طائب: اگر نیاز باشد،خود ملک عبدالله را ترور می کنیم

طائب: اگر نیاز باشد،خود ملک عبدالله را ترور می کنیم

مورچه چیه کله پاچه اش چی باشه!

فرارو : رئیس قرارگاه راهبردی عمار، ادعای بی اساس امریکا مبنی بر ترور سفیر عربستان را دستپاچگی مقامات آن کشور در واکنش به جنبش وال استریت عنوان و تصریح کرد: ما نیاز به ترور سفیر عربستانی نداریم. اما اگر نیاز به ترور کسی را داشته باشیم آنقدر توان داریم که خود ملک عبدالله را ترور کنیم اصلا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه!

به گزارش باشگاه خبرنگاران حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در آخرین شب از پنج شنبه سالگرد شهدای مسجد طوس تهران به اهمیت هشت سال دفاع مقدس از منظر ایدئولوژیکی آن اشاره داشت و گفت: بهترین درسی که از دفاع مقدس می توان گرفت این است که یقین داشته باشیم که خداوند "راست می گوید" و "به وعده هایش عمل می کند" یعنی تصدیق به وعده های الهی و ایمان به وعده های او که همان "صادق" بودن و "قادر" بودن خداوند تعالی است.فایده دانستن و ایمان این موضوع اینست که می شویم "متقی"

حجت الاسلام طائب افزود: ما زمانی که به قرآن عمل می کنیم که متقی شویم و در سوره بقره آمده که این کتاب بی تردید هر کس که متقی شده را هدایت می کند. متقی کیست "الذین یومنون بالغیب" یعنی کسی که نه خداوند تبارک و تعالی را می بیند و نه وعده های او را،به دستورات او عمل می کند که این همان عالم غیب است.

مشکل برخی مردم با خدا هم در اینست که رابطه ندارند یعنی فقط آنچه که با چشم می بینند باور می کنند.

عضو هیئت موسس جمعیت رهپویان، دفاع مقدس را مرتبط با این حقیقت عنوان کرد و گفت: این همان ان تنصراله ینصرکم است که تجلی توان و عمل خداوند تبارک و تعالی به یک وعده را نشان می دهد اگر خداوند نبودند ما همان روز اول باید شکست می خوردیم چرا که اصلا در جنگ برابری نبود.

وی که از رزمندگان جنگ تحمیلی بوده، به نقل خاطراتی از عدم برابری کمی و کیفی چه از لحاظ سلاح و مهمات و چه از لحاظ نیروی انسانی نظامی پرداخت و گفت: پشتیبانی استکبار جهانی از نیروهای بعثی و قدرت دشمن از یک طرف، نبود سلاح و مهمات و ادوات نظامی برای ایران، همچنین کارشکنی های داخلی که حزب توده و منافقین در راس آنها قرار داشت،از طرف دیگر این نابرابری را به وضوح محسوس کرده بود، اما تنها چیزی که عامل پیروزی ما در این جنگ شده بود همان "وعده الهی" است و ما باید قدر این مملکت را بدانیم.
 
رئیس قرارگاه راهبردی عمار، ادعای بی اساس آمریکایی ها مبنی بر ترور سفیر عربستان را دستپاچگی مقامات آن کشور در واکنش به جنبش وال استریت عنوان و تصریح کرد: کجاست آن افراد که برای آمریکا به به و چه چه می کردند. جنبش وال استریت چگونگی عملکرد ضعیف سیاستمداران و اوضاع امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و ... مردم آمریکا را به جهانیان نشان داد و این کشور مثل شوروی سابق رو به اضمحلال است.

طائب خاطر نشان کرد:امریکا با ادعای ترور سفیر عربستان، می خواهد مسیر نگاهها را به ایران برگرداند. والا ما نیاز به ترور سفیران عربستانی نداریم. ما اگر نیاز به ترور کسی را داشته باشیم، آنقدر توان داریم که خود ملک عبدالله را ترور کنیم، اصلا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه!

در ابتدای این دیدار سردار تقی ملک ضمن نقل خاطراتی از شهدا، یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی داشت.

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
اگه موضوع اینقدر بی اهمیته پس چرا هر کی که از راه میرسه راجع بهش صحبت میکنه؟ خودت میگوئی که آنقدر توان دارید که ملک عبدالله رو ترور کنید! خب ملا دوزاری، تو که با این حرفت ثابت کردی که تروریست هسنین که؟!
شنبه 23 مهر 1390

iSam - انگلستان - لندن
غلت زیادی نکن اوباش کثافت. تا خرخره تو گنداب خودتون گیر کردین و التماس میکنین که نبرنتون. بزودی به توالت ملحق خواهید شد لجن های پست.
شنبه 23 مهر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
آخوند های تروریست ها این کارها از دستتون بر میآید .
شنبه 23 مهر 1390

mnm - کره . - اینان
وقتی بزرگترش اون خامیه ای باشه...فهم وشعور این وامثال این بیشتر از این نیست ..روانی از رهبر گرفته تا اخوند دوزاری ....وفقط متاسف وغمگین از اینکه ایرانیم .دییگه ابروی نمانده
شنبه 23 مهر 1390

