست که تا چند وقت دیگه لخت هم بیاد جلوی دوربین و عکس بگیره.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
خانم آزاده، پوشش و حجاب زن از دین و مذهب سرچشمه گرفته و البته احادیثِ من درآوردی و منقولِ مردانِ دین ساز نیز آن را آذین بندی کرده اند. پس بنابر این سعی در انحراف افکار نفرمائید و بگوئید که برداشتن حجابتان اعتراض به شریعتِ زن ستیز و مردسالار اسلام میباشد، شریعت و مذهبی که رسول خدایش در حدیثی میگوید : ( اگر امر میکردم که کسى براى غیر خدا سجده کند هرآینه میگفتم که زنان براى شوهران سجده کنند و فرمود که زن نماز خود را طول ندهد براى آنکه منع کند شوهر را از آنچه از وى خواهد و فرمود که هرزنى که شوهر او را براى مجامعت بطلبد و او تأخیر کند تا شوهر بخواب رود پیوسته ملائکه او را لعنت کنند تا شوهر بیدار شود ) {حلیه المتقین باب4 فصل6 } از قرار ایشون ( محمّد ) بدون رخصت و یک تنه، احادیث و فرمایشاتِ پائین تنه ایی استخراج میکرده !!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
خدا عاقبت هممون رو بخیر کنه.جو زده.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

soltan969 - انگلیس - لندن
به این میگن گم کردن هویت ,من طرفدار حجاب اجباری نیستم ولیکن خیلی از خانمهای ایرانی تا پاشونو از ایران بیرون میگذارند قید همه چیزرو مثل شوهر و زندگی میزنند من خانومم انگلیسی ولی به خدا قسم خیلی بیشتر از بعضی از خانومهای ایرانی رو که اینجا دیدم به نوع لباس و اینکه لباسش جلف و بدن نما نباشه توجه میکنه, واقعا بعضی هاشون عابروی هر چی ایرانی اینجا بردند,به امید روزی که ایران وایرانی بتونه قدر واقعی خودش رو درک کنه و بدون قید وبند حجاب چهره اصلی یک زن اصیل ایرانی رو به دنیا معرفی کنه,شاد و پیروز باشید.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

عمو گجت - بلژیک - بروکسل
واقعا که زن بدون حجاب و با چهره طبیعی خود چه زیباست..
سه‌شنبه 26 مهر 1390

سنجاقک - انگلیس - ا....
همین شما ها بودید که مارو بدبخت کردید از شما ها متنفرم همین الان با اینکه حجاب را هم برداشتید از شما ها متنفرم من عمرا بشما آدمهای دو رو رای بدم مرده شور همتون را ببرند ماها بیست سال خانواده هامون را نتونیستیم ببینم بخاطر شما فاحشه های اسلامی امیدوارم خدا از شما نگذره منم به حق خودم نه از تو و نه دیگر فاحشه های اسلامی نمی گذرم نفرین برشما ها که زندگی ما را نابود کردید
سه‌شنبه 26 مهر 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
یه مشت حرفهای بی سرو ته...!! تو اول تکلیف خودتو زندگیتو روشن بکن, بعد به فکر مردم باش. چقدر بدبخت شدیم که هر ننه قمری میخواد , رئیس جمهور بشه!!گزارشگر بیشعور و زنیکه ابله...!!!
سه‌شنبه 26 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف . دوست عزیز - شما مگر این خانمهائی را که اسم بردید بجز شیرین عبادی. برنده جایزه نوبل که همگان میشناسند بقیه را شما میشناسید. لطفا بقیه. خانمهائی را که نام بردید کاملا معرفی کنید که ماهم بشناسیم. درضمن خانم شیرین عبادی دیگر به ایران نرفتند هرچند من خانم عبادی را. قبول ندارم.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

dler - فنلند - لاهتی
من نمی دونم چرا ایرانیهای مقیم اورپا خودشون گم میکنن لباسهای میپوشن که خیلی هیچ ندیدانه.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

zpirooz - آلمان - آخن
بنظر من هیچ اشکالی که نداره تازه خیلی هم خوبه اگه آدم چیزی رو که واقعا بهش اعتقاد نداره کنار بگذاره. خیلی از خانم ها در ایران به حجاب اعتقاد قلبی ندارند بلکه فقط بخاطر بزرگ شدن در جامعه سنتی به اون عادت دارند. بنظر من هم باید گفت درود بر این شیرزن
سه‌شنبه 26 مهر 1390