sia_sefid - ایران - تهران
روانی تو زر نزنی کسی نمیگه لالی .. ما از به همین زندگی تحریمی راضی هستیم . حالا با جونمون بازی نکن دیگه عمله
شنبه 23 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
یه وقت نزنه به کلت خودتو ترور کنی!!!
شنبه 23 مهر 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
عالیه.. باز هم قد قد کنید لطفا, یک جنگی راه بیفته عملا بساط رژیم فاسد رو جمع کنن!
شنبه 23 مهر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
به این میگویند سیاست ابگوشتی ( بقول بچه ها ) ! این شعارهای توخالی را هم صدام و هم قذافی نژاد سر دادند که عاقبتشان را دیدیم که به کجا ختم شد !
شنبه 23 مهر 1390

mnm - کره - اینچان
تمام بلاها و مشکلات ما در منطقه و جوسازی‌های آنها در جهان زیر سر این اعراب می‌باشد و با اینکه بعضی‌ از این کشورها از سرمایه ملت شریف ایران به عناوینی بهره میبرند ولی‌ با ایران و ایرانی‌ ( عجم ) همیشه در تقابل بوده‌اند . ایشان بوی از همجواری مسالمت آمیز نبرده‌اند ، به برادری آنها هم نمی‌توان اطمینان کرد . جای تأسف است که در مملکت ما جهت پر کردن جیب این عربها  با عناوین زیارت و سیاحت مردم ما می خواهند گوی سبقت را از یکدیگر بربایند در صورتی‌ که میشود با هزینه کمتر آن مدارس و حمام روستای ساخت که فرزندان آنها برای رفتن به مدرسه دچار معلولیت نشوند ، هزینه ازدواج دختر و پسری پرداخت شود ، سرمایه کاری به جوانها داده شود و .. !............... در پرونده آعمالتان ۲،۳،.. کمتر سفر حج مهم نیست ، سفرهای حاشیه خلیج فارس کمتر باشه که به ضرر شما نمی‌باشد ، به جاش کار خیر در مملکت خود کنید و این جیب عربها را پر نکنید .
شنبه 23 مهر 1390

Alborzi - ایران - کرج
حزب توده رو دیگه از کجا درآورد ؟
شنبه 23 مهر 1390

homa--ir - المان - هامبورگ
واقعا چه خنده دار است . اخوند طائب شلوارش را زرد کرده . خودش دستش به خون خیلی از جوانان میهنم الوده است . اخوندو انقدر وقاهت .
شنبه 23 مهر 1390

romano - ایران - تهران
ترجمه کلمه به کلمه روزنامه‌های انگلیسی زبان (این ترجمه غلطه). If it is needed we will kill the King Abdullah. What is the ant that its head and leg to be. ترجمه دوم فارس نیوز با یک عالمه قلط گرامری. If we need terror Abdolah in the head of ant an leg king to?!!. ترجمه مهر با قلت دیکطه‌ای و دسطوری. Need terror Abdullah Malek by ant leg headshot. ترجمه بسیج نیوز کلا غلط. We need king terror leg the head ant kalepache. ترجمه کیهان اول یک مترجم رو عین سگ می‌زنن بعد می‌نویسه:. Ant and US are as suspected group to kill supreme leader by an Iranian food by the help of Malek Abdolah and 2009 Fetneh. We have enough evidence this is a predefined scenario by the Israel regime and this is the confession of an Iranian volunteer! Jewish spy.
شنبه 23 مهر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
قاتلان ایران?????لازم به ترور نیست اگر راست میگوئید چرا سالیانه 5 میلیارد دلار به جیب همین ملک عبدالله می ریزید بعنوان حج کوفتی???
شنبه 23 مهر 1390

ghafas - ایران - مشهد
وای این چی میگه جای صد تا دشمن برای کشور کار کرد با این حرفش.تروریست
یکشنبه 24 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
شک نکنید تک تک این جملات جنایتکارانه و احمقانه به عنوان سند علیه حکومت اسلامی استفاده میشه.بقول قدیمی ها چوب رو که برداری گربه دزده خودش فرار میکنه!. خوشمان آمد که اونا یه چیزی گفتن اینا هم قشنگ خودشونو نشون میدن!!!
یکشنبه 24 مهر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
زوزه کشان درگاه شیره کشان ولی وقیح به روزی افتاده اند که به روشنی کشورهای دیگر را از کشتن و ترور میترسانند. خاک بر سرتان با این بی سیاستی و بی کفایتی تان! یک مشت تازی دزد سرگردنه و چپاولگر خاک ایران را اشغال کرده و از سرمایه هایش برای نفرت پراکنی و دشمنی و کینه توزی با هم قبیله ای های پیشین شان و دیگر مردم جهان بهره میبرند. ای کاش هرچه زودتر روزی برسد که درگاه فاسد این یک دست درهم پیچد و سرنگون شود. اینها مانند گربه ای که در تور افتاده دارند دست و پا و چنگول میزنند شاید رهایی یابند. اما دیگر دیر شده و سوریه که دارد آزاد میشود و حکومت عمامه سیاه های ایران روزبروز منزوی تر.
یکشنبه 24 مهر 1390