YAS ABI - بلژ - برسل
افراد ی هستند که کم میاورند و احتمالا از اول عمیقا معتقد نیستند. از انها بازهم هست چرا شما چند وقت یکبار او را مطرح میکنید معلوم نیست مثل ماجرای گلشیفته شده. مهم اینست که به راه درست میرود یاغلط. ذر عوض هرروزهزاران بیحجاب در دنیا با حجاب میشوند.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
من خودم از اینکه حجاب فقط به یک تکه روسری معنا شود بیزارم، ولی‌ به این معتقد هستم که انسان می‌بایست ظاهری متیین داشته باشد. حجاب یا همان روسری را که برداشتید میتوانستید با همان لباسهای پوشیده و محترم باقی‌ بمانید، اینکه به کلّ ظاهرتان را همانند افرادی کرده‌اید که انگار سالیانی که از عمرشان می‌گذرد هرگز وضوئی نگرفته اند و یا.......واقعا جای تعجب است. اینطور نشان میدهد که شما در آن زمان به حکم محیط و مسلهت تان آنطور میپوشیدید، و الان به حکم محیط جدید و..... جور دیگر. اگر ما بر باور‌هایمان ایمان داشته باشیم در هر کجا و در هر محیط آنها را حفظ می‌کنیم، لطفا برای توجیه کارتان با کلمات بازی نکنید. شما اگر میخواهید از همسرتان انتقام بگیرید چرا به این طریق. .
سه‌شنبه 26 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مشکل حکومت ولی وقیح بی حجابی زنها و ریش زدن مردها نیست و این سختگیریها فقط بخاطر اینه که به مرگ بگیره تا مردم به تب راضی بشند. این حکومت به هیچ اصولی پایبند نیست و فقط به این فکر میکنه که چطور مردم رو سرکوب کنه تا بتونه به دزدی و غارت مملکت ادامه بده. این کثافتها برای بقای حکومت شون میتونند از توی قرآن و احادیث شون حکم شرعی هم گیر بیارند که زنها و مردها میتونند با مایو توی خیابون راه بروند و مثل ادم و حوا لخت باشند.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - فرانسه
habilian - ایران - قم . چشماتو درویش کن شما اسلامیها دیدتونو می زنید بعد رجوع به دینتون.با زبون خودت نوشتم تا شیر فهم بشه/MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف //عالیجناب رژیمی وقتی از زندانی بودن ناجوانمردانه ی نسرین ستوده و دیگران هست نه گوش تو می شنود نه چشمت می بیند در این مورد بلبل زبون/خودتی/تاکسی محل خوبی برای جاسوسی هست ادامه بده طبق دستور دینت خدایت/
سه‌شنبه 26 مهر 1390

Negah* - المان - فرانکفورت
بنظر من داشتن حجاب یک مسله شخصیست ونیازی به توضیح برای داشتن وبرداشتنش به دیگران نیست بسیاری از افراد شاغل که در ایران بودند وبه کشورهای اروپا یا امریکا مهاجرت کردند در ایران حجاب کامل داشتند یعنی همون ضرب المثل قدیمی که نان را به نرخ روز میخوردند وقتی از ایران خارج شدند حجاب را برداشتند واین مسله شخصی نیازی برای معرفی به دیگران را ندارد.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

echose - انگلیس - منچستر
habilian - ایران - قم. واقعا برات متاسفم که ادمهایی مثل تو وجدشون خاک ایران رو مسموم کرده. این شیرزن بخاطر انسانیت و ازادیجونش رو به خطر انداخته و هزران حرف بد رو بخاطرش به جون خریده حرفای که فقط از ذهن بیمار ادمهایی مثل تو گفته میشه.این همه نکته و مطلب تو این مصاحبه بود اما تو فقط به یقه باز این خانم اشاره کردی. این نشوندهنده مریزی توه که چشم هیزی کردن برات حکم نفس کشدن داره. ..... خودت میدونی که حرفام حقیقت محضه.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

kara - هلند - روتردام
درود بر تمام شیر زنان ایرانی‌ در طول تاریخ، از ملکه‌های باستان تا فرح پهلوی و از شیرزنان مبارز دوران قاجار تا امروز. مخصوصن سرآمد همه شیرزنان ایران قره‌ال‌عین که اولین زن مجتهدی بود که در زمان قاجار مجتهدین بزرگ به او اقتدا میکردند و او دلیرانه پرده از خرافات اسلامی برداشت و کشف حجاب کرد و بدست نابکاران روحانی مسلمان به قتل رسید. روحش شاد و راهش پر رهرو باد. آنچه خانم داوودی انجام داده فارغ از فعالیتهای سیاسی و اجتماعی تحولیست که از عهده هیچ مردی بر نمی‌‌آید. این تحولیست که در عمق وجود جامعه زنان ایرانی‌ ریشه دوانده و بدون زور رضا شاه زن ایرانی‌ را از دنیای تاریک اسلامی جدا ساخته.
سه‌شنبه 26 مهر 1390

زن آزاده - آلمان - فرانکفورت
کاری که فکر میکند درسته انجام دادید و این که مردم چی می گن به هیچ وجه مهم نیست. ما زنان آفریده نشدیم که تنها برای آسودگی ورضایت مردان وجود خارجی داشته باشیم. جسم وروح ما پیش از هر کس به خود ما تعلق داره. از این که پدر فرزندان شما بدون هیچ خبری بعد ازاین همه سال زندگی همسر دیگه ای اختیار می کنند جای پوزش وخجالت داره. پس شما هم از آزادی شخصی خودت نهایت خوشی و شادی را ببر که به همان خدایی که اینها بهش اعتقاد دارن شاد و آزاده زیستن تا جایی که صدمه ای به کسی وارد نکنه جز جدایی ناپذیر زندگی روی زمین خاکیه ماست. از اینکه یک خانم دوست داره که مثل مرد از آزادی و به رسمیت شناخته شدن بهره ببره این کره خاکی از چرخش نمی ایستد و چه بسا که انسان روز به روز بیشتر به کمال میرسد!!! به جای اینکه احساس خجالت و نگرانی داشته باشید به خودتان افتخار کنید. اطمینان داشته باشید که من و خیلی زن های ایرانی به شما افتخار می کنیم!!! .
سه‌شنبه 26 مهر 1390

arman.taghvaei - نروژ - اسلو
یعنی‌ همه‌ای شمأی که اینجا نظر گذاشتید، ۹۰ درصد شماها حال من را بهم میزنید با تفکرات عقب افتاده‌تان و جالب اینجاست که دم از آزادی میزنین بدون اینکه آن را درک کرده باشید، این خانم چاک سینه‌شان را نشان نداند دوست عزیز، هر انسانی‌ جای برگشت داره و انسان در تمام طول عمرش در حل ترقی‌ و پیشرفت هستش، در ضمن دوستانی که فرمودند اروپا، ایشان در آمریکا زندگی‌ میکنند...
سه‌شنبه 26 مهر 1390

ensanam arezoost - ایران - خارگ
فکر و اندیشه نو.. رهایی،وارستگی،پیشرفت...راحت و آزاد زیستن
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
feminism - انگلستان - لندن . دوست عزیز سری هم به سایت صحبتهای خمینی که هیچوقت از تلویزیون. پخش نشد بزنید . بیخود نبود - مشگی ویافانوس از اعدام قاتل داداشی به. وجد درامد. درسایت صحبتهای خمینی دفاع از علی کرده درحالیکه بانام . دختراریائی و الهام هخامنش درفیسبوک هست و درتالارپرنیان اولین کسی . بود که تولد کوروش یا زردشت و جشن مهرگان را تبریک میگفت وشما میدانید بانامهای دیگری بنام دختراریائی - فلفل قرمز و.. دراشپزخانه وتالار هم بوده است. اما بادوای دی همزمان هم درسایت وهم دراشپزخانه وهم در تالار پرنیان جالب نیست.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

آوای آزاد - بلژیک - آنتورپن
وای از نادانی و جهالت.چقدر ما بدبختیم.از این همه بدبختی و فلاکت به چه کسی‌ شکوه کنیم؟دست به دامن کی‌ بشیم؟خدایا اگه وجود داری خودی نشون بده.این مردم رو از بدبختی و جهالت نجات بده.آخه مگه نمی‌‌گی من بنده‌هایم رو یکسان آفریدم؟آخه پس کوو اون عدالتت؟چرا ملیّت‌های دیگه باید به اوج برسند و ما به زیر پا؟ خدایا اگه وجود داری کاری کن
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
soltan969 - انگلیس - لندن . 1///عابرو// نیست ابروست. مقصود از لباس جلف چیست??? امثال شما در تابستان دید خود را می زنند حظ بصر را در حد اعلا می برند انوقت پلیس اسلامی زنان از بند خفت اسلام گریخته// حجاب پوشش نفرت انگیز عربستان بوده چون اکثر مردان انجا بیمار زیر شکمی هستند/ کشور را به منجلاب این دین افکنده حال شده اید نماینده ی ملایان ایران در خارج و فتوا صادر می کنید /پوشش زنان به شما مربوط نیست چرند ننویسید بوی نفرت دینتان متصاعد/
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
feminism - انگلستان - لندن . دوست عزیزم متاسفانه خودخواهی بی سوادی قشری بودن مانع از پندار و روش درست زیستن است چون اینان مغزی از بتون دارند و غیرقابل نفوذ/ در همین قسمت به تعدادی از کامنتها دقت کن تا بدانی در چه قهقرائی قرار داریم پس از 33 سال جنایت تحقیر بجای خشم تنها مغزهای اکبند باقی مانده/ اخوند بتاز تا می توانی که بع بع فراوان/
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
feminism - انگلستان - لندن.اینهائئ که گفتئ حسن است نه عیب.1 جامع بودن 2 توجه به جلوگیری از فساد رو نشون میدهد.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
خوب این مشگل هم حل شد :))) حالا بریم کجا دوباره انقلاب کنیم?? فوقش 30 سال دیگه میگیم اشتباه کردیم منظور ما از اسلام و دمکراسی یه چیزدیگه بود:)).
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