afg/khoshtip - انگلستان - بیرمنگهام
بی شعوور
یکشنبه 24 مهر 1390

saeed0721 - ایران - شیراز
دمت گرم
یکشنبه 24 مهر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
Artemis این حج لعنتی ربطی به نظام اخوندی ندارد . خود شاه فقید هم این اشتباه را کرد .ولی کشتن یک سعودی مثل کشتن یک سوسک کثافت است .. لاکن این دسیسه امریکا بوده /
یکشنبه 24 مهر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
یا تریاکش قاطی داشته یا طائب کرده. ظاهرا تحریمها هیچ اثری نداشته که این وحوش به زوزه کشی افتادند.
یکشنبه 24 مهر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
ولی وقتی پای عربهای  بادیه نشین و پابرهنه و شتر سوار  پیش میاد والله قسم که حتی اگر از ملاها هم خوشمان نیاید نمی بایستی که گونه ای برخورد کنیم که چراغ سبزی به اعراب باشد که به فکر تجاوز به میهن عزیز تراز جانمان بیفتند و اگر قرار باشد اصلاحاتی درمملکتمان صورت بگیرد این ما ایرانیان هستیم که بایستی درموردش تصمیم بگیریم و قدم برنداریم و نه اعراب وآمریکاو روسیه و یا هرکشور ثالث دیگری.والسلام
یکشنبه 24 مهر 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
همین دیگه غربى ها حرف توى احمق را دستاویز قرار مى دهند همانطور که در سال ۵۸ همپالگى هاى بى شعورت نداى اشغال عراق را به گوش جهانیان رساندند و صدام گور به گور شده را تشویق به جنگ تحمیلى و بى ثمر ۸ ساله کردند.
یکشنبه 24 مهر 1390

اوسگولو - ایران - تبریز
دل خوش از آنیم که حج میرویم. غافل از آنیم که کج میرویم. کعبه به دیدار خدا می رویم . او که همین جاست کجا میرویم. حج بخدا جز به دل پاک نیست. شستن غم از دل غمناک نیست. دین که به تسبیح و سر و ریش نیست. هرکه علی گفت که درویش نیست. صبح به صبح در پی مکر و فریب . شب همه شب گریه و امن یجیب.
یکشنبه 24 مهر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
خمینی هم گفت که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه..نتیجه اش 8 سال جنگ با عراق 1 میلیون کشته .1000 میلیارد دلار خسارت به اقتصاد ایران و 30 سال تحریم ایران ..ارزش پاسپورت ایران هم پایین ترین ارزش در بین 200 کشور جهان..صد رحمت به الاغ که شعورش بیشتر از ایناست .
یکشنبه 24 مهر 1390

khodekhodeshe - بلژیک - انتورپ
اوسگولو . بابا دمت گرم .حال کردم با این شعر. و الحق که درست گفته.
یکشنبه 24 مهر 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
راست میگه همش درسته و منطقی. دانشمند فقید فیزیک اتمی را روز روشن در تهران بدست اسرائیل و با مدرک ترور کردند هیچ نهاد بین المللی ان عمل فرا حیوانی را محکوم نکرد. حالا این سفیر عربستان شد پیرهن عثمون. پادشاه نکبتش نوکر خواندگی را به امریکا بارها اثبات کرد.
یکشنبه 24 مهر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی - danial nabi - سوئد - استکهلم - مزدوران بسیجی! تنها کسانیکه که در این وب سایت از جنایت و ترور رژیم آخوندی حمایت کردند شما دو نفر سایبریهای نوکر آخوند بودید! نمیفهمید که اظهارات این آخوندک بی سواد خود تاییدی بر تروریست بودن رژیم و صحت ادعاهای آمریکا دارد. شما ملیجکهای دربار سید علی گدا آنقدر از بیخ عربید که نمی بینید چطور آمریکا و متحدانش و همینطور جهان عرب حلقه محاصره ایران را تنگ تر میکنند. همین روزها به درخواست عربستان مسئله ترور در شورای امنیت مطرح میشود. بعد از آن گزارش شدید آژانس انرژی اتمی در ارتباط با ابعاد برنامه هسته ای نظامی ایران منتشر میشود. مرحله بعد تحریم بانک مرکزی و صنعت نفت ایران است تا اربابانتان را فلج کنند. شما عقب ماندگان ذهنی اگر عقل داشتید که مزدور نمیشدید و از دشمنان ملت ایران حمایت نمیکردید!
یکشنبه 24 مهر 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس برو به اربابان جنی ات بگو با دستان 99 درصدی تو همون کاخ لعنتی سفید خاکتون میکنند دیگه به مسلمانان احتیاج نیست. مرگتان نزدیک است تهی مغزان.
دوشنبه 25 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.