talae sabz - ایران - رفسنجان
اورین اورین ..
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

talae sabz - ایران - رفسنجان
راستی بد نیست یادی کنیم از رضاشاه کبیر که 100 سال پیش حجاب از سر زن ایرانی برداشت. روحش شاد
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
زن ایرانی(در کل جهان سومی) همیشه زیر ذره بین بوده و هست.از طرف ادمهایی که هیچ شناختی ندارند تا بستگان نزدیک.از اینهمه قضاوت راجع به زنی که تنها گناهش نپوشاندن گیسوانش هست باید خجالت کشید...بنظر من نکته دردناکی در سخنانش بود که چگونه یک زن بنا به جبر خانواده و شوهر باید خلاف عقایدش عمل کند....خانم فریبای عزیز ازادیت را از صمیم قلب تبریک میگویم.امیدوارم که تمام مردان و زنان سرزمین کهن عقاید پوچشان را دور بریزند و به یکدیگر حق انتخاب و زندگی ازاد بدهند.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

applejuice - کانادا - تورونتو
ای کاش همه مردم ما یه روز از این جهل و خرافه پرستی بیان بیرون ..اونروز روز آزادی مملکته ...این حجاب دست و گیر که فقط توهین به انسانیته رو هر چه زودتر بذاریم کنار بهتر
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Persian rebel - انگلیس - لیورپولl
Yas abi. با شما موافقم. ,,من این فیلم رو دیدم و نظرات رو هم خوندم,,,,فقط مى تونم بگم متاسفانه جامعه بیمارى داریم!!!
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
آوای آزاد - بلژیک - آنتورپن دوست عزیز دست از سر خدا بر دار و کامنتها را دسته بندی کن خودت خواهی فهمید که چرا ملتهای دیگه پیشرفت کردند و ما پس رفت. وقتی عقب افتادگی ذهنی که در صدش را همینجا ملاحظه میکنید در کشورگل و بلبل تا این اندازه است هیچ معجزه ای نمیتونه این مملکت را نجات بده.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
homa. ir / هما جان من به واقع متوجه سخنان شما نشدم !! منظورت اینست که کاربری به نام ( فانوس ) با آی دی های متفاوت و مختلف در این سایت فعالیت داشته و از یک بوم و دو هوا سخن میگوید !!؟ اگر چنین باشد عزیزم حکایت غریبی نیست، چنین افرادی چون مارمولکها و یا آفتاب پرستهائی هستند که در اثر رنگِ محیط تغییر رنگ می دهد و همرنگ با فضای اطراف می شوند تا مگر آبی به آسیابِ پوسیده اشان پاشیده شود !! اینها روی شیخان و مصیبت خوانان را نیز سفید کرده اند ! شاد باشی عزیزم .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

Sappho - ایران - اصفهان
خواهرم! خانومم ! دخترم ! عزیزم ! با همون چادر و روسری که خیلی خوشگلتر بودی....لوووووول
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
حخا - استرلیا / جناب تحلیل گر، فساد آن است که رسول خدایت در سن پیری و 54 سالگی با کودکِ 9 ساله همبستر شده و بنام فرشتۀ وحی خود را به او تحمیل و به جان آن کودک میافتد ! فساد آن است که شیخان و مُصیبت خوانان دختران ایرانی را به تازیزادگان هدیه میکنند ! فساد آن است که مردی بنام دین و مذهب اجازه دارد برای خودش حرمسرائی درست کرده و همسران ساعتی و موقّت داشته باشد ! لطفا از این دلایل که شبیه به احادیثِ آبکی محمد میماند برای ما درج نفرمائید .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ARTEMIS-SW / آرتمیس گرامی اگر نادانی برچیده میشد دکّانِ سنگ سیاه کعبه دیگر سکّه نمیزد. اگر اینها ذرّه ای سواد و دانش داشتند که شیخان و نوحه خوانان در ایران ، سر هر چهار راه یک امامزاده علَم نمیکردند ! زمانی که خِرد و عقل آدمیزاد به دست مُلایانِ چند لا بیافتد معجون حال بهم زنی که در حال حاضر دیده میشود، بدست میاید ! موفق باشی .
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
در مورد توهین و دروغ و تهمت و نگه نداشتن حرمت شما که در حکومت جمهوری اسلامی یک امر عادی است ...این آخوند های بیمار جنسی که کنترل توی شورتشان را ندارند. می خواهند همه عالم را با حجاب و چادری کنند، بتوانند روی برج ایفل و سی سه پل و ...هم چادر می کشند . در چادری شدن مجسمه آزادی امریکا و تابلو مونالیزا که شک نکن... و چون به آقایون علاقه دارند، می خواهند خانم ها را از آقایون جدا کنند. که هر وقت خواستند بروند سر کلاس های دانشگاه، برای سرکشی فقط برادر ببیند کیف کنند... همان کاری که توی حوزه های علمیه کردند...و این قصه سر دراز دارد...
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
Atheist-0 - کانادا - ونکوور . گرامی باور کن اکثریت ملت در چاه جمکران گیر کرده اند و امیدی نیست وقتی ایرانیان به خارج گریخته دچار این دگماتیسم و خودبینی بیمارگونه نسبت به زن از داخل چه انتظاری?????????
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ziiiiiz - ایران - تهران
یا حجاب داشته باش یا نه....یا دین داشته باش یا نداشته باش...وقتی قبول کردی که با حجاب باشی تا اخرش باش یه کاری رو که شروع کردی تا اخر برو خیلی زشته این کار....
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

زن آزاده - آلمان - فرانکفورت
تقدیم به خانم فریبا داوودی مهاجر:. دامنی گر چاک شد در عالم رندی چه باک جامه ای در نیکنامی نیز می باید درید
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
هما خانم.نشناختن میترا حجار وترانه علیدوستی و فاطمه معتمد اریا البته ایرادی نداره.اما حدس میزنم اغلب اعضای سایت میشناسنشون.شناختنشون هم افتخاری نیست .با این همه می توونید از پای فال قهوه وبیلد زیتونگ وRTLبلند شید واگر مجهولاتی دارید با رجوع به گوگل مجهولات رو تبدیل به معلومات کنید.در اخر اینکه -بی ربط به این بحث ومبحث-تلاشتون برای اثبات ارتباط ماشین فروش مقیم امریکا وسپاه قدس با استناد به سرکوب تظاهر کنندگان در تظاهرات ضد اسرائیلی (در واقع ارتباط گودرز وشقایق)قابل تامل(!?) وتمسخر بود.به همین دلیل متن خبر وکامنت شما رو دوباره اینجا میذارم که"عاقلان"بدانند!متن خبر:گزارش لحظه به لحظه از طرح ترور سفیر عربستان-منطق ومدرک دندان شکن شما: homa--ir - المان - هامبورگ . این فیلم را ببنید - قابل توجه کسانیکه که میگویند عملیات ترور سفیر عربستان در امریکا دروغ است. . https://www.youtube.com/watch?feature=player_embeddedv=88QqOoRHLg4
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
ارتمیس جان.من مهندس شرکت هوخ تیف اسن هستم ودوران تحصیل ودانشجوئی انبار دار وکارگر ساختمانی وراننده پیتزاتاکسی وتاکسی بودم ودر جامعه دموکرات اروپا اموختم نظر یک راننده تاکسی همونقدر مهمه که نظر یک پرفسور.کسی یک راننده تاکسی یا هر شغل دیگر رو به صرف شغلش وادار به سکوت (یا بی اهمیت بودن نظرش) نمیکنه!قابل توجه اینکه شخصی مثل یوشکا فیشر راننده تاکسی بوده وهرگز دانشگاه نرفته!!!!!!دقیقا به دلیل همین فهم شما از دموکراسی وازادی بیان واحترام به حقوق افراد جامعه من از سیستم لاجوردی دفاع می کنم وبرای جامعه ایران اغامحمد خان رو به ولتر ترجیح می دم.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
homa.ir / هما جان ممنون از راهنمائی و هشیاری که در بالا به آن اشاره کردی ، لینکهائی را گوشزد کرده بودی، خواندم ! به واقع چقدر باید هزارچهره باشد که اینچنین رفتار کند !! این دختر هزار چهره ( فانوس/ مشکی/ فلفل قرمز/ دختر آریائی و ) فریبکاری برای بسیاری از کاربران تا به حال آشکار شده ! که با چندین آی دی و اسمهای گوناگون وارد به این سایت میشود ، نه تنها هویتی ندارد بلکه میتواند هزار و یک چهره هم داشته باشد . مضحک و خنده دار اینست که این به من که با اعدامها و حلق آویز کردنها مخالفت میکردم، عرض اندام مینمود ! { واقعا دنیا رو ببین } ! متنفرم از هر چه دروغگو که اینهم یکی از اونهاست ! به هر حال از لطف و راهنمائیت ممنونم خانم . درضمن هما جان من هرگز در تالار نبوده ام و عضو فیس بوک هم نیستم تا دیگر مطالب را بخوانم، ولی جریان این کبک سر در برف را به خوبی میدانم . شاد باشی :)
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف . چگونه ممکن است تحصیلکرده باشی و چرندیات اسلامی و ظلم و جور بی وقفه ی ملایان خون اشام را درک نکنی بله هیچ شغلی عار نیست و شرف دارد به یک عده بیکاره و قاتل و دزد 1400 سال پیش و 33 سال اخیر که تنها هنرشان دزدی های میلیاردی هرزگی حلال اسلامی و نوشیدن خون است ایا اینها را نمی دانی نمی بینی یا نمی خواهی بدانی سوال اینجاست// دموکراسی برای یک مشت بی پدر مادر قاتل در ایران نهایت نادانی و درک غلط از دموکراسی است خود دانی
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
gol andam - سویس - زوریخ . /feminism - انگلستان - لندن ---دوستان گرامی این دو مطلب را که می نویسم جوک نیست 100 در 100 اتفاق افتاده/ در زمان طالبان خیاط خانه ای بوده که شورت های مخصوص برای اسب الاغ و دیگر احشام نر!!!می دوخته تا چشم زنان به عورت حیوانات نر نیفتد// لابد چون خودشان برعکس از احشام ماده تحریک می شدند//2. یک رپورتر خارجی از یک رهبر طالبان پرسیده بود چرا صدای زن باید ممنوع باشد//جواب داده بود خود من وقتی صدای گوینده ی زن بی بی سی را می شنوم..م.ح.ت.ل.م/ میشوم///چه دنیای کثیفی است دنیای بربریت اسلامی/
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این مومنه با طرح مسائل و مشکلات شخصی توام با مسائل اجتماعی کشور میخواهد برنامه ای را که از قبل سناریو ان را نوشته سری بین سر های در بیاورد. ام المومنین نازنین از عکس های ایام کودکی شما مسخص است که در یک خانواده تقربا مدرن دنیا امدی و برای سوار شدن بخر مرادیا یک فرد مذهبی ازدواج کردی و مدتها هم همین چادر و چاقچور را داشتی و در اجتماعات هم ظاهر میشدی. حالا مانند بسیاری از خانمهای ایرانی دیگر که تعدادشان هم کم نیست به اروپا مهاجرت کردی و شوهر و زندگی خودت را انداختی و از زن گرفتن شوهرت مینالی و یا اینکه از بلاتکلیفی خودت میگوئی.نازنین.زنهائی مثل شما بودند که میگفتند یا روسری یا تو سری.زنهائی مثل شما بودند که زنهای متمدن ایرانی را فاحشه میخواندند.زنهای مثل شما بودند و هستند که زنهای تحصیلکرده ایرانی را منحرف میدانستند. مانفهمیدیم شما از مشکل خودت حرف میزنی یا از مشکل ان کشور.اگر شوهر شما سرکار را مینداخت و از کشور خارج میشد و شما یکه تنها میماندید. انوقت چه میگفتدید.
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

soltan969 - انگلیس - لندن
artemis-sw- شما مثل اینکه حالتون خوب نیست ,بنده اصلا مسلمان نیستم شما چرا میخواهی نظر خودتو به دیگران تحمیل کنید ,اینجا هر کسی نظری داره و نظر خودشو بیان میکنه وبه شما هم هیچ ربطی نداره ,اولین چیزی رو که شما باید درباره ازادی بیان بدونید احترام گذاشتن به نظرات دیگران هست حتی اگر مخالف نظر شما باشه,
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این اصطلاح مرد سالاری در ایران یک حرف پوچ و بی معنی بیش نیست. زنها در ایران فعلی هر گونه که دلشان میخواهد زندگی میکنند. بر حسب امار موثق ار منابع رسمی بسیاری از خانمها در ایران از شوهران خود تمکین نمیکنند.در ایران فعلی مرد در خانواده محلی از اعراب را ندارد.تعداد زنهائی که اقدام بقتل شوهران خود نموده اند چند برابر زیادتر از مردانی است که بهر علتی اقدام بقتل زنهای خود نموده اند.شما امروزه بساری از خانمهائی که متاهل هستند و در امد انچنانی هم ندارند ولی سوار ماشین های بسیار گران قیمت هستند توجه کنید انگاه خواهید فهمید که در ایران کلمه ای بنام مرد سالاری وجود دارد یا خیر.در ایران کنونی زن ایرانی تعهدی نسبت بشوهر خود ندارد. یکبار دیگر بحرف های این مومنه مکرمه نورانی با دقت توجه فرمائید. انگاه خواهید فهمید که ایشان سنگ چه کسی را بسینه نازنین خوش میکوبد . مرد سالاری . مرد سالاری . در اینجا بروح پر فتوح شاعر گرانمایه ایرانی رهی معیری باید درود فرستاد که با غزل بسیار زیبای خود بنام خلقت زن جواب این ام المومنین گرانمایه را داده است
چهار‌شنبه 27 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
ARTEMIS - SW / آرتمیس عزیز هیچ جای تعجبی ندارد که این فاسد ذهنان و کج اندیشان اینگونه آشفته حال باشند ! حال من برایت حدیثی از امام ( صادق ) که در کتاب اصول کافی ذکر شده را میگویم. نقل است از امام که : رسول خدا به زن ها سلام می کرد و آن ها نیز جواب می دادند. و امیر المومنین (علی ذوالفقاری ) نیز سلام به زن ها می کرد و کراهت داشت (دوست نمی داشت) که به زنان جوان سلام کند و می فرمود می ترسم از این که " آوازش" مرا خوش آید و زیادتر از آن که اجر و ثواب ببرم چیزی دیگر (گناه) نصیب من بشود. اصول کافى جلد 4 صفحه : 464 . بله گرامی ، تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل !
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
من نه تحصیلکرده هستم نه ادعاش رو دارم.فقط شغلم رو گفتم.برای داشتن وگفتن نظر نه صرفا باید تحصیکرده بود نه دکتر ومهندس.البته این چیزی که تو اذهان سنگی ومنجمد افراد کوته اندیش نمی ره.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

habilian - ایران - قم
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف : دوست عزیز به این ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس گیر نده. این بنده خدا یه خرده کم داره اصلا تو باغ نیست. برو تمام کامنت هاشو بخون تو همشون یا حمله کرده به کسی یا به مقدسات بک انسان توهین کرده. اگه عکس حیات وحش هم این سایت بزاره میاد زیرش کامنت میزاره خدا فلان محمد فلان علی فلان و ... از یه آدمی که کارش فقط فحاشی و حرف مفت زدنه و منطق حالیش نیست چه انتظاری داری. اگه جواب این آدما رو ندی خودشون خسته میشن میزارن میرن. موفق باشی (;
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
feminism - انگلستان - لندن . گرامیم من تنها به یک ملا در طی تاریخ احترام می گذارم او هم بروجردی زندانی و شکنجه شده است چون او در عین اسلامی بودن معتقد به سکولاریسم جدائی دین از حکومت است دیگر بقیه به من مربوط نیست که به کدام شاخه ی اسلام معتقد است ولی بقیه از گنجی گرفته تا عبادی از موسوی کروبی//بازگشت به دوران طلایی امام//همه......گندم نمایان جو فروش هستند. شاد باشی/
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
feminism - انگلستان - لندن . فمنیسم جان - در سایت اشپزخانه اش لپه برای شما کامنتی گذاشتم.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

melodi - انگلیس - لندن
soltan969 - انگلیس - لندن. لطفا ذره بینی که توی دستت گرفتی رو زمین بزار و زنای ایرونی بدبخت رو که از زیر یوغ اخوندی فرار کردن راحت بزار و با زنای انگلیسی مقایسه نکن.
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

melodi - انگلیس - لندن
soltan969 - انگلیس - لندن. به برکت وجود مردهای جوان ایرانی زنان پیر و زشت و چاق انگلیسی صاحب شوهر شدن . زنهای پیر انگلیسی که تموم عشق و حالاشونو کردن و حالا سر پیری با یک مرد ایرانی ازدواج می کنن . مرد هم آشپزشه هم نوکرهشه هم رانندشه و همه جور سرویسی بهش میده . زنه که چیزی از دست نمیده مردهای جوان ایرانی هستن که عمر و جوانیشونو تباه می کنن. حماقت از این بالاتر
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

melodi - انگلیس - لندن
soltan969 - انگلیس - لندن. چرا یک ادم باید انقدر خودشو دست کم بگیره و تحقیر کنه که یک زن پیر انگلیسی بگیره که هیچ جدابیتی نداره و هیچ مرد انگلیسی بهش اهمیت نمی ده. نه زبون نه فرهنگ همدیگرو درست می فهمن و درک می کنن. این جور مردها وقتی می فهمن چه اشتباهی کردن که دیگه خیلی دیر شده. زنهای پیر انگلیسی توی جوانی دوست پسرهای مختلف و سکس و همه جور تفریحی داشتن باید الان اونجوری که تو می گی باشن. مگه کاری هم مونده که نکرده باشن
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

melodi - انگلیس - لندن
ایجا ازادی پوشش و عقیده ست و اینکه اینجا زن ایرانی چی می پوشه به کسی ربطی نداره .فقط به خودش مربوطه.شما حواست به کار خودت باشه. اینجا هم ما رو راحت نمی زارید. ناراحتی که چرا اینجا اخوندا توی سرمون نمی زنن.ما زنهای ایرانی چقدر بیچاره ایم که باید توی انگلیس هم تحت نظر باشیم. برای من مهم نیست که تو و بقیه ایرانی ها چه قضاوتی در موردم می کنید من با رعایت حقوق دیگران و احترام به حقوقشون اونطوری که دوست دارم زندگی می کنم . بزارید نفس بکشیم و همه راحت و اونطوری که می خوان زتدگی کنن. همه رو زیر ذره بین نزارید. بس کنید
پنج‌شنبه 28 مهر 1390

soltan969 - انگلیس - لندن
melodi-انگلیس-لندن . وای که از خنده مردم , artemes-sw و feminism و melodi همه یک نفر هستید شما باید خودترو به روانپزشک نشان بدید,
جمعه 29 مهر 1390

feminism - انگلستان - لندن
homa--ir / هما جان پاسخت را نوشتم عزیزم . تا بعد خانم .
جمعه 29 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
چه دلگیره . دیدن زنان با چادر سیاه چادر عزا چادر تحقیر و ابرو ریزی . به امید روزی که همه خانمهای ایرانی با لچکهای برداشته شده از سرشون هیزمی برای سوزاندن اخوندها و کتابهای دینی و احادیث و شعر تهیه کنند
جمعه 29 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
soltan969 - انگلیس - لندن . روح امام زمان در تو حلول کرده /1 من ای دی بانو ملودی را اولین بار است که می بینم بله من و ایشان و فمینیسم یکی هستیم 3 بانو که که به یک سیستم مردسالارانه نه گفته ایم و این امثال تو دو زاری ظاهرا غیر مسلمان را سوزانده.بسوز/
جمعه 29 مهر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس عزیزم باور کنید چیزی نمونده شاخ رو سرم در بیاد...جدی فرمودین...????هر چند از این حیوانات بعید نیست ولی باز هم نمی تونم باور کنم...قلمتان زرین...تیشه تان پر قدرت برایه نابودیه دشمنانه اریایی
جمعه 29 مهر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
ziiiiiz - ایران - تهران.نه نه نه. دلیلی وقتی ادمی به باورهای جدید میرسه, باز هم همان اش باشه و همان کاسه. از شما میپرسم که ایا نشده در هیچ مقطع زمانی(به هر دلیل) تغییر فکر, جهت, و عقیده داده باشید? پاسخ به همین یک سوال کافیست که دیگران را مورد قضاوت قرار ندین. بخصوص که این زن(این کلمه رو ترجیح میدم تا خانم, نمیدونم چرا) به هیچ وجه باعث ناراحتی کسی نشده با اینکارش.
جمعه 29 مهر 1390

soltan969 - انگلیس - لندن
artemis-sw ,جواب ابلهان خاموشی است ,نه وقتشو دارم نه حوصلشو که دیگه بخوام جواب تورو بدم,توی زندگی من چیزهای بهتری هست که خودمرو سرگرم کنم,به توصیه من عمل کن و خودترو به یک روانپزشک نشون بده,موفق باشی لندن
شنبه 30 مهر 1390

+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